۴ دیدگاه اشتباه درباره جذب و رابطه با خانم ها

دیدگاه اشتباه درباره جذب و رابطه با خانم ها
 • ۴ دیدگاه اشتباه درباره جذب و رابطه با خانم ها

  چندی پیش یک پسر جوانی به مطب من امده بود که بخاطر عدم توانیی در ارتباط با خانم و اینکه کم کم داشت از سن ازدواجش میگذشت دچار افسردگی و خودکم بینی شده بود. طی صحبت هایی با این پسر داشتم متوجه شدم این اقا یک سری دیدگاه و باورهای شتباه در مورد خانم ها داره که باعث شده حسابی تنها بمونه و مشکلاتی رو براش به وجود بیاره.

  در اواخر صحبت هام با این پسر مطمئن شدم که این مشکلات بخاطر کم بود اعتماد به نفس او در قابل جنس مخالف و باور های محدود کننده ای است که داره. برای همین ازمایشی رو شروع کردم برای تغییر دیدگاه و بینش فرد نسبت به خانم ها. طولانی بود ولی ارزشش را داشت. به من ثابت شد که باور و دیدگاه تاثیر بسزایی در روابط داره.

  در این مقاله میخوام تعدادی از این باور های محدود کننده را با شما به اشتراک بگذارم تا شاید پلی به سوی روابط اسوده تر و با ارامش تر برای شما باشد. باورهای اشتباه درباره خانم ها برای ذهنیت شما بسیار مهم است.

  دیدگاه های اشتباه درباره دخترها

  یک ضرب المثل قدیمی است که میگه: شما چه فکر کنید میتواند چه فکر کنید نمیتواند، در هردوصورت درست فکر کرده اید. به جرعت میتونم بگم ۹۰ درصد افرادی که به من مراجعه میکنند اگه باور داشته باشند مشکلی ندارند یا میتواند مشکل خودرا به سادگی حل کنند اصلا نیازی به مشاوره نخواهند داشت.

  باور ها زندگی ما رو میسازند چه زندگی عاطفی چه مادی و چه معنویی. باورهای اشتباه درباره خانم ها باعث میشود انطور که باید انها را نبینید و در نهایت باعث تنهایی شما خواهد شد. نکته های گفته شده را حتما رعایت کنید.

   

  ۱ . خانم ها جذب پول و ماشین میشوند

  این جمله برای تمامی شماها اشناست. خانم ها جذب پول و ماشین میشوند. پول ؟ بهانه ای برای بی عرضه ها. دوستان عزیز پول و ثروت در جذب بعضی از خانم ها ( شاید ۲۰ درصد ) تاثیر داره ولی برای تعداد کثیری از خانم حتی الویت اول هم نیست.

  در زمان انسان های نخستین خانم ها به علت ضعف در قدرت فیزیکی به دنبال مردی بودند که بتواند از او در مقابل دیگر مرد ها و حیوانات وحشی محافظت کند. از همین رو به مردان ورزیده تر و قوی تر از لحاظ فیزیکی جذب میشدند. به اصطلاح به این گونه مرد ها مرد الفا گفته میشود. مردی که قابلیت پنهان کردن احساسات خود را داشت و اکثر مواقع رئیس گله ای از مردان بود.

  امروزه مفهوم قدرت آن معنای سابق را نمیدهد. در زمان عصر مدرن مفهوم مرد قدرتمند و قوی به کسی تعلق میگرد که از لحاظ مالی هم قوی باشد. یعنی امنیت مالی داشته باشد. این مفهوم در قرن ۲۱ از بین رفت. از زمانی که ما وارد سال ۲۰۰۰ به بعد شده ایم برابری زن و مرد در جهان رو به افزایش بوده و مورد حمایت تعداد زیادی از مردم جهان شده است.

  پس این ذهنیت که خانم ها فقط به پول و ماشین جذب میشوند برای زن امروزی که مستقل بوده و احساساتش براییش بیشتر از پول اهمیت دارد صدق نمیکند. این فکر کن زنان پول پرستند از شما یک بازنده میسازد چرا که این حرف پوچ است.

  ۲ . زیبایی مرد برای خانم ها بسیار مهم است

  سیمای جذاب برای خانم مهم است ولی نه انقدر که شما فکر میکنید. در ذهنیت پسر ها زیبایی الویت اول را دارد. یعنی خانمی که فاقد جذابیت صورت است ممکن است به سختی بتواند با یک اقای خوب اشنا شود.

  در تحقیقی که یکی از مجله های اینترنتی برزیلی انجام داده بود ( متاسفانه منبع مقاله را پیدا نکردم ) از ۵۰ مرد مدل برتر کشور سوال شده بود که ایا تا به حال جواب “نه” از خانم ها شنیده اند یا خیر. جالبته بدونید همه انها گفته بودند که جواب “نه” شنیده اند و نه یک بار بلکه چندین بار.

  شما حتی اگر محمد رضا گلزار هم باشید باز هم ممکنه نه بشنوید پس ربطی به جذابیت چهره نداره حتی بعضی از خانم ها معتقدن اقا باید چهره معمولی رو به پایینی داشته باشه.

  پس چی مهمه ؟

  در اصل اون چیزی که مهمه اون انرژی و فرکانسی هست که از زبان بدن شما از چشمان شما ؛ از اعتماد به نفس شما دریافت میکنه. هرچقدر بتوانید خودتان را مثل یک مرد قدرتمند و با اعتماد به نفس نشان دهید بیشتر در این زمینه موفق خواهی بود. خیلی راخت میتونید علاقه او را نسبت به خود بفهمید.

  ۳ . خانم ها دوست ندارن با غریبه ها حرف بزنند

  تصور اشتباه دیگه ای که بیشتر پسرا دارند این است که فکر میکنند دختر ها دوست ندارند با غریبه ها حرف بزنن یا ارتباط بگیرند. به جرعت میتونم بگم یکی از دلایل بزرگ کم شدن ازدواج جوان ها همین است. ترس از عدم تایید و پرخاشگری از سوی خانم ها.

  خانم ها با همه بد رفتار نمیکنند تا زمانی که حس کنند شما مزاحمید. چطور باید سعی کنیم مزاحم نباشیم؟ این سوال را در یک مقاله جداگانه بری شما توضیح خواهم داد ولی دلیل اصلی مزاحم تلقی شدن شما تیکه ها و لفظ های جنسی است. اگر فرم مزاحمی داشته باشید خانم ها سریعا به حالت دفاعی خود میروند و سعی مکنند تا حد امکان شما را پس بزنند.

  ابراز علاقه زیادی به خانم ها

  ۴ . هرچقدر به خانم ها ابراز علاقه کنیم بیشتر جذبشان میکنیم

  بدترین کاری که یک پسر میتواند انجام دهند. شما باید سعی کنید به خانم ها ارزش بدهید نه این که لفظ ” دوستت دارم ” از دهن شما نیوفتد. هرچقدر بیشتر ابراز علاقه کنید بیشتر از چشم میوفتید. خودتان را کوچک نکنید و برای خود ارزش قایل شید.

  از این بدتر افرادی را دیده ایم که تا با خانمی شنا میشوند به انها میگویند ” دوستت دارم “. این از همه اشتاهات دیگر بدتر است. هیچ دختری باور نمکند شما به این زودی عاشق او شده اید پس وقت خود را تلف نکنید. باورهای اشتباه درباره خانم ها را در خود اصلاح کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا