از کجا بفهمیم مردی مجرد است یا متاهل؟(۲۱  روش کلیدی)

از کجا بفهمیم مردی مجرد است یا متاهل؟
 • از کجا بفهمیم مردی مجرد است یا متاهل؟

  با گذشت زمان و تغییراتی که در سبک زندگی افراد رخ داده، پیدا کردن اطلاعات مربوط به وضعیت تاهل یا مجردی یک فرد ممکن است به نظر ساده و آسان نباشد. در این مقاله، به بررسی روش‌هایی که می‌توان از طریق آنها به اطلاعات مورد نظر دست یافت، پرداخته می‌شود.

  روش‌های سنتی:

  ۱. پرسش مستقیم: روشی ساده و مستقیم برای پیدا کردن وضعیت تاهل فرد، پرسیدن از خود او می‌باشد. اما این روش ممکن است برخی از افراد را ناراحت کند و به دلیل محرمانگی موضوع، بعضی از افراد ممکن است به پاسخ دادن امتناع کنند.

  ۲. پرسش از دیگران: اگر شما به دنبال یافتن وضعیت تاهل یک شخص هستید، می‌توانید از دیگران که او را می‌شناسند، پرسش کنید. این روش به شما کمک می‌کند تا با دوستان و آشنایان او تماس بگیرید و درباره وضعیت تاهل او اطلاعاتی به دست آورید.

  روش‌های مدرن:

  ۱. بررسی صفحات شبکه‌های اجتماعی: غالباً افراد به علت علاقه‌مندی به استفاده از شبکه‌های اجتماعی، اطلاعاتی را درباره وضعیت تاهل خود در این شبکه‌ها به اشتراک می‌گذارند. به عنوان مثال، در صفحه فیسبوک یک شخص، در بخش اطلاعات پایه، وضعیت تاهل او ممکن است ذکر شده باشد.

  ۲. جستجو در سایت‌های آشنایی آنلاین: سایت‌های آشنایی آنلاین ممکن است اطلاعاتی را درباره وضعیت تاهل یک شخص در اختیار کاربران قرار دهند. با ورود به چنین سایت‌هایی، می‌توانید با جستجوی نام فرد مورد نظر، اطلاعاتی درباره وضعیت تاهل او را به دست آورید.

  در نهایت، برای پیدا کردن اطلاعات درباره وضعیت تاهل یک فرد، باید از روش‌هایی استفاده کرد که باعث ناراحتی یا تخطی از حریم خصوصی افراد نشوند. از طرفی، باید به یاد داشت که اطلاعات مربوط به وضعیت تاهل یک فرد، ممکن است برای او اهمیت داشته باشد و باید با احتیاط و احترام به آن رفتار شود.

  (۲۱  روش کلیدی)

   

  دلایلی که نشان می دهد مرد مقابل شما مجرد نیست و متاهل است. از کجا بدانیم مرد متاهل است؟

   

  خانمهای محترم سوالات زیادی را پرسیده بودند مبنی بر اینکه از کجا بفهمیم مردی مجرد است یا متاهل؟

   

  خیلی از اوقات پیش اومده که شما از مردی خوشتون میاد ولی بهش مشکوک می شوید که آیا یک مرد متاهل است؟ زن و بچه دارد و یا اینکه مجرد است؟

   

  بسیاری از مردان متاهل به دلایل مختلف از سردی روابط با همسرشان گرفته تا تنوع طلبی شخصی، به دنبال تجربه های خارج از ازدواج هستند که بسیاری از دختران را دچار سردرگمی در روابط و آسیب عاطفی می کنند.

   

  مردان متاهل برای اینکه شانس ارتباط با شما را از دست ندهند یا مجبورند دروغ بگویند و یا کاملا بصورت حرفه ای راز خود را از شما مخفی نگه می دارند و بعضی هم مقصودشان این است که شما را به خودشان علاقمند کنند که اگر موضوع تاهل شان فاش شود احتمال اینکه شما ترکشان کنید به حد اقل برسد.

   

  در زیر به برخی خصوصیا ت مشترک مردان متاهل می پردازیم که می تواند در رابطه به شما کمک کننده باشد:

   

  نشانه های مردان متاهل که خود را مجرد جا می زنند!

   

  ۱-      اولین و تابلو ترین قسمت همان جای حلقه است. اگر قسمت حلقه کمی رنگ متفاوت داشت و یا جایش مانده باشد، احتمال اینکه حلقه اش را از شما پنهان کرده باشد می رود. البته ممکن است بگوید که تازه طلاق گرفته و یا از اینگونه بهانه ها. ولی به هر حال می تواند شاخص ترین علامت باشد.

   

  ۲-      استفاده از چندین خط تلفن و موبایل (بخصوص موبایلهای اعتباری) بسیاری از مردان متاهل از ترس اینکه ردی از خود بجا نگذارند مجبورند از شماره های موقت خود برای ارتباط با شما استفاده کنند و چندین موبایل با خود حمل می کنند. البته این درست است که قبل از اینکه شناخت کامل نشده تلفن دائمی را به شما نگویند، ولی اینگونه ترسها بیشتر برای دخترهاست که نمی خواهند طرف مقابل بعدها برای آنها مزاحمت ایجاد کند.

   

  ۳-      دعوت شما به مکانی که تنها زندگی می کند. بسیاری از مردان متاهل به این دلیل که نمی توانند شما را به منزل واقعی خود ببرند، یا یک شب اتاق اجاره می کنند و یا از دوستان خود یک شب بصورت قرضی اتاق می گیرند و شما را به آنجا دعوت می کنند و می گویند که “من تنها زندگی می کنم!!” اینگونه افراد بیشتر در فکر رابطه جنسی هستند و نه چیز دیگری.

  از کجا بفهمیم مردی مجرد است یا متاهل؟

   

  ۴-      مردان متاهل در رابطه با شما حرفهای ضد و نقیض زیاد می زنند که شما را گمراه کنند و به اصطلاح دوست دارند شما را بپیچانند. شاید هم قبلا حرفی زده باشند که الان یادشان نیست. چون معمولا انسان دروغگو کم حافظه است.

   

  ۵-      فقط زمانهای مشخصی می توانند با شما تلفنی صحبت کنند. (مخصوصا ساعات اداری) معمولا در شبها با شما صحبت نمی کنند و یا فقط در بعضی از شبها با شما تماس می گیرند.

   

  ۶-      بعضی وقتها که به او زنگ می زنید، نه جوابی هست و نه خبری و بعد از ساعتها یک پیامک دریافت می کنید. کلا در جواب دادن تلفن منظم نیستند.

   

  ۷-      بیشتر از طریق پیامک و SMS  با شما در ارتباط است و سعی می کند تماس تلفنی چندانی با شما نداشته باشد.

   

  ۸-      یک مرد متاهل همیشه در روزهای تعطیل و آخر هفته برنامه اش پر است و حاضر نیست با شما برنامه خاصی داشته باشد. این مورد در ایام تعطیلات رسمی و عید به اوج خودش می رسد.

  1. مردان متاهل سعی می کنند شما را از خانواده و دوستان نزدیک خود مخفی نگه دارند و هیچ وقت شما را به آنها معرفی نمی کند.

   

  1. هیچ وقت آدرس دقیق خانه اش را به شما نمی گوید و کلا اطلاعات جزئی و دقیقی از خودش فاش نمی کند و همیشه زندگی و سبک او برای شما یک معمای بزرگ است.

   

  1. شاید به شما بگوید که متارکه کرده و یا طلاق گرفته و یا در آستانه طلاق گرفتن است( در اینصورت از او بخواهید هر وقت طلاقش قطعی شد سراغ شما بیاید، در غیر اینصورت همۀ کاسه و کوزۀ طلاق گرفتنش روی سر شما می شکند)

   

  • یک آقای متاهل هیچ وقت شما را به مکانهای عمومی و شلوغ نمی برد! مرد متاهل همیشه از ترس اینکه مبادا شناخته شود سعی می کند در محلهای خلوتی با شما قرار بگذارد.( از او بخواهید در محل های شلوغ و مکانهای خانوادگی با شما قرار ملاقات تنطیم کند.)
  • مرد متاهل در مکانهای عمومی و قرار ملاقات، قدری عصبی است و اضطراب محسوسی در رفتار او مشاهده می شود و ممکن است رفتارهای خاصی از خودش بروز دهد.

   

  1. معمولا برخی مردان متاهل که بسیار محافظه کار هستند پول رستوران یا هر جایی را نقدی حساب می کنند. چون ممکن است حساب کارتی آنها توسط همسرشان کنترل شود! نقدی حساب کردن هزینه ها هیچ ردی بجای نخواهد گذاشت.

   

  1. اکثر مردان متاهل باید تا یک وقت خاصی در منزل باشند. اگر می بینید که بعد از ساعاتی آشفته بنطر می رسد و احساس می کند باید سریعتر به منزل برود، به احتمال قوی او یک مرد متاهل است.

   

  1. مرد متاهل هیچ وقت نمی خواهد شما را به خانه اش دعوت کند و سعی می کند تا شما را متقاعد سازد که در منزل و محل شما قرار ملاقات تنطیم کند.

  ۱۷-   آقایون متاهل اگر با ماشین دنبال شما و یا در محل شما بیایند، ترجیح می دهند وسیله نقیله را تغییر دهند و با ماشین شما به گشت زنی در سطح شهر بپردازند. این کار شانس شناخته شدن آنها در مکانهای عمومی را به حد اقل می رساند.

  ۱۸-   مرد متأهل در حضور شما معمولا سعی می کند تلفنی صحبت نکند و  یا برای جواب دادن به بیرون از محل می رود و از شما فاصله می گیرد. شاید هم به شما بگوید ساکت و آرام باشید تا جواب تلفن را بدهند. مردان متاهل دوست ندارند کسی بداند که با شما اوقات خود را می گذرانند. اگر پشت تلفن همسر ایشان باشد که اوضاع به شدت بدتر از این خواهد شد.

  ۱۹-   معمولا آقایون متاهل در شبکه های اجتماعی با هویت های جعلی هستند. برای اینکار یک پروفایل قلابی و غیر اصلی دارند و عکسهای غیر واضح! اینگونه افراد مثلا در فیس بوک اطلاعات دقیقی از روابط و جزئیات زندگی خود را به نمایش نمی گذارند.

  ۲۰-   مردان متاهل هیچ وقت شما را در لیست دوستان خود در شبکه های اجتماعی قرار نمی دهند. آنها می ترسند مبادا همسرشان سر نخی از شما پیدا کند و یا دوستانشان شما را در لیست آنها ببیند و کنجکاو شوند.

  ۲۱-   مرد متاهل هیچ وقت حاضر نیست با شما عکس بگیرد و  از ترس اینکه یک روزی عکسهایش در موبایل یا اینترنت پخش شود ترجیح می دهد از این کار تفره رود.

  از کجا بفهمیم مردی مجرد است یا متاهل؟ ,مرد متاهل,نشانه های مردان متاهل,از کجا معلوم مرد مجرد است؟,مردان مجرد,از کجا بدانیم مرد متاهل است یا مجرد؟

  از کجا بفهمیم مردی مجرد است یا متاهل؟

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا