مرد واقعی کیست؟

مرد واقعی کیست؟

مرد واقعی کیست؟

مفهوم مرد واقعی برای هر فردی متفاوت است، اما در کلیت، مرد واقعی کسی است که با بالاترین میزان شجاعت، اعتماد به نفس، استقلال، واقع‌گرایی، و مسئولیت پذیری زندگی می‌کند. در این مقاله، به بررسی ویژگی هایی که یک مرد واقعی باید داشته باشد، خواهیم پرداخت.

شجاعت:
مردان واقعی باید دارای شجاعت و قابلیت تحمل در برابر ترس باشند. شجاعت، به معنای قدرت روانی و جسمی برای مواجهه با خطرات است. مردان واقعی، در شرایط مختلف و در مقابل تنش ها و مشکلات، باید شجاعت خود را به نمایش بگذارند.

اعتماد به نفس:
اعتماد به نفس یکی از ویژگی‌های اساسی یک مرد واقعی است. این ویژگی به معنای قدرت روانی و اعتماد به نفس در برابر خود و دیگران است. مردان واقعی باید اعتماد به نفسی برای ارائه نظرات خود، پذیرش اشتباهات، و مقابله با توهمات و افکار منفی داشته باشند.

استقلال:
استقلال یکی دیگر از ویژگی‌های یک مرد واقعی است. مردان واقعی باید دارای استقلال فکری، عملی و اقتصادی باشند. آنها باید قادر باشند تصمیمات خود را بر اساس عقاید و ارزش‌های خود اتخاذ کنند و از دیگران برای تصمیم‌گیری‌های خود وابسته نباشند.

واقع‌گرایی:
مردان واقعی باید دارای واقع‌گرایی باشند. آنها باید برای تصمیم‌گیری‌های خود از منابع قابل اعتماد استفاده کنند و تمایلی به پذیرش خبرهای غلط یا توهمات نداشته باشند. واقع‌گرایی باعث می‌شود که یک مرد واقعی از خود و دیگران بیشتر آگاهی داشته باشد و در نتیجه، تصمیمات بهتری بگیرد.

مسئولیت پذیری:
مردان واقعی باید دارای مسئولیت پذیری باشند. آنها باید در برابر تصمیمات خود و اعمال خود، مسئولیت پذیری داشته باشند. این به معنای قبول مسئولیت برای عملکرد خود و تاثیر این عملکرد بر دیگران است.

خلاصه:
مرد واقعی کسی است که با شجاعت، اعتماد به نفس، استقلال، واقع‌گرایی و مسئولیت پذیری زندگی می‌کند. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که یک مرد واقعی بتواند در برابر تحدیدات و مشکلات زندگی، مقابله کند و تصمیمات بهتری بگیرد.

وقتی عاشق مردی می‌شوید و او را دوست دارید، خودتان را به خاطر او به آب و آتش می‌زنید. زمان و مکان برایتان مهم نیست. می‌توانید آنقدر برای او حرف بزنید که هیچ لغتی در دنیا باقی نماند. در زمان ناامیدی تشویق اش کنید و دلداری‌اش دهید. اگر اندوهگین باشد با مهر و محبت غبار اندوه را از چهره اش براندازید.در روزهای سخت زندگی کنارش هستید، نوازشش می‌کنید و یاری‌اش می‌دهید. همیشه از او دفاع می‌کنید حتی اگر ندانید واقعاً او مقصر است یا خیر. نهایت سعی‌تان را می‌کنید تا بهترین‌ها را برایش فراهم کنید. و متقابلاً از او تمام این احساس و مهربانی و عطوفت را می‌خواهید اما…

شما نباید معیارهای دوست داشتن خود را به مردان تحمیل کنید و از آن‌ها بیش از حد ظرفیت فکری و شخصیتیشان انتظار داشته باشید.
مردی که عاشق شما است فقط این سه کار را انجام می‌دهد: اقرار، تأمین و محافظت

این را بدانید که دوست داشتن و ابراز عشق مرد تنها در سه بخش خلاصه می‌شود.

عشق سه بخشی: اقرار کردن، تأمین کردن و محافظت کردن

اقرار به عشق

اگر مردی عاشق شما باشد دوست دارد به همه بگوید این همسر آینده من است، این زن دلخواه من است یا این بانوی رویاهای من است. در واقع برای شما عنوان یا لقبی انتخاب می‌کند. این عنوان و نحوه بیانش به همگان نشان می‌دهد که او با افتخار از شما یاد می‌کند و برنامه جدی برای زندگی مشترک با شما دارد. مردی که اعتراف می‌کند مالک شما است در واقع می‌خواهد نشان دهد که شما را دوست دارد و می‌خواهد همگان این را بدانند تا به عشق او تصرف نکنند. بنابراین اگر مردی در ارتباط با شماست و شما را به خانواده خود معرفی می‌کند، به دوستان و همکاران خود با عناوین محبت آمیز معرفی می‌کند و در جمع‌های خانوادگی و دوستان راه می‌دهد در واقع به عشق و علاقه خود اعتراف می‌کند و نقشه های بزرگ و جدی برای زندگی و آینده خود با شما دارد. پس آینده خود را در کنار مردی باشید که می‌خواهد مالک همیشگی قلب شما باشد.

تأمین کننده

هر مردی البته منظور مردان واقعی است دلش می‌خواهد که دیگران به او احساس نیاز کنند و راحت ترین روش برای رساندن او به این خواسته اش این است که بگذاریم تأمین کننده زندگی ما باشد. وقتی مردی به فکر ازدواج است و تصمیم به ازدواج دارد اول بی شک به فکر تهیه خانه است تا در کنار همسرش زندگی آرامی تجربه کند، و این قانون و هدف هر مردی است. ابتدایی ترین نقش هر مرد تهیه مایحتاج زندگی است و از این رو هر چه بیشتر بتواند امکانات رفاهی همسر و زندگی آینده خود را مهیا کند احساس سرزندگی بیشتری خواهد داشت. اگر مردی واقعاً شما را دوست داشته باشد هرگز اجازه نمی‌دهد برای چیزهای ضروری و لازم از او پول بگیرید و قبل از اینکه احساس نیاز بکنید آن را خود رفع می‌کند. و در برابر، هر تشکر و قدردانی شما باعث می‌گردد این احساس خوشایند مردانگی در وجودش زنده شود. اگر مردی نتواند تأمین کننده باشد احساس مردانگی نمی‌کند. او در واقع عاشق انجام کاری برای همسرش است و به این شکل مردانگی‌اش را نشان می‌دهد پس از افکار خودخواهانه مستقل بودن دست بردارید.

هر مردی از جانب مردان دیگر مورد قضاوت قرار می‌گیرد، بر اساس اینکه او چه کسی هست و چه کاره هست و چقدر درآمد دارد. این موضوع روی خلق و خو و رفتارش تأثیر دارد. پس بهترین کار آن است که موقعیت زندگی‌اش را در جهتی حرکت دهید که بر خواسته‌هایش تمرکز کند، آن‌ها را در ذهن خود ببیند و رسیدن به آن خواسته ها برایش محتمل باشد تا احساس کند در حمایت و نگهداری از خانواده قوی و محکم می‌باشد. مردان دوست دارند در بخشی از زندگی اول باشند و بهترین. این موضوع برای آن‌ها اهمیتی حیاتی دارد.

محافظت کننده

مردی که حقیقتاً شما را دوست داشته باشد به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد خطری تهدیدتان کند یا آسیبی به شما برسد. در واقع این اصلی است که از همان کودکی از یک پسر انتظار می‌رفته است حفاظت از خانواده.
شما گران‌بهاترین چیز در زندگی او می‌باشید و برای مراقبت از شما هر کاری می‌کند. مرد واقعی یک محافظت کننده خوب است. زن‌ها هم باید همین انتظار را از مردانشان داشته باشند. محافظت کردن فقط استفاده از نیروی بازو نیست، حفاظت از مقام شما و ارزش‌های شما نیز می‌باشد به نوعی احترام و ارزش گذاری،

قدردانی و قدرشناسی.

شاید با شما برای خرید لباس مهمانی نیاید ولی حتماً در مهمانی در کنار شما حضور می‌یابد و او با افتخار شما را به دوستان و همکارانش معرفی می‌کند. با عنوان بانوی برگزیده او…(اقرار) شاید تا صبح در هنگام بیماری در بستر شما بیدار ننشیند اما شما را به بهترین پزشکی که می‌شناسد می‌برد و بهترین داروها و غذاها را تهیه می‌کند و سعی می‌کند تا بهبود کامل شما همه چیز در بهترین وضعیت باشد.(تأمین کننده)
اجازه نخواهد داد هیچ کس و هیچ چیز به شما آسیب وارد کند، آسیب روحی و جسمی. (محافظت کننده)
اگر مردی را پیدا کردید که این سه کار را برایتان انجام داد به او اعتماد کنید او یک مرد واقعی است.
و فکر کردن و داشتن معیارهای دیگر فقط رویاپردازی است. اگر همین را در زمانی که در آغوش یک مرد هستید تجربه کنید شما یک زن خوشبخت می‌باشید….

images

اولین جلسه مشاوره

 

قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

پیمایش به بالا