شیک اندیش » مهارت های جذب عشق » چگونه مرد را تحریک کنیم؟( چگونه دوست پسرم را تحریک کنم؟)

 

چکیده مطلب

نیاز جنسی یک غریزه است که هر شخص باید آن را بر طرف کند و یکی از اهداف ازدواج برطرف کردن این غریزه است. همه افراد دوست دارند وقتی که وارد رابطه زناشویی شدند همیشه یک رابطه جنسی لذت‌بخش با طرف مقابل خود داشته باشند. اما برای داشتن چنین رابطه‌ای یک پیش‌زمینه مناسب مورد نیاز […]

نیاز جنسی یک غریزه است که هر شخص باید آن را بر طرف کند و یکی از اهداف ازدواج برطرف کردن این غریزه است. همه افراد دوست دارند وقتی که وارد رابطه زناشویی شدند همیشه یک رابطه جنسی لذت‌بخش با طرف مقابل خود داشته باشند. اما برای داشتن چنین رابطه‌ای یک پیش‌زمینه مناسب مورد نیاز است و حداقل یکی از افراد جرقه شروع رابطه را روشن کند. شاید در بسیاری از موارد مردها پیش‌قدم بوده و جرقه شروع را روشن کنند. زن‌ها نیز می‌توانند با تحریک مرد خود شروع کننده رابطه باشند. اما یک زن چگونه می‌تواند چنین کاری را انجام دهد و مرد خود را تحریک کند؟.

در این مقاله راه‌کارهایی برای تحریک مردان از طرف زن‌ها ارائه شده است تا خانم‌ها بتوانید از این راه‌کارها در هنگام آمیزش با شوهر خود استفاده کنند. پس تا پایان مقاله را حتما بخوانید.

۱- نقاط حساس شوهر خود را لمس کنید

لمس کردن قسمت‌های حساس بدن مرد باعث تحریک او خواهد شد. بر خلاف بسیاری از افراد که تصویر می‌کنند فقط سینه زن‌ها حساس است، نوک سینه مردها نیز بسیار حساس است و می‌تواند باعث تحریک مرد شود. شاید بتوان گفت آلت مرد حساس‌ترین نقطه بدن است و یک زن می‌تواند با تحریک این نقطه از بدن مرد شهوت او شعله‌ور کند.

۲- برای تحریک مرد از لباس‌های رنگی از جمله قرمز استفاده کنید

 

یکی دیگر از راه‌های تحریک مرد استفاده از لباس‌های رنگی است. تحقیقات مختلف نشان داده است استفاده از لباس‌های قرمز موجب تحریک مردان خواهد شد. پس شما به عنوان یک زن سعی کنید چه وقت‌هایی که در خانه بوده و یا در بیرون هستید از لباس قرمز رنگ استفاده کنید تا بتوانید شوهر خود را تحریک کنید و او را برای یک رابطه جذاب آماده کنید.

۳- برای تحریک مرد عشوه و ناز کنید

عشوه و ناز به طور ذاتی در وجود همه خانم‌ها وجود دارد. زن‌ها بعد از ازدواج نیز می‌توانند این کار را برای شوهر خود انجام دهند. مثلاً با راه رفتن‌های خاص خود شوهرتان را تحریک کنید. عشوه و نازهای تحریک آمیز قبل از نزدیکی سبب تحریک شدید مرد خواهد شد. هیچوقت از انجام عشوه و ناز زنانه خجالت نکشید و آن را انجام دهید.

۴- آرایش کردن را فراموش نکنید

 

مردها به زیبایی خانم‌ها بسیار توجه می‌کنند و آن‌ها همیشه دوست دارند همسرشان زیباترین زن دنیا باشد. یک زن نیز باید به گونه‌ای آرایش کند که در نزد شوهر خود او ملکه زیبایی روی زمین باشد. برای رژ لب‌ و لاک خود از رنگ قرمز استفاده کنید. زمانی که شوهر شما از سرکار برمی‌گردد با بهترین آرایش خود را آماده ملاقات او بکنید و شما این گونه می‌توانید باعث تحریک مرد زندگی خود شوید.

۵- برای تحریک مرد در مورد رابطه جنسی با او صحبت کنید

برای تحریک یک مرد کافی باشد در مورد رابطه جنسی با او هم کلام شوید. شما می‌تواند نظر او را در مورد رابطه جنسی و پوزیشن‌های گوناگون سکس بپرسید و شاید این ساده‌ترین راه برای تحریک مرد باشد. با این کار مرد در فکر انجام رابطه جنسی با همسر خود خواهد رفت و دوست دارد بهترین رابطه را با او برقرار کند.

۶- اندام‌های حساس خود را برجسته کنید

آقایان نسبت به اندام‌های زنان از جمله سینه‌های آن‌ها بسیار حساس هستند. دیدن این اندام‌ها موجب تحریک مرد خواهد شد. هنگامی که شوهر شما در خانه حضور دارد سعی کنید سینه‌های خود را برجسته کنید و آن‌ها را بالا بزنید. قسمت پشت پا نیز برای اکثر مردان تحریک‌بر‌انگیز است هیچ وقت این قسمت را نپوشانید تا همیشه در دید شوهرتان قرار داشته باشد و باعث تحریک او شوید.

۷- برای تحریک مرد او را ببوسید

بسیاری قسمت‌های بدن مردان محرک احساسات جنسی هستند. این قسمت‌ها در هنگام بوسیدن بسیار حساس هستند. گردن، گوش و حتی بینی مردها هستند که محرک جنسی آن‌ها در هنگام بوسیدن خواهند بود. هنگامی قصد ایجاد رابطه جنسی را با شوهر خود دارید بر روی این قسمت‌های بدن او تمرکز کنید و با بوسیدن آن‌ها شوهر خود را آماده یک رابطه جذاب بکنید.

 

۸- برای تحریک مرد لباس‌های زیر تحریک کننده بپوشید

پوشیدن لباس‌های زیر جدید و مهیج کننده برای شوهر جذاب است. مردها حتی با دیدن گوشه کوچکی از این لباس‌های زیر تحریک خواهند شد. شما با نشان دادن عمدی لباس زیر خود باعث تحریک شوهر خود می‌شوید. شاید پوشیدن یک لباس زیر تحریک کننده اثر بیشتری از برهنگی کامل بر روی تحریک مرد داشته باشد. به یاد داشته باشید هر چند وقت یک بار لباس زیر خود را با خرید لباس‌های جدید عوض کنید.

۹- برای تحریک مرد او را ماساژ دهید

اگر نمی‌دانید چگونه تماس فیزیکی خود را طرف مقابل خود شروع کنید، می‌توانید او را ماساژ دهید. ماساژ پوست، شانه‌ها، ران‌ها، گردن و … مرد راهی آسان برای تحریک مرد است. این کار در واقع پیامی به مرد است که شما آماده دریافت تماس فیزیکی بیشتر و انجام رابطه سکسی هستید.

۱۰- اعتماد به نفس داشته باشید

 

مردان خیلی سریع به زن‌هایی که دارای اعتماد به نفس بالایی هستند جذب خواهند شد. مردها بر این باورند که نیاز جنسی آن‌ها با زنان دارای اعتماد به نفس بالا بهتر ارضاء خواهد شد. پس شما به عنوان یک زن سعی کنید در هنگام برخورد با شوهر خود اعتماد به نفس داشته باشید و این امر را به وی نشان دهید.

۱۱- داخل خانه را تزیین کنید

هنگامی که شما تمایل به برقراری رابطه جنسی با شوهر خود دارید می‌توانید با انجام بعضی کارهای خاص او ترغیب به این کار کنید. مثلاً داخل خانه را با سلیقه خود تزیین کنید. شمع‌ها و لامپ‌های خاص را روشن کنید. وجود این روشنایی‌ها در داخل خانه باعث به وجود آمدن یک محیط هیجان‌انگیز برای شوهر شما می‌شود. پس برای تحریک مرد مرتب کردن و تزیین خانه فراموش نشود.

۱۲- برای تحریک مرد نزد او برقصید

یکی دیگر از راه‌های تحریک مردان رقصیدن در مقابل او است. هنگامی در خانه تنها هستید و شوهر شما نشسته است در مقابل او شروع به رقصیدن کنید؛ این عمل موجب تحریک شوهر شما می‌شود. قطعاً هر مردی رقص زن خود را دوست دارد و گاهی اوقات شاید او نیز همسر خود را در این کار همراهی کند.

۱۳- از عطرها و بوهای تحریک کننده استفاده کنید

 

گاهی اوقات می‌توان با بوی رایحه‌ها مردان را تحریک کرد. بهترین رایحه‌هایی که باعث تحریک مردان خواهد شد، بوی عطرها، محصولات برنزه کننده، لوسیون، رژ لب و … هستند. پس هنگامی که قصد آمیزش با شوهر خود را دارید از خوشبو کننده‌ها و بوهای خاص برای جذاب‌تر شدن استفاده کنید.

۱۴- از زیورآلات هماهنگ با لباس خود بهره بگیرید

استفاده از زیورآلات در هنگام رابطه با یک مرد می‌تواند بسیار جذاب باشد. پس شما نیز تلاش کنید در هنگامی که قصد انجام رابطه با شوهر خود دارید از زیورآلات هماهنگ با لباس خود استفاده کنید. پس می‌توان گفت برای تحریک مرد همیشه ظاهری زنانه داشته باشید و همان گونه رفتار کنید.

۱۵- تماس چشمی برقرار کنید

 

خیره شدن به چشمان طرف مقابل باعث به وجود آمدن یک رابطه نزدیک و گرم شدن رابطه عشق بازی کمک خواهد کرد. بر اساس تحقیقاتی که انجام شده است هنگامی دو نفر همزمان به چشم هم خیره می‌شوند، از نظر عشق و محبت احساسات گرم‌تر و پرشورتری نسبت به هم دارند. پس هیچوقت ارتباط چشمی را از یاد نبرید.

پس با توجه به مطالب بیان شده برای تحریک مرد زندگی خود می‌توانید راه‌کارهای گفته شده را انجام دهید و از داشتن یک رابطه جنسی هیجان‌انگیز لذت ببرید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است بعضی از راه‌کارها در تعدادی از مردان جواب ندهد و شما باید در امتحان این راه‌کارها صبور باشید تا به نتیجه نهایی خود برسید.

روش های حشری و شهوتی کردن مردان برای برقراری رابطه جنسی

حشری و شهوتی کردن مردان برای برقراری رابطه جنسی یکی از موضوعاتی است که در جامعه ما به بحث و گفتگو می‌انجامد. این مساله به دلیل ارتباط بین جنسیت و فرهنگ و اجتماع، همواره مورد توجه قرار گرفته است. در این مقاله به روش های حشری و شهوتی کردن مردان برای برقراری رابطه جنسی پرداخته می‌شود.

روش های حشری کردن مردان

۱. استفاده از عبارات و حرف های حساس: یکی از روش های حشری کردن مردان استفاده از عبارات و حرف هایی است که بتواند او را به شهوت و جنسیت ترغیب کند. این روش معمولا در فضای مجازی و گاهی در فضای عمومی مورد استفاده قرار می گیرد.

روش های شهوتی کردن مردان

۱. لمس و ماساژ: یکی از روش های شهوتی کردن مردان لمس و ماساژ است. این روش معمولا توسط همسران و یا شریکان جنسی استفاده می‌شود.

۲. استفاده از اسباب بازی: استفاده از اسباب بازی نیز به عنوان یکی از روش های شهوتی کردن مردان شناخته می‌شود. این روش معمولا توسط همسران و یا شریکان جنسی استفاده می‌شود.

۳. استفاده از روش های تمرینی: استفاده از روش های تمرینی نیز به عنوان یکی از روش های شهوتی کردن مردان شناخته می‌شود. این روش معمولا توسط همسران و یا شریکان جنسی به کار گرفته می‌شود.

در نهایت، باید گفت که هر گونه روشی که برای حشری و شهوتی کردن مردان به کار گرفته می‌شود، احترام به حریم شخصی و اجازه دادن به آنها برای انتخاب جایگاه و میزان شهوت، بسیار مهم است. همچنین، مراجعه به مراکز روانشناسی و مشاوره با متخصصان در این زمینه، بهترین روش برای رسیدن به رابطه جنسی سالم و رضایت بخش است.

من چگونه دوست پسرم را تحریک کنم؟

با توجه به این که هر فردی سلیقه و تمایلات خود را دارد، نمی‌توان به صورت قطعی و کامل به این سوال پاسخ داد. با این حال، در اینجا چند نکته مهم برای تحریک دوست پسرتان را به شما معرفی خواهیم کرد:

۱- مراقب باشید که خودتان را تحریک نکنید: یکی از مهمترین نکات در تحریک دوست پسرتان، این است که خودتان را تحریک نکنید. به دلیل اینکه در صورتی که شما خودتان مشتاق نباشید، دوست پسرتان نیز به شدت مشتاق نخواهد بود.

۲- به دنبال کشف تمایلات او باشید: برای تحریک دوست پسرتان، باید به دنبال تمایلات او باشید. اگر به دنبال شناخت و تحلیل تمایلات او باشید، به راحتی می‌توانید به او پیشنهادهایی بدهید که به تمایلات او بیشتر پاسخگو باشند.

۳- با او در مورد مسائل جذاب و جالب صحبت کنید: یکی از راه‌هایی که می‌توانید از آن برای تحریک دوست پسرتان استفاده کنید، صحبت کردن در مورد موضوعات جذاب و جالب است. با او در مورد موسیقی، فیلم‌ها، کتاب‌ها و هر چیزی که برای شما جالب است، صحبت کنید. این کار می‌تواند محیطی را برای تحریک کردن او فراهم کند.

۴- با او به مکان‌های جذاب بروید: یکی از راه‌هایی که می‌توانید برای تحریک دوست پسرتان استفاده کنید، به مکان‌های جذاب بروید. با او به سینما، تئاتر، کنسرت و هر جایی که برای شما جالب است، بروید. این کار می‌تواند برای دوست پسرتان تحریک کننده باشد.

۵- به او نشان دهید که شما می‌خواهید: یکی از راه‌هایی که می‌توانید برای تحریک دوست پسرتان استفاده کنید، نشان دادن علاقه شما به او است. به او نشان دهید که شما به او علاقه دارید و به دنبال رابطه‌ای با او هستید. این کار می‌تواند برای دوست پسرتان تحریک کننده باشد.

در نهایت، برای تحریک دوست پسرتان باید به دنبال شناخت تمایلات او باشید و به او نشان دهید که شما مشتاق هستید. با این روش‌ها می‌توانید دوست پسرتان را به رابطه‌ای عاشقانه تحریک کنید.

قیمت مشاوره شیک اندیش

اولین جلسه مشاوره

 

قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

هیچ نظری وجود ندارد

پیمایش به بالا