جملات مخ زدن بهترین جملات مخ زدن جنس مخالف و تاثیر گذاری عاشقانه

چکیده مطلب

شاید شما نیز جزو آن دسته از افرادی باشید که به فردی علاقه‌مندید اما راه و روش به دست آوردن او را نمی‌دانید و نمی‌خواهید وقت و زمان خود را بیهوده صرف کنید. به طور کلی در این موارد باید مهارت‌هایی داشته باشید که بتوانید طرف مقابلتان را راحت‌تر جذب کنید و به عبارتی دیگر […]

شاید شما نیز جزو آن دسته از افرادی باشید که به فردی علاقه‌مندید اما راه و روش به دست آوردن او را نمی‌دانید و نمی‌خواهید وقت و زمان خود را بیهوده صرف کنید. به طور کلی در این موارد باید مهارت‌هایی داشته باشید که بتوانید طرف مقابلتان را راحت‌تر جذب کنید و به عبارتی دیگر باید جملات مخ زدن را بلد باشید.

جملات عاشقانه تاثیر گذار و جملاتی که می‌توان به کمک آنها فرد مورد علاقه‌یتان را به سمت خود جذب کنید برای فردی تا فرد دیگر متفاوت است و همچنین برای زن و مرد نیز به یک معنا نیست یعنی ممکن است یک جمله برای زنی خوشایند باشد اما برای مرد معنا و احساس خاصی در پی نداشته باشد که در کل نیاز است که ابتدا حداقل شناختی نسبی در مورد فرد مد نظر داشته باشید یعنی با سوال و تحقیق در مورد فردی که به او علاقه دارید تقریبا مطمئن شوید که او بیشتر دوست دارد که چه کاری برایش انجام دهید و یا در چه زمینه‌ای با او صحبت کنید.

در این مقاله قصد داریم نکات مهمی را که می‌توانید به عنوان جملات مخ زدن آن را به کار بگیرید و از این طریق فرد محبوب خود را بدست بیاورید و به او نزدیک شوید را برای شما ارائه دهیم تا با استفاده از آنها در مسیر و هدف خود موفق شوید.

۱- تو واقعا ایده‌آل هستی

شما می‌توانید به همسرتان یا فردی که می‌خواهید او را جذب کنید؛ بگویید که تو واقعا فرد ایده‌آلی هستی و با این کار به او نشان دهید  که اعمال او نقش مثبت زیادی بر زندگی شما داشته است. همچنین می‌توانید در مناسبت‌های خاص مانند عید، روز تولد و ..به او بگویید که واقعا ایده‌آل هستی و در نظر من هیچ چیزی کم نداری و با این جمله که در واقع یکی از جملات مخ زدن به شمار می‌رود؛ یک قدم مهم برای نزدیک شدن به فرد محبوبتان بردارید.

 

۲- تو بیشتر از هرکسی مرا خوشحال می‌کنی

زمانی که شما این جمله را به فردی می‌گویید یعنی او را در مقایسه با اطرافیانش در درجه بالاتری قرار می‌دهید البته گفتن این جمله به عنوان یکی از جملات مخ زدن برای خانم‌ها خیلی خوشحال کننده است چون آنها بیشتر دارای روحیه رقابتی هستند بنابراین زمانی که به او می‌گویید که او بهترین فرد برای خوشحال کردن شما است او نیز این کار را مانند یک تحسین و تقدیر بزرگ می‌پندارد و حاضر است برای خوشحال و راضی نگه داشتن شما فداکاری‌های زیادی از خودش نشان دهد.

۳- با وجود تو من خوش‌شانس‌ترین فرد دنیا هستم

گفتن این جمله در مواقعی که با هم و در حال خوش‌گذرانی به سر می‌بیرید یا در جمع‌ها و مهمانی‌ها هستید و یا زمانی که کاری برایتان انجام می‌دهد؛ معجزه می‌کند پس نباید در مقابل لذتی که او به شما داده است سکوت کنید و به جای آن با بر زبان آوردن این جمله حس شعف زیادی به او بدهید. استفاده کردن و بیان این جمله که من با وجود تو واقعا خوش‌شانس‌ترین فرد هستم یک راه خیلی عالی است تا طرف مقابل درک کند که چه ارزش و جایگاهی در ذهن و قلب شما دارد و با شنیدن این جمله حتی بیشتر ترغیب می‌شود که مانند یک پشتیبان خوب و در هر حالتی در کنار شما باشد.

۴- تو فرد بسیار دلربا و جذابی هستی

این جمله اگرچه برای افرادی نیز که مدت‌ها با هم زندگی می‌کنند؛ بهترین اثر گذاری را به دنبال خود دارد در عین حال به عنوان یکی از جملات مخ زدن نیز می‌تواند گام موثری باشد بخصوص زمانی که طرف مقابلتان خانم است با گفتن اینکه تو فرد بسیار جذابی هستی، اعتماد به نفس او چندین برابر می‌شود و حتی در مقابل این جملات در پی جبران می‌افتد و همچنین زمانی که طرف مقابلتان مرد است می‌توانید به او بگویید که تو فرد بسیار جنتلمن و جذابی در نظر من هستی و احساس خوشحالی درونی او را با گفتن این جمله به  صورت تصاعدی بالا ببرید و در نهایت این جمله نشان می‌دهد که به او علاقه زیادی دارید و تا کنون هیچ فرد دیگری نتوانسته این جذابیت و زیبایی را در نظر شما داشته باشد.

۵- من واقعا دوستت دارم

یکی از مهم‌ترین جملات مخ زدن، گفتن جمله دوستت دارم است که اگر همراه با احساس باشد و به نوعی بیان شود که طرف مقابل متوجه شود که آن را از ته قلب خود می‌گویید واقعا می‌تواندکارساز باشد. بنابراین برای اثبات این ادعا یا اثبات دوست داشتن، در کنار اینکه آن را به طرف مقابل می‌گویید باید از طریق عمل نیز آن را اثبات کنید مثلا با هدیه دادن با تقدیم کردن گل و یا قول‌هایی که وعده داده‌اید آنها را عملی کنید قطعا به او اثبات می‌شود که حرف شما فقط در حد یک شعار نبوده است بلکه حقیقت دارد و این حقیقت بر او اثبات می‌شود.

۶- تو خیلی فرد خاصی هستی

اگر قرار است از یکی از جملات مخ زدن برای نزدیک شدن و به دست آوردن فرد خاصی بخصوص یک زن استفاده کنید حتما این جمله را به او بگویید که تو فرد خاصی هستی و برای او دلیل و ویژگی‌های مثبتش را بیان کنید و بگویید به این دلیل و آن دلیل تو در نزد من جایگاه خاصی داری.

بنابرین فرد مقابل با شنیدن این جمله در وهله اول به این نتیجه می‌رسد که از او قدردانی می‌شود و به خاطر اینکه مورد توجه قرار دارد خیلی خوشحال می‌شود و در نهایت چون حس می‌کند هیچ فرد دیگری مانند او نتوانسته است توجه شما را جلب کند به شما نزدیک خواهد شد و بر روی انجام نقاط مثبت خود اصرار بیشتری می‌ورزد.

۷- تو شیرین‌ترین فردی هستی که تا کنون دیده‌ام

اگر در زمان و مکان یا موقعیتی مناسب به طرف مقابلتان این جمله را با کمال طمأنینه بگویید قطعا تاثیر زیادی در پی خواهد داشت بنابراین اگر می‌خواهید به فردی نزدیک شوید وقتی او کار مفید یا کار خوبی انجام می‌دهد؛ با گفتن این جمله او را تحسین کنید و به او یادآور شوید که احساس خاصی نسبت به وجود او و کارهایی که انجام می‌دهد؛ دارید و با بهره گرفتن از این روش ساده قدم بزرگی در فرآیند مخ زدن و نزدیک شدن به او بردارید.

۸- با وجود من لزومی ندارد که نگران باشی

با گفتن این جمله شما می‌توانید حس امنیت زیادی به طرف مقابل بدهید و علاوه بر اینکه به او می‌گویید که با وجود شما نگران نباشد باید فرد حمایت‌گری نیز باشید و با گفتن و عمل به مصداق این جمله تا حد زیادی نگرانی و استرس را از او دور کنید و کاری کنید که او واقعا درک کند که در حالت ناملایمات نیز در کنارش هستید و برای کنترل کردن اوضاع و بهبود آن به او کمک می‌کنید. بنابراین این جمله نیز که یکی از جملات مخ زدن به حساب می‌آید درکنار عمل به آن باعث می‌شود فاصله بین شما و فرد محبوبتان کمتر شود.

۹- تو واقعا مرا دیوانه خود کرده‌ای

وقتی فردی این جمله را نسبت به طرف مقابلش بیان می‌کند و از کلمه دیوانه شدن استفاده می‌کند به طور مستقیم از شدت علاقه و احساس خود صحبت می‌کند و با گفتن این جمله طرف مقابل درک می‌کند که او را واقعا دوست دارید بنابراین اگر واقعا شخصی همیشه حس خوبی به شما می‌دهد و از سپری کردن زمان با او واقعا خوشحال می‌شوید این جمله را به عنوان یکی از جملات مخ زدن با لحنی آرام و در شرایط مناسب به فرد مد نظر خود بگویید.

۱۰- تو باعث افتخار و غرور من هستی

این جمله نیز جزو قدرت‌ مندترین جملات مخ زدن بخصوص در شرایطی است که شما می‌خواهید به یک مرد نزدیک شوید بنابراین باید  از فرصت‌هایی استفاده کنید که او یک کار خوب انجام می‌دهد یا شما بر اثر کاری که او کرده است خیلی خوشحال می‌شوید پس در حالی که مستقیما به او نگاه می‌کنید؛ به او بگویید که واقعا باعث افتخار شماست یا در محفل یا جمع‌هایی که دوستان و افراد نزدیک در آن حضور دارند این جمله را تکرار کنید تا احساس غرور را به طور واقعی در دل او زنده کنید و باعث تمایل او به سمت کار‌های مثبت بیشتری شوید.

۱۱- فکر کردن به کسی غیر از تو برایم محال است

گفتن این جمله خیلی از مفاهیم را برای طرف مقابل روش می‌کند و اگر شما در فاصله دوری با فرد محبوب خود هستید پس از طریق این نوع جملات مخ زدن بیشتر به او نزدیک بشوید و زمانی که از او فاصله دارید به جای اینکه مدام تکرار کنید که دلتان برایش تنگ شده است می‌توانید بگویید که مدام به اوفکر می‌کنید و همچنین بگویید که با من چکار کرده‌ای که نمی‌توانم فرد دیگری را به غیر از تو در ذهن خودم جای بدهم و نهایت، دلتنگی خود را با این جمله به او نشان دهید.

بازگشت به عشق