تست شخصیت : با این تست به اینکه شخصیتی کاری، خوشگذران و یا آگاه دارید پی ببرید

تست شخصیت : با این تست به اینکه شخصیتی کاری، خوشگذران و یا آگاه دارید پی ببرید

تست شخصیت .. ما در این مطلب تستی روانشناسی را مطرح خواهیم کرد و در انتهای آن قصد داریم سه نوع شخصیت را در افراد شناسایی نماییم.

در ابتدا پرسش‌های ذیل را با دقت خوانده و سپس پاسخ‌های خود را انتخاب کنید.

در انتهای این مطلب نحوه اندازه گیری پاسخ‌ها هم آمده است.

چند روز از ماه را به تماشای فیلم و سریال در خانه اختصاص می‌دهید؟آ. حداکثر یک یا دو روز، حتی بسیاری اوقات تماشای سریال را فراموش کرده و با گوشی خود مشغول می‌شوید.

ب. چهار روز،  به عبارتی هفته ای حداقل یک روز.

ج. سریال تماشا نمی‌کنید؛ زیرا به نظر شما فعالیت‌های هیجان انگیز تری به جز تماشای سریال وجود دارد.

آخرین باری از انجام کارهای ضروری خودداری کرده و به خوش گذرانی پرداخته اید، چه زمانی بوده است؟آ. در دوران دبیرستان؛ زیرا زندگی در آن ایام بسیار آسان تر بود.

ب. آخرین بار هفته گذشته، این کار را انجام داده اید.

رئیس از شما برای مشارکت در پروژه جدیدش کمک خواسته است؛ اما  با پذیرفتن این همکاری مجبور به کار در روزهای آخر هفته هم هستید، آیا این همکاری را قبول خواهید کرد؟آ. بدون هیچ فکری این پیشنهاد را می‌پذیرید.

ب. چرا که نه! از سرگرمی‌های آخر هفته خود می‌کاهید و به رئیستان پاسخ مثبت می‌دهید.

ج. پیشنهاد رئیس را رد می‌کنید.

به صورت هم زمان به سه مهمانی دعوت شده اید، چه تصمیمی‌می‌گیرید؟آ. هر سه مهمانی را کنسل می‌کنید و به انجام کارهای عقب افتاده خود می‌پردازید.

ب. یکی از مهمانی‌ها را کنسل کرده و به دو مهمانی دیگر می‌روید.

ج. در همه مهمانی‌ها شرکت می‌کنید و در آخر مهمانی پایانی را در خانه خود برگزار می‌کنید.

پاسخ آ بیشتر معتاد به کارکار برای شما در اولویت است و بزرگ ترین عشق شما، عشق به کار است؛ اما به سوء استفاده سایرین از این موضوع اجازه ندهید؛ زیرا  شما هم حق استراحت و تفریح دارید. به شما توصیه می‌کنیم، حداقل یک روز از هفته را با دوستان خود  بگذرانید.

پاسخ ب بیشترشخصیتی آگاهشما دارای اراده ای قوی هستید، به همین دلیل هم انجام کارهای خود را مقدم بر تفریح می‌دانید. کلمه کلیدی شخصیت شما تعادل است؛ اما بهتر است برنامه‌های خود را دوباره تنظیم کنید و زمان بیشتری به تفریح اختصاص دهید.

پاسخ ج بیشترعاشق خوشگذرانیلازم است زمان  بیش تری را به انجام کارهای خود اختصاص دهید؛ زیرا به نظر می‌رسد برای انجام کارهای تان زمانی را در نظر نمی‌گیرید. به شما توصیه می‌کنیم آخر هفته‌های آرامی‌داشته باشید و اجازه ندهید تفریح بیش از حد سایر بخش‌های زندگی شما را مختل کند.

images

اولین جلسه مشاوره

 

قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

پیمایش به بالا