دوره مشاوره تخصصی برگرداندن عشق مورد علاقه شما و از نو ساختن ارتباط عاشقانه

 

آیا این قضیه برای شما یا خانم دیگری که می شناسید رخ داده است ؟

یک مرد فوق العاده را ملاقات می کنید . پس از چند دیدار همه چیز فوق العاده پیش می رود . متقاعد می شوید که واقعا شما را دوست دارد – شاید هم عاشق شماست . دقیقا زمانی که تصور می کنید او خودش است ، ناگهان علاقه اش به شما کم می شود و شروع به دور شدن می کند .

نگران می شوید و از خود می پرسید “چه اتفاقی افتاد ؟؟؟ “

و پس از آن به این سوال می رسید …

کجا را اشتباه کردم ؟

همه زمانتان را صرف مرور دوباره و دوباره چیزهایی که در اخرین ملاقات شما اتفاق افتاد و صحبت هایی که با هم داشتید می کنید و به دنبال این می گردید که چه چیزی باعث خراب شدن همه چیز شد ؟  چه چیزی باید می گفتید یا انجام می دادید؟ – یا چه چیزی را نباید می گفتید یا انجام می دادید ؟ با خودتان می گویید اگر می دانستم چرا او رفته است ، درستش می کردم .

اگر نتوانید مشکلی در رفتار یا گفتار خودتان پیدا کنید ، به این فکر می کنید که ” چه اتفاقی برای او افتاده است ؟”

شاید او مشکلاتی در کار یا خانواده اش دارد ، شاید فرد دیگری را ملاقات کرده است ، شاید دیگر به شما علاقه ای ندارد و ….

این تفکرات آشنا به نظر می رسد ، نه ؟

پس از آن کاری را انجام می دهید که بیشتر خانم ها انجام می دهند … با دوستتان ساعت ها در مورد او صحبت می کنید ، اینکه چگونه او ناگهان تغییر کرد و از شما دور شد و شما تمام تلاشتان را برای اینکه دوباره دوستتان داشته باشید و با شما تماس بگیرد کردید – اما هیچ کدام موثر نبود .

اگر سناریو بالا را تجربه کرده باشید

…. یا کسی را بشناسید که با این قضیه مواجه شده باشد

… یا فقط بخواهید از اتفاق افتادن آن جلوگیری  کنید ، شاید این مهم ترین متنی باشید که خوانده اید !

زمانی که یک مرد ، خانمی  را ترک می کند و آن خانم متعجب می ماند که کجا را اشتباه کرده است و ناامیدانه تلاش می کند که او را برگرداند – یک الگوی معمول در رفتار خانم ها و آقایان وجود دارد . که منجر به پریشانی و اندوه زیادی در خانم ها می شود . اما خبر خوب این است که یک راه آسان برای این مشکل وجود دارد !

در ۵ دقیقه آینده با خواندن کامل این متن شما متوجه می شوید …

 • دلایلی که دختر یا پسری ناگهان علاقه اش را به یک رابطه از دست می دهد حتی اگر قبلا بسیار به آن علاقه مند بوده است .
 • چگونه گرایشات شما به عنوان یک زن در برهم خوردن رابطه شریک است – و چه کاری می توانید انجام دهید که تلاش شما منجر به بدتر شدن اوضاع نشود
 • بزرگترین اشتباهی که خانم ها در برگرداندن یک مرد انجام می دهند
 • و برنامه مرحله به مرحله من و تکنیک هایی که سالها برای تحکیم روابطه مورد استفاده قرار گرفته است . یک برنامه غیرقابل مقاومت برای مردان که بالاترین شانس را برای نرم کردن قلب او ایجاد می کند .

خانمی برای مشاوره به من مراجعه کرده بودند ( که من برا حفظ حریم خصوصی او را سارا می نامم ) . او برای مدتی مردی را ملاقات کرده بود و همه چیز بین آنها به نظر خوب می رسید . اما پس از مدتی آن مرد به سارا گفته بود که آمادگی ازدواج را ندارد و دیگر تمایلی به دیدن او نداشت .

سارا احساس طردشدگی داشت و برای مشاوره به من مراجعه کرد . گریه کرد و داستانش را برای من تعریف کرد . من به او برنامه ام را نشان دادم و او شروع به انجام دادن این برنامه کرد . در ابتدا اتفاقی نیفتاد و سارا تصور می کرد برنامه کارساز نیست . ۷ ماه بعد آن مرد بازگشت و از سارا خاستگاری کرد .

اگر شما از آن مرد دلیل تغییر نظر و نرم شدن قلبش را بپرسید شاید نتواند دلیلی بیاورد . اما من و سارا برنامه ای داشتیم و آن برنامه کار خودش را کرد !


تست جالب ۷ ثانیه ای

اما قبل از نشان دادن برنامه ام به شما ، از شما می خواهم در تست جالب ۷ ثانیه ای زیر شرکت کنید .

تست : اگر مردی که به او علاقه دارید ناگهان علاقه اش را به شما از دست بدهد – و احساس کنید که دارد از شما دور می شود – کدام یک از راههای معمول زیر را بهترین راه برای برگرداندن او می دانید ؟ (یکی را انتخاب کنید )

 1. برای او یک نامه می نویسید ( احساسات قلبیتان را بیان می کنید ، زمان های خوبی را که با هم سپری کرده اید به او یادآوری می کنید و چیزی را که گمان می کنید در رابطه به خوبی پیش نرفته است با او در میان می گذارید )
 2. با او تماس می گیرید و احساستان را به او می گویید و کاری می کنید که او هم در مورد احساساتش صحبت کند .
 3. به او هدایایی می دهید و او را از عشق و محبت لبریز می کنید و او را متوجه می کنید که اگر شما را در زندگی اش نداشته باشد چه چیزی را از دست می دهد .
 4. به او زنگ می زنید و می گویید که هیچ کس به اندازه شما دوستش نخواهد داشت .

خب ؟ پاسختان را مشخص کردید ؟ ۱، ۲ ، ۳ یا ۴ ؟

اگر هر کدام از گزینه های بالا را انتخاب کرده باشید پاسختان … غلط است .

پاسخ صحیح هیچ کدام از راه حل های بالا نیست .

درست است ، هیچ کدام از راه حل های بالا در مورد مردان به کار نمی آید .

در این مدت زمانی که من برای رابطه با مردان به خانم ها مشاوره می دهم متوجه شده ام که بیشتر خانم ها هیچ ایده ای ندارند که چطور می توانند مردی را که از دست داده اند برگردانند . بیشتر آنها معمولا راه غلط را انتخاب می کنند !


اما معمول ترین اشتباهی که زنان برای برگرداندن یک مرد مرتکب می شوند این است :

از راه حل هایی استفاده می کنند که بر روی زنان کاربرد دارد نه مردان !

بگذارید توضیح دهم …

مردان به شکل متفاوتی ( از خانم ها )  به مسائل پاسخ می دهند

به گونه ای نیستند که احساسات را مانند خانم ها درک کنند . به همین دلیل صحبت در مورد احساساتتان – و مجبور کردن او به صحبت در مورد احساساتش – به ندرت کار می کند .

نوشتن نامه هم وقت تلف کردن است

به این دلیل که “کلمات ” تاثیری را که بر زنان دارند بر مردان ندارند . مهم نیست چقدر کلمات شما فوق العاده هستند و احساسات پشت آنها چقدر قوی است .

کلمات برای خانم ها هستند

در حالی که ممکن است به شما احساس خوبی بدهد که بهترین نامه دنیا را برای او نوشته اید ، ممکن است تاثیر چندانی بر روی مرد نداشته باشد .

دادن هدیه به او و او را سرشار از عشق و محبت کردن نیز جواب نمی دهد

چون مردان به اندازه خانم ها غرق در احساسات نمی شوند . ساده است : شما نمی توانید با راههایی که احساسات یک زن را بر می انگیزد ، مردی را برگردانید .


چرا بیشتر راهکارها برای برگرداندن یک مرد شکست می خورند؟

زیرا این راهکارها در مرحله ریشه یابی علت ترک کردن او یا از دست دادن علاقه اش ، موفق نیستند. به همین دلیل اگر شما از یکی از این راهکارهای معمول برای برگرداندن یک مرد استفاده کنید ، موقتی خواهد بود به این دلیل که علت شکست خوردن رابطه حل نشده باقی مانده است .

چیزی که مشکل را پیچیده می کند این است که مردان معمولا نمی خواهند احساسشان را برای شما باز کنند تا متوجه شوید چه چیزی باعث شده است شما را ترک کنند و بیشتر مواقع ممکن است حتی ندانند چه دلیلی باعث شده است که از رابطه ای که دارد به خوبی پیش می رود فرار می کنند .

زمانی که خانم ها حدس هایشان ( در مورد علت ترک او ) را برای من بازگو می کنند بیشتر مواقع حدسشان درست نیست – و زمان زیادی را صرف درست کردن چیزی می کنند که در ابتدا هم اشتباه نبوده است و به جایی نمی رسد .


خب پس باید چه کاری انجام داد ؟

به شما خواهم گفت . اما در ابتدا قسمت هایی از برنامه را برای شما معرفی خواهم کرد :

 • شناخت موثرترین راهکار برگرداندن یک مرد یا زن و قوانین برنامه به همراه ارزیابی روزانه (در برنامه هفته اول )
 • انجام چند تکنیک و تمرین بسیار ساده برای پی بردن به ذهنیت مردان و زنان و کنترل ذهن خودتان ( در برنامه هفته دوم )
 • سه تصور اشتباه که ممکن است داشته باشید و بخواهید که مشکل اشتباهی را با او حل کنید ، مشکلی که حتی ممکن است وجود نداشته باشد . ( در برنامه هفته دوم )
 • اشتباهی که زندگی عشقی شما را نابود می کند را متوجه می شوید و برای انجام ندادن دوباره آن تمرین می کنید ( در برنامه هفته سوم )
 • اشتباهات ابتدایی خودتان را متوجه می شوید و با تمرین های روزانه برای شروع دوباره آماده می شوید ( در برنامه هفته چهارم)
 • فرمول سنجش میزان تفاهمتان با او بر حسب ایده ال هایتان و همچنین میزان آمادگی خودتان برای شروع رابطه ( در برنامه هفته ششم )
 • کارهایی را که نباید در ارتباط دوباره با او انجام دهید ( در برنامه هفته هفتم و هشتم)

و بسیار بیشتر ….


ارزش برگرداندن او چقدر است  ؟

دوست دارم از شما سوالی بپرسم :

کیفیت زندگیتان چقدر تغییر می کند اگر مرد یا زنی که عاشق او هستید به زندگیتان باز گردد ؟ چقد خوشحال خواهید شد زمانی که متوجه شوید قدرت این را دارید که همیشه او را در زندگیتان نگه دارید ؟

چه قیمتی می توانید روی این بگذارید که زمان بیشتری را بر روی راههای غیر موثر هدر ندهید – اما بجای آن یک برنامه قدم به قدم برای برگرداندن او به زندگی تان داشته باشید ، حتی اگر خانم های دیگر برای بدست آوردن او تلاش می کنند ؟

ارزش اینکه دیگر احساس بدون کمک ماندن ، آسیب دیدن و شکسته دل بودن نکنید چقدر است ؟

۱ میلیون تومان ؟ ۲ میلیون تومان ؟ یا بیشتر ؟


نظر یکی از کسانی که از برنامه من استفاده کرده است :

برنامه شما چشمان من را در به روی حقیقتی بزرگ در مورد مردان باز کرد . من تصور می کردم زمانی که صحبت از ارتباط با مردان می شود هرچه بیشتر علاقه و توجه را به او نشان دهی باعث می شود بیشتر دوستت داشته باشد و به همین دلیل هرچه تلاش می کردم هیچ مردی به من پایبند نمیشد . این برنامه باعث شد متوجه شوم چگونه کاری کنم که مردان من را به عنوان یک فرد ارزشمند ببینند – کسی که بخواهند توجهشان را تنها به او معطوف کنند . من برای همیشه به خاطر این اطلاعات ارزشمند از شما متشکرم ، اطلاعاتی که در تمام زندگی به من کمک خواهند کرد . از زمانی که این برنامه را مطالعه کرده ام با همه خانم های فامیل و دوستانم در مورد ان صحبت می کنم . این برنامه به اندازه وزنش ارزش طلا را دارد !

 

images

اولین جلسه مشاوره

 

قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

قیمت اولین جلسه مشاوره 79,000 تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

مقالات مرتبط

پیمایش به بالا