چرا دخترها عاشق مردان بد می‌شوند؟

مردان بد
 • چرا دخترها عاشق مردان بد می‌شوند؟

  در جامعه ما، اغلب دختران به دلایل مختلفی به مردان بد علاقه مند می شوند. گاهی اوقات دلیل این امر در نقص اعتماد به نفس و خود شکستگی دختران است و همچنین این مسئله ممکن است به دلیل فرهنگی و اجتماعی باشد. در این مقاله به بررسی عواملی که باعث می شود دختران به مردان بد علاقه مند شوند و راه هایی برای پیشگیری از این امر می پردازیم.

  اولین دلیلی که می‌تواند باعث شود دختران به مردان بد علاقه‌مند شوند، نقص خود اعتمادی آن‌ها است. دخترانی که از نظر خودشان به خوبی نیستند و چندان مورد توجه دیگران هم نیستند، اغلب به دنبال جذب توجه مردان بد هستند. آنها فکر می‌کنند که اگر با مردان بد رابطه برقرار کنند، به عنوان یک شخص بهتر شناخته خواهند شد و به خودشان اعتماد بیشتری خواهند داشت. اما این یک تصور اشتباه است و نه تنها به خودشان آسیب می‌زند، بلکه به همه اطرافیانشان نیز آسیب می‌زند.

  عامل دیگری که می‌تواند باعث شود دختران به مردان بد علاقه‌مند شوند، فرهنگی و اجتماعی است. در بسیاری از جوامع، مردانی که خشن و بی‌احترام به زنان هستند، بیشتر توجه مردان دیگر را به خود جلب می‌کنند. این فرهنگ به دلیل این است که مردان همیشه به دنبال شکوفایی جنسی هستند و آنها فکر می‌کنند که اگر با یک مرد بد رابطه برقرار کنند، به عنوان یک زن مورد توجه مردان دیگر قرار خواهند گرفت. اما همانطور که گفته شد، این فرهنگ اشتباه است و نه تنها به خودشان آسیب می‌زند، بلکه به جامعه نیز آسیب می‌زند.

  راه هایی برای پیشگیری از این امر وجود دارد. اولین راه حل این است که دختران به خودشان اعتماد کنند و به دنبال رابطه با مردان بد نباشند. آنها باید باور داشته باشند که هر کسی ارزشمند است و آنها نیز ارزشمند هستند. دومین راه حل این است که فرهنگ جامعه تغییر کند و مردانی که خشن و بی‌احترام به زنان هستند، مورد تنبیه قرار گیرند. این باعث می‌شود که دختران نتوانند به مردان بد علاقه مند شوند و به جای آن، به دنبال رابطه با مردان خوب بگردند.

  در نتیجه، این مقاله نشان داد که دلایلی وجود دارد که باعث می‌شود دختران به مردان بد علاقه مند شوند. با این حال، این امر تنها باعث آسیب به خودشان نمی‌شود، بلکه به جامعه نیز آسیب می‌زند. برای پیشگیری از این امر، دختران باید به خودشان اعتماد کنند و فرهنگ جامعه باید تغییر کند تا مردان خشن و بی‌احترام به زنان، مورد تنبیه قرار بگیرند.

  در این مقاله درباره در این موردبحث می‌کنیم که چرا دخترها عاشق مردان بد می‌شوند و مردان نامناسب را برای رابطه انتخاب می‌کنند.

  وقتی ما باور داریم که ما مسئول احساس شخص مقابل نسبت به خودمان هستیم اتفاق بد زیادی در زندگی و روابط عاطفی‌مان می‌افتد.

  خانم‌های زیادی با شعار اگر او خوشحال باشد من هم خوشحال هستم. سعی می‌کنند همیشه شریک عاطفی‌شان را خوشحال و راضی نگه‌دارند.

  و بعضی از خانم‌ها برای مردانی که خیلی احساس مثبتی نسبت به او ندارند وقت زیادی می‌گذارند تا اثبات کنند که زن فوق‌العاده‌ای هستند. این باور کاملاً غلطی است چراکه نه‌تنها همه انرژی که می‌گذارند هدر می‌رود بلکه بیشتر باعث ترس و فرار آن آدم می‌شود و رابطه عاطفی شما بدتر از قبل می‌کند.

  این باور که ما مسئول احساسات یک مرد نسبت به خودمان هستیم بدترین چیزی است می‌توانید در روابط عاطفی‌تان انجام دهید.

  پس کلمه کلیدی مسئولیت و پاسخگویی است. این احساس که شما مسئول احساس او نسبت به خودتان هستید باعث می‌شود هر کاری بکنید تا او را راضی نگه‌دارید. کلاً رضایت و احساس او وظیفه شما نیست.

  چرا مردها به دخترهای خوب علاقه‌مند نمی‌شوند؟

  چرا بیشتر خانم‌ها جذب مردهایی می‌شوند که بد هستند؟

  ۱-دلایل زیادی وجود دارد دخترها مردان بد را برای رابطه عاطفی انتخاب می‌کنند ولی یکی از دلایل مهم این است که این مرد شمارا به چالش می‌کشد.

  ۲-گاهی هم به این دلیل است که بسیاری از خانم‌ها فکر می‌کنند می‌توانند این مرد را به یک مرد خوب تبدیل کنند چراکه در کل وجود او را پاک می‌بینند.

  ۳-اما یکی از مهم‌ترین دلایل این است که آن مرد خودش را قبول دارد یعنی همان چیزی که هست را واقعانشان می‌دهد و رفتارش را برای حفاظت از زنی که با او قرار می‌گذارد تغییر نمی‌دهد.

  ازنظر علمی هیچ زن عاقلی این مرد را جذاب نمی‌داند اما زندگی واقعی خلاف این را ثابت کرده است. چراکه اکثر دختران عاشق مردان بد می‌شوند. پسران خیلی خوبی که به احساسات شما بسیار بها می‌دهند برای بسیاری از خانم‌ها جذاب نیستند؛ و در عوض مردان بد گاهی بسیار برای دختران جذاب هستند.

  بسیاری از خانم‌ها هنگامی‌که عاشق می‌شوند به علت ترشح هورمون‌های مرتبط با عشق به تلاش برای اثبات کردن خود ادامه می‌دهند و سعی می‌کنند او را خوشحال نگه‌دارند.

  شما مسئول اینکه او چقدر به شما علاقه دارد نیستید و نباید برای این تلاش کنید.

  چون اگر این کار را بکنید او هیچ‌وقت متوجه خوبی‌های شما نمی‌شود و باید در کل رابطه به‌سختی تلاش کنید و همچنین جذابیت عاطفی خود را از دست می دهید.

  اگر فکر کنید که این وظیفه شماست که مردی را که با او در ارتباط هستید خوشحال نگه‌دارید ممکن است باعث شود او نسبت به رابطه بی‌مسئولیت‌تر شود؛ و این کار ممکن است باعث شود مردها از رابطه با شما فرار کنند.

  اما اگر به خودتان بگویید من دوست دارم خودم باشم و امیدوارم برای رضایت و خوشحالی‌اش و دوست داشتن من کافی باشد.

  البته که شما باید با او خوب رفتار کنید ولی اگر کاری می‌کنید نشان می‌دهد خود واقعی‌تان هستید و او بدش می‌آید به خودش مربوط است. البته این دلیل نمی‌شود که ما نسخه بد خودمان را در رابطه نشان دهیم بلکه باید روی رفتارهای بدمان کارکنیم و آن‌ها را اصلاح کنیم و خودمان را توسعه دهیم.

  هرچه قدر بیشتر اجازه دهید که او مسئول احساسات خودش باشد، راحت‌تر می‌توانید در یک رابطه خود واقعی‌تان باشید و احساس ناامنی نمی‌کنید.

  همچنین به این شکل مرد احساس امنیت بیشتری در یک رابطه می‌کند چون با آدمی که می‌خواهد همه را راضی نگه دارد نیست.

  در این مقاله درباره اینکه چرا دختران مردان بد را جذب می‌کنند و عاشق چنین مردانی می‌شوند توضیحاتی ارائه کردیم.

  اگر به دنبال یادگیری تکنیک‌های تخصصی برای جذابیت درونی و ظاهری خود هستید حتماً از طریق لینک زیر در دوره‌های آموزشی و مشاوره‌ای شیک اندیش ثبت‌نام کنید:

   

  همچنین می توانید قوانین رابطه عاشقانه در این مقاله مطالعه کنید.

  بازگشت عشق

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا