صحبت با دختران بدون ترس و استرس(نحوه صحبت با دختر برای ازدواج)

صحبت با دختران بدون ترس و استرس
 • صحبت با دختران بدون ترس و استرس
  (کاهش اضطراب در کنار دختری که دوستش دارید)

   

  وقتی شما دختری را که به او علاقه دارید، می بینید، ممکن است مضطرب شوید و ضربان قلب شما بالا رود و این علائم احتمال دشوار شدن شرایط برای ایجاد ارتباط را بالا می برد و اصطلاحاً زبانتان بند میاید. مخصوصا اگر عاشق او باشید که اوضاع سخت تر می شود. چون شما می خواهید هر طور شده از او خواستگاری کنید و با او ازدواج کنید و به هیچ وجه او را راز دست ندهید.

  با این وضعیت، اگر آگاهانه رفتار نکنید ممکن است ترس بر شما غلبه کرده و حتی از شروع صحبت صرف نظر کنید و دائماً به خود دلداری میدهید که ” الان نه !! دفعه بعد بهتر است ” و آنقدر امروز و فردا می کنید که دیگر کلا پشیمان از شروع رابطه می گردید. در دل خود حسرت پسرانی را میخورید که با اعتماد به نفس هستند و خود و شرایط را لعنت میکنید. به جای این منفی بافی ها باید به خود باوری برسید. در همسریابی چند نکته را باید بدانید که در انتخاب همسر و خواستگاری اولیه کاربرد دارد.

   

  اول باید باور کنید که طرف مقابل اژدها نیست و قرار هم نیست شما را ببلعد. این ترس فقط و فقط یک احساس درونی شماست. این شرایط وقتی بدتر می شود که طرف مقابل شما اندکی زیبا و یا دختر گستاخ و پرّرویی باشد، که در این صورت به شما توصیه میکنم دور افراد بی ادب و ستیزه جو را یک خط قرمز بکشید. اینگونه افراد فقط وقت شما را هدر میدهند و به شخصیت شما نیز آسیب می رسانند. سعی کنید برای شروع سراغ افراد مودب و با شعور و مهربان بروید. در اینصورت حتی اگر از شما خوششان نیامد، حداقل با رفتار عاقلانه و درست برخورد خواهند کرد.

   

  در ابتدای کار اجازه ندهید زیبایی یک دختر، حواس شما را پرت کند، این درگیری ذهنی در مورد زیبایی او، استرس شما را در ایجاد ارتباط، بالا می برد. در عوض خود را ببینید که دارید با اقتدار و تسلط یک گفتگوی دوستانه را هدایت میکنید(تصویر سازی ذهنی الفبای همسریابی است)

   

  در مرحله بعد، خیلی سعی نکنید برای مکالمه، برنامه ریزی کلمه به کلمه داشته باشید. چرا که برنامه ریزی کردن، در عمل شما را دچار مشکل میکند و مسیر طبیعی و خودبخودی گفتگو را خراب میکند. بعضی پسران را میشناسم که روی کاغذ جملات خود را مینوسند و تمرین می کنند، که اینکار نه تنها به نفع آنها نیست، بلکه در شرایط واقعی، اظطراب را بیشتر میکند و دسپاچه تر عمل میکنند و یک گفتگو روان و معنی دار را از دست می دهند.

   

  قدم مهم دیگر آراستگی است. سعی کنید ظاهر آراسته و مرتبی داشته باشید، زیرا ظاهر آراسته به شما حس بهتری میدهد و اعتماد به نفس شما را بالا میبرد. موی مرتب، کفش واکس خورده، داشتن دندانهای تمیز و… همه نشانه هایی از آراستگی و آرامش درونی شماست.

  همیشه در ذهن خود یک سری جملات از پیش تمرین شده برای شروع کردن داشته باشید، که با بحث ما، که گفتیم گفتگوی خود را تمرین نکنید فرق دارد. در اینجا منظور شروع کننده های مناسب است و نه خود گفتگو. اگر میخواهید با یک سوال شروع کنید، جواب بله و خیر و کوتاه نداشته باشد. مثلا ” امروز استاد سر کلاس میاد؟” این سوال جوابش کوتاه است و به درد شروع نمیخورد. حالا به این سوال توجه کنید: ” راجع به فلان استاد نظرت چیه؟ نمره دادنش چجوریه؟” مسلما در سوال دوم طرف مجبور است پاسخ بلندتری بدهد که یخ مکالمه آب میشود. سوالات تشریحی برای شروع مناسب تر هستند و شانس شما را برای ادامه گفتگو، بالا میبرند.

   

  به همین سادگی میتوانید یک گفتگو را آغاز کنید، فقط نباید ترسید و هرچه زودتر قدم اول خواستگاری و پیشنهاد را بردارید.

   

  یک واقعیت: می گویند دختران مثل سیب می مانند. بهترین آنها در بالاترین و غیر قابل دسترس ترین قسمت درخت قرار دارند. معمولا اکثر پسران برای چیدن سیب دست به خطر نمی زنند و سیبهای معمولی و خراب دم دست و پایین را که چیدن آن برای هر کسی راحت است انتخاب می کنند. سیبهای با ارزش در تعجب می مانند که چرا این افراد ترسو دست به خطر نمی زنند و بالا نمی آیند تا آنها را بچینند.

  یادتان باشد دختران با کیفیت همیشه در انتظار مردان شجاع و با اعتماد به نفس هستند و از اینگونه افراد به شدت اسقبال می کنند. 

  صحبت با دختر در جلسه اول

  در جلسه اول، صحبت با دختر ممکن است یک تجربه ترسناک و ناخوشایند باشد یا ممکن است شروعی خوشایند و جذاب باشد. خوشبختانه، با توجه به چند راهکار ساده، می توانید این جلسه را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و از تجربه مثبتی برای هر دو شما بهره مند شوید.

  ۱- نسبت به دختر احترام گذاری کنید
  احترام گذاری به دختر، اولین و مهم ترین قدم برای فراهم کردن یک محیط امن و راحت برای صحبت با او است. با احترام گذاری به نظرات و افکار او، اعتماد او را به شما افزایش خواهید داد و سبب خواهد شد که او احتمالاً بهترین خود را در برابر شما نشان دهد.

  ۲- با دختر صحبت کنید و به او گوش کنید
  از آنجایی که دختران عموماً علاقه زیادی به شنیدن داشتند، بنابراین حرف زدن و گوش دادن به آنچه او دارد می گوید، یک ابزار بسیار قدرتمند برای ایجاد ارتباط عمیق با او است. به دختر فرصت بدهید تا احساسات و نگرانی های خود را با شما به اشتراک بگذارد و سعی کنید به او اطمینان دهید که شما به او گوش می دهید.

  ۳- با دختر صریح باشید
  در این جلسه، بهترین روش برای برقراری یک ارتباط موثر با دختر این است که صریح باشید. با بیان روشن و واضح احساسات، نیازها و انتظارات خود، دختر دقیقاً می داند که چه چیزی از شما انتظار دارد و چگونه می تواند به شما کمک کند.

  ۴- از اظهار نظرهایی که ممکن است برای دختر ناراحت کننده باشند، خودداری کنید
  از آنجایی که در جلسه اول، هدف شما ایجاد ارتباط و اعتماد با دختر است، بهتر است که در اظهار نظرهایی که ممکن است برای دختر ناراحت کننده باشند، خودداری کنید. به جای اینکه به او بگویید که چیزی نمی داند یا اشتباه می کند، سعی کنید سوالات بپرسید و از او بخواهید توضیح دهد که چگونه به این نتیجه رسیده است.

  ۵- برای دختر تحول آور باشید
  یکی از مهمترین ویژگی های افراد موفق، توانایی تحول آوری است. در جلسه اول با دختر، سعی کنید به او نشان دهید که شما توانایی تحول آوری دارید و می توانید به تغییرات پذیرش پذیر باشید. به دختر نشان دهید که شما توانایی تطبیق با تغییرات را دارید و با هر تحولی که در طول روابط شما با او اتفاق می افتد، آماده همکاری و کمک به او هستید.

  با انجام این راهکار ها، می توانید جلسه اول خود را با دختر به بهترین شکل ممکن انجام دهید و برای هر دوی شما یک تجربه مثبت را فراهم کنید.

  نحوه صحبت با دختر برای ازدواج

  ازدواج یکی از مهمترین رویدادهای زندگی است، اما برای بسیاری از مردان، صحبت با دختر برای ازدواج می‌تواند یک چالش بزرگ باشد. در اینجا به برخی از نکات مهم برای صحبت با دختر برای ازدواج می‌پردازیم.

  ۱- اولین قدم برای صحبت با دختر برای ازدواج، پیدا کردن یک فرصت مناسب است. شما باید برای صحبت با دختر، او را در مکانی آرام و خلوت دعوت کنید تا بتوانید راحت‌تر با او صحبت کنید.

  ۲- بهتر است در ابتدا به دختری که قصد دارید با او ازدواج کنید، اطلاعات بیشتری درباره او بدست آورید. این کار می‌تواند با جستجوی اطلاعات از طریق شبکه‌های اجتماعی یا پرسیدن از دوستان مشترک انجام شود.

  ۳- برای صحبت با دختر، نیاز به یک رویکرد متعادل و احترام به دیگران دارید. برای این کار، به دختر احترام بگذارید و در هنگام صحبت با او، از لغات و اصطلاحات خشن و ناشایست خودداری کنید.

  ۴- در هنگام صحبت با دختر، بهتر است از سوالاتی استفاده کنید که به او اجازه می‌دهد تا درباره خودش صحبت کند. به عنوان مثال، بپرسید درباره علایق و سرگرمی‌هایش و نظراتش در مورد موضوعات مختلف.

  ۵- به دختر نشان دهید که شما به او احترام می‌گذارید و می‌خواهید ازدواج کنید برای اینکه با هم زندگی خوبی داشته باشید. در اینجا باید توجه داشت که برای دختر، ازدواج یک مسئله جدی است پس باید به او نشان دهید که شما نیز به همین نحوی فکر می‌کنید.

  در کل، برای صحبت با دختر برای ازدواج، باید مهارت‌های خاصی را داشته باشید. این شامل احترام به دیگران، استفاده از سوالات مناسب، رویکرد متعادل و نشان دادن اینکه شما به دختر احترام می‌گذارید و به ازدواج با او علاقه‌مند هستید، می‌شود. با رعایت این موارد، شما می‌توانید یک صحبت موفق با دختر برای ازدواج داشته باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا