نقش خوش بینی در همسریابی

 • نقش خوش بینی در همسریابی

  شاید برای بسیاری از افراد ایده‌ی همسریابی یا پیدا کردن شریک زندگی مناسب یک چالش بزرگ باشد. اما آیا تا به حال فکر کرده‌اید که خوش بینی می‌تواند در همسریابی شما نقش مهمی ایفا کند؟ این موضوع در ادامه مقاله بررسی خواهد شد.

  اولاً، خوش بینی به معنای دیدن بهترین‌ها و امیدوار بودن به آینده‌ای بهتر است. به عبارتی دیگر، خوش بینی می‌تواند به شما کمک کند تا به دنبال روابطی سالم و موفق باشید. همچنین، افرادی که خوش‌بین هستند، معمولاً جذابیت و اعتماد به نفس بالایی دارند و این موضوع می‌تواند در همسریابی شما نقش مثبتی داشته باشد.

  ثانیاً، خوش بینی می‌تواند به شما کمک کند تا رویکردی مثبت نسبت به همسریابی داشته باشید. به عنوان مثال، اگر شما به دنبال شریک زندگی هستید ولی تجربه‌های ناموفقی در گذشته داشته‌اید، تمایل دارید که به نتیجه‌گیری منفی برسید و فکر کنید که این کار برای شما امکان‌پذیر نیست. اما اگر شما به همان امید و امتیاز خوش‌بینی خود اعتقاد داشته باشید، بهترین شانس‌های خود را در پیدا کردن شریک زندگی موفق خواهید داشت.

  سوماً، خوش بینی می‌تواند به شما کمک کند تا رویکردی فردی داشته باشید. به عبارتی دیگر، اگر شما خوش‌بین هستید، معمولاً به دنبال ارتباطات مثبت و مسئولیت‌پذیری هستید. این رویکرد می‌تواند در هنگام همسریابی، به شما کمک کند تا به شخصیتی پایدار و موفق تر برسید و برای شریک زندگی مناسبی جذب شوید.

  در نهایت، خوش بینی می‌تواند به شما کمک کند تا روابط خود را به هرچه بهترین شکل ممکن به پایان برسانید. به عنوان مثال، اگر شما در هنگام همسریابی به دنبال رابطه‌ای سالم هستید، خوش بینی می‌تواند به شما کمک کند تا در صورتی که با مشکلاتی روبرو شدید، به دنبال راه‌حل‌های مثبت باشید و به بهترین شکل ممکن با پارتنر خود رابطه داشته باشید.

  در نتیجه، خوش‌بینی می‌تواند به شما در همسریابی کمک کند. با داشتن رویکردی مثبت، پایدار، و فردی، شما می‌توانید به شخصیتی جذاب و موفق تر برسید و به بهترین شکل ممکن پارتنر مناسب خود را جذب کنید. در نهایت، باید به این نکته توجه کنید که همسریابی یک فرآیند طولانی است و شما باید به خودتان زمان و فرصت بدهید تا بهترین شریک زندگی را پیدا کنید.

  در همسریابی  و جذب همسر دلخواه، خوش­ بینی یک امتیاز محصوب می شود

   

  از همین امروز تصمیم بگیرید که در همسریابی  خوش­ بین شوید. شما وقتی خوش­بین هستید شوخ­طبعی بیشتری دارید و هرچه شوخ­ طبعی بیشتری داشته باشید در نظر دختران جذاب­تر هستید. جالب اینجاست خوش­بینی و مثبت­ اندیشی مثل یک ورزش نیاز به یادگیری و تمرین دارد. در روزهای اول سخت است ولی رفته رفته ذهن شما قوی می­شود و به صورت پیش­فرض مثبت و خوش­بین می­شود و شما نیاز به زمان دارید. دانشمندان یافته ­اند کهخوش­ بین­ها با افراد معمولی فرق دارند و بیشتر به آینده فکر می­کنند و نحوه رسیدن به اهدافشان را در فکر می­ پرورانند. در مقاله های قبلی به موضوع مهم “ذهنیت در همسریابی” مطالب مهمی گفتیم که به آن مراجعه فرمایید.

   

   

  آنها احساس خوبی نسبت به آینده دارند و فکر می­کنند روزهای خوشی در انتظار آنهاست و هنوز خوش­ترین لحظات زندگی در مسیر راهشان قرار دارد. در عوض بدبین­ها فقط بلدند غُرغُر کنند و هیچ چیزی جز پیش­بینی فلاکت و آینده خراب چیزی به ذهنشان نمی­رسد. ممکن است اعتراض کنید که: ” آیا با خوش­ بینی، فلان اتفاق بد می­افتد یا نه و یا مگر می­شود جلوی آن حادثه بد را گرفت؟!!” در پاسخ باید گفت که هیچ حادثه ای به خودی خود بد یا خوب نیست بلکه احساس ما نسبت به آن حادثه فرق می­کند. مثلاً باران آمدن برای فردی که فرش خود را شسته و در پشت­ بام پهن کرده فاجعه به حساب می­آید ولی برای کشاورزان مایه خوشحالی است اما حادثه همان بارش باران است تنها نوع نگاه ما به آن حادثه فرق می­کند. مثلاً قدیمی­ها اتفاق ناگوار را، صلاح و خیر در نظر می­گرفتند و از هر حادثه بد، یک حکمت مثبت برداشت می­کردند اما افراد منفی همه چیز را بلا می­بینند. و افراد مثبت اگر حادثه بدی هم رخ دهد چون آن را مثبت می­بینند احساس خوب خود را از دست نمی­دهند و در طولانی­مدت شادتر هستند.

   

   

  البته خوش بینی  با خوش خیالی فرق دارد. در واقع خوش بینی یک نوع انتظار شیرین برای نتیجه است. نتیجه ای که شما برای آن تلاش کرده اید و امیدتان را قطع نمی کنید. در ضمن افراد منفی و غُرغُرو در نزد دختران منفور و سریعاً از چشم آنها می­افتند. چراکه شما وقتی نمی­توانید برای زندگی خود شادی بیافرینید، چطور توقع دارید زندگی کس دیگری را شاد کنید. دختران دوست دارند شاد باشند و در کنار کسی وقت بگذرانند که به آنها احساس شاد بودن بدهد. اگر فکر می­کنید با افسردگی و به قول دوستان تیریپ غمناک، خیلی جذاب بنظر می­رسید، همین الان طرز فکر خود را عوض کنید که بی­نهایت در اشتباه هستید. زنها دوست دارند مردِ زندگی بتواند موقع مواجهه با مشکل، راه ­حل­های خوب ارائه دهد نه این که دو دستی بر سر خود بکوبد و ندای چه کنم چه کنم سر دهد. سریع در مواقع بحرانی اهل عمل باشید  و به فکر راه چاره و مثل یک کوه تکیه­ گاه شوید و مشکل را با پافشاری و پشتکار حل کنید و سریع شانه خالی نکنید. همین که در حل مشکل پافشاری کنید، هم به دیگران روحیه می­دهید و هم روحیه خودتان تقویت می­شود. در ضمن در کنار هر شکست می­توانید از آن درس بگیرید.

   

  زنها عاشق این هستند که در کنار مردی خوش­بین و با اراده باشند چون احساس می­کنند اراده خودشان در کنار شما تقویت می­شود و اگر خوش­بین باشید در همسریابی هم شانس می­آورید و یک دختر خوش­بین نصیبتان می­شود.

   

  از همین امروز خوش­بین و استوار همچون کوه باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا