۷ نشانه برای اینکه بفهمیم پسری از ما خسته شده

نشانه برای اینکه بفهمیم پسری از ما خسته شده
 • ۷ نشانه برای اینکه بفهمیم پسری از ما خسته شده

  در روابط عاطفی، احساسات و وضعیت هر دو طرف ممکن است به طور متفاوت تغییر کنند. ممکن است به دلایل مختلفی پسری از ما خسته شود و نتواند این موضوع را به صراحت بیان کند. در اینجا به ۷ نشانه اشاره می‌کنیم که می‌تواند به ما کمک کند تا بفهمیم پسری از ما خسته شده است.

  ۱. کمتر تماس می‌گیرد

  اگر پسری قبلاً بیشتر با ما تماس می‌گرفته و حالا کمتر تماس می‌گیرد، این یکی از نشانه‌های خستگی او از رابطه می‌باشد. او ممکن است به دلیل بیش از حد شلوغ بودن، کمبود انرژی یا عدم تمایل به برقراری ارتباط با ما، کمتر تماس بگیرد.

  ۲. کمتر به ما پیام می‌دهد

  اگر پسری به ما پیام نمی‌دهد و یا پاسخ پیام‌های ما را به تأخیر می‌اندازد، این نشانه‌ای است که او از رابطه خسته شده است. این امر ممکن است به دلیل ناراحتی، نداشتن زمان کافی و یا عدم تمایل به برقراری ارتباط با ما باشد.

  ۳. کمتر ملاقات می‌کند

  اگر پسری قبلاً بیشتر وقت خود را با ما می‌گذراند و حالا کمتر ملاقات می‌کند، این نشانه خستگی از رابطه می‌باشد. او ممکن است به دلیل کمبود انرژی، تنش در رابطه و یا دلایل دیگر، کمتر زمان خود را با ما صرف کند.

  ۴. رفتار نوع‌نوشته

  اگر پسری از رفتار نوع‌نوشته، سرد و بی‌اهتمام تر شده است، این نشانه خستگی از رابطه می‌باشد. او ممکن است به دلیل بیش از حد فشار، عدم توجه به نیازهایش و یا دلایل دیگر، کمتر علاقه‌مند به برقراری ارتباط با ما باشد.

  ۵. کمتر به موضوعات مهم برای ما توجه می‌کند

  اگر پسری قبلاً به موضوعات مهم و نیازهای ما توجه می‌کرد و حالا کمتر این کار را می‌کند، این نشانه خستگی از رابطه می‌باشد. او ممکن است به دلیل عدم توجه به نیازهایش و یا دلایل دیگر، کمتر توجه به نیازهای ما داشته باشد.

  ۶. عدم تمایل به برطرف کردن مشکلات

  اگر پسری قبلاً به برطرف کردن مشکلات رابطه تلاش می‌کرد و حالا کمتر این کار را می‌کند، این نشانه خستگی از رابطه می‌باشد. او ممکن است به دلیل عدم تمایل به برقراری رابطه با ما و یا دلایل دیگر، کمتر به برطرف کردن مشکلات تلاش کند.

  ۷. ناراحتی و عدم رضایت

  اگر پسری ناراحت و عدم رضایت خود را از رابطه نشان می‌دهد، این نشانه خستگی از رابطه می‌باشد. او ممکن است به دلیل عدم رضایت از رابطه و یا دلایل دیگر، احساس ناراحتی کند.

  در نهایت، برای برطرف کردن مشکلات رابطه، بهتر است با پسری باز و صادقانه صحبت کنیم و سعی کنیم به دلایل خستگی او از رابطه پی ببریم. این کار می‌تواند به حفظ رابطه کمک کند و احتمالاً به بهبود شرایط منجر شود.

  حقیقتاً شناخت خانم‌ها برای آقایان بسیار سخت است. ولی شناخت مردان برای خانم‌ها به‌مراتب سخت‌تر است. تصور کنید مرد زندگی شما رفتارهایی از خود نشان می‌دهد که ممکن است برای شما سوءتفاهم ایجاد کند، با خود تصور کنید نکند برای او خسته‌کننده باشم؟

  شاید برایتان جالب باشد بدانید که مردان هم همانند زنان دچار عادت ماهانه می‌شوند و این در تحقیقات اخیر به طور کامل تأیید شده است. تغییر اخلاقیات مردانه به علت تجمع هورمون‌های مردانه صورت می‌گیرد و ممکن است تغییری در رفتار فرد ایجاد کند.

  سوءتفاهم در روابط

  زنان نیز یک هفته در ماه (در بعضی از خانم‌ها هرچند ماه یک‌بار صورت می‌گیرد) به علت ترکیب هورمون‌های بدن دچار تغییر در طرز فکر و رفتار می‌شوند. عدم آگاهی زوجین در این موارد باعث ایجاد سوءتفاهم‌ها و در نهایت بحث و دعوا در روابط می‌شود. مردان برخلاف زنان ممکن است در این دوره هورمونی بیشتر دلتنگ زنان شوند.

  در برخی موارد مردان ترجیح می‌دهند تنها شوند و مدتی را در تنهایی بگذرانند. میل به صحبت در مردان به‌شدت کاهش پیدا می‌کند و سعی در دوری از اطرافیان می‌کنند. تراکم هورمون در مردان باعث می‌شود خشن‌تر شوند و اگر کسی مزاحم آرامش آنها شود، خشمگین‌تر می‌شوند.

  در این مرحله اکثر زنان تصور می‌کنند ممکن است برای مرد زندگی خود خسته‌کننده شده باشند. سوءتفاهم در اینجا شروع می‌شود. بعضی‌ها فکر می‌کنند همسرشان خیانت کرده و بعضی نیز تصور می‌کنند برای فرد دیگر جذابیت چندانی ندارند.

  تفاوت در چیست؟

  باید بدانید که وقتی برای مردی خسته‌کننده شوید و یا پارتنر شما دیگر برای شما ارزشی قائل نمی‌شود تفاوت زیادی با عادت ماهانه مردانه دارد. ایمیل‌هایی که برای من ارسال کرده بودید تماماً نشان از سوءتفاهم‌های الکی و قضاوت‌های بی جا بوده است. من نشانه‌هایی که ممکن است به درد بخورد را برای شما در اینجا لیست می‌کنم امید است که زندگی شادی در کنار پارتنرتان داشته باشید.

  نشانه اول: او با شما صحبت نمی‌کند

  مقدمه‌ای درباره عادات مردانه گفتم تا بدانید عادات مردانه هم همانند زنان یک هفته بیشتر طول نمی‌کشد. اگر شما تنها کسی هستید که سر صحبت را باز می‌کنید، اگر فقط شما هستید که به او پیام یا زنگ می‌زنید و در عوض او به‌سختی جواب شما را می‌دهد، اگر برای صحبت با شما بهانه‌جویی می‌کند و ممکن است شما را بپیچاند، یا وقتی از او سؤال می‌پرسید که به چه چیزی فکر می‌کند، حرف زیادی برای گفتن ندارد.

  او یا به مشاوره نیاز دارد، یا از شما خسته شده است. نشانه بی‌علایقی پسر نسبت به شما یک مورد همین است.

  نشانه دوم: نادیده‌گرفتن شما

  این مورد با نشانه اول فرق می‌کنید. او سعی می‌کنید شمارا نادیده می‌گیرد. بیشتر وقت خود را با دوستان خود می‌گذراند، بازی‌های رایانه‌ای را به شما ترجیح می‌دهد. موقع تماشای سریال محبوب خود یا فوتبال، سعی می‌کند با شما صحبت نکند.

  این مورد می‌تواند به شما صدمه بزند. می‌ترسید از او سؤال بپرسید چون می‌ترسید پاسخی بشنوید که برای شما خوشایند نباشد. نادیده‌گرفتن یکی از بزرگ‌ترین نشانه‌های بی‌علاقگی پسر نسبت به شماست ولی به‌تنهایی کافی نیست و به دلایل بیشتری نیازمند است.

  نشانه سوم: سکوت‌های سنگین و وحشتناک

  این مورد می‌تواند تو فرهنگ کشورمان امری طبیعی باشد، چراکه بیشتر مردان تحت‌فشار شدیدی قرار دارند و بعضی وقت‌ها نیاز دارند به مسائل شخصی و خانوادگی خود بپردازند. اگر او در وقت آزاد خود که از لحاظ ذهنی و جسمی مشکل خاصی ندارد با شما وارد سکوت طولانی‌مدت می‌شود، مرتب به ساعت خود نگاه می‌کند و به کناره‌ها زیاد نگاه می‌کند، این هشدار را به شما می‌دهد که دیگر برای او سرگرم‌کننده و جالب نیستید.

  یک امتحان ساده انجام دهید. جمله خود را نصفه تمام کنید، اگر متوجه شد و تمایل چندانی به شنیدن ادامه حرف شما نشان نداد، متأسفانه رابطه شما به‌زودی خاتمه خواهد یافت. بهتر است به مشاوره خانواده مراجعه کنید.

   

  نشانه چهارم: زمان کمتری با شما می‌گذراند

  ممکن است او فقط برای برقراری رابطه جنسی با شما تماس گرفته باشد. اعتمادبه‌نفس داشته باشید و سعی کنید رابطه نابود شده خود را ترمیم کنید درصورتی‌که نمی‌توانید این کار را انجام دهید پس بهتر است ارتباط خود را تمام کنید.

  اگر مثل سابق برای شما وقت نمی‌گذارد ممکن است زنگ خطری برای پایان رابطه شما باشد. اکثر ارتباط‌های ایرانی به این صورت تمام می‌شود.

  نشانه پنجم: موبایل او به دستش چسبیده

  این مسئله‌ای است که امروزه بیشتر شاهد آن هستیم. اگر وقتی پیش شما است فقط با گوشی خود را مشغول می‌کنید و وقتی از او درخواست می‌کنید گوشی خود را کنار بگذارد شروع به پرخاشگری می‌کند، ممکن است مشکلی پیش‌آمده باشد. اگر از او درخواست گوشی می‌کنید شدیداً مقاومت نشان می‌دهد باید هوشیار باشید.

  او یا دارد شما را فریب می‌دهد یا چیزی را از شما پنهان می‌کند. تمام روان‌شناسان و مشاوران قبول دارند که خیانت نقطه قرمز هر خانواده است. برگشت به رابطه بعد خیانت شدنی است ولی آن رابطه دیگر هیچ‌وقت رنگ خوشی و شیرینی را نخواهد دید.

  از به‌هم‌زدن نترسید. برای خود ارزش قائل شوید و به یاد داشته باشید همیشه می‌توانید فردی را عاشق خود کنید.

  نشانه ششم: توجه او به شما بسیار کاهش پیدا می‌کند

  به دلایل روان‌شناختی مردان خیلی کمتر به جزئیات توجه می‌کنند ولی اگر شما مثلاً موهای خود را از سیاه به قرمز تغییر داده‌اید و خیلی هیجان دارد تا او متوجه تغییر ظاهر شما شود. ولی در کمال ناباوری می‌بینید که او حتی متوجه تغییر به این بزرگی در شما نشده است.

  علی‌رغم اصرار شما برای توجه او، همچنان متوجه تغییر در شما نمی‌شود. در اینجا شما باید بدانید که احتمالاً او از شما خسته شده است.

  نشانه هفتم: بحث‌ها و دعواهای پرشور از بین رفته است

  بحث و جدال یکی از ویژگی‌های مهم در هر رابطه سالم و طبیعی است. ولی اگر دیدید فرد موردنظر میلی به مشاجره و بحث با شما (حالا سر هر چیزی کوچکی) ندارد این بدان معناست که او دیگر تمایلی به ادامه رابطه باشم ندارد.

  ادامه رابطه‌ای که هیچ علاقه‌ای در آن برای هر دو طرف نیست بیشتر باعث ازبین‌رفتن عزت‌نفس و حرمت نفس در هر دو طرف می‌شود. از به‌هم‌زدن هراس نداشته باشد شما لیاقت بهترین‌ها را دارید و می‌توانید فرد مناسب خود را پیدا کنید که تمام‌وکمال شما را درک می‌کند. نشانه بی‌علایقی پسر نسبت به شما ممکن است زیاد باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا