پسران بد ، چجوری رفتار می کنند؟چطوری پسر بد باشیم؟

پسر بد
 • آنچه در این مقاله می‌خوانید نمایش

  پسران بد

  خب باختی برادر من. بهت میخوام بگم که زنها، پسران بد رو دوست ندارن، بلکه رفتاری که اونها نشون میدن درسته! رفتار اونها مثل یک مرد آلفا هست. نحوه‌ ی زندگی اونها، چیزیه که خانما میخوان. اونها آلفا وار زندگی میکنن. چون واقعاً به طور ذاتی انسان ها گرایش به خوبی و محبوب بودن دارن، هیچ دختر و خانمی حاضر نیست با یک قاتل یا یک معتاد و بی همه چیز و هزارتا صفت بد دیگه وارد رابطه بشه.

  پسران بد ، چجوری رفتار می کنند؟

  حالا چه رفتاری این پسرهای بد نشون میدن که درسته؟ اینکه دائم قربون صدقه‌ی یه دختر نمیرن، همش به دختر پیام نمیدن. کل روز به دختر فکر نمیکنن. هی دوستت دارم دوستت دارم نمیکنن و در نهایت اولویت اول زندگیشون، کارشونه، خودشونن، هدفشونه نه دختر و نامزدش. پسرهای بد، واقعاً به یک شخص به ازدواج یا رابطه گیر نمیدن. پسرهای بد فقط پاپیچ یک دختر نمیشن. تمام خودشونو نمیدن به یک دختر. این برتری هست که اونها دارن و یک پسر خوب و معمولی نداره

  پس چرا این پسران، برای دختران جذاب هستند؟

  اشتباه نشه، ممکنه بگید چقدر مسخره هست که خانم ها و زن ها و دختر ها، به چنین افراد بی پایه و اساسی جذب میشن. شاید مثلا یه پسر الاف و بیکاری پیدا بشه که فقط بخواد با دخترا حرف بزنه. ولی تهش همش با یه دختر حرف نمیزنه. یعنی با چندین نفر در حال صحبته دختر هم نمیفهمه اینکه پسره الان سر کار نیست. دنبال پول در آوردن نیست.  الان پی زندگی و اهدافش نیست؛ داره وقتشو تلف میکنه با این هرز پریدن ها. داره به بطالت میگذرونه زندگیشو ولی بازم دوستش داره. چون فکر میکنه حالا که پیش من نیست، احتمالا دنبال کاراشه. احتمالاً داره درس میخونه، مطالعه میکنه. وگرنه چرا بمن پیام نده؟ چرا با من صحبت نکنه. ( توی پرانتز بگم، عدم توجه مطلق، سردی میاره و توجه زیاد هم سردی، در قرآن میگه، خیر الامور، اوسطها. یعنی نه از اینور بوم بیوفتیم نه از اونور)

  پسر خوب در مقابل پسر بد

  ویژگی های پسر خوب

  حالا پسر خوب چیکار میکنه؟ دقیقا اون کاری که پسران بد انجام میدن رو، برعکس انجام میده. اون پسری که شما هستید و اصلا بویی از آلفا بودن نبردید چه کارهایی رو انجام میدید؟  الویت اول زندگیشو میزاره اون نامزدش، فقط با اون نامزدش حرف میزنه، از خانواده میزنه تا بره دنبال اون ، جلسه سوم چهارم نشده، وقتی که حتی هیچ علاقه ی خاصی شکل نگرفته، براش کادو میخره. از زیبایی و کمالاتش حرف میزنه و اینقدر به این طرف توجه مثبت زیادی میکنه که نامزدش حاضر نیست دیگه با اون ادامه بده. در نتیجه اینکار، پسر فقط برای اون دختر و نامزد، در حد دوست میمونه و یا حتی کلاً رابطه تموم میشه و اون پسر ، به خصوصیاتی به این شدت احساساتی، نمیتونه اون دختر رو جذب کنه. نه اینکه احساساتی بودن بد باشه، چرا خوب هست ولی کنترل کردن اون، صد در صد چیز نیازیه.

  تفاوت توجه ازدواج و بعد از ازدواج

  من نکته‌ی ریزی رو بگم، اینها همه، برای قبل از ۳-۴ ماه اولیه که با طرف آشنا شدید. مال زمانیه که خبری نشده هنوز بینتون. علاقه ی واقعی شکل نگرفته، هنوز مطمئن نشدید به درد هم میخورید یا نه. وقتی رابطه شکل گرفت یا ازدواج کردید، تموم اون کارهارو به اندازه باید انجام بدید. تازه اگر انجام ندید، باعث سردی میشه و از آلفا بودن فاصله میگیرید. فرق این مسائل، یک مرز باریکیه. پس حواستون باید حسابی جمع باشه.

  پسر بد

  چطوری پسر بد باشیم؟

  نکته‌ی مهم: استفاده از این مطالب، فقط برای استفاده در دوران نامزدی و ازدواج مجاز می باشد. ناشر و ادمین پذیرای اشتباه سواستفاده کنندگان نیست. استفاده از کلمات دوست دختر یا دوست پسر، فقط برای جذب مخاطب و هدایت درست آنان استفاده شده است. با آرزوی موفقیت برای جوانان و ایرانیان

  شنیدی میگن فلانی خیلی با عرض معذرت، لاشیه؟ ولی همچنان بهش جذب میشن؟ میخوام بت بگم چرا این اتفاق میوفته! چرا بعضی پسرها، دائماً از خودشون سوال میپرسن، ما با اینکه خیلی خوبیم، همه بهم میگن گل پسر، آقا پسر، پس دختری که دوستش دارم یا ازش خوشم اومده، چرا چنین حسی بهم نداره؟

  خب، میخوام بت یاد بدم چطور پسر بدی باشی، بدون اینکه نیاز باشه بخوای رفتار غیر شرعی، قانونی یا غیر عرفی انجام بدی.

  حقیقت اول اینه که پسرای بد، فقط به فکر خودشونن، صادق هستند و با کسی تعارف ندارن. غالباً بخاطر اینکه رفتارهای خودخواهانه ای دارن، قلب زیاد میشکنن و باعث میشه که با اینکه صفت و ویژگی بدی بهشون اختصاص داده بشه، اما همچنان این دسته از پسرارو دوست داشته باشن.

  حقیقت دوم اینه: پسرای خوب و نایس، از این مینالن که چرا دخترها جذب این دسته از پسر ها میشن، و از طرفی از پسرهای خوب و نایس بدشون میاد. اما بیا صادق باشیم باهم. اگر تو هم یه زمانی، جزو این دسته بودی یا هستی، قبول کن که خود واقعیت نبودی، خود واقعیت اینقدر خوب و حرف گوش کن و متین و با ادب نیست! خود واقعیت اونیه که میتونی توی خونتون جلوی پدر مادرت باشی. در حقیقت، تو یک معامله بگیر و بده راه میندازی با دختر. محبت بدی تا توجه بگیری. این چیزیه که تو هیچوقت بهش فکر نکردی. داری کلاه سر دختر میزاری عملاً با رفتارهای فیک و دروغی.

  حقیقت سوم، مکمل دو حقیقت قبله. پسر بد شاید قلب بشکونه، چیزی که دختر میخواد رو بهش نگه اما همیشه خودشه یا حداقل به نسبت یک پسر خوب، کمتر درمود نیت و احساساتش دروغ میگه و وقتی حرف میزنه، همونقدر که دلش بخواد لاس میزنه. جرقه‌ی احساسات رو روشن میکنه و میره جلو. از دختر نمیترسه، راحته جلوش، راحت صحبت میکنه و بطور خلاصه، اعتماد بنفس بالایی داره جلوی دختر.

  حالا نتیجه چی میشه؟ اینکه نباید یک پسر عوضی بد باشی، کافیه فقط خودت باشی، خودت رو با همون اصولی که یاد دادم بسازی. و شل بگیری و بزاری زمان در کنارش بره. به همین راحتی. سیستم قدرت جذب بهت کمک میکنه که این مشکل رو برطرف کنی. نیاز به نگرانی یا چیزی هم نیست!

  بعضی ها، از رفتار من برداشت اشتباه میکنن و میرن زور میگن به دختره. اون رو تحقیر میکنن و یا جوری رفتار میکنن که انگار دارن با پشه حرف میزنن. ولی من بهت گفتم پسر بد چه ویژگی هایی داره! اون صادقه. منظورمم از صداقت این نیست که اگر شب جمعه بود، مستقیم بری دایرکت دختر بگی بیا باهم بخوابیم. منظورم این هم نیست.

  بلکه اینه که فیک نباش. برو سمت دختری که دوستش داری، باهاش احساس آرامش و خوب داری، دلت میخواد باهاش بمونی، دل میخواد همیشه به حرفاش گوش بدی.  بعد از اون، حداقل چیزی که نصیبت میشه، رابطه جنسیه. پس، حواست باشه که قاطی نکنی همه چیز رو باهم.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا