آیا شما با یک مرد هفت خط و هوس ران طرف هستید؟

آیا شما با یک مرد هفت خط و هوس ران طرف هستید؟
 • آیا شما با یک مرد هفت خط  و هوس ران طرف هستید؟

  در دنیای امروز، بسیاری از زنان با مردانی همراه هستند که هوس ران و هفت خط هستند. این مردان، عمدتاً به دنبال تجربه های جنسی جدید و هیجان انگیز هستند و به طور معمول، رابطه های طولانی مدت و پایداری را ترجیح نمی دهند.

  به هر حال، این مردان نیز انسان هایی هستند که دارای خصوصیات و ویژگی های خودشان هستند. در برخی موارد، زنان ممکن است به دنبال یک رابطه کوتاه مدت با یک مرد هفت خط و هوس ران بوده و نیازی به یک رابطه پایدار و طولانی مدت نداشته باشند. اما در برخی موارد دیگر، زنان ممکن است به دنبال یک رابطه پایدار و طولانی مدت با یک مرد متعادل و پایدار باشند.

  در طبیعت، هر دو جنس نر و ماده به دنبال تکمیل یکدیگر هستند. بنابراین، یک زن با هوس ران و هفت خط ممکن است به دنبال یک مرد ثابت و پایدار باشد که بتواند او را به تعادل و ثبات برساند و همچنین به نیازهای جنسی او پاسخ دهد. در مقابل، یک مرد هفت خط و هوس ران ممکن است به دنبال یک زن جذاب و جنسی باشد که بتواند او را به تجربه های جنسی جدید و هیجان انگیز هدایت کند.

  به عنوان یک زن، باید به دنبال یافتن یک مرد باشید که می تواند به نیازهای شما پاسخ دهد و به شما احترام بگذارد. در این رابطه، باید با هم صادقانه باشید و نیازهای دیگر یکدیگر را بشناسید. اگر به دنبال یک رابطه کوتاه مدت با یک مرد هفت خط و هوس ران هستید، باید از رابطه خود لذت ببرید و تجربه های جنسی جدید را تجربه کنید. اما اگر به دنبال یک رابطه پایدار و طولانی مدت هستید، باید به دنبال یافتن یک مرد باشید که با شما به تعادل و ثبات برسد و به شما احترام بگذارد. در هر دو صورت، باید به دنبال یافتن رابطه ای باشید که برای شما مفید و موثر باشد و به شما احساس خوبی بدهد.

  در جامعه‌ی امروز، مفهوم هوس رانی و مرد هفت خط بسیار شناخته شده است. اما آیا واقعاً این نوع از مردان جذاب هستند؟ آیا این نوع از رویکردها در روابط عاطفی و جنسی موثر است؟

  مرد هفت خط به طور کلی توضیح می‌دهد که چگونه باید به طور عمومی به زنان نزدیک شوید. او قوانینی را تعیین کرده است که باید رعایت شود تا به زنان برسید. این قوانین شامل اصولی مانند حضور در جاهایی که زنان حاضرند، توجه به ظاهر خود، استفاده از زبان بدن و ارتباط بین چشم و چشم متقابل، پیشنهاد دادن شبیه به یک چالش، و غیره می‌شود.

  از طرفی، هوس رانی به معنای داشتن خواسته‌های جنسی قوی و بی‌رحم است. آنها همیشه در جستجوی تجربیات جنسی هیجان‌انگیز هستند و هرگز برای رسیدن به هدف خود مانند توجه به رویکردهای طرف مقابل، احترام به خواسته‌های وی و حفظ حریم شخصیت او تلاش نمی‌کنند.

  با این حال، این دو رویکرد در دنیای جنسی به هیچ وجه تنها نیستند. بسیاری از افراد ممکن است بخواهند به شیوه خودشان به ارتباط با دیگران نزدیک شوند. یکی از این رویکردها، رویکرد کنترلی است که برای کسب تجربه جنسی به ارتباط با دیگران می‌پردازد. این افراد همیشه در جستجوی افرادی هستند که به نظرشان جذاب می‌آیند و به دنبال ارتباطات کوتاه مدت هستند.

  بنابراین، به نظر می‌رسد که همه‌ی افراد با این رویکردها همخوانی ندارند. برای بسیاری از افراد، رویکرد کنترلی و هوس رانی به طور کلی جذاب نیستند و در عوض، آنها به دنبال رابطه‌های عاطفی و پایدار هستند. در این روابط، احترام به خواسته‌ها، زمان و حریم شخصیت شریک زندگی، مهمترین عوامل هستند.

  بنابراین، برای پاسخ به سوال آیا مرد هفت خط و هوس رانی جذاب هستند، باید گفت که بستگی به نوع شخصیت شما دارد. اگر شما به دنبال رابطه‌ای عاطفی هستید، احتمالاً این نوع از رویکردها جذاب نخواهند بود. اما اگر به دنبال رابطه‌ی کوتاه مدت و تجربه جنسی هستید، این نوع از رویکردها ممکن است برای شما مناسب باشند. همچنین، باید توجه داشت که همه‌ی افراد با رویکردهای مختلف به دنبال رابطه هستند و برای پیدا کردن شریک زندگی مناسب، باید به دنبال کسی با رویکردی مشابه با خودتان باشید.

  بسیاری از مردان با تجربه و یا به قول معروف هفت خط که استاد مخ زدن هستند و قلب شما را به سرعت مجذوب می کنند، در کمین شما هستند. شما باید این توانایی رو داشته باشید که سریعا اینگونه مردان را شناسایی کرده و اگر واقعا به دنبال یک رابطه معنی دار بلند مدت و یا ازدواج هستید، هر چه سریعتر از این رابطه پا پس بکشید و بی خیال اینگونه افراد بشید.

  اگر چه چرخیدن با اینگونه مردان در ابتدا لذت بخش و هیجان انگیز است ولی ممکنه به احساسات و امیدهای بلند مدت شما صدمه بزنه!

  خیلی از این آقایون رو می شناسم که صراحتا فقط و فقط به دنبال کامیابی جنسی هستند و اصلا برایشان رابطه بلند مدت و تعد در روابط هیچ معنی خاصی نمی دهد.

  بازهم تاکید می کنم مردان هوس باز بسیار خوش صحبت و اجتماعی هستند و وقت گذرانی با آنها بسیار لذت بخش است. چرا که به دلیل تجربه های مختلفی که با انواع و اقسام دخترها و یا خانمها داشته اند، خوب کار خود را بلدند و می دانند چطور در قلب شما نفوذ کنند و هنگامی که به خواسته و کامیابی جنسی خود رسیدند مثل ارواح سرگردان غیب می شوند و سراغ قربانی بعدی و لذتی دیگر…

  مردان هوس باز ,پسر هوس باز ,مرد شهوت ران ,پسر شهوت ران, شناسایی مردان هوس باز ,مردان خانم باز ,مردان خائن, مردان نامناسب برای ازدواج, مردان خطرناک ,مردان خیانت کار,مرد تنوع طلب, مرد حقه باز, مرد موزی, مرد بی قید

  مردان هوس باز بسایر خوش صحبت هستند و اجتماعی! مراقب باشید

  در عین حال شما ممکن است دختر عاطفی ای باشید که برای آینده و روابط خود برنامه ریزی کرده اید. به او محبت می کنید، هدیه می خرید و اگر نیاز مالی داشت تا آنجایی که در توان دارید در خدمت او چه به لحاظ عاطفی و چه به لحاظ جسمی در خدمتش هستید. ولی احساس می کنید هیچ نشانه ای از علاقه مندی و تعهد بیشتر و جبران محبتهای شما در طرف مقابل دیده نمی شود!! تازه امکان دارد برخی از اینگونه مردان هنگامی که می بینند احتمال نزدیکی بیشتری به لحاظ احساسی باشد،حضور خود را در رابطه کمرنگ تر می کنند.

  در اینطور مواقع شما به دلیل اینکه از این فرد خوشتان میاید و نمی توانید دل بکنید، به این خیال خوش هستید که می توانید او را تغییر دهید. ولی هیچ نشانه و علاقه ای در طرف مقابل برای تغییر مشاهده نمی کنید!!

  بیشتر اینگونه افراد بعد از اولین رابطه جنسی کم کم به شما حرفهایی می زنند که بوی جدایی می دهد! او به شما می گوید” عزیزم تو بهترین فردی بودی که تا به حال دیدم ولی….”  یا  “می خواستم یه چیزی بگم که تا بحال بهت نگفتم، من ، من یک بیماری دارم که ….” یا ” من از طرف شرکت انتخاب شدم  و باید به یک ماموریت طولانی برم …” و خلاصه هزار بهانه مختلف برای اسیر نشدن.

  این حرفها و بهانه ها برای مردان هوس باز و تنوع طلب بسیار عادیست!

  او به دلیل تجربه ای که دارد بیشتر سعی میکند در رابطه با شما پول کمتری خرج کند و تمام حرفهایش را از طریق چت و یا پیامک انتقال دهد(بجای تماسهای تلفنی طولانی) برخی از اینگونه افراد هر از گاهی برای اینکه شما را در مدار خود نگه دارند تماس یا پیامکی می فرستند که در وقت لزوم (بخوانید هوس) از شما بهره برداری کنند.

  البته شاید هم بر عکس بیش از اندازه به شما توجه و یا هزینه های شما را می دهد که بتواند به زعم خودش روزی شما را در رختخواب به چنگ بیندازد!! یکی از مهارتهای مردان هوس باز نفوذ به قلب مخاطب و سپس فرار می باشد.

  مرد هوس باز با تجربه می داند چکار کند که شما در خلوت خود به او فکر کنید و شاید هم با خودتان کلنجار بروید که: ” حالا یکبار رابطه جنسی به جایی بر نمی خورد!!” و کم کم در ذهن خود قانع شوید. او اینقدر زیرکانه مقاصد خود را پیش می برد تا تسلیم خواسته او شوید.

  مردان هوس باز ,پسر هوس باز ,مرد شهوت ران ,پسر شهوت ران, شناسایی مردان هوس باز ,مردان خانم باز ,مردان خائن, مردان نامناسب برای ازدواج, مردان خطرناک ,مردان خیانت کار,مرد تنوع طلب, مرد حقه باز, مرد موزی, مرد بی قید

  او می داند که چطور ذهن شما را درگیر خود کند

  او بیشتر علاقه دارد شما را به مکانهای خلوت و یا محل زندگی خودش و یا محل زندگی شما دعوت کند تا اینکه بخواهد به گشت و گذار در مکانهای عمومی بپردازد. یکی از دلایلی که اینگونه افراد اکثر قرار ملاقاتهای خود را در ماشین می گذارند همین است!! اینگونه مکانها فرصت مناسبی برای آنهاست تا در وقت لزوم جلسه را به سمت امیال جنسی سوق دهند و بتوانند شما را به راحتی لمس کنند و بقیه ماجرا..!!

  البته این موضوع به خود شما برمیگردد که چه رویکردی را در رابطه دنبال میکنید. اگر واقعا به فکر روابط سالم بلند مدت و متعهدانه هستید، معمولا اینگونه افراد نمی توانند قابل اتکاء باشند. به شدت مراقب باشید که روی چه کسی سرمایه گذاری می کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا