تفسیر اینفلوئنسر های ایرانی و تبلیغاتی حیرت آوری که می سازند

تفسیر اینفلوئنسر های ایرانی و تبلیغاتی حیرت آوری که می سازند

 

اینفلوئنسر به چه کسی گفته می شود؟

اینفلوئنسر به کسی گفته می شود که در یک حوزه مشخص می تواند ویدیو هایی بسازد که مورد پسند مخاطبین باشد و همچنین بیشترین دنبال کننده یا طرفدار را داشته باشد.

مخاطبین یک اینفلوئنسر عموما باید طرفدار های او باشند اما برخی از اینفلوئنسر ها ترجیح می دهند که به جای طرفدارد، متنفر داشته باشند چرا که در این حالت میزان رشد آن ها سریع تر می شود.

و بعدها با یک استراتژی دیگر متنفرین را تبدیل به هوادار می کنند.

امیر تتلو، حمید سپید نام(مستر تیستر)، وحید خزایی و… برخی از این نوع از اینفلوئنسر ها هستند که در ابتدا سعی کردند متنفر درست کنند و سپس آن ها را تبدیل به هوادار کنند.

البته این مدل پیشنهاد نمی شود چرا که احتمال دارد فرد مسیر کاری خود را فراموش کند.

 

اینفلوئنسر های که طرفداران خود را تبدیل به متنفر کردند؟

یکی از تکنیک های وایرال شدن(پیشنهاد نمی شود) ایجاد حاشیه است.

زمانی که حاشیه ایجاد شود طبیعتا افراد بیشتری با اینفلوئنسر آشنا می شوند(طرفدار یا متنفر فرقی ندارد) و همین امر باعث بالا رفتن تعداد دنبال کنندگان آن ها می شود و دقیقا در این نقطه است که با سیل عظیمی از پیشنهاد برای تبلیغ مواجه می شوند.

امیر تتلو و مستر تیستر، دو اینفلوئنسری هستند که علاقه زیادی به ایجاد حاشیه و حتی درگیری دارند تا از این طریق دنبال کنندگان جدیدی را جذب کنند اما در این میان می توان به ماهان تیموری اشاره کرد که ندانسته از یک اینفلوئنسر مثبت به یک اینفلئونسر منفی تبدیل شد . خسارت نسبتا زیادی به اعتبار برند خود وارد کرد.

اما همیشه باید به یاد داشته باشیم که حاشیه ها موقتی هستند. و بعد از آرام شدن اوضاع می توان دوباره شرایط را در دست گرفت.

البته گهگاهی هم میزان حجمه و حاشیه به قدری زیاد است که فرد به لحاظ روانی نمی تواند به آن ها پایان دهد.

 

اما هر چه که باشد یک اینفلوئنسر همیشه پیشنهاد تبلیغ های چند میلیون تومانی به ازای چند ثانیه تبلیغ دریافت می کند.

اگر اینفلوئنسر در زمینه تبلیغ نویسی و تبلیغات اطلاعات خوبی داشته باشد می تواند در کنار شهرت به موفقیت های مالی بسیار بزرگی نیز برسد چرا که برندها اگر متوجه شوند که میزان بازدهی تبلیغ های او خوب است حاضر هستند رقم های کلانی را به او پیشنهاد کنند.

همانطور که در ایران از ۴ میلیون تومان تا ۴۰ میلیون تومان تبلیغ به اینفلئونسر ها سپرده می شود و آنان که بسیار شهرت دارند(سلبریتی ها) تا یک میلیارد تومان نیز می گیرند.

images

اولین جلسه مشاوره

 

قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

پیمایش به بالا