جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شیک اندیش » دوره ها » قوانین و مقررات سایت شیک اندیش

قوانین و مقررات شیک اندیش

سایت شیک اندیش یک سامانه ی مشاوره روانشناسی و آموزش آنلاین است . این سامانه شامل مجموعه ای از برنامه های تحت وب و اپلیکیشن برای برقراری ارتباط میان متخصصین/مشاورین و کاربر است. هر فردی که از سامانه مشاورلاین استفاده میکند، بدین معنی است که از قوانین و شرایط آن کاملاً آگاه است. برای اطلاع کامل از قوانین و مقررات مشاورلاین مطالب زیر را به دقت مطالعه نمایید:

  • شیک اندیش به کلیه حقوق افراد کاملاً واقف بوده و افراد در یک فضای کاملاً امن و با رعایت کلیه حقوق منطبق بر منشور اخلاقی روانشناسان و مشاوران سازمان نظام روان شناسی و مشاوره خدمات دریافت می نمایند.

 

  • جهت ارتقای امنیت، هر گونه ارتباط مشاوره ای میان متخصصین/مشاورین و کاربران فقط از طریق سامانه شیک اندیش امکان پذیر بوده و برقراری ارتباط خارج از این سامانه خلاف مقررات شیک اندیش است. در غیر اینصورت مشاورلاین هیچگونه مسولیتی در قبال مشکلات پیش آمده نخواهد داشت.

 

  • پرداخت هر گونه هزینه جهت دریافت خدمات، فقط از طریق درگاههای الکترونیکی سامانه شیک اندیش امکانپذیر بوده و در غیر اینصورت مشاورلاین هیچگونه مسولیتی در قبال مشکلات پیش آمده نخواهد داشت.

 

  • چنانچه در شرایط بحرانی و اورژانسی هستید و مشکل شما بسیار جدی است، از سامانه شیک اندیش استفاده نکنید. شرایط بحرانی نیازمند مداخله و پیگیری ویژه ای است و مشاوره آنلاین برای چنین مواردی نمی تواند کمک کننده باشد. در این شرایط بهتر است به صورت حضوری به کلینیک های راوانشناسی و روانپزشکی مراجعه نمایید و یا با سامانه ۱۲۳ (تلفن اورژانس اجتماعی) تماس بگیرید.
حتما بخوانید
دوره غیر حضوری تله های روابط عاطفی

 

  • کلیه فعالیتها و خدمات مشاورلاین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است. کاربران می توانند در صورت نیاز انتقادات و پیشنهادات خود را از بخش پیام ها برای مدیر سامانه ارسال نمایند تا در اسرع وقت نسبت به بررسی آن اقدام شود.

 

  • لغو نوبت مشاوره در سامانه شیک اندیش امکانپدیر است. کاربران می توانند تا ۲۴ ساعت قبل از زمان مشاوره بدون پرداخت جریمه، نوبت خود را لغو نماید. پس از این زمان، لغو کردن نوبت مشمول پرداخت ۵۰ درصد جریمه خواهد بود.

 

  • از آنجا که قوانین و مقررات در کشور تغییر پذیر هستند، شرایط شیک اندیش نیز ممکن است تغییر یابد. لذا، کاربران محترم می بایست قوانین و مقررات را با دقت مطالعه نمایند.

 

  • ورود کاربران به سامانه شیک اندیش، به منزله پذیرفتن شرایط و قوانین مشاورلاین بوده و در این سامانه کلیه کاربران و متخصصین/ مشاورین ملزم به رعایت حریم خصوصی و حفظ احترام متقابل و رعایت شیٔونات اسلامی در مکالمات خود هستند.

 

 • کلیه مطالب موجود در سامانه از قبیل متن، صوت، ویدیٔو، لوگو، آیکون و… مربوط به شیک اندیش بوده و بازنشر آنها فقط با ذکر منبع امکانپذیر است.
Picture of شیک اندیش
شیک اندیش

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “قوانین و مقررات سایت شیک اندیش” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قابل فهم بودن
ساده گویی
بار علمی
مفید بودن
کاربردی بودن

پیمایش به بالا