۵ دلیل که چرا مردم خرید نمی کنند؟

5 دلیل که چرا مردم خرید نمی کنند؟
 • ۵ دلیل که چرا مردم خرید نمی کنند؟

  ۱- بی‌اعتمادی به کیفیت محصول: بسیاری از مردم به دلیل عدم اعتماد به کیفیت محصولات از خرید آن‌ها خودداری می‌کنند. گاهی اوقات کیفیت محصولات به گونه‌ای نامطلوب است که خریداران به دلیل تجربه‌ی ناخوشایندی که از آن داشته‌اند، دیگر به خرید آن نخواهند پرداخت.

  ۲- قیمت بالا: یکی از عواملی که ممکن است باعث شود که مردم از خرید محصولات خودداری کنند، قیمت بالای آن‌ها است. مردم به دنبال خرید محصولات با کیفیت و مناسب بهایی هستند و ممکن است اگر قیمت محصولات بیشتر از حد متعارف باشد، خریداران از آن‌ها خودداری کنند.

  ۳- مشکلات در فرآیند خرید: برخی مردم به دلیل وجود مشکلات در فرآیند خرید از خرید محصولات خودداری می‌کنند. مشکلاتی مانند طولانی بودن فرآیند خرید، نیاز به پرداخت هزینه‌های اضافی، یا عدم وجود گزینه‌های پرداخت آسان می‌تواند باعث شود که خریداران از خرید محصولات منصرف شوند.

  ۴- عدم اطمینان از نحوه‌ی ارسال محصول: برخی از مردم به دلیل عدم اطمینان از نحوه‌ی ارسال محصول، از خرید محصولات خودداری می‌کنند. برای مثال، اگر یک محصول از طریق پست ارسال شود، خریداران ممکن است نگران شکست یا آسیب دیدگی آن در طول ارسال باشند.

  ۵- عدم نیاز به محصول: برخی از مردم به دلیل عدم نیاز به محصول، از خرید آن خودداری می‌کنند. ممکن است بعضی از خریداران احساس کنند که محصولی که قصد خرید آن را دارند، به نیازهای آن‌ها پاسخ نمی‌دهد یا نیازی به آن ندارند. به همین دلیل، از خرید آن‌ها خودداری می‌کنند.

  1. احتیاج ندارند

  زیگ زیگلار در کتاب فروش ۱۰۱ می گوید: ”  نداشتن نیاز ، نداشتن فروش “. اگر چشم انداز کسب و کار شما نیاز به فروش نداشته باشد پس فروش نخواهید داشت. وقت خود را هدر ندهید.

  امیدوارم قبل از ارتباط با مشتریان حتما چشم انداز کسب و کار خود را ببینید و برنامه ریزی داشته باشید و نیاز های چشم انداز خود را پیدا کنید. در بسیاری از موارد، شما در حال فروش محصولات و یا خدمات خود هستید اما مشتریان نمی دانند که به آن احتیاج دارند یا نه؟ در این موقع شما نیاز دارید که محصول یا خدمت خود را با تمام جزئیات و اهداف پیش رو بیان نمایید.

  1. عجله ندارند

  پس از معرفی محصول ، مشتریان اجازه می خواهند که در مورد محصول یا خدمت شما فکر کنند. فروشندگان باید تمام انتقاد هایی که در مورد محصول یا خدمت آنها می شوند را تحمل کنند. “اجازه بدید چند دقیقه فکر کنم” قطعا یک نوع اعتراض است.

  اگر قبل از معرفی محصول در مورد انتقاد هایی که خواهد شد فکر کنید و در معرفی محصول بگنجانید ، شانس بیشتری برای فروش دارید. به طور مثال: اگر زودتر کسب و کار خود را سیستماتیک کنید فروش شما افزایش پیدا خواهد کرد و گردش مالی شما بیشتر خواهد شد.


   

  1. آرزوی داشتن آن را ندارند

  اگر شما اتومبیل خود را فروختید پس در نتیجه آرزوی داشتن یک خودروی نو و مدل بالا را دارید.

  با سوال و پاسخ باید بتوانید نیاز های خود را پیدا کنید.

  1. اعتماد نداشتن

  اگر به اهداف خود اعتماد ندارید پس فروشی نخواهید داشت و این سوال را از خود بپرسید” چرا آنها به من اعتماد نمی کنند؟”

  در بسیاری از موارد اینطور نیست که آنها به شما اعتماد ندارد، بلکه مشتریان، اطلاعاتی در مورد آنچه شما می فروشید را نمی دانند. هدف مهم این است که شما باید در مورد محصول خود اعتماد را در مشتریان ایجاد کنید تا فروش داشته باشید.

  1. پول نداشتن

  در بعضی مواقع مشتریان تمام موارد بالا را در خود دارند اما پول برای خرید ندارند. در این مواقع باید راه حل های موجود برای فروش را برای مشتری بیان کنید. شما باید برای فروش محصولات و خدمات خود روش های دریافت پول را بررسی نمایید تا در زمان فروش به مشتریان ارائه کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا