شیک اندیش » مطالب مخصوص آقایان » ۸ مورد از مشخصات یک مرد جنتلمن⭐

۸ مورد از مشخصات یک مرد جنتلمن

مردی که به تمام ظاهر و رفتار خود احترام می‌گذارد و از بیان و نوشتار خود در محیط‌های عمومی مراقبت می‌کند، رعایت اصول اخلاقی و ارزش‌های فرهنگی و اجتماعی را در زندگی خود جزء اولویت‌های خود قرار می‌دهد. مردی که با مودبانه برخورد کردن و به احترام گذاشتن به دیگران، محبوبیت و احترام بیشتری به دست می‌آورد. همچنین، مردی که به پوشش خود نیز اهمیت می‌دهد و لباس‌های مناسب و مناسب سلیقه خود را انتخاب می‌کند. این نوع مرد، به دنبال تمام کردن ظاهری شیک و با ذوق است، که باعث می‌شود احساس خوبی به اطرافیانش القا شود. و نهایتاً، مردی که در هر موقعیتی، نه فقط در معاملات عمومی، بلکه در محیط خانوادگی و شخصی نیز، رفتار متین و مودبانه را به خرج می‌دهد و به عنوان یک نمونه الگوی ارزشمند در جامعه محترم و نماینده‌ای از رفتارهای صحیح است. این همان مشخصات یک مرد جنتلمن است و اینگونه است که او در ذهن خود و اینکه که چگونه جامعه به او نگاه می‌کند، مطمئن است.

یک مرد جنتلمن!

در این مقاله قصد داریم ۸ مورد از بارز ترین مشخصات یک جنتلمن و جذاب بودن  را برای تان شرح دهیم؛ همراهی با مردی با مشخصات زیر قاعدتاً برای هر زنی خوشایند است، اما باید بدانیم که قبل از انتظار داشتن از همسرمان برای تبدیل شدن به یک جنتلمن، خودمان نیز باید رفتارهای یک زن کامل را در خود بپرورانیم و سپس با روشهای جذب شریک زندگی که در مقاله های پیشین شرح داده ایم، به جذب شریک عاطفی مورد علاقه مان بپردازیم.

 

۱-یک جنتلمن، حامی همسرش است.

او همیشه از همسرش حمایت میکند، برای مسلط شدن بر او، تلاش نمیکند و او را در راه رسیدن به اهدافش تشویق میکند. او به خوبی میداند که یک زن به قدر کافی قدرتمند هست و اگر بخواهد میتواند در هرکاری حتی به تنهایی موفق شود اما با این حال حمایت خود را هیچگاه از همسرش دریغ نخواهد کرد و همچون تکیه گاهی محکم پشت او می ایستد.

او را دلسرد نمیکند و هرگز از اعتماد همسرش سواستفاده نخواهد کرد. او هرگز مانع از زندگی کردن به روش دلخواهتان نمیشود! یک جنتلمن به شما نشان میدهد که تا چه اندازه قابل احترام هستید و همچنین عشق خود را به شما نشان خواهد داد.

او بدون توجه به اینکه رابطه‌ی دو نفره تان چقدر قدمت دارد، شما را نادیده نمیگیرد، احترامتان را حفظ میکند و به شما نشان میدهد که چقدر عاشقتان است.

زیرا او بدرستی دریافته است که توجه نشان دادن به عشق و مراقبت از آن، رابطه را مستحکم تر خواهد کرد. علاوه بر همسر بودن، او همانند یک دوست کنار شما خواهد ماند زیرا میداند که راز یک رابطه ی عاطفی موفق، رفاقت با همسر است.

۲- یک جنتلمن هرگز شما را برای رسیدن به اهدافتان منع نمیکند.

او میداند که نتیجه‌ی موفقیت شما، شادی شماست! پس مانع از چیزی که شما را خوشنود میکند، نمیشود! از شما میخواهد اهدافتان را دنبال کنید و به موفقیت برسید همانطور که خودش اهدافش را دنبال کرده است و حال موفقیت را یکی از پارامتر های تاثیر گذار بر روابط سالم زوجین میداند. بنابراین میان زندگی احساسی و اهدافش تعادل را برقرار میکند و از شما نیز میخواهد تا این چنین باشید.

۳- یک جنتلمن به حریم شخصی شما احترام میگذارد.

او میداند که هر انسانی حریمی دارد و نیاز دارد گاهی در این حریم امن تنها باشد و به کارهای شخصی خود بپردازد، همچنین میداند که داشتن حریم خصوصی به معنای واقعی نبودن عشق نیست و مغز هر دوی شما به ساعتی تنهایی و استراحت نیاز دارد تا بتواند در زندگی عاطفی تان بهتر عمل کند. احترام به حریم شخصی شما، شانس او را برای بودن با شما افزایش میدهد! آیا اینطور نیست!؟

۴- یک جنتلمن راستگوست!

بجای انجام رفتارهایی که شما را به شک وامیدارد و یا به شما استرس وارد میکند، صادق و راستگوست! اینکار اعتماد شما به او را در پی خواهد داشت و زنجیره‌ی صداقت- اعتماد در زندگیتان شکل خواهد گرفت.

۵- یک جنتلمن بی برنامه نیست!

او اغلب یک برنامه‌ی جامع برای یک روزتان در اختیار دارد و شمارا با چنین برنامه‌ی جامعی شگفت زده خواهد کرد؛ پس بنابراین همیشه منتظر شما نیست تا برنامه‌ی آن روز را به او دیکته کنید بلکه خود زودتر دست بکار میشود! پس شما هیچگاه در کنار او حوصله تان سر نمیرود و بیکار و بی برنامه نمیمانید! حتی اگر قرار است فقط در کنار یکدیگر دراز بکشید و استراحت کنید!

۶- یک جنتلمن از همسرش سلب آزادی نمیکند!

او میداند که گرفتن آزادی از شما، مصداق بارز پرخاشگری است! به شما اجازه میدهد بالهای خود را بگشایید و آن طور که شاد هستید زندگی کنید. شما را مجبور به انجام کاری نمیکند و به نظرات و عقایدتان احترام میگذارد، زیرا میداند که آزاد بودن در یک رابطه (منظور آزادی های معقول است) کلید ایجاد عشقی عمیق تر بین تان است.

۷- یک جنتلمن کاملاً مودب و با احترام با شما صحبت میکند.

دهانش هرگز به توهین به شما باز نخواهد شد، به خودش اجازه‌ی مسخره کردنتان در هیچ موضوعی را نمیدهد، با ادب و با احترام شما را مورد خطاب قرار میدهد؛ چراکه از روح لطیف و حساس شما باخبر است و میداند که باید با شما همچون یک ملکه رفتار کند! او همیشه مراقب شماست؛ مراقب روح، جسم و احساستتان!

قیمت مشاوره شیک اندیش

اولین جلسه مشاوره

 

قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

هیچ نظری وجود ندارد

پیمایش به بالا