راز موفقیت در قرعه کشی نیست! درس۵

راز موفقیت
 • راز موفقیت در قرعه کشی نیست! درس۵

   

  راز موفقیت را در درسهای قبلی توضیح دادیم و اینکه اثر مرکب را درک کنید و از اعتقاد به نتایج آنی و راز موفقیت عجیب و غریب خلاص شوید. از این اعتقاد که موفقیت باید به همان سرعتی به دست آید که مثلاً فست فود حاظر می شود، یا مثل یک عینک مطالعه یک ساعته ساخته می شود، یا عکسی که سی دقیقه ای چاپ می شود، تخم مرغی هایی که در ماکروفر به سرعت می پزند، یا آب گرم فوری یا ارسال و دریافت سریع پیام کوتاه از طریق تلفن همراه و…این طرز فکر را باید ول کنید، قبول؟

   

  Success way.راز موفقیت و قرعه کشی

  به خودتان قول دهیدکه یک بار برای همیشه، همه ی فکر و خیالات شبیه برنده شدن در بلیط بخت آزمایی، یا قرعه کشی بانک ها یا با خرید پودر لباسشویی صاحب پول و ماشین شوید را رها کنید و با واقعیت رو به رو شوید، این راز موفقیت فقط در حد افسانه هاست. چون شما فقط داستان هایی را می شنوید که درباره ی آن یک برنده صحبت می کنند، ولی از آن میلیون ها نفر بازنده حرفی نمی زنند. آن شخصی که می بینید به خاطر برنده شدن در یک قرعه کشی شادی می کند یا جلوی یک دستگاه بخت آزمایی بالا و پایین می پرد، چیزی از صدها باری که شکست خورده است به زبان نمی آورد.

  اگر با استفاده از ریاضی، احتمال برنده شدن کسب یک نتیجه ی مثبت را حساب کنیم، با یک عدد خیلی خیلی کوچک به صفر گرد می شود، رو به رو می شویم که نشان می دهد احتمال برنده شدن شما در حد صفر خواهد بود. (ربطی به بدشانسی شما ندارد و این قانون احتمالات است) دانیل گیلبرت، روانشناس هاروارد و نویسنده ی کتاب«شیرجه درخوشبختی» می گوید اگر در هر سی ثانیه یک بازنده مسابقه را در تلویزیون نشان دهیم که در عوض، بگوید باختم، حدود ۹سال طول می کشد تا کل بازنده های یک قرعه کشی را نشان دهیم!! این یعنی وقتی به راز موفقیت می رسید که رنگ موهایتان با رنگ دندانهایتان یکی شده است. اگر صبر زیادی دارید می توانید به روش قرعه کشی و شانس متوسل شوید.

   

  Success way.راز موفقیت و قرعه کشی

  وقتی شیوه ی کار اثر مرکب را فهمیدید، دیگر برای راه حل های سریع یا شانسی تلاش نخواهید کرد. دیگر دنبال راز موفقیت جادویی نمی روید. خودتان را با این باورها گول نزنید که مثلاً یک ورزشکار فوق العاده موفق، زندگی اش را صرف هزاران ساعت تمرین های خیلی سخت و منظم نکرده است.

  او برای تمرین کردن، صبح ها، خیلی زود از خواب بیدار می شود و در حالی که دیگران از تمرین کردن دست می کشند، به تمرین مداوم ادامه می دهد. او با سختی محض، سرخوردگی از شکست، تنهایی، سخت کوشی و ناامیدی مقابله می کند تا در نهایت به مقام اول می رسد.

   

  شما باید این واقعیت را درک کنید که تنها راز موفقیت از طریق انجام پیوسته ی کارهای معمولی، غیر جذاب، غیر مهیج و بعضی وقت ها نظم و ترتیب های سخت روزانه ای ست که در طول زمان، مرکب شده اند. در ضمن، بدانید که نتایج مد نظر، زندگی دلخواه و شیوه ی زندگی رویایی تان وقتی اتفاق می افتد که اثر مرکب را به خدمت بگیرید.

  اگر اصولی را که در این درس های راز موفقیت به آن ها پرداخته شده است، به کار بندید، پایانی خوش و افسانه ای برای خودتان ایجاد می کنید.

   

  راز موفقیت هانیه توسلی success way

  در یک مصاحبه تلوزیونی خانم هانیه توسلی (بازیگر سینما و تلوزیون) می گفت که اهل همدان است و آنقدر عاشق تئاتر و سینما بوده که برای تماشای  کارهای جدید، مسیر طولانی همدان به تهران را آن هم به تنهایی مسافرت می کرده و بالاخره با تلاش خود به دنیای سینما و تلوزیون راه یافته و به موفقیت هایی هم دست پیدا کرده است.

  حال آیا شما حاضر هستید برای عشق و علاقه خود به خودتان زحمت بدهید و از این شهر و آن شهر در حال تردد و مسافرت و تلاش باشید؟ آیا واقعا در حال جنگیدن برای رسیده به آرزوهای خود هستید. اصلا قدمی برداشته اید؟! اغلب مردم فقط دوست دارند آرزو کنند و هیچ تلاشی در کار نباشد. مطمئن باشید راز موفقیت هلو برو تو گلو کار نمی کند.

   اگر اشتیاق سوزانی در کار نباشد، اگر نیرویی که شما را از جا بکند تا خواب را از چشمان شما برُباید، در کار نباشد، به دنبال راز موفقیت گشتن، خیال باطلی بیش نیست.

  جمله معروفی از شکسپیر نویسنده انگیسی است که بسیار جای تامل دارد:

  یا به قدر آرزوهایت تلاش کن و یا به قدر تلاشت آرزو کن.

   

  Success way.راز موفقیت و قرعه کشی

  اگر تلاش منو و شما در حد مورچه ای باشد و آرزوهای ما هم اندازه فیل!! خب معلوم است نتیجه کار ما به کجا ختم خواهد شد.

  دوست عزیز تصمیمانی؛ من به همت شما عزیزان دل بسته ام و می دانم که تغییر را شروع کرده اید. فقط نا امید نشوید و ادامه دهید. راز موفقیت شما روزی زبان زد خاص و عام می شود. فقط شروع کنید و کم نیاورید. اگر احساس خستگی و ناامیدی در دل دارید بدانید این طبیعی است و جزوی از امتحان مقاومت برای پیروزی است.

  پس با هم و در کنار هم به پیش …

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا