چگونه بفهمیم دختری دوستمان دارد؟از کجا بفهمید دختری از شما خوشش می آید؟

چگونه بفهمیم دختری دوستمان دارد؟
 • چگونه بفهمیم دختری دوستمان دارد؟

  درک اینکه دختری دوستتان دارد یا نه، یکی از مهمترین و در عین حال دشوارترین کارهاست. برای بیان علاقمندی یک دختر به شما، او ممکن است از راه‌های مختلفی استفاده کند که برای شما ممکن است سخت باشد تا آن را تشخیص دهید. در این مقاله، به برخی از نشانه‌هایی که دختری دوستتان دارد، اشاره خواهیم کرد.

  ۱. توجه به شما:
  اگر دختری به شما علاقه‌مند باشد، احتمالاً به شما توجه بیشتری خواهد داشت. او ممکن است دنبال راه‌هایی باشد تا بیشتر با شما زمان بگذراند و در موقعیت‌های مختلف با شما همراه باشد. به عنوان مثال، ممکن است دختری با شما تماس بگیرد، پیام بدهد یا به شما ایمیل بفرستد. این نشانه می‌دهد که او به شما فکر می‌کند و می‌خواهد با شما در ارتباط باشد.

  ۲. رفتار نزدیک‌تر:
  دختری که به شما علاقه‌مند است، ممکن است برای نزدیک‌تر شدن با شما، به رفتارهای مختلفی روی بیاورد. او ممکن است در موقعیت‌هایی که با شما هست، نزدیک به شما بشیند، محرمانه با شما حرف بزند و غیره. اگر این رفتارها غیرعادی به نظر می‌رسند و با رفتارهای عادی او متفاوت است، ممکن است نشانه علاقه‌مندی او به شما باشد.

  ۳. تعاملات اجتماعی:
  اگر دختری به شما علاقه‌مند است، ممکن است در موقعیت‌های اجتماعی از شما پرسش‌های بیشتری بپرسد و با شما صحبت کند. او ممکن است در مجموعه‌های اجتماعی در کنار شما بنشیند و از شما بخواهد که در موقعیت‌های مختلف به او کمک کنید. این نشانه می‌دهد که او با شما ارتباط برقرار کرده و می‌خواهد به شما نزدیک‌تر شود.

  ۴. نشانه‌های بدنی:
  در بسیاری از موارد، دختری که به شما علاقه‌مند است، ممکن است با نشانه‌های بدنی خود، این نشانه را برای شما نشان دهد. به عنوان مثال، او ممکن است چشمانش را به طرف شما بیاورد، با موهای خود بازی کند، لبخند بزند و غیره. این نشانه‌ها ممکن است نشانه علاقه‌مندی او به شما باشد.

  ۵. دلیلی برای ارتباط با شما:
  دختری که به شما علاقه‌مند است، ممکن است دلیلی برای ارتباط با شما داشته باشد. او ممکن است بخواهد با شما در موضوعاتی که مهم برایش هستند، صحبت کند و از نظر شما بخواهد. این نشانه می‌دهد که او به شما احترام می‌گذارد و می‌خواهد با شما ارتباط برقرار کند.

  در نهایت، باید به این نکته توجه کنید که شناختن نشانه‌هایی که دختری دوست شما دارد، به تنهایی کافی نیست. برای برقراری ارتباط با یک دختر، باید به او احترام بگذارید، به نظراتش احترام بگذارید و سعی کنید در موقعیت‌های مختلف با او صحبت کنید. اگر به این نکات توجه کنید، ممکن است در آینده به رابطه‌ای پایدار با او دست یابید.

  از کجا بفهمید دختری از شما خوشش می آید؟

  رفتار و علایق دختران با هم متفاوت هستند و برای برقراری روابط عاطفی با آنان باید به دنبال شناخت درستی از آنها باشیم. در این مقاله به بررسی راه هایی که می توان به کمک آنها بفهمید دختری از شما خوشش می آید، پرداخته ایم.

  ۱. نشانه های بدنی:

  دختران برای بیان علاقه خود از نشانه های بدنی استفاده می کنند. اگر دختری از شما خوشش می آید، ممکن است با اندازه گیری فاصله بین خود و شما، برای ابراز علاقه به شما نزدیک شود. همچنین، نگاه کردن به شما، لبخند زدن و لمس کردن دست شما نیز به علامت هایی هستند که دختر از شما خوشش می آید.

  ۲. توجه به شما:

  دختران برای نشان دادن علاقه خود به شما، به شما توجه می کنند. اگر دختری به شما توجه می کند و سعی می کند همیشه در کنار شما باشد، احتمالاً از شما خوشش می آید.

  ۳. توجه به حرف های شما:

  اگر دختری به حرف های شما توجه می کند و به شما گوش می دهد، این نشانه ای از علاقه او به شماست. دختران برای برقراری رابطه با شخصی که به حرف هایشان توجه می کند، تمایل دارند.

  ۴. توجه به پوشش شما:

  اگر دختری به پوشش شما توجه می کند و به شما تعریف می کند، احتمالاً از شما خوشش می آید. دختران برای برقراری رابطه با شخصی که به پوشش خود توجه می کند، تمایل دارند.

  ۵. توجه به تجربیات شما:

  اگر دختری به تجربیات شما توجه می کند و به شما سؤال می کند، این نشانه ای از علاقه او به شماست. دختران برای برقراری رابطه با شخصی که به تجربیاتشان توجه می کند، تمایل دارند.

  ۶. توجه به منافع شما:

  اگر دختری به منافع شما توجه می کند و سعی می کند به شما کمک کند، احتمالاً از شما خوشش می آید. دختران برای برقراری رابطه با شخصی که به منافعشان توجه می کند، تمایل دارند.

  ۷. ابراز علاقه به شما:

  اگر دختری به شما علاقه نشان می دهد، این بهترین نشانه از خوشایندی او نسبت به شماست. دختران برای برقراری رابطه با شخصی که علاقه ای به او نشان می دهد، تمایل دارند.

  در نهایت، برای فهمیدن اینکه دختری از شما خوشش می آید، باید به نشانه هایی که از طرف او به شما داده می شود، توجه کنید. با توجه به این نشانه ها، می توانید بهترین تصمیمات را در رابطه با برقراری رابطه با او بگیرید.

  اینها سوالاتی هستند که خیلی از مردان در هنگام انتخاب همسر و زندگی خود با آن مواجه می شوند.

  کلا دخترها با صراحت نمگن که از شما خوششون میاد و یا شما را دوست دارن !! اونا معمولا با مکانیزم بسیار پیچیده ای عمل می کنن که برای خیلی از مردا درک این رفتارا خیلی سخته.

  ولی خوشبختانه یک سری نشونه ها هستش که میشه از روی اونا به نتیجه رسید آیا طرف از شما خوشش میاد یا نه؟ یعنی این علایم تنها نشانه هایی هستن که به شما توی مسیر رابطه می تونن خیلی کمک کننده باشن.

  در زیر می خواهیم چند تا از این نمونه ها رو بررسی کنیم :

  نشانه هایی که نشان می دهد دختری به شما علاقه دارد:

  او همگام با شماست :

  ناگهان متوجه می شوید که او همه جا حضور دارد. او “بطور اتفاقی” هر کجا شما هستید پیدایش می شود، یا در راه روی محل کارتان مرتب جلوی شما قدم میزند، یا “تصادفی” به شما برخورد میکند، یا در میهمانی در اطراف شما مانور می دهد.

  آنچه که او انجام می دهد تلاش برای جلب توجه شما است، و بـرای این اسـت که خود را در موقعیتی قرار دهد تا شما “قدم اول” را بردارید. مسئله اینـجا اسـت کــه بـسـیـاری از مردان نسبت به این عمل زنان بی توجه هستند و به همین دلیـل بسیاری از فرصت ها را از دست می دهند. مردان مستقیم عمل می کنند، زنان غیر مستقیم. بنابرایـن اگر زنـی مکررا” شروع به قـرار گـرفـتـن سـر راه شـما نـمود، احتمال اینکه او اینکار را عمدا” انـجام می دهد زیاد است.

   ۲٫ او حرکات خاصی از خود نشان می دهد.

  یک جمله قدیمی هست که می گه:”جسم دروغ نمی گوید.” یعنی شما از طریق زبان بدن او متوجه می شوید در ذهن او چه خبر است . طبیعت بشر را طوری برنامه ریزی نموده که هنـگام ابـراز عـلاقه بـی اخـتیـار شـروع بـه انـجام یـک سـری حرکات جسمانی مشخص می‌کند. این اعمال غیر شفاهـی از گـشاد شـدن چشم هنگام نظاره به چیزی جالب گرفته تا لبخند زدن و لمس کردن، متغیر است.

  در اینجا برخی از علائم زبان جسمانی را مشاهده می کنید :

   اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها

   خم شدن به طرف شما هنگام صحبت

  بازی کردن با مو و دست کشیدن لای موها

   نوازش کردن جواهرات ( مانند گوشواره ) و لمس نمودن دسته عینک

   چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفتگو

  تقلید از حرکات شما ( مثلا” اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین کار را میکند.)

  لبخند زدن هنگامی که شما او را برانداز می کنید.

  اگر برخی از این علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده نمودید، تقریبا” می توانید مطمئن شوید که او چراغ سبز شروع رابطه برای ازدواج یا دوستی اولیه را به شما نشان می دهد.

  ۳٫ او هیچگاه برای شما سرش شلوغ نیست و غالبا برای شما وقت دارد :

  این اصلی ترین قانون بازی عشق است. اگر زنی علاقه به برقراری رابـطـه و بـیرون رفتن با شما داشته باشد، همیشه خودش را در دسترس قرار می دهد. یـعنـی او یـک شـمـاره تلفن کاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد. او در اسرع وقت به تلفـن یا ایـمیـل شـما جواب خواهد داد. او دعوت شما را برای با هم بودن خواهد پذیرفت – و اگر او در روزی که شما تعیـین کرده اید وقت نداشت، چیزی شبیـه این خواهد گفت: “خوب، این پنجشنبه نمی تونم، اما اگر اشکال نداره بندازیم برای پنجشنبه دیگه، باشه؟ ” البته شاید برای اینکه شما را تست کند و یه کم ناز کند یه بهانه هایی در بیاورد ولی به هر حال قابل تشخیص است.

  ۴٫ او در مورد شما کنجکاو است :

  زنی که به شما علاقمند است دوست دارد همه چیزتان را بداند ( تا بتواند در این مـورد با دوستان دخترش صحبت کند). او درمورد خانواده،پیشینه،سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد. انگیزه اصلی او این اسـت کـه عـلایـق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشــتـرک بــا شما نموده و پـیـوسـتـگـی بیشتری با شما ایجاد کند- اگر از قایق سواری خوشتان نمی آید، او نیز ناگهان از این کار متنفر می شود. او حتی مرتب به شبکه های اجتماعی شما سر می زند تا بفهمد حال و روز شما به چه صورت است.

  ۵٫ او وضعیت مالی شما را بررسی می کند :

  زن علاقمند دوست دارد منابع و بنیه مالی همسر آینده خود را مورد سنجش قرار دهد. سؤالاتی مانند: “کجا زندگی میکنی؟”، “چه ماشینی داری؟” و “شغلت چیه؟” مـی تواند نشانه علاقمندی وی باشد. اگر پاسخ این سؤالات مطابق با “استانداردهای” او باشــد، علائم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباری از مه فرو خواهد رفت. بیشتر عرضه و توانمندی مرد در اینجا می تواند نقش پیدا کند. آیا شما فرد با اعتماد به نفس و هدفداری در زندگی هستید یا خیر؟

  چگونه بفهمیم دختری دوستمان دارد؟
  چگونه بفهمیم دختری دوستمان دارد؟

  ۶٫ او در مورد آینده صحبت می کند :

  یک زن علاقمند همیشه دوست دارد در مورد نقشه های آینده و کارهایی که می توانید با هم انجام دهید اشتیاق نشـان مـی دهد. درواقع او اغلب چیزی شـبـیـه ایـن میـگـویـد: “وای… تـو هـم از بـولیـنگ خوشت میاد؟ باید یه بار با هم بریم بازی کنیم.” اگر او چنین عمل نمود، شک نکنید که دوست دارد ازش بخواهید با شما بیرون برود.

    ۷٫ او بیقراری و بی تابی می کند :

  اگر او واقعا” علاقمند باشد، دور و بر شما دستپاچه و بیقرار خواهد بود، بخصوص هنگامیکه شما نتوانید متوجه علائم اشتیاق او شوید. البته ممکن است که ذاتا” یک شخص خجالتی نرمال باشد – اگر او فقط پیش شما بی قراری می کند، احتمالا در سرش فکر ازدواج دارد.

    ۸٫ او نسبت به زنان دیگر، حسادت می ورزد و نسبت به روابط شما با دیگران حساس می شود:

  یک زن سعی می کـند از مـرد مـورد علاقه خود همانند یک عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ کند. بنابراین اگر در حـال جوک گفـتن بـرای زنـان دیـگر متـوجـه حرص خوردن و جلز و ولز کردن او شـدیـد، بـدانـید کـه او انـتظار دارد برایش بیشتر از یک دوست باشید. که این موضوع کاملا طبیعی و عادی می باشد و دلیلی بر حسادت و خودخواهی منفردانه او نیست بلکه این خصلت برای همه ای زنان یکسان است و وجود دارد .

  تذکر مهم  :

  علایمی که به آنها اشاره کردیم معمولا نشان دهنده ی علاقه مندی طرف مقابل بصورت غیر مستقیم است. ولی در برخی از خانمها صدق نمی کند و   لزوما” دلیل بر علاقـمـندی یک خانم به شما نباشد چـون بـرخـی از زنان کلاً با دیگران حالتی دوستانه دارند اما اگر تـعـداد زیـادی از ایـن عـلائم را در فـردی مشاهده نمودید می توانید به خود امیدواری دهید.

  در ضمن بعد از علاقه مند کردن یک نفر به خودتان باید بدانید که شخصیت خود را طوری نشان دهید که علاقه او روز به روز به شما بیشتر شود. بارها دیده شده است که دختری پس از علاقه مندی اولیه به سرعت نسبت به رفتارهای اشتباه مرد مورد علاقه اش دلسرد می شود.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا