تکنیک های جذاب مردان باهوش که در رفتار با همسر خود به کار میگیرند

رفتار با همسر
 • رفتار با همسر تکنیک های جذاب مردان باهوش که در رفتار با همسر خود به کار میگیرند

  چکیده مطلب

  از موارد مهمی که در زندگی زناشویی باید بسیار مورد توجه قرار داد این است که چگونه با همسر خور رفتار مناسبی داشته باشیم تا به این ترتیب مشکلات ناشی از عدم شناخت این رفتارها را به حداقل برسانیم. نگران نباشید ما در تکامل به بررسی کامل این موضوع می پردازیم و نکات ناگفته ای را که تا اکنون به گوشتان نخورده بازگو خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

  بسیاری از آقایان، از رفتارهای مرموز یا غیرقابل پیش بینی زنان شکایت دارند. گروهی دیگر از مردان نیز ذاتا انسان‌های کم توجهی هستند و نحوه رفتار با همسر یا خواسته و نیازهای همسرشان زیاد برای آن‌ها اهمیتی ندارد، که درنهایت این امر، موجب از بین رفتن شادی و نشاط اولیه در زندگی مشترک ‌می‌شود.

  در مقابل یا تجربه کافی برای این کار را ندارند. در این مقاله راهکارها و خصوصیاتی را به شما آموزش می‌دهیم که به کمک آن‌ها می‌توانید همیشه همسرتان را به خود علاقه‌مند نگه‌دارید.

  ۱- به همسرتان احترام بگذارید

   

  اینکه به عنوان یک مرد، از نحوه رفتار با همسر در جامعه، آگاه باشید بسیار مهم است. اولین چیزی که شما بعنوان یک مرد نمونه می‌توانید به همسر خود هدیه بدهید احترام است، این مسئله احساسات درونی شما نسبت به همسرتان را نشان می‌دهد. رفتار مناسب و محترمانه با همسر در محافل عمومی، نشان می‌دهد که او مهم‌ترین فرد زندگی شما است. به علاوه احترام متقابل همسرتان نسبت به شما را بدنبال خواهد داشت.


   

  ۲- در رفتار با همسر مطیع بی چون و چرا نباشید

  شاید تصور کنید زن‌ها از اینکه همواره همسرشان را کنترل کنند لذت می‌برند. اما واقعیت امر چیز دیگری است. اگر در هر کاری مطیع امر همسرتان باشید، بعد از مدتی خواهید دید که رابطه‌تان خسته کننده و تکراری شده است، طوری که حتی همسرتان نیز از این حالت رضایت نخواهد داشت. پس برای اینکه در رابطه، همیشه چیزهای جدیدی برای ارائه دادن داشته باشید، کل زندگی خود را در همسرتان خلاصه نکنید. شخصیت خاص خود، با علایق مختص به خود را داشته باشید.

  حتی اگر فکر می‌کنید همسر شما حس ریاست طلبی بالایی دارد ، این را فراموش نکنید که واگذار کردن اداره کل امور خانه به او، کار درستی نیست. بگذارید از احساس مسئولیت شما لذت ببرد.

  ۳- برای رابطه‌تان وقت بگذارید

   

  زن‌ها از اینکه به آن‌ها توجه نشود یا در کنج خانه بمانند، اصلا خوششان نمی‌آید. اینکه نصف روز را سرکار و مشغول باشید و نصف دیگر آن را در خانه، در حال استراحت یا سرگرم مسائل کاری و بحث‌های مربوط به آن باشید، برای خانم‌ها بسیار خسته کننده است. خوش‌گذرانی‌ را محدود به وقت‌هایی که در کنار دوستانتان هستید نکنید و ساعاتی از اوقات فراغت خود را به همسرتان و تفریح و سرگرمی با او بپردازید. مردانی که کل زندگی خود را صرف کار می‌کنند نیز از نظر زنان جذابیتی ندارند. پس علاوه بر اینکه به او اجازه می‌دهید آزادی‌های خاص خود را داشته باشد، شما نیز آزاد هستید سرگرمی‌های مختص به خود را داشته باشید و با دوستانتان وقت بگذرانید.

  ۴- به او هدیه بدهید

  یکی از نکات کلیدی در رفتار با همسر، این است که با مناسبت یا بدون مناسبت برای او کادو بگیرید. به فکر هزینه آن نباشید. خانم‌ها آنقدر عاشق غافلگیر شدن هستند که زیاد به قیمت کادویی که دریافت می‌کنند فکر نمی‌کنند، بلکه این فکر و علاقه پشت خرید کادو است که آن‌ها را خوشحال‌تر می‌کند.

  ۵- در رفتار با همسر فراموش‌ کار نباشید

   

  خانم‌ها از اینکه روز تولد آن‌ها را فراموش کنید یا اینکه در مناسبت‌های مختلف چون روز زن، روز مادر و … به آن‌ها تبریک نگویید، به شدت ناراحت می‌شوند. قرار نیست کار سختی انجام دهید. یک کادوی ساده یا یک تبریک عاشقانه، کافیست تا هم علاقه خود نسبت به او را ثابت کنید و هم کاری کنید که از بقیه زنان اطرافش کم نیاورد! زیرا زنان در این موارد تا حدود زیادی خود را با اطرافیانشان مقایسه می‌کنند.

  اگر به خاطر مشغله زیاد، تاریخ‌ها را فراموش می‌کنید یا قبل از این، زیاد به چنین مسائلی توجه نکرده‌اید، می‌توانید تاریخ‌های مهم را در جایی که زیاد جلوی چشمتان است یادداشت کنید.

  ۶- به رابطه جنسی‌تان هیجان بدهید

  اگرچه، با گذشت زمان ممکن است رابطه جنسی در زندگی کمرنگ‌تر شود، اما راهکارهایی برای جلوگیری از این مسئله وجود دارد. به‌طور مثال هنگامی‌ که به سر کار می‌روید همسر خود را ببوسید طوری که دلتان نمی‌خواهد خانه را ترک کنید و یا اینکه اگر ایده‌های جدیدی برای برقراری رابطه دارید آن‌ها را پیاده‎سازی کنید. از کمبودها و اعمال مورد علاقه خود به همسرتان بگویید و از او نیز بخواهید در این مورد با شما صحبت کند.

  ۷- از ابراز علاقه دست برندارید

   

  به خاطر داشته باشید که ابراز علاقه و عاشق بودن، مختص اوایل رابطه یا قبل از ازدواج نیست! اینکه محبت به همسرتان را محدود به این زمان‌ها کنید، باعث می‌شود حتی در این مورد همسرتان احساس گناه کند و فکر کند خطایی مرتکب شده که باعث تغییر در رفتار شما شده‌است. حتی اگر با مشکل مواجه شدید، سعی کنید به زودی آن را حل و رفع کنید و رابطه‌تان را مثل قبل ادامه دهید. برای اینکه به این مسئله پی ببرد که واقعا برای شما ارزشمند است، گاها در جمع‌های دوستانه و یا خانوادگی به او ابراز علاقه کنید که تاثیر این کار چند برابر است.

  ۸- به او ارزش بدهید

  برای کارهای همسرتان ارزش قائل شوید. کارهای خانه،تحصیلات، شغل یا هر فعالیت دیگری که انجام می‌دهد، ارزش دادن به همه این‌ها، یک رکن اساسی در رفتار با همسر محسوب می‌شود. این کار باعث می‌شود که همسرتان نیز در مقابل شما همین رفتار را داشته باشد.

  ۹- حساس و حسود باشید

   

  زنان از اینکه همسرشان نسبت به مردهای دور و بر آنها عکس العملی نشان ندهد، احساس خوشایندی ندارند و گمان می‎کنند که به آن‌ها اهمیت داده نمی‌شود. پس سعی کنید در این جور مواقع، به رفتار با همسرتان دقت کنید، زیرا اضافه کردن یک مقدار چاشنی حسادت به رابطه، زنان را بسیار خوشحال می‌کند حتی اگر این مسئله در ظاهر آنان نمایان نباشد. ولی مواظب باشید که در این کار افراط نکنید چرا که افراط در آن نیز موجب اذیت و ناراحتی خانم‌ها می‌شود.

  حساسیت بیش از حد نسبت به نزدیکان او کار درستی نیست، این را در خاطر داشته باشید که وقتی شما همسر او هستید به این معنی است که به‌ طور کامل او را تصاحب کرده‌اید پس نیازی نیست او را با رفتار خود آزرده خاطر سازید.


   

  ۱۰- به خواسته‌هایش توجه کنید

  یکی از بهترین روش‌ها برای ابراز علاقه، مدیریت نحوه رفتار با همسر در رابطه جنسی است.  برای اینکه هم خودتان و هم همسرتان از رابطه لذت ببرید، پیش‌نوازی را فراموش نکنید، این مسئله یکی از آن دسته مسائلی است که برای زن‌ها بسیار اهمیت دارد. اگر همسرتان، به هر دلیلی از گفتن خواسته‌هایش اجتناب می‌ورزد، شما باید بدانید که در رابطه قدم به قدم پیش بروید تا هردوی شما نهایت لذت را ببرید. اگر بتوانید به خواسته و نیازهای او پاسخ دهید مطمئن باشید که بعد از چند بار خودش در رابطه پیش قدم خواهد شد.

  ۱۱- در خانه به او کمک کنید

   

  حتی انجام دادن کارهایی مثل تمیز نگه‌داشتن اطراف خود و شستن ظرف میوه، می‌تواند همسرتان را بسیار خوشحال کند. همسرتان پدر یا مادر شما نیست که مدام رفتارهای بدتان را به شما گوشزد کند. تفکرات قدیمی را کنار بگذارید و هرگاه که به کمک شما در کارهای خانه نیاز داشت به او کمک کنید تا نتیجه این کار را ببینید.

  ۱۲- عذرخواهی کنید

  اگر به هر دلیلی باعث ناراحتی همسرتان شده‌اید، به جای بحث و توضیح دادن، از او عذرخواهی کنید و گفتن دلیل و توضیح را به زمان بهتری موکول کنید تا در آرامش کامل درمورد آن حرف بزنید. وقتی که مقصر هستید مسئولیت انجام کارتان را بپذیرید، این کار نشان می‌دهد که به بلوغ عقلی و احساسی رسیده‌اید. ولی اگر دلیلی برای انجام کاری دارید آن را در نهایت صداقت بیان کنید زیرا اگر در بیانتان صداقت نداشته باشید همسرتان بعنوان یک زن در تشخیص آن مهارت بسیار بالایی دارد.

  ۱۳- به راحتی با همسرتان صحبت کنید

   

  سعی کنید بسیار آزادانه و براحتی، از عواطف و احساسات درونی و حتی کارهای روزمره‌، با همسرتان سخن بگویید و او را از آنچه در ذهنتان می‌گذرد، باخبر سازید. علاوه بر این، برای حرف‌های او نیز شنونده خوبی باشید، نه اینکه منتظر بمانید تا حرفش تمام شود و خودتان صحبت کنید.

  ۱۴- او را در تصمیمات اساسی خود بگنجانید

  یک تفاوت اساسی که همسرتان با افراد دیگر چون دوستان، خانواده و… دارد، این است که همسرتان شخصی است که شما برای ادامه زندگی انتخاب کرده‌اید. او شریک شما در برنامه‌های مربوط به آینده‌تان است، پس تصمیمات خود را به‌طور کامل با او در میان بگذارید و از او نظر بخواهید. مطمئن باشید از این رفتار با همسر خود پشیمان نخواهید شد، زیرا با این کار ارزش شما و کاری که انجام می‌دهید پیش او دوبرابر می‌شود و سعی می‌کند مشاور خوبی برایتان باشد.


   

  ۱۵- به او یادآوری کنید که چقدر زیباست

  شما تنها کسی هستید که می‌توانید با گفتن این حرف در قلب و روح همسرتان نفوذ کنید. هرکاری که همسرتان برای تغییر و جذابیت در ظاهر خود انجام می‌دهد فقط به‌خاطر شماست، پس فراموش نکنید که در این اوقات حواستان باشد تا از او تعریف کنید و یا اینکه در رفتار با همسرتان و گاها با نزدیک‌تر شدن به او، نشان دهید که چقدر زیبا شده است

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا