مشاوره خانواده

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده یک فرایند حرفه‌ای است که به کمک آن افراد به بهبود روابط خانوادگی و بهبود کیفیت زندگی خود می‌پردازند. در این فرایند، مشاوره خانواده به عنوان یک فرد حرفه‌ای، با افراد خانواده به منظور شناسایی مشکلات، ارائه راهکارهایی برای حل مشکلات و یادگیری مهارت‌هایی برای مدیریت احساسات و روابط مؤثر کمک می‌کند. مشاوره خانواده می‌تواند در مواردی از جمله خشم، تنش، اعتیاد، نوجوانی و سایر مسائل خانوادگی به عنوان یک راه حل موثر و موثر برای بهبود روابط خانوادگی بکار گرفته شود.

مشاوران سایت شیک اندیش زمینه مسائل خانواده در بخش مشاوره تلفنی خانواده و مشاوره آنلاين خانواده و همچنین مشاوره حضوری آماده پاسخ گویی به مشکلات شما عزيزان خواهد بود.
با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، زندگی ما خواه یا ناخواه با چالشهای زیادی رو‌به‌رو می شود، که نیاز به استفاده از مشاوره در زمینه های گوناگون از جمله مشاوره خانواده بیشتر احساس می شود.
یک مشاوره خانواده نه تنها به حل اختلافات خانوادگی کمک می کند، بلکه سبب بهبود وضع زندگی و افزایش رضایت مندی زن و شوهر و همه اعضای خانواده خواهد شد.

مشاوره خانواده شامل چه مواردي است؟
بررسی اختلافات خانواده و ارائه راهکارهای مناسب
مشاوره برای حل اختلافات در زندگی مشترک
آموزش نحوه برخورد با خانواده همسر و دخالت آنها
مشاوره در زمینه بهبود وضعیت زندگی
ایجاد محبت و تفاهم بین زوج ها
آموزش کم کردن اختلاف سلیقه بین زوج ها
آموزش رفع سوءظن، شک و بدبینی ها در زندگی زناشویی
و …
در گذشته برای حل مشكلات اغلب پیش بزرگان فامیل و پدر و مادرها می رفتند. اما آنچه امروزه نقش و اهمیت مشاوره خانواده را در حل مشکلات خانوادگی پررنگ تر می کند عدم آگاهی مناسب افراد در زمینه مسائلی است که خانواده با آن روبروست. و چه بسا ممکن است که با دخالت های نابه جا و طرفداری‌هاي کوکورانه از فرزند خود نه تنها مشکل زن و شوهر را حل نکنند بلکه حادتر هم می کنند و گاه آنها را تا مرحله طلاق پیش می‌برند.
در صورتی که اگر توسط یک مشاور مجرب بررسی دقیقی صورت بگیرد می‌بینید که مشکل به آساني قابل حل است . بهترین مشاوران مراکز مشاوره با علم، تجربه و با استفاده از جدیدترین روش های مشاوره خانواده به زوج ها در جهت شناخت یکدیگر، بهبود روابطشان با همسر، شیوه‌های مناسب ارتباط با همسر و حل اختلافات خانوادگی کمک می کند.
شما می توانید از بهترین مشاوره ها برای بهبود روابط زناشویی و حل مشکلات زندگی مشترکتان در سایت شیک اندیش بهره مند شوید

مشاوره خانواده آنلاین

اگر دچار ناراحتی‌های روحی شده‌اید و یا قصد دارید یک تصمیم مهم در زندگیتان بگیرید ممکن است کمک گرفتن از یک مشاور بسیار مفید واقع شود.

اکثر بانوان برای مدت های طولانی دچار مشکلات زیادی در زندگی زناشویی و خانواده خود می شوند به طوری که ممکن است تا مدت ها زیر باز ظلم و شرایط بسیار نابسامان باشند ولی هیچ کاری برای رفع این مشکلات انجام نمی دهند در صورتی که امروز علم روانشانسی قادر است اکثر مشکلات و ناراحتی ها را به راحتی برای آنان حل کند و یک زندگی جدید را پیش روی آنان قرار دهد.

زن‌ها اگر دچار مشکلاتی مانند اعتماد به نفس پایین، اضطراب و دلهره شدید، افسردگی، و غیره باشند با خود فکر می‌کنند زندگی همین است و این مشکلات روحی درمانی ندارند که متاسفانه با همان وضعیت ناراحت کننده به زندگی ادامه می‌دهند. این موضوع نه تنها بر روی خودشان اثرات منفی می‌گذارد بلکه ممکن است یک خانواده و حتی بهتر بگوییم یک جامعه را تحت تاثیر قرار دهید حال تصور کنید اگر تعداد چنین مواردی زیاد باشد چه بر سر آینده یک جامعه خواهد آمد؟

چرا زن‌ها بیشتر به مشاوره احتیاج دارند؟

چرا بیشتر مادرها دچار مشکلات روحی می‌شوند؟ چرا این آمار در مردها بسیار پایین است؟ چرا یک زن نسبت به یک مرد زندگی غم انگیز تری ممکن است داشته باشد؟

زیرا زن‌ها ذاتا موجودات فداکار و دلسوزی هستند برای همین به جز ناراحتی‌های خودشان، به خاطر فرزند، شوهر، پدر، مادر، برادر و دیگر نزدیکان نیز دچار ناراحتی و دلسوزی می‌شوند و همین حس فداکاری باعث می‌شود خودشان را نادیده بگیرند که یک اشتباه بزرگ است چرا که اگر مادر یک خانواده خودش را نادیده بگیرد و شاد نباشد آن خانواده هرگز نمی‌تواند فرزندان شاد و با اعتماد به نفس بالایی به جامعه تحویل بدهد.

چرا مشاوره می‌تواند به ما کمک کند؟

یک روانشناسی که به دیگران مشاوره می‌دهد به دلیل اینکه به اشخاص زیاد و مشکلات آنها کمک کرده است و به نتیجه مثبت هم رسیده است ممکن است بتواند مشکلی که برای شما بسیار آزار دهنده باشد را به طور شگفت آوری حل کند و باز هم به دلیل تجربه ای که ازمشاهده تصمیم گیری‌های زندگی دیگران برایش به اثبات رسیده است بتواند شما را در تصمیمات مهم زندگی یاری کند.

مشاوره خانواده  آنلاین:

اگر تمایل به مشاوره آنلاین خصوصی (که البته رایگان هم می‌باشد) با مشاورین سایت شیک اندیش را دارید می‌توانید  از طریق تلگرام یا واتساپ از طریق لینک های پایین هر صفحه از سایت مشاوره آنلاین داشته باشید  که درخواست مشاوره خود را مطرح کنید و با مشاورین گفتگو داشته باشید.

مشاوره خانواده تلفنی

بسیاری از افراد به دلیل مشغله های کاری و کمبود وقت با وجود مشکلات خانوادگی در زندگی خود، آن را به حال خود رها می کنند. کم کم این مشکلات بر روی هم انباشته شده و در نهایت ضربه مهلکی را به کانون خانواده وارد می کند.

مشاوره خانواده تلفنی

ما با توجه به اهمیت خانواده، بخش مشاوره خانواده تلفنی را راه اندازی کرده­ ایم.

مزایای مشاوره خانواده تلفنی

  • تنها با استفاده از تلفن می توانید در هر کجا که هستید با مشاوران شیک اندیش صحبت کنید.
  • بدون طی کردن مسیر طولانی برای رفت و آمد نزد مشاور و ترافیک که این خود باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

اگر در شهرستان زندگی می­ کنید یا بنا بر دلایلی نمی­ توانید از مشاوره حضوری استفاده کنید اما می­ خواهید از مشاوره سایت شیک اندیش بهره­ مند شوید، سایت شیک اندیش در مشاور خانواده تلفنی آماده پاسخ گویی به مشکلات شما خواهد بود.

مشاوره تلفنی خانواده

مشاوره خانواده تلفنی شامل راهکارهایی برای ارتقاء زندگی زناشویی، بهبود روابط عاطفی زن و شوهر، حل اختلافات زناشویی، حل اختلافات و مشکلات با خانواده همسر، مشکلات جنسی زن و شوهر، خیانت همسر، بهبود ارتباط اعضاء خانواده با یکدیگر و مشاوره طلاق و … می باشد.

سایت مشاوره خانواده

گاهی در زندگی خواه یا ناخواه با چالشهایی رو به رو می شوید که نیاز به استفاده از مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر نحوه رفتار با همسر و خانواده آن، اختلافات خانوادگی، دوران بارداری و بعد از آن، پیشگیری از طلاق، نحوه رفتار با نوجوان و … احساس می شود.

مشاوره خانواده نه تنها به حل اختلافات، مشکلات و ایجاد فضای مسالمت آمیز کمک می کند، بلکه سبب بهبود وضع زندگی و ارتقاء سطح رضایتمندی زن و شوهر از یکدیگر می شود. آموختن مهارت های زندگی بهترین راه برای ایجاد زندگی زناشویی موفق است، آشنایی با اصول خانواده سبب کاهش اختلافات، تنش ها و مشکلات خانوادگی خواهد شد و کانونی گرم و صمیمی را به ارمغان خواهد آورد.

سایت مشاوره خانواده

ویژگی های یک سایت مشاوره خانواده خوب :

  • شامل قسمت هایی است که به شما کمک می کند تا کلیه سوالات و مشکلات خود را در آن مطرح کنید و بهترین پاسخ و راه حل را دریافت کنید.
  • مشاوری با تجربه و باسابقه به شما مشاوره می دهد.
  • خدمات مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین را ارائه می دهد.
  • دارای مقالات و فیلم های آموزشی در زمینه ازدواج، خانواده و رفتار با نوجوان است.

سایت مشاوره خانواده شیک اندیش چه خدماتی ارائه می دهد:

راهنمایی و مشاوره برای حل اختلافات زن و شوهر

کاهش و حل اختلاف سلیقه بین زن و شوهر

مشاوره در زمینه رفتار با خانواده همسر

حل بحران ها، تنش ها و مشکلات خانوادگی

خیانت همسران به یکدیگر

ادامه زندگی آری یا نه؟

راهنمایی و مشاوره قبل و بعد از طلاق

مشاوره در زمینه بهبود وضعیت زندگی و ارتقاء کیفیت زندگی مشترک

افزایش سطح رضایتمندی زن و شوهر از زندگی و افزایش میزان لذت از زندگی مشترک

مشاوره نوجوان

رفتار با نوجوان

و …

همچنین شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از خدمات مشاوره آنلاین سایت شیک اندیش استفاده کنید

بازگشت عشق 

images

اولین جلسه مشاوره

 

قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

قیمت اولین جلسه مشاوره 79,000 تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

مقالات مرتبط

یک نظر

پیمایش به بالا