چگونه رابطه قوی تر و گرم تری را با همسر خود داشته باشیم؟

چگونه رابطه قوی تر و گرم تری را با همسر خود داشته باشیم؟
 • چگونه رابطه قوی تر و گرم تری را با همسر خود داشته باشیم؟

  رابطه با همسر، یکی از مهمترین ارتباطات در زندگی ماست و به همین دلیل حفظ و تقویت آن اهمیت بسیار زیادی دارد. اما برای داشتن یک رابطه قوی و گرم با همسر خود، نیاز است تا به چند نکته مهم توجه کنیم.

  ۱. ارتباط برقرار کنید
  با همسر خود به صورت مستمر و مداوم ارتباط برقرار کنید. این ارتباط می‌تواند به شکل تلفنی، پیامکی یا حضوری باشد. این ارتباطات، نه تنها برای اطمینان از سلامتی یکدیگر، بلکه برای تقویت رابطه و نزدیکی با همسر خود نیز بسیار مفید است.

  ۲. گوش دادن به همسرتان
  یکی از مهمترین ویژگی‌های یک رابطه قوی، گوش دادن به همدیگر است. اگر همسر شما به شما صحبت می‌کند، حتما به او گوش دهید و به او نشان دهید که از حرف‌هایش اهمیت می‌دهید. این کار، نه تنها به همدیگر احساس ارزشمندی می‌دهد، بلکه باعث تقویت ارتباط شما می‌شود.

  ۳. بهترین دوست همدیگر باشید
  در یک رابطه قوی، همسران باید بهترین دوست همدیگر باشند. برای رسیدن به این هدف، شما باید با همسر خود صادقانه و با احترام رفتار کنید و همیشه از او پشتیبانی کنید. با وجود تفاوت‌ها و مشکلاتی که ممکن است بین شما و همسرتان پیش آید، باید همیشه در کنار هم باشید و با هم همراه باشید.

  ۴. عشق و احترام را نشان دهید
  برای داشتن یک رابطه قوی و گرم با همسرتان، بهتر است همیشه به او عشق و احترام بگذارید. نشان دادن عشق و احترام، باعث ایجاد اعتماد بین شما و همسرتان می‌شود و به تقویت رابطه شما کمک می‌کند. همچنین، هرگز فراموش نکنید که همسرتان نیاز به توجه، حمایت و درک دارد.

  ۵. زمان برای همدیگر داشته باشید
  برای تقویت رابطه با همسرتان، باید زمان کافی برای همدیگر بگذارید. این زمان می‌تواند به شکل یک سفر، یک جشن تولد یا حتی یک شب عاشقانه باشد. هدف این کار، نزدیکی و تقویت رابطه شما با همسرتان است.

  به طور کلی، برای داشتن یک رابطه قوی و گرم با همسرتان، نیاز است تا به او احترام بگذارید، به او عشق نشان دهید، به او گوش دهید و زمان کافی برای همدیگر بگذارید. با اجرای این موارد، رابطه شما با همسرتان به سمت رشد و تقویت خواهد رفت.

  آیا دنبال یک رابطه ای قوی تر با کسی که دوستش دارید هستید؟ آیا میخواهید که رابطه تون با کسی که دوستش دارید; صمیمی تر بشه و وارد فاز جدیدی از رابطه با همسر خود بشوید؟ با ما همراه باشید; تا با ارائه چند نکته بهتون کمک کنیم.

  گام ها

  ۱ – بهش نشون بدید که چقدر براتون مهمه و چقدر عاشقش هستید.

  این لزوما به این معنا نیست که هدایای گرانقیمتی برای همسر تون بخرید یا اینکه باهاش برید پاریس!! خیلی ساده میتونید بهش یک پیام بدید و بهش بگید که دارید بهش فکر میکنید یا مثلا میتونید نامه های عاشقانه در بعضی جا های خانه بگذارید; تا با دیدن اون ها سوپرایز بشه; بغل کردن و همچنین بوسه نیز تاثیر زیادی در جلب توجه او دارد.

  ۲- روی اون شخص تمرکز کنید.

  وقتی همسر تون سعی میکنه که با شما گفتگو کنه، بی توجه بهش نشینید تلویزیون ببینید یا اینکه با گوشیتون ور برید! این وسایل رو بذارید کنار و حداقل برای چند دقیقه همه توجهتون رو به اون ها بدید; بذارید بفهمه که حرف هاش برای شما چقدر مهمه; این کار علی رغم ساده بودنش بسیار تاثیر گذار است.

  ۳ – به علایق اون شخص، علاقه مند شوید!

  حتما که نباید شما واقعا از اون چیز ها خوشتون بیاد! فقط سعی کنید که به چیز هایی که همسر تون دوست داره علاقه نشون بدید. وقتی که اون شخص تیم مورد علاقه ش در یک مسابقه پیروز میشه، شما هم باهاش هیجان زده بشید; یا اگه اون شخص از یک سریالی خوشش میاد شما هم وانمود کنید که از اون سریال خوشتون میاد.

  • همین چیز های کوچک باعث میشه که شما وجه اشتراک زیادی با هم داشته باشید
  • اگر فرضا اون فرد متوجه بشه که شما دارید وانمود میکنید، این باز هم یک نکته مثبت هست چون او میفهمه انقدر براتون مهمه که حاضرید وانمود کنید که علایق اون رو دوست دارید

  ۴ – با یه کاری که میتونید با هم انجام بدید، سوپرایزش کنید.

  به خوبی راجع به این قضیه فکر کنید; چه این کار یه پیک نیک رمانتیک تو پارک باشه و یا یک بازی نوستالژیک و قدیمی. این حتما نباید یک چیز بزرگ یا کاری هزینه بر باشه; اگه خوب به علایق اون شخص فکر کنید به نتیجه خوبی خواهید رسید.

   

  ۵ – به همسر تون بگید که چقدر براتون مهم هستند.

  عاشق چه چیزی از او هستید؟ آیا اون شخص لبخند زیبایی داره؟ یا چشمای قشنگی داره؟ ویژگی های خوب فرد مورد علاقه تون رو بهش بگید و اینارو تو خودتون نگه ندارید. هر چیز خوب و زیبایی که در اون ها میبینید رو بهشون بگید، مطمئن باشید که این تعریف شما روز اون ها رو بهتر خواهد کرد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا