چطور با عشوه‌گری قلب مرد خود را تسخیر کنید؟

عشوه‌گری
 •  

  چکیده مطلب

  نقش زنان در رابطه زناشویی بسیار مهم و غیر قابل انکار است. در واقع آن‌ها نقش اصلی را در رابطه زناشویی بر عهده دارند. اگر یک زن بخواهد می‌تواند یک رابطه بسیار گرم و لذت‌بخش ایجاد کند و یا آن را به یک رابطه سرد و بی روح تبدیل کند.اما خانم‌ها از نقش مهم خود […]

  نقش زنان در رابطه زناشویی بسیار مهم و غیر قابل انکار است. در واقع آن‌ها نقش اصلی را در رابطه زناشویی بر عهده دارند. اگر یک زن بخواهد می‌تواند یک رابطه بسیار گرم و لذت‌بخش ایجاد کند و یا آن را به یک رابطه سرد و بی روح تبدیل کند.اما خانم‌ها از نقش مهم خود در این زمینه درک درستی ندارند و به این امر اهمیت زیادی نمی‌دهند. اما زنان چگونه می‌توانند این نقش مهم خود را به خوبی ایفا کنند؟ جواب این سوال عشوه‌گری زنانه است.

  به طور کلی عشوه‌گری راهی برای تحریک میل جنسی مردان است، زنان با عشوه‌گری می‌توانند مردان را به سلطه خود در آورند و حتی مردانی هم که خیلی مغرور باشند در مقابل عشوه‌گری و طنازی زنان مغلوب خواهند شد.

  عشوه‌گری از سنین بلوغ در دختران دیده می‌شود. آن‌ها از همان سنین با بعضی از حرکات خود سعی می‌کنند دل پسران را بربایند و یا حداقل توجه آنان را به خود جلب کنند. عشوه‌گری بعد از ازدواج نیز نمود بیشتری پیدا می‌کند و زن‌ها باید عشوه‌گری‌های بیشتری انجام دهند.

  اما زنان چگونه و از چه راه‌هایی می‌توانند عشوه‌گری کنند؟ در این مقاله هدف ما پرداختن به راه‌ها و شیوه‌های عشوه‌گری زنان است که در اینجا به ۱۵ مورد از آن‌ها اشاره کرده‌ایم.

  زنی که می‌خواهد عشوه‌گری کند باید:

  ۱- در هنگام صحبت کردن بدن شوهر خود را لمس کند

  برای عشوه‌گری در هنگام صحبت کردن بدن شوهر خود را لمس کند

  شما وقتی صحبت می‌کنید می‌توانید شانه‌های شوهر خود را لمس کنید، این لمس نه تنها آن چه را که می‌گوید تقویت می‌کند، بلکه می‌تواند بهانه‌ای برای شروع تماس با شوهرتان باشد. این گونه لمس کردن‌ها که در اصطلاح عامیانه به صورت یهویی اتفاق می‌افتد می‌تواند در تحریک مرد بسیار موثر باشد.

  ۲- شوهرش را ترغیب به لمس بیشتر کند

  لمس کردن و تماس با فرد مقابل بسیار شگفت‌انگیز است. باید شوهر خود را تشویق کنید که شما بیشتر لمس کند. مثلاً می‌توانید یک بازی را با او انجام دهید، دست خود را بر روی شانه‌هایش قرار دهید و بردارید. اگر او لبخند بزند احتمالاً این کار را دوست دارد پس آن را ادامه دهید و این کار را دوباره تکرار کنید تا او را تحریک کنید.

  ۳- سر خود را بر روی شانه‌های شوهر خود قرار دهد

  برای عشوه‌گری سر خود را بر روی شانه‌های شوهر خود قرار دهد

  یکی دیگر از روش‌های عشوه‌گری این است که آخر شب و پیش از خوابیدن سر خود را بر روی شانه‌های او قرار دهید این کار را زمانی که وانمود می‌کنید که خسته هستید انجام دهید. وانمود کردن به خستگی باعث می‌شود که شوهر شما بیشتر و بیشتر شما را در آغوش خود بگیرد و تحریک شود.

  ۴- تماس صمیمی‌تری با شوهرش داشته باشد

  شوهر خود را در آغوش بگیرید و یا به جای یک خداحافظی ساده در هنگام بیرون رفتن به سر کار و یا یک ماموریت اداری او را بوس کنید. اول صبح و زمانی که شوهرتان قصد ترک خانه را دارد به با یک بوس او را شگفت‌زده کنید. بوس و آغوش تاثیر شگفت‌آوری بر روی شوهر شما دارد. این کار را امتحان کنید و تاثیرات مثبت آن را ببینید.

  ۵- جاهای حساس طرف مقابل را قلقلک دهد

  برای عشوه‌گری جاهای حساس طرف مقابل را قلقلک دهید

  قلقلک دادن یک راه بسیار عالی برای طنازی و عشوه‌گری در مقابل شوهر است. اما باید به یاد داشته باشید که در مکان مناسب از قلقلک استفاده کنید تا به کسی به احترامی نشود. شما می‌توانید پاها، بازوها، سینه‌ها و … او را قلقلک دهید. شاید در ابتدا قلقلک دادن شوهر برای او ناخوشاید به نظر برسد، اما اگر کمی این کار را ادامه دهید او خوشش خواهد آمد.

  ۶- جلوی شوهر خود برقصد و از او بخواهید شما را همراهی کند

  رقصیدن نیز یک راه عالی برای نزدیک شدن به شوهر است و همچنین یک راه سرگرم‌کننده است. هنگامی که به تنهایی در خانه هستید، آهنگ گذاشته و جلوی شوهر خود برقصید. دست‌های خود را به خوبی تکان دهید. به شوهر خود نزدیک شوید به طوری که دهان شما در کنار گوش او قرار بگیرد، زیرا این کار باعث تحریک او خواهد شد.

  ۷- صورت شوهرش را خیلی سریع بوس کند

  برای عشوه‌گری صورت شوهرش را خیلی سریع بوس کند

  بعضی مواقع باید شوهر خود را سوپرایز کرد، مثلاً می‌توانید با یک بوس ناگهانی او را سوپرایز کنید. در این گونه مواقع اگر احساس شرم داشتید، در حالی که لبخند می‌زنید سرم خود را به پایین بیاندازید. سپس به آرامی به او بچسپید و شروع به بوسیدن او کنید. شاید اولین بار این کار برای شما شرم‌آور و ناخوشایند باشد، اما نگران نباشید برای این کار وقت بگذارید و تمرین داشته باشید و بر روی آن تمرکز کنید.

  ۸- از زبان بدن برای برقراری ارتباط استفاده کند

  گاهی اوقات زبان بدن و ارتباط غیر کلامی خیلی بیشتر از ارتباط دهانی موثر است. دست و پای خود را گم نکنید؛ زیرا  در ارتباط غیر کلامی بسیار مهم هستند. بدن خود را نزدیک طرف مقابل قرار دهید، در هنگام نشستن پاهای خود را روی هم قرار دهید و مقداری به جلو خم شوید. در هنگام راه رفتن در کنار شوهرتان پای‌های خود را نزدیک هم قرار دهید؛ زیرا در این حال ران‌ها با همدیگر تماس دارد و باعث تحریک خود شما نیز می‌شود. پس حتی اگر دهان خود را هم باز نکنید و حرفی هم به زبان نیاورید می‌توانید کارهای بزرگی انجام دهید.

  ۹- همیشه خوش‌رو باشد و به او لبخند بزند

  برای عشوه‌گری همیشه خوش رو باشد و به او لبخند بزند

  تحقیقات مختلف نشان می‌دهد که لبخند باعث جذاب شدن هر فردی خواهد شد. شما اگر شوهر خود را دوست داشته باشید و هنگامی که با او در حال مکالمه هستید به صورت خودکار به شوهر خود لبخند خواهید زد. در این مورد سخت‌گیر نباشید فقط یک لبخند ساده کافی است. آرام لبخند بزنید، زمانی که با شوهرتان حتی حرف نمی‎زنید سعی کنید یک لبخند آرام بر روی صورتتان باشد. به طور کلی لبخند آهسته و آرام شهوت‌انگیز است.

  ۱۰- آرایش کند و همیشه زیبا و آراسته باشد

  آرایش کند و همیشه زیبا و آراسته باشد

  هر کسی زیبایی را دوست دارد و آقایان نیز از این امر مستثنی نیستند. سعی کنید همیشه در مقابل شوهرتان آرایش کنید و خود را زیبا نگه دارید. از بهترین وسایلی آرایشی برای آرایش خود استفاده کنید. موهای سر خود را تمیز و خوش بو نگه دارید، دندان‌های خود را بشوید و در صورت لزوم آن‌ها را اصلاح کنید، ناخن‌های خود را رنگ‌آمیزی کنید. از مدل‌های مختلف آرایش استفاده کنید، این کار نه تنها باعث تحریک و جذب شوهرتان خواهد شد بلکه اعتماد به نفس خود شما را نیز افزایش می‌دهد. از گوشواره‌های آویزان استفاده کنید تا گردن خود را برجسته و زیبا نشان دهید. از عطر و ادکلن برای خوش بو کردن گردن و پشت گردن خود کمک بگیرید.

  ۱۱- با شوهرش ارتباط چشمی برقرار کند

  ارتباط چشمی ساده‌ترین و بهترین راه عشوه‌گری است. شما می‌توانید به شوهرتان یک نگاه عمیق داشته باشید. در هنگام صحبت کردن زمانی که به جاهای معنی‌دار رسیدید به چشمان او نگاه کنید. با ابروهای خود چشمک بزنید یه به بالا تکان دهید، این کار بسیار زیبا است اما باید درست آن را انجام دهید و در مواقع مناسب از آن استفاده کنید.

  برای عشوه‌گری با شوهرش ارتباط چشمی برقرار کند

  ۱۲- از لباس‌های تنگ و تحریک کننده استفاده کند

  لباس‌های تنگ و رنگ‌های خاص به شدت آقایان را تحریک خواهد کرد. در داخل منزل همیشه تلاش کنید این گونه باشید. البته لباسی که می‌پوشید باید بدون چین و چروک بوده و همچنین به  شما بیاید و زیبا باشد. آن قسمت از بدن خود را که بیشتر دوست دارید برجسته کنید. بسیاری از مردان با سینه زنان خیلی سریع تحریک خواهند شد به سینه‌های خود بیشتر اهمیت دهید مواظب باشید که هیچ وقت افتاده و زشت نباشد. برای تحریک مردان سینه‌های شما باید بالا باشد و از سوتین‌های محکم استفاده کنید.

  ۱۳- از رنگ قرمز استفاده کند

  برای عشوه‌گری از رنگ قرمز استفاده کند

  تحقیقات نشان می‌دهد که اکثر مردم به ویژه پسران خود به خود و بدون آن که متوجه شوند به رنگ قرمز جذب خواهند شد. خانم‌ها اگر قصد تحریک شوهرشان را دارند از رژ لب قرمز استفاده کنند، همچنین برای رنگ کردن ناخن‌ها از همین رنگ استفاده کنید. از رنگ‌های تیره و تاریک استفاده نکنید، رنگ‌هایی مانند صورتی، آبی روشن برای خانم‌های بسیار مناسب هستند، چون به گونه‌ای نشان می‌دهند که همیشه عاشقانه رفتار می‌کنید.

  ۱۴- با موهای خود شوهرش را تحریک کند

  موهای زنان به ویژه زمانی که بلند باشند برای مردان بسیار جذاب است و آقایان خیلی به آن توجه می‌کنند. زمانی که شما به درون موهای خود دست می‌کشید صورت شما بسیار جذاب‌تر از قبل خواهد شد. این عمل باعث می‌شود که شوهرتان بیشتر از قبل مجذوب شما شود و نسبت به شما احساس بهتری داشته باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا