هیچ کاری نکنید موفق شوید

هیچ کاری نکنید موفق شوید
 • هیچ کاری نکنید موفق شوید

  هیچ کاری نکنید موفق شوید

  گاهی استراحتی به خودمون بدیم و به عنوان شخص ثالث مسیر رشد و پیشرفت خودمون رو بررسی کنیم و ببینیم در مسیر درستی هستیم یا نه!

  در هر مرحله از زندگی که هستی، باید لحظاتی باشد که با آرامش تمام به مسیر موفقیت خودت نگاه اجمالی بکنی و با آرامش، و بعد از اطمینان از درستی راه، به سمت هدف حرکت کنی.

   

  برای رسیدن به موفقیت بعضی وقتها لازمه هیچ کاری نکنید و موفق شوید، پس برای دقایقی هم که شده نمی خواد کاری بکنی، توقف کن، آروم باش و به مسیری که در آن هستی فکر کن.

  درست نیست فقط کار کرد و کار کرد و کار کرد در حالی که نمی دونی مسیر رو درست می ری یا نه؟

  اگه بتونی این تکنیک را درست انجام بدی بدون شک موفقیتت بیشتر خواهد شد.

  برای لحظه ای که فکرت خودش رو پیدا بکنه و مسیر را بررسی بکنه، هیچ کاری نکن

   

  این تکنیک فوق العاده قدرتمنده

   

  انسان در طول روز و فعالیت روزانه اطلاعات زیادی جمع می کنه و در طول شب فعالیت شدید مغز آغاز می شه و تلاش می کنه آن اطلاعات را دسته بندی و ذخیره کنه و اضافه ها را حذف کنه.

  از روی اطلاعات روز، مغز انسان قادر به پیش بینی کارها و فعالیتهای فردا می شه. و کارهایی را که انسان در روز بعد انجام خواهد داد را پیش بینی می کنه.

  وقتی ما اطلاعاتی که به مغز ما می رسند را بتونیم کنترل کنیم و خواسته های خودمون رو به مغزمون بفرستیم نتایجی را که دنبالش هستیم را به دست خواهیم آورد.

  این کار بسیار جالب و بسیار شگفت انگیزه.

  ما در طول روز یک سری اطلاعاتی را می گیریم که اصلاً نیازی بهشون نداریم و خیلی مهمه که این اطلاعات را بشناسیم و توجه داشته باشیم به چه چیزی نیاز داریم و چه چیزی را می خواهیم و آنها را دریافت کنیم. و اگر این کار را بتونیم بصورت آگاهانه انجام بدیم، اطلاعاتی که دریافت می کنیم ما را به سمت اهدافمون هدایت می کنند و باعث جذب سریعتر اهدافمون خواهند شد.

  اما چه کاری لازمه و باید بکنیم.

  ۱- بهترین کار در اول این است که هیچ کاری نکنیم.

  ۲- قبل از اقدام به آنالیز مسیر بپردازیم.

  ۳-اقدام با تمرکز هدفمند داشته باشیم

  یعنی واقعاً هیچ کاری انجام ندیم و فقط به کارهایی که انجام می دیم فکر کنیم و ببینیم چه کاری باید انجام بدیم و آیا لازمه این کارهایی را که الان انجام می دیم را انجام بدیم یا نه؟ یا چه کاری را دوست داریم و چه کارهایی باید انجام بدیم.

  منظور از اینکه هیچ کاری انجام ندیم دقیقا اینه که به خودمون استراحت بدیم. لیوان ذهنی خودمون رو خالی کنیم و بعد از یک آرامش به سمت اهداف مون بریم.

  این توقف و نگرش بعنوان شخص ثالث می تونه باعث دقت در مسیر حرکتمون بشه و باعث بشه اگر در مسیر نادرستی هستیم مسیرمون رو اصلاح کنیم و اگر مسیرمون درسته باعث انگیزه گرفتن بیشترمون بشه.

  حتماً این توقف و تمرکز به هدفمون می تونه ما رو از وضع فعلی و تشخیص درست هدفمون آگاه کنه.

  ما با این تکنیک می تونیم شرایط را فعلاً تشخیص داده و آرام بگیریم و بدانیم و یقین داشته باشیم که آنچه به دنبالش هستیم را درست انتخاب کرده ایم و این خیلی می تونه مفید باشه و کمکمون بکنه.

  پس قبل از هر کاری یک تمرکز داشته باش و به این فکر کن که خوب کل ماجرا چیه و چه کاری می خواهی انجام بدی و چه کاری داری انجام می دی و بعد از یک تمرکز و توقف مقطعی با آرامش و با قطعیت به طرف خواسته و هدفی که داری حرکت کن.

  با این تفاوت که در این صورت یک استراحت به خودت داده ای و به افکارت نظم و استراحت داده ای این نظم می تونه انگیزه تو برای رسیدن به هدفت رو دو برابر کنه و این استراحت یک تمرکز و توجه در به دست آوردن ایده های جالب بهت می ده.

  توقف کن

  آروم باش

  کل مسیر را بررسی کن

  ایرادات را رفع کن

  ذهنت را از افکار اضافه خالی کن

  یک هدف را در آن واحد دنبال کن

  بر روی خواسته ات تمرکز کن

  ببین چه کاری باید بکنی

  قدرتت ۱۰۰ برابر می شه

  حالا برای هدفی که الان داری یک قدم بردار

  رفته رفته قدمها و اقداماتت رو بهبود بده و بیشتر برای هدفت تلاش کن، دیگه تمام توجهت رو به یک هدف دادی و ایده های زیادی به ذهنت می رسه که بهتر و سریعتر به هدفت برسی و این باعث می شه اهدافت رو یکی پس از دیگری و با سرعت محقق کنی.

  تکنیک هیچ کاری نکن موفق شو را اجرایی کن.

  هر زمان که دیدی انگیزه نداری. هر زمان که دیدی حوصله نداری. هر زمان که دیدی چیزی دلت نمی خواد. هر زمان که دیدی هدفت رو گم کردی. هر زمان که دیدی ضعیف شدی. هر زمان که دیدی تلاشی نمی کنی. هر زمان که دیدی دوست داری کاری بکنی.

  آخه تا نفست رو بیرون ندی که نمی تونی نفس عمیقی بکشی

  اول مکث کن لازم نیست کاری بکنی کمی به خودت و به افکارت و به ذهنت استراحت بده. بذار خودت رو پیدا کنی و همه مسائل را از ذهنت خارج کن ببین الان بعنوان کسی که چیزی در ذهنت نیست و از نقطه نظر شخص دیگری به مسائلی که داری نگاه کن. اینجوری می تونی بهترین تصمیم را با آرامش بگیری و با علاقه و پیشتکار هدفی را که واقعاً می خواهی را پیگیری کن.

  سعی کن روزی ۱۰ دقیقه تمرین توقف و تمرکز کنی. با این تکنیک آرامشی در ذهن و باورهای تو ایجاد می شه که وصف ناشدنیه. حتی ده دقیقه در سکوت به صدای نفسهای خود گوش دادن و تمرکز روی نفس کشیدن، خیلی می تونه آرام کننده باشه و ذهن را از آلودگی ها پاک کنه.

  این یک تکنیک فوق العاده ساده است. این تکنیک آنقدر ساده است که نمی شه باور کرد اینقدر قدرتمند باشه، ولی خیلی خیلی قدرتمنده، بسیار راحت و ساده، فقط روزی چند دقیقه، ولی خیلی ها این کار را انجام نمی دهند!!!!

  چون از بس ساده است از یاد می ره و خیلی ها فراموش می کنند آنرا انجام دهند و از سادگی فراموش می کنند و یا باور نمی کنند که بتونن به چنان قدرتی دست یابند چون تکنیکش خیلی ساده است.

  جالبتر اینکه اگر این تکنیک را چند بار انجام بدهی مثلاً ۳ بار و باهاش ارتباط برقرار کنی خیلی خوشحال خواهی شد چون لذت این تکنیک در تو تأثیر فوق العاده ای خواهد گذاشت و دیگر هیچ وقت آنرا ترک نخواهی کرد.

  خیلی ها می خواهند کار بزرگی را به یکباره انجام بدهند ولی نمی تونن.

  بعضی ها به دنبال رهایی از مسائل و مشکلات زندگی، می خواهند برای چند روز هم که شده سر به بیابان بگذارند و با خودشون تنها باشن و هیچ صدا و مزاحمتی نباشه، هیچ کسی نباشه که افکارشون به اونها سرگرم بشه می خوان خودشون باشن و خودشون. اینها برای اینکه بدانند راه را درست می روند یا نه دنبال راه حلی هستند. ولی هیچ وقت این فرصت را پیدا نمی کنند و هر جا می روند حتما کسی مزاحم تنهاییشون می شه.

  این تکنیک می تونه تو رو در هر جا که باشی به درون خودت ببره.

  به جایی که فقط خودت باشی و خودت.

  فقط اوایل کار کمی سخته، ولی بعد از انجام خیلی لذتبخشه.

  اینکه بشینی و به اطراف و دوروبرت توجه نکنی و در خودت باشی کمی سخته ولی بعد از مدتی که این تمرین را انجام دادی.

  بعد از مدتی که تونستی ۱۰ دقیقه تمرکز کنی دوست داری این زمان را بیشترش بکنی و این کار خیلی عالیه. با بیشتر شدن زمان تمرکز و خلوت کردن این اجازه را به خودت می دی که به صداهای اطرافت بی توجه باشی و صدای درون خودت رو بشنوی.

  فقط کافیه اصلا حرف نزنی و توجهت را به یک چیز بدی به یک فکر به یک خاطره به یک چیزی که دوست داری!

  و کم کم به خودت امیدواری بدی و خودت رو تشویق کنی که آره من می تونم. و من دارم آروم می شم و خودت رو آروم کنی.

  و با این تشویقها و ترغیب ها و دقت نظر های کوچک می تونی توجهت را به سمت خواسته ات سوق بدی و تمرکزت بهتر بشه و بتونی آروم بشی.

  در آرامش است که می تونی از دور مسائل را بررسی کنی.

  کار ساده ایه ولی فقط شروعش یکم دقت می خواد.

  می دونم متوجه منظورم هستی فقط شروع کن به یک چیزی که علاقه داری فکر کن اگر کسی سوالی پرسید جواب نده و فقط تمرکز کن و یک کلمه بگو من دارم تمرکز می کنم و می خوام کمی تنها باشم و توجهت را به کارت بده.

  بذار آروم بشی و دقت کن که تکنیک رهایی از گرفتاریهای ذهنی را هر روز هر چقدر دوست داشتی هر وقت سرحال بودی هر وقت آروم بودی هر وقت یک محیط خلوت پیدا کردی انجام بده بذار مغزت آروم بشه و بتونه خودش رو بازیابی کنه و کل سیستم عامل بدنت رو ریستارت کن و وقتی سیستم عاملت بالا اومد دیگه فقط برنامه ای را که داری اجرا کن.

  نذار برنامه های اضافی تو ذهنت اجرا بشه. تنها برای چند دقیقه. قول می دم خیلی خوشت بیاد. خیلی سبک بشی. خیلی لذت ببری….. خیلی ….

   

  مطمئنم که می تونی تمرکز خوبی داشته باشی

  آرام باش و مطمئن همه چیز درست طبق خواسته تو پیش خواهد رفت فقط به خواسته ات فکر کن و آنرا واضح کن.

  موفق باشی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا