چیزی که لازم است یک مرد با شما احساس کند

چیزی که لازم است یک مرد با شما احساس کند
 • چیزی که لازم است یک مرد با شما احساس کند

  هر کدام از ما به دنبال رابطه‌ای مفید و موثر با شخصی هستیم که از نظر ما بهترین شخص برای ماست. اما برای رسیدن به چنین رابطه‌ای، باید اولین قدم را برداریم و به دنبال یافتن فردی باشیم که بتواند نیازهای ما را درک کند و به ما احساس محبت و احترام کند.

  یک مرد می‌تواند احساسات و نیازهای شما را درک کند و از این رو به شما احساس راحتی و امنیت بدهد. در این مقاله به بررسی چند نکته مهم برای یک مرد می‌پردازیم که باید برای احساس خوب شما، در نظر داشته باشد.

  ۱. احترام به شما

  احترام به شما به معنای این است که مرد به شما اعتقاد دارد و از نظر او شما ارزشمند هستید. این بدان معناست که مرد شما را به عنوان یک شخص بزرگ می‌شناسد و به شما با احترام رفتار می‌کند. این رفتار به شما احساس امنیت و راحتی می‌دهد و می‌تواند رابطه شما را بهبود بخشد.

  ۲. شنیدن شما

  شنیدن شما بسیار مهم است. یک مرد باید به شما توجه کند و شما را به خوبی شنوده و درک کند. این بدان معناست که مرد با شما همدردی می‌کند و به شما احساس توجه می‌دهد. این رفتار می‌تواند به شما احساس خوبی بدهد و می‌تواند رابطه شما را قوی‌تر کند.

  ۳. احترام به حریم شخصی شما

  یک مرد باید به حریم شخصی شما احترام بگذارد. این به معنای این است که مرد باید حریم شخصی شما را درک کند و به شما فضای خصوصی بدهد. این رفتار باعث می‌شود که شما احساس احترام و امنیت بیشتری کنید و می‌تواند به رابطه شما کمک کند.

  ۴. پشتیبانی از شما

  یک مرد باید شما را پشتیبانی کند و به شما اعتماد کند. این به معنای این است که مرد باید به شما احساس کمک و پشتیبانی بدهد و از شما حمایت کند. این رفتار به شما احساس امنیت و راحتی می‌دهد و می‌تواند رابطه شما را بهبود بخشد.

  ۵. احترام به تفاوت‌های شما

  همه ما تفاوت‌هایی داریم و یک مرد باید به تفاوت‌های شما احترام بگذارد. این به معنای این است که مرد باید شما را به خاطر تفاوت‌های شما احترام بگذارد و به شما احساس قبولی بدهد. این رفتار می‌تواند به شما احساس خوبی بدهد و می‌تواند رابطه شما را بهبود بخشد.

  در نهایت، باید توجه داشت که یک رابطه موثر و مفید، به دلیل پایداری و رشد آن، نیازمند توجه و تلاش همه طرفین است. اما با داشتن مردی که به نیازهای شما احترام بگذارد، شما به راحتی می‌توانید رابطه خود را بهبود بخشید و به یک رابطه مفید و موثر دست یابید.

  آیا می دانید چگونه تجربیاتی را با مرد خلق کنید که باعث احساس مثبت و درست او نسبت به شما شود و او رابطه با شما را به مرحله بالاتری ببرد ؟ درون ذهن مرد بروید و همه اینها را متوجه شوید …

  برای اینکه مرد احساس کند می خواهد شما را بهتر بشناسد و یک رابطه متعهد با شما داشته باشد لازم است ابتدا چیزی را بسازید …

  لازم است یک پایه محکم از تجربیات مثبت با او بسازید که او نتواند زندگی را بدون شما تصور کند . زمانی که این کار را انجام دهید در نهایت قادر خواهید بود یک رابطه متعهد ، همیشگی و همراه با عشق را با مرد زندگیتان بسازید ، بدون اینکه از عقب نشینی او یا مقاومت در برابر عشق نگران باشید .

  در همان ملاقات های اولیه راههایی وجود دارد که تعادل را برقرار کنید و باعث تجربیات مثبت همراه او شوید . در اینجا توضیح می دهم که چگونه این کار را انجام دهید :

  بر روی احساساتتان کنترل داشته باشید
  احساسات شما و نحوه برقراری ارتباط احساسیتان بی نهایت قدرتمند هستند . این قدرت را دارند که سریعا یک مرد را جذب کنند و یا او را در زمانی کوتاه به عقب برانند .

  اگر می خواهید یک ارتباط آگاهانه داشته باشید و احساس فوق العاده ای که از نزدیک بودن و ارتباط با مرد مورد علاقه تان می آید را تجربه کنید – باید یاد بگیرید چگونه احساساتتان را در شرایط مختلف با مرد مدیریت کنید و آنها را به نحوی ابراز کنید که قدرت این را داشته باشند که به سود شما و رابطه تان عمل کنند نه اینکه آن را نابود کنند .

  زمانی که شما برای تحلیل و شناخت احساسات و عواطفتان زمان نمی گذارید این احساسات تاثیر خیلی متفاوتی بر روی مرد می گذارند نه آن تاثیری را که شما می خواهید بلکه حتی تاثیر عکس . من در مورد زمانی صحبت می کنم که کنترلتان را از دست می دهید و اجازه می دهید ترس ها و احساساتتان بر چیزی که دو ساعت دیگر مساله مهمی نخواهد بود غلبه کنند . پس زمانی را اختصاص دهید و احساساتتان را قبل از ابراز کردن مدیریت کنید . اگر مساله هنوز هم برایتان آزار دهنده است با ابراز آن همراه با یک رفتار آرام نتیجه خیلی بهتری می گیرید و مرد آن را به عنوان یک تجربه مثبت در ذهن خواهد داشت .

  بهترین نتیجه ممکن را تصور کنید
  بیشتر ما (زنان و مردان) از ذهنمان برای تصور بدترین نتیجه ممکن در روابطمان استفاده می کنیم .

  به موقعیتی فکر کنید که مرد مورد علاقه تان با شما تماس نمی گیرد اما شما فکر میکنید باید این کار را انجام دهد . اگر فورا شروع به فکر کردن کنید که او کجاست ؟ چه کار می کند؟ با چه کسی است؟ احساسات منفی تولید می کنید . در ذهنتان تصویری از او با یک خانم دیگر ایجاد می کنید که دارد خوش می گذارند و … و این واقعا ناراحت کننده است ( خلاف اینکه تصور شما درست باشد یا غلط ) . شما فقط دارید یک تنش منفی ایجاد می کنید و بین خودتان و او فاصله بوجود می آورید .

  به جای آن ، در حق خودتان یک لطف انجام دهید :

  ۱-نتایج تصوراتتان را مجسم کنید

  ۲-از این تجربه یک معنی مثبت برای خودتان ایجاد کنید

  اگر با شما تماس نمی گیرد تصور کنید درگیر زندگی شخصی خودش است و زمانی که فرصت کند با شما ارتباط برقرار کند حتی مشتاق تر است ( در این زمینه از عقل و احساس خودتان کمک بگیرید که باعث ساده لوحی هم نشود )

  اگر به شما می گوید به دلیل گذشته اش، فعلا برای تعهد دادن آماده نیست می توانید بترسید و بینتان فاصله بیشتری ایجاد کنید یا می توانید به این شکل به آن نگاه کنید : او واقعا از شما خوشش می آید و در مورد بودن با شما و ارتباط نزدیک تر فکر کرده است . زمانی که مثبت فکر می کنید چیزی فوق العاده اتفاق می افتد : شما چند برابر جذاب تر خواهید شد . اگر نه برای او ، بلکه حتی برای مردی دیگر که قادر به تعهد دادن به شما باشد.

  زمانی که شما همیشه یک ذهنیت مثبت را می پرورانید و تجربیات شوخ طبعانه و مثبت با مرد ایجاد می کنید مرد شما را به عنوان یک جنبه مثبت در زندگی اش می بیند . مساله اینجاست : مردان معمولا هیچ وقت فکر نمی کنند : “خدای من ، من واقعا دوست دارم در یک رابطه متعهد با یک زن در تمام عمرم باشد” . چیزی که اتفاق می افتد این است : او زنی را ملاقات می کند که به او احساس خیلی خوبی می دهد و نمی تواند زندگی اش را بدون او تصور کند .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا