شما برا ی خوشحال کردن همسرتان چه نوع گل و رنگی را انتخاب می کنید؟

شما برا ی خوشحال کردن همسرتان چه نوع گل و رنگی را انتخاب می کنید؟
 • شما برا ی خوشحال کردن همسرتان چه نوع گل و رنگی را انتخاب می کنید؟

  شما برا ی خوشحال کردن همسرتان چه نوع گل و رنگی را انتخاب می کنید؟
  10590480_1558881360999748_748013955014244597_n
  خیلی وقتها هدیه دادن می تواند پایه های یک زندگی را محکم تر از قبل کند اما باید هدیه را چگونه انتخاب کرد و بهترین هدیه چه نوع هدیه ای می باشد؟ آیا به این موضوع فکر کرده اید؟
  ما قصد داریم تا ساده ترین و بهترین هدیه را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه شوید
  ما امروز قصد داریم در مورد گل رز که می توان به عنوان بهترین هدیه از آن یاد کرد صحبت کنیم. گل رز نشان از عشق و آرامش در زندگی می باشد و هنگامی که شما به عنوان هدیه این گل را تقدیم می کنید می توانید احساس خود را به فرد مقابل انتقال دهید گل رز در سرتاسر جهان بسیار معروف بوده ودر مراسمات گوناگون از آن استفاده می شود اما برخی از افراد گل رز سفید رنگ را نسبت به رنگ قرمز آن بیشتر می پسندند اما علت چیست؟ معمولا از رنگ سفید به عنوان رنگ آرمش یاد می شود و همچنین صفت صمیمیت را در وجود خود نهفته است از سوی دیگر رنگ قرمز می تواند به عنوان رنگ امید و هیجان در زندگی انسان موثر باشد اما رنگ سفید برای دوام زندگی بسیار موثر تر می باشد . رنگ قرمز رنگ عشق و لحظه می باشد که می تواند حس را به فرد مقابل انتقال دهد

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا