۱۳ نکته که مردها را غیر جذاب میکند

مردهای غیرجذاب
 • ۱۳ نکته که مردها را غیر جذاب میکند

  در دنیای پویای روزمره، افراد به دور از هرگونه تفکر و پرسش، به سرعت درگیری‌ها و ارتباطات روزمره خود هستند. اما در بین این همه هیاهو و شلوغی، زمانی برای دیدار یا روابط عاطفی کافی است؟ مردانی که به دنبال رابطه‌ای جدی هستند، باید بدانند که بعضی از رفتارهای آن‌ها ممکن است باعث عدم جذب همسر آینده شان شود. در ادامه ۱۳ نکته‌ای را ارائه خواهیم داد که بسیاری از زنان را در جذب مردان ناجذاب می‌کنند.

  ۱. بدون احترام بودن

  احترام به دیگران یکی از مهمترین ویژگی‌هایی است که یک فرد می‌تواند داشته باشد. اگر مردی به هر دلیلی نسبت به شما احترام ندارد، باید بدانید که این یک نشانه بزرگی از عدم احترام به خودتان است.

  ۲. عدم توجه به نیازهای شما

  در یک رابطه، همه طرف‌ها باید به نیازهای همدیگر توجه کنند. اگر مردی به شما توجه نکند، احتمالاً نمی‌خواهد که این رابطه به سمت جلو برود و شاید نتوانید به او اطمینان کنید.

  ۳. عدم توجه به حرف دیگران

  اگر شما با یک مرد همراه هستید که به حرف شما توجهی نمی‌کند، باید بدانید که این یک علامت بزرگی از عدم توجه به شما است.

  ۴. عدم پذیرش خطا

  یکی از ویژگی‌هایی که برای هر فرد جذاب است، پذیرش خطا و اعتراف به آن است. اگر مردی همیشه سعی می‌کند که درست باشد و خطایی نداشته باشد، احتمالاً از نظر شما جذاب نیست.

  ۵. خودخواهی

  خودخواهی یکی از ویژگی‌هایی است که مردان را ناجذاب می‌کند. اگر شخصی به نظر شما خودخواه است، باید به دنبال یک رابطه دیگر بگردید.

  ۶. افراطی بودن

  افراطی بودن یکی از ویژگی‌هایی است که مردان را ناجذاب می‌کند. اگر شخصی بیش از حد افراطی و بیش از حد شرمنده است، باید به دنبال یک رابطه دیگر بگردید.

  ۷. عدم تعهد

  عدم تعهد یکی از ویژگی‌هایی است که مردان را ناجذاب می‌کند. اگر مردی به دنبال یک رابطه جدی نیست، نباید تلاش کنید که او را تغییر دهید.

  ۸. اندازه‌گیری با دیگران

  اگر شخصی به دیگران اندازه‌گیری می‌کند، احتمالاً نمی‌توانید به او اعتماد کنید.

  ۹. عدم توانایی در ارتباط برقرار کردن

  ارتباط برقرار کردن یکی از ویژگی‌هایی است که برای هر فرد جذاب است. اگر مردی نمی‌تواند با شما ارتباط برقرار کند، شاید نتوانید به او اطمینان کنید.

  ۱۰. عدم پایبندی به جدیت

  پایبندی به جدیت یکی از ویژگی‌هایی است که برای هر فرد جذاب است. اگر مردی نمی‌تواند به جدیت پایبند باشد، شاید نتوانید به او اعتماد کنید.

  ۱۱. خشونت

  خشونت یکی از ویژگی‌هایی است که بسیاری از زنان را از مردان ناجذاب می‌کند. اگر مردی به دوست دخترش خشونت می‌آورد، باید به دنبال یک رابطه دیگر بگردید.

  ۱۲. انتظارات نامناسب

  انتظارات نامناسب یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که مردان را ناجذاب می‌کند. اگر شخصی به نظر شما انتظارات نامناسب دارد، باید به دنبال یک رابطه دیگر بگردید.

  ۱۳. عدم توانایی در تفکر و گفتگو

  تفکر و گفتگو یکی از ویژگی‌هایی است که برای هر فرد جذاب است. اگر شخصی نمی‌تواند در گفتگوهای شما شرکت کند، شاید نتوانید به او اعتماد کنید.

  در کل، برای جذب زنان، مردان باید به دیگران احترام بگذارند و به نیازهای همدیگر توجه کنند. همچنین، باید از خودخواهی، افراطی بودن، عدم تعهد و خشونت دوری کرده و به جدیت و تفکر و گفتگو پایبند باشند. با رعایت این نکات، مردان می‌توانند رابطه‌های جدی و پایدار را برای خودشان به دست آورند.

  چیزهایی هست که جذابیت های مردهارو کم میکنهویژگی هایی که اکثر زن ها نمیپسندن!

  ما ۱۳ تاشو براتون میگیم:

  ۱-شورت های تنگ نازک یا حتی لامبادااین برای مردها خیلی چندش آورهشاید گروه بزرگی از مردها از این شورتها استفاده نکنناما همون عده ای کمی که استفاده میکنن، آبرو ی بقیه مرد هارو میبرنلطفا دیگه استفاده این نوع شورتها رو بذارید برای خانما بمونه!

  ۲-فحش ها و حرف های رکیکشاید برای اکثر آقایون یه نوع عادت شده باشه که با دوست های خودشون یا کسایی که راحتن، باهاشون فحش یا کلمات رکیک ردو بدل کنناما اینو بدونید خانم ها به شدت از مردهای بد دهن بدشون میاد.

  ۳-وقتی که تو هر جمله یه مامانم استفاده میشهیادتون باشه ما جایگزین مامانتون نیستیماصلا هم دلمون نمیخواد که بشنویم مامانتون چه چیزهایی رو بهتراز ما بلدهخب اگه اینطوره برید پیش مامانتون:))!

  ۴-رعایت نکردن بهداشتبوی بد دهن، پا ، بوی عرق .میتونه هر خانمی رو فراری بدهاگه اهل ادکلن یا عطر زدن نیستید، حداقل میتونید بهداشت فردیتون رو رعایت کنید تا بوی بد ندید.

  ۵-پاهای همیشه شیو(اصلاحشدهاین فقط مال شناگرها و دوچرخه سوارهاستما هم دوست نداریم جلوی شما معذب بشیم، اگه دیروز وقت نکردیم مومک بندازیم.

  ۶-زیور آلات بیش از حدانگشتر، دستبند، گوشواره، دندون طلا که نوبرشه!

  ۷-ناخن بلند و زرداین واقعا خیلی چندش آورهنمیخواد که مثل خانم ها سوهان به دست باشیدحداقل اینه که زیر ناخن هاتونو تمیز کنید و کوتاه نگهشون دارید.هیچی چیز بدتراز ناخن بلند که زیرش پر چرکه حال خانمارو بد نمیکنه!

  ۸-تنبلی بیش از حداینکه با کار کردن غریبه باشیدهمش رو کاناپه لم بدین و دستور بدید.این جدا یکی از زننده ترین ویژگی های یه مرد میتونه باشه.

  ۹-قوزی وایسادناین نوع وایسادن مال خانواده ی میمون هاسآدمو یاد انسانهای اولیه میندازهشما که نمیخواین که مورد تمسخر قرار بگیرید.

  ۱۰-موی دماغ یا بوته مو توی گوش!

  ۱۱-کم سوادیهیچ زنی دوست نداره تو یه جمع دائما سوتی های شمارو ماست مالی کنه!

  ۱۲-کرم صورتی رنگنه ما اصلا دلمون نمیخواد که لوازم آرایشمونو با شما قسمت کنیماستفاده از لوازم آرایش برای آقایون کاری زنندس.

  ۱۳-ابروهای برداشته شدهاز همه بدترهشاید فکر کنید که با این کار جذاب تر میشیداما واقعیت اینه که شما اگه ابروهاتونو نازک کنید بیشتر شبیه دلقک های سیرک میشید تا یه مرد جنتلمنهمین که موهاتونو کوتاه کنید و ریشهاتونو کوتاه نگه دارید و به بهداشت فردیتون توجه کنید مورد پسند ما خانم ها واقع میشید.نیاز به هیچ کار اضافه ای نیست.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا