بهترین مشاور کنکور برای افراد موفق

بهترین مشاور کنکور
 • بهترین مشاور کنکور برای افراد موفق

  بهترین مشاور کنکور برای افراد موفق، فردی است که توانایی ارائه راهکارهای موثر و سازنده برای داوطلبان کنکور را دارد. این مشاور با داشتن دانش و تجربه کافی، به داوطلبان کمک می‌کند تا با شناخت صحیح از دروس و مباحث موردنیاز و همچنین بهره‌گیری از روش‌های درست و مناسب، بهترین نتیجه را در آزمون کنکور کسب کنند.

  این مشاور، با بررسی وضعیت و توانمندی های داوطلب، برنامه هایی را برای آن‌ها تدوین می‌کند که شامل مراحل مختلفی از جمله بررسی نیازهای آموزشی، تعیین اهداف و هدفمندسازی درسی، تشخیص نقاط ضعف و قوت داوطلب، تدوین برنامه درسی و تمرینات، پشتیبانی روانی و مشاوره تحصیلی است.

  بهترین مشاور کنکور برای افراد موفق، علاوه بر داشتن دانش و تجربه کافی، باید دارای صفاتی همچون صبوری، شنوندگی فعال، قابلیت ارتباط برقرار کردن با داوطلبان، توانایی ارائه راهکارهای سازنده، و البته علاقه به کمک به دیگران و توانایی برقراری مراودات اجتماعی باشد.

  با توجه به اینکه کنکور یکی از مهمترین مراحل زندگی دانش‌آموزان است، بهترین مشاور کنکور برای افراد موفق، باید توانایی ارائه راهکارهای مناسب و موثر برای شناخت و بهبود عملکرد داوطلبان را داشته باشد.

  یکی از تاثیرگذار ترین عوامل در انتخاب رشته هر دانش آموزی، علاقه است. علاقه از مهمترین مواردی است که اگر فرد عاشق شغل و حرفه ای خاص شود، سختی ها و موانع سر راه برای او معنی نخواهد داشت. هر روز که قصد دارد تا به سمت محل کار برود شاد و پر انرژی خواهد بود. خلاقیت را چاشنی کار می کند تا کیفیت محصول یا خدمت ارائه شده، بی نظیر باشد. با ما همراه باشید تا بهترین مشاور کنکور خود را بشناسید.

  سوال من از شما این است که آیا شما می دانید به چه کارهایی علاقه مند هستید؟ اطلاع دارید که چه شغل های دیگری وجود دارد که شما از آن بی خبرید؟ لیست بلند بالایی از شغل ها را در اختیار دارید تا بهترین آن با توجه به جایگاه اجتماعی و درآمد را انتخاب کنید؟

  پاسخ سوالات شما از جمله بهترین مشاور کنکور پزشکی، ده مشاور برتر کنکور، بهترین مشاور کنکور تجربی، اسامی بهترین مشاوران کنکور در متن زیر می باشد.

  درآمد:

  همه این موضوع را درک می کنند که درآمد یکی از دیگر مهمترین عوامل در انتخاب رشته است. اکثر خانواده ها این موضوع را درک کرده اند که فرزندان شان را به رشته و دانشگاه هایی بفرستند که درآمد حاصل از آن همه تلاش، قابل تأمل باشد. جایگاه اجتماعی و موقعیت شغلی حاصل از آن به گونه ای باشد تا خانواده ها به فرزندان شان افتخار کنند.

  بر سر اینکه بچه ها به پیشنهادات خانواده شان رجوع کنند یا ندای درون شان، جای صحبت دارد. خیلی از والدین بدون در نظر گرفتن استعداد فرزندشان و اینکه هر فردی برای کار خاصی به دنیا آمده، پیشنهاد خود را به صورت دستور عنوان می کنند. امروزه افراد علاوه بر آسایش به دنبال آرامش در زندگی هستند. آرامش نتیجه لذت بردن از زندگی است و ما زمانی لذت خواهیم برد که فعالیت های مورد علاقه مان را انجام دهیم.

  هیچ کسی این موضوع را نقض نمی کند که پدر و مادرمان افرادی هستند که هر کاری می کنند برای آینده بهتر ماست. اما بهتر است این موضوع را با یک مشاور هم در میان گذاشت. آیا استاندارد های جهانی هم همان رشته ای که والدین انتخاب کرده اند را پیشنهاد می دهد؟

   آیا …؟

  آیا شما فعالیت هایی را که دوست دارید انجام می دهید؟ آیا رشته ای که قرار است در آن ادامه تحصیل بدهید بهترین گزینه برای شما می باشد و مورد دیگری نیست؟ آیا به عنوان یک نوجوان اطلاع از بازار کار دارید که در حال حاضر چه شغل های جدیدی با درآمد مدنظر شما راه اندازی شده اند؟ آیا می خواهید وارد همان شغل هایی در حال حاضر وجود دارد برسید؟ و …

  جواب سوالات شما در دستان بهترین مشاور کنکور است. مشاوری که به واسطه رتبه های برتر که هر ساله تحویل جامعه می دهند، از بروز ترین وضعیت کار در جامعه اطلاع دارند. ویژگی های شخصیتی که برای یک شغل و حرفه خیلی مهم و تاثیرگذار است را می دانند. از تیپ های شخصیتی و روحی که بهتر می توانند در این حرفه ها فعالیت کنند آگاهی دارند و …

  داستان جالب و فراموش نشدنی که عامل موفقیت همه رتبه برترها بوده:

  رضا یک دانش آموز کنکوری مثل شماست که به مشاور رجوع می کند تا سوالی که برایش پیش آمده را حل کند. او از مشاور می پرسد که چطور می تواند از همان مقدار زمانی که برای کنکور تخصیص می دهد بهترین استفاده را ببرد؟ در حین خواندن ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست و … چطور از مطالعه لذت ببرد؟ چطور بر خلاف بچه ها که کل زمان شان را صرف درس خواندن می کنند و نهایتا خسته می شوند، او هر چه مطالعه می کند عاشق و عاشق تر می شود؟

  مشاور اینگونه به او پاسخ داد که برای این کار باید یک کار ساده انجام دهد. بهترین مشاور کنکور از او خواست تا قاشقی را بردارد و با دهان خود آن را نگه دارد. در همین حال یک عدد تخم مرغ روی آن قرار دهد و شروع به حرکت کند. بهترین مشاور کنکور به او گفت تا در مسیر مشخصی که از قبل تعیین شده حرکت کند و بدون توجه به بقیه، فقط به فکر این باشد تا تخم مرغ را سالم به آن طرف پارک برساند.

  بعد از اینکه ماموریت به اتمام رسید و تخم مرغ سالم به مقصد رسید مشاور از او سوال های جالبی پرسید.

  ✅ مشاور از او پرسید که آیا به درختچه هایی که شبیه حیوانات قیچی شده بودند توجه کردی؟

  ❇️ آیا خنده دختر بچه ای که گِل بازی می کرد را شنیدی؟

  ✅ آیا از صدای گروه نوازنده ای که در مسیر بود لذت بردی؟

  ❇️ و …

  رضا به تمام این سوالات پاسخ منفی می دهد و با حالت اخم آلود از مشاور پرسید که مگر هدف او این نبوده تا تخم مرغ را سالم به مقصد برساند؟ او ناراحت می شود که دندان های او در این مسیر بسیار درد کرده اند.

  در ادامه…؟

  رضا از عصبانیت تخم مرغ را می شکند و از دست انداختن مشاور ناراحت می شود.

  بهترین مشاور کنکور دوباره یک تخم مرغ به رضا می دهد. به او می گوید که قبل از اینکه به سوالات ش پاسخ دهد دوباره تخم مرغ را روی قاشق بگذارد و مسیر را دوباره طی کند. فقط این دفعه به این مواردی که مشاور گفت هم توجه کند.

  رضا این کار را می کند و خیلی چیزها را می بیند و به مقصد می رسد. قبل از اینکه مشاور از او بپرسد که چه دیدی او شروع به صحبت می کند. رضا می گوید:

  ❇️ کودکی که تازه شروع به راه رفتن کرده بود و پدر و مادرش از این حرکت اشک شوق می ریختند را دیدم.

  ✅ پسر بچه ای که به تازگی دوچرخه سواری را آموزش دیده بود و به تنهایی رکاب می زد را دیدم.

  ❇️ خانواده ای که دور هم در حال خوردن عصرانه بودند و می خندیدند را دیدم.

  ✅ و …

  رضا نمی دانست که عملا تجربه بزرگی کسب کرده است اما مشاور این را می دانست. مشاور از رضا پرسید این مواردی که تو دیدی خیلی خوب است اما تخم مرغ و قاشق را کجا انداختی؟ رضا بعد از شنیدن این موضوع بسیار تعجب کرد.

  مشاور به رضا گفت که اگر بتواند بین این دو عمل تعادل برقرار کند یعنی هم از مسیر لذت ببرد و هم ماموریت ش را درست انجام دهد، در زمان مطالعه برای کنکور، هم می تواند زندگی کند و هم رتبه خوبی بدست بیاورد.

  بهترین مشاور کنکور تمام روش ها را به رضا گفت و او شروع به کار کرد.

  این یکی از دیگر مزیت هایی است که هر مشاوری از آن اطلاعی ندارد.

  در جلسات اول مشاوره، بهترین مشاور کنکور چه فعالیت هایی انجام می دهد؟

  مشاور طبق سوالاتی که در دست دارد و گفتوگویی که با شما خواهد داشت، استعدادهای شما را تا حدودی شناسایی می کند. بعد از گذشت چندین جلسه و گفتوگوی بین مشاور و دانش آموز، طبق شناختی که از دانش آموز پیدا کرده است می تواند بهترین شغل و رشته را به او پیشنهاد کند.

  ***توجه: این به آن معناست که اگر به مشاور رجوع کردید و در همان جلسه برای شما برنامه درسی ارائه کرد، بدانید که نتیجه چندانی ندارد ادامه این مشاوره.

  مشاوران آینده نگر:

  بهترین مشاور کنکور حکم پدر، مادر، معلم و دوست با تجربه را دارد. این موضوع نشان می دهد که رابطه دانش آموز با مشاور بسیار مهم است که منجر به نتیجه شود و دانش آموز نسبت به هزینه ای که می کند راضی باشد. مشاوران به شما نشان خواهند داد که اگر بعد روحی دانش آموز تامین شود، بهترین نتیجه را خواهد داشت.

  استفاده از همه منابع تستی درست نیست بلکه شناسایی از بهترین منبع کنکور بسیار اهمیت دارد و نحوه مطالعه آن. تخصص مشاوران ارائه بهترین و بروزترین منابع کنکور است. بهترین مشاور کنکور می داند که صرف هزینه برای چه مواردی الزامی است و چه مواردی بی فایده. شما از مشورت با بهترین مشاور کنکور تان حتما از این موارد آگاهی خواهید یافت.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا