راه تعریف و تمجید از دختران در دوران نامزدی

 • راه تعریف و تمجید از دختران در دوران نامزدی  

  دوران نامزدی برای بسیاری از دختران، یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی است که با اشتیاق بسیاری مواجه می‌شوند. در این مرحله، دختران با شخصیت خود آشنا می‌شوند و برای تعریف از خود، تلاش می‌کنند تا بهترین نسخه‌ی خود را به نمایش بگذارند. در همین راستا، دختران می‌توانند با رعایت تعدادی اصول، به موفقیت در این دوره از زندگی خود دست یابند. در اینجا به برخی از این اصول اشاره می‌کنیم.

  احترام به خود و دیگران
  در دوران نامزدی، دختران باید به خود و دیگران احترام بگذارند. این به معنای این است که باید مراقب باشند که هیچ‌کدام از اعمال و حرف‌هایشان، به دیگران صدمه نرساند. همچنین، باید به تعهدات خود نسبت به دیگران پایبند باشند و دقت کنند که هیچ‌کدام از این تعهدات نقض نشود.

  صداقت
  صداقت یکی از ارزش‌های بسیار مهم است که در دوران نامزدی باید رعایت شود. دختران باید همیشه با صداقت و راستی نسبت به دیگران رفتار کنند و تلاش کنند هیچ‌گونه رفتار تقلبی نداشته باشند. همچنین، باید در حرف و رفتار خود، صراحت و شفافیت را حفظ کنند.

  اعتماد به نفس
  در دوران نامزدی، اعتماد به نفس بسیار مهم است. دختران باید به خودشان اعتماد کنند و در تلاش برای بهترین شدن باشند. این به معنای این است که باید مراقب باشند که هیچ‌گونه اقدامی از دستشان برنیاید و به خودشان اعتماد داشته باشند.

  خودمحوری
  خودمحوری یا خودکامگی، یکی از مشکلاتی است که در دوران نامزدی ممکن است برای دختران پیش بیاید. دختران باید به یاد داشته باشند که در این دوره از زندگی، باید به دیگران نیز توجه کنند و از محبت و احترام خود نسبت به دیگران، مطمئن باشند.

  بهره‌وری از زمان
  در دوران نامزدی، زمان بسیار مهم است و باید به بهره‌وری از آن توجه کرد. دختران باید برای مطالعه، انجام کارهای دانشگاهی و شخصی، در کنار تلاش برای بهترین شدن در این دوره از زندگی، وقت کافی را صرف کنند.

  به عنوان نتیجه، دوران نامزدی یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی است که برای دختران با اهمیت بسیاری همراه است. با رعایت تعدادی اصول از جمله احترام به خود و دیگران، صداقت، اعتماد به نفس، عدم خودمحوری و بهره‌وری از زمان، دختران می‌توانند به بهترین شکل ممکن در این دوره از زندگی پیشرفت کنند و به موفقیت دست یابند.

  (چطور از یک دختر تعریف کنیم تا تحت تاثیر شما قرار بگیرد)

   

  دانستن اینکه چطور باید از دختری تعریف کنیم، تا او را تحت تاثیر قرار دهیم، بسیار اهمیت دارد. مخصوصا در روزهای اول آشنایی و خواستگاری و یا حتی دوران نامزدی این امر بسیار به چشم میاید. ما آدمها وقتی لباس مناسب می پوشیم و ظاهر مرتب درست می کنیم، دوست داریم دیده بشویم و اگر کسی از ما تعریف کند، خوشمان می آید. اما تعریف کردن از دختران یک امر کاملا عادی برایشان به حساب می آید و باید به یک سری نکات، توجه داشت چون آنها ذاتا دوست دارند مورد توجه باشند و از آنها تعریف شود.

   

  یکی از مهمترین مواردی که باید در نظر داشت، اینست که در تعریفتان از یک دختر، باید صادق باشید و به هیچ عنوان نباید تملق و چاپلوسی یا به قول معروف پاچه خواری کنید. کلا در دنیای همسریابی پاچه خواری جایگاهی ندارد. چون زنها می توانند صداقت را در چشمان شما بخوانند که اثر فوق العاده مثبتی دارد.

   

  در هنگام تعریف کردن نگاه جدی اما محبت آمیز داشته باشید. میتوانید اندکی شوخ طبعی را چاشنی کار خود کنید. بهتر است به جای تعریف از خصوصیات ظاهری و یا چهره ی او، از وسایل، لباس، رنگ و یا مدل موی او تعریف کنید و یک مورد بامزه در آن را یافته، و سر به سر او بگذارید.

   

   

  می توانید از نوشتن استفاده کنید. مثلا اگر تعریف خود را در غالب یک شعر بگنجانید بسیار تاثیر مثبتی روی فرد مقابل می گذارد. اگر خودتان استعداد گفتن شعر، قصیده و یا جمله های عاطفی را دارید، از این ذوق هنری خود نهایت استفاده را ببرید.

   

  به این مثال توجه کنید: می خواهید از موهای او تعریف کنید: “چقدر موهای قشنگی داری” یا اینکه با شعری لطیف از حافظ بگویی:

  زلف بر باد مده تا نَدَهی بر بادم …

  اگر به زلف دراز تو دست ما نرسد …

  کدام تاثیر بیشتری دارد؟ مسلما در حالت دوم اثر دوچندانی دارد.

   

  اگر او مهارت خاصی دارد، می توانید او را در آن مهارت مورد تمجید قرار دهید. فقط قرار نیست روی ظاهر او تمرکز کنید. به هر حال هر کسی مهارتی خاص در زمینه ای خاص دارد که میتواند برای دیگران قابل ستایش باشد. مثل مهارتهای هنری – ورزشی – کامپیوتر – طراحی و … یا می توانید از خصوصیت خاص رفتاری او تعریف کنید. مثلا بعضی دختران مهربانیشان به چشم می آید و یا بعضی دیگر بسیار منظم هستند. تعریف صادقانه از این موارد، اگر صادقانه و به دور از اغراق باشد، تاثیرات عمیق دارد. متاسفانه اکثر پسران یا اصلا بلد نیستند از کسی تعریف کنند یا غرورشان اجازه نمی دهد و یا بطور کل اینقدر چاپلوسی می کنند که حال طرف مقابل از این همه بیهوده گویی به هم می خورد.

   

   

  یادتان نرود در تعریف کردن زیاده روی نکنید چون کاملا بوی چاپلوسی به خود می گیرد. پس از تعریف مختصر، بلافاصله سراغ موضوعی دیگر رفته و موضوع گفتگوی عادی را از سر بگیرید و منتظر نمانید تا مخاطب، عکس العمل خاصی بعد از تعریف شما از خود نشان دهد. این یکی از رموز اعتماد به نفس در دنیای جذابیت و همسرگزینی است.

   

  در ضمن حتما این نکته را در نظر داشته باشید، تعریف در مراحل اولیه آشنایی بسیار کار کلیشه ایی در نظر دختران است. تعریف و تمجید خود موقعی انجام دهید که سطح روابط شما پیشرفته تر شده است .

   

  سعی نکنید در روزهای اول آشنایی دائم تعریف و تمجید کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا