اگر دختری به شما توهین کند چه می کنید ؟ (راههای مقابله با دختران گستاخ)

 • اگر دختری به شما توهین کند چه می کنید ؟

  توهین و بی احترامی به هر شخصیتی به هر دلیلی نامطلوب و غیرقابل قبول است، اما واکنش های شما در برابر یک دختر که به شما توهین کرده است، بستگی به موقعیت و شرایط وابسته به این اتفاق دارد. در این مقاله به بررسی واکنش های مختلف در برابر توهین دخترانه و راه حل هایی برای مواجه شدن با این نوع رفتار پرداخته شده است.

  ابتدا باید بگوییم که توهین به هر نوع از جمله های ناروا، بدبختی آور و غیراصولی است. توهین به شما ممکن است به دلیل عدم احترام به شما یا ناشی از حسادت و رقابت با شما باشد. اما به هر حال، این به شما اجازه نمی دهد که به نوبه خود به همین راه حل دست بزنید.

  اگر یک دختر به شما توهین کرد، واکنش شما بستگی به موقعیت و شرایط دارد. در صورتی که با او در یک رابطه عاطفی هستید، بهتر است با او درباره این اتفاق صحبت کنید و به او بگویید که چگونه این رفتار به شما آسیب می رساند. اگر این رفتار در محیط کاری رخ داده است، بهتر است از راه های موضعیتی و قانونی استفاده کنید و برای حل مشکل با مدیران مربوطه صحبت کنید.

  بعضی از افراد تمایل دارند که به شدت و به شکل ناسازگارانه به این نوع توهین ها واکنش نشان دهند، اما این رفتار بیشتر به موقعیت آسیب می زند. بهترین روش برای مقابله با توهین این است که بیشتر به آن رسمیت ندهید و به آن آسیب نرسانید. در بیشتر مواقع، این رفتارها نشان دهنده نارضایتی و بی احترامی افراد دیگر است، بنابراین بهتر است به آنها توجه نکنید و به دنبال راه های موثر برای حل مشکل باشید.

  به طور کلی، بهترین راه برای مقابله با توهین این است که به آن رسمیت ندهید و به آن آسیب نرسانید. به جای اینکه به این نوع رفتار رد و بدل شوید، به دنبال راه های موثر برای حل مشکل باشید. بیشتر از همه، به خودتان احترام بگذارید و به دیگران نشان دهید که احترام به شما برای شما مهم است. این روش ها برای مقابله با توهین دخترانه موثر خواهند بود و شما را از بروز مشکلات بیشتر در آینده خواهند نجات داد.

  (راههای مقابله با دختران گستاخ)

   

  تا حالا شده با دختری روبرو شوید که به شما بی احترامی کرده و رفتار خشنی با شما داشته باشد؟ این حالت برای خیلی از پسران آزاردهنده و غیر قابل تحمل است. در اینگون لحظات شما باید بتوانید خونسردی خود را حفظ کرده و بر اوضاع تسلط داشته، تا بتوانید از پس شرایط برآیید، تا اوضاع بدتر از آن نشود.

  حفظ خونسزدی اولین گام است. شاید در نگاه اول سخت باشد که خونسردی خود را حفظ کنید ولی بهتر از آن است که در حالت عصبانیت حرفی بزنید که بعداً پشیمان شوید. در ضمن وقتی شما جواب توهین را همان لحظه نمیدهید، نشان می دهد انسان پخته و عاقلی هستید و میتوانید با کاردانی خود، شرایط را اداره کنید.

  در قدم بعدی باید در ذهن خود این نکته را بررسی کنید که علت اصلی این بی احترامی و توهین چیست. شاید او از شما یک دلخوری دارد و یا در هنگام یک مشاجره و عصبانیت قبلی این مسئله، هنوز در دل او مانده است.

  در گام سوم میتوانید در مورد این توهین بطور خیلی مودبانه و خونسرد با او صحبت کنید. برای این کار بهتر است بگذارید هر دو به حالت آرامش  برگشته و در مورد آن به گفتگو بپردازید.

  اگر دختری از روی گستاخی و بی شخصیتی به شما توهین کرد، بهتر است از او دوری کنید و کلا دوستی با چنین افرادی در درازمدت، هیچ نفعی برای شما ندارد و مرتبا اینگونه رابطه ها آزاردهنده هستند. همنشینی با افراد بی ادب بسیار ناخوشایند است.

  و در آخر، دعا کردن را فراموش نکنید. برای این شرایط آزار دهنده و سخت، و برای چنین دختری دست به دعا بردارید. طلب خیر و برکت برای دیگران اثر مستقیم و مطلوبی روی خود شما می گذارد. در بسیاری از شرایط که انسان، خود را ناتوان از اداره امور می بیند، دعا که یکی بهترین راههای ارتباط معنوی با کائنات و خداوند است، میتواند بسیار راه گشاه باشد. دعا به فرد انرژی خاصی می دهد و وقتی فرد احساس میکند امورش را به عظمت بی انتهای پروردگار می سپارد، احساس آرامش می کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا