کشمکش چیست؟

کشمکش
 • کشمکش چیست؟

  کشمکش ، ابزاری هوشمندانه است که طبیعت از طریق آن ، انسانیت را پیش می برد و سبب گسترش و پیشرفت آن می شود.
  مبارزه می تواند تجربه ای با شکوه و یا امتحانی سخت و دشوار باشد، و این ، بستگی دارد که فرد از چه دیدگاهی به آن نگاه کند ، زیرا بدون آن ، موفقیت غیر ممکن است و حتی درباره آن نمی توان فکر کرد.

  زندگی از تولد تا مرگ ، زنجیره ای است به هم پیوسته از کشمکش های روز به روز افزاینده و غیر قابل پرهیز.

  آنچه که ما از کشمکش های می آموزیم ، اندک اندک جممع می شود ، و هر بار که با مشکلی مواجه می شویم کمی به دانایی ما اضافه می شود و ما آن را ذخیره می کنیم.

  راف والدو امرسون می گوید:کار را انجام بده تا توانایی انجامش را به دست آوری.

  با مشکلات مواجه شوید و آن را مدیریت کنید، در این صورت قدرت و تحمل کافی پیدا می کنید تا به همه نیاز های خود پاسخ گویید.

   

  قوی ترین درختان در جنگل ، آن هایی نیستند که محافظ دارند ، بلکه آن هایی هستند که با عناصر طبیعت و سایر درختان مبارزه می کنند ،بر آن ها غلبه می یابند ، و زنده می مانند.
  یکی از دوستانم ، سازنده واگن بود.هنگامی که زمین خود را پاکسازی می کرد، چند درخت بلوط در وسط زمین باقی گذاشت و آن ها را در معرض نیرو های قدرت مند طبیعت مانند آفتاب سوزان و طوفان های شدید قرار داد.

  درختانی که در مقابل نیرو های طبیعت قرار می گرفتن ، بسیار قوی تر و سر سخت تر از درختانی بودند که در اعماق جنگل وجود داشته و توسط درختان جنگلی حفاظت می شدند.

   

  چوب درختان سرسخت ، توسط کارگری برای ساختن چرخ گاری استفاده می شد.
  او آن ها را به شکل منحنی در می آورد ، بدون این که از شکسته شدن آن ها هراسی به دل راه دهد، زیرا می دانست آن ها در کشمکش رشد کرده اند.

  آن ها چنان قوی بودند که می توانستند سنگین ترین بارها را تحمل کنند.

  کشمکش و مبارزه هم ، این گونه روح انسان را قوی و سر سخت می کند.
  بیشتر مردم سعی می کنند زندگی خود را با حداقل سختی و مقاومت ادامه دهند.آن ها نمی دانند بر اساس همین فلسفه است که رود خانه ها وادار به پیچش می شوند و گاهی همین ، برای بشر اتفاق می افتد.

  شخصیتی که بدون قدرت ، از درون مبارزه بیرون می آید ، شخصیتی است که تلاش می کند حیات خود را با حداقل برنامه و معنا و هدف سپری کند.

   

  زمانی که هدف و معنای گسترده زندگی را بفهمیم ، مجبور به قبول شرایطی خواهیم شد که ما را به مبارزه دعوت می کند.در نتیجه ما ، مبارزه را می پذیریم .مبارزه برای به دست آوردن فرصت ها.

  مبارزه ، ما را وادار به حرکت می کند ، آن هم زمانی که خواهان توقف هستیم.

  و ما را وادار می کند تا عمیقاً درک کنیم که موفقیت از درون مبارزه به دست می آید.هیچ چیز با ارزش ، تاکنون در زندگی بدون مبارزه به دست نیامده است.اگر آسان بود ، همه می توانستند از عهده اش بر آیند.
  هر جا فرد موفقی دیدید ، حتما کسی را یافته اید که سراسر عمر خود را در مبارزه و کشمکش گذرانده است.

  زندگی یک مبارزه است ، پاداش آن رو به رو شدن با مشکلات و ناکامی ها و همچنین غلبه بر آن ها و حرکت برای رسیدن به چالش بعدی است.

  من هرگز جوابی را که یکی از دوستان ((هنری فورد)) درباره فرمول موفقیتش شنیدم ، فراموش نخواهم کرد.
  او می گفت:من سعی کردم تا در کنار مردانی مثل هنری فورد قرار بگیرم. و آرزو دارم ، آن ها هر وقت کاری داشتند به من مراجعه کنند.
  اگر به جای فرار ، با مشکلات دست و پنجه نرم کنید ، چیز های زیادی یاد می گیرید و به رشد و موفقیت خود کمک می کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا