مودب بودن دختر را جذب میکنه؟

مودب بودن دختر را جذب میکنه؟
 • مودب بودن دختر را جذب میکنه؟

   

  نکته‌ی مهم: استفاده از این مطالب، فقط برای استفاده در دوران نامزدی و ازدواج مجاز می باشد. ناشر و ادمین پذیرای اشتباه سواستفاده کنندگان نیست. استفاده از کلمات دوست دختر یا دوست پسر، فقط برای جذب مخاطب و هدایت درست آنان استفاده شده است. با آرزوی موفقیت برای جوانان و ایرانیان

  بله! خیر! هر جفت! بعضی پسرها فکر میکنن حالا که قصد دارن با دختری وارد رابطه بشن، نهایت ادب رو رو بزارن و لفظ قلم و خیلی مودب حرف بزنن. مثلا برای قرار اول دوران نامزدی و آشنایی، وقتی میرن جایی میشینن که صحبت کنن، چنان با ادب و لفظ قلم حرف میزنن، که در حالت عادی اینطوری نیستن. کمتر از شما به دختری که خوشش اومده نمیگن.

  میخوام ببینم آیا توهم اینطوری هستی؟ یا قبلاً این اشتباه رو انجام دادی؟ پس واسه ادامه، دکمه سابسکرایب یوتیوب یا فالوی اینستاگرام رو بزن. نظرت هم واسم بگو، ارزشمنده و حتما پاسخ میدم بهت

  مودب بودن یکی از اصول شخصیت هر فردیه ولی اینکه چطور و چقدر مودب باشیم، ۱۰۰%، چیزیه که باید حواسمون بهش باشه. حالا جریان از این قراره که یسری از پسرها، وقتی به دختر مورد علاقشون میرسن، شدیداً لفظ قلم و خشک صحبت میکنن که مبادا بی ادبی نکرده باشن. اما من بهت میخوام یاد بدم که باید چکار کنی!

  یک آلفای واقعی، وقتی از دختری خوشش میاد و جلوش میشینه و شروع میکنه به صحبت، اون استارت جذابیت رو میزنه. استارت جذابیت، مفصلش در ویدیو های داخل یوتیوبم هست اما بصورت خلاصه، تو یک تنش و کشش عاطفی بین خودت و دختر ایجاد میکنی و یک سیگنالی بهش میدی که ازش خوشت اومده.

  مودب بودن خیلی زیاد، تورو جزو بچه خرخون ها، یا بچه مثبت ها قلمداد میکنه. پسری که اصلا نمی خنده، دختر رو نمیخندونه و فرمون رو سفت گرفته که جذابیت رو بفرسته ته درّه و نابود کنه. اما پسری که شوخ طبعی رو بلده، کاریزماتیک بودن رو توی خودش تعبیه کرده، بعنوان یک پسر جذاب، قلمداد میشه! نه یک نایس گای. پسر جذاب، دختر رو جذب میکنه و پسر نایس، دختر رو نه تنها جذب، بلکه ممکنه دفع هم بکنه.

   

  بزارید لحظه ای که خیلیامون توی فیلم ها دیدیم رو تصور کنیم. مثلا فکر کن توی محل کار، یا دانشگاه، از یکی خوشت میاد. مثل فیلم ها، یهو دختر مورد علاقه‌ت، بصورت تصادفی میخوره بهت! بهت میگه، اخ ببخشید، سرم پایین بود حواسم نبود.

  این لحظه، پسر جذاب چکار میکنه، پسر تجربه ندیده چکار میکنه؟

  پسر نایسمون، میگه اشکال نداره، راحت باشید. تموم شد و رفت! اصلا نه خانی اومد، نه خانی رفت

  حالا پسر جذاب چکار میکنه؟ میگه بیمه، کارت ماشین، گواهینامه! در بغل رفت تو دختر. شوخی کردم. چیزیت که نشد؟

  اون هم با لحن درست و بادی لنگوییج درستی که یادت دادم.

  همه میدونن جوابی که پسر جذابمون داد، فقط شوخی بود. اما باعث جذب میشه.

  اول از همه بادی لنگوییج قدرتمند خودش رو به نمایش گذاشت

  دوم از همه، جسارت صحبت

  و سوم از همه شوخ طبعی، اونم فقط در یک موقعیت از پیش تعیین نشده و در کمتر ۳-۴ ثانیه. خب این خیلی خوبه! واسه شروع خیلی خوبه و دقیقاً کار ۲-۳ هفته چت کردن رو یجا کرد.

  اما میخوام یچیز جدید یادتون بدم به نام لاس زدن.

  در حقیقت اون اثر منفی لاس زدن رو میخوام اینجا خنثی کنم: لاس زدن یعنی چی؟ لاس زدن نوعی صحبت است که در آن، بین دو شخص، کلمات عاشقانه رد و بدل میشود و سعی در جذب یکدیگر هستند.

  یا اگه بخوام به یه زبان دیگه بگم، لاس زدن یعنی از یک دختری خوشت میاد و قصد داری اون رو از جذب کنی و یک مکالمه عادی روزانه انجام نمیدی.

  کاری که باید انجام بدی، شوخ طبعیه ( همراه مودب بودن). مقداری اذیت کردن دختر و از همه مهم تر، به چالش کشیدن دختره. تست زدن روی دختره که بسیار بسیار تکنیک های حرفه ای هست که مکالمه رو فوق العاده جذاب و قدرتمند میکنه. یکم بیشتر باید فکر کنی، انرژی بسوزونی چون این یک مکالمه‌ی عادی نیست!

  چون وقتی عادی حرف بزنی، اون جرقه و استارت رو نزنی، دختر چطوری بفهمه که تو خوشت اومده؟ چطوری بفهمه که باید مثل یک آدم عادی جوابتو بده یا آدمی که قراره بیشتر بشناستش و خدارا چه دیدی؟ مادر بچه هات قراره بشه؟ جالبه که بدونی همه‌ی پسرا میدونن با این روش نمیشه دل دختری که دوستش داری رو بدست بیاری اما باز هم این کار رو انجام میدن، دقیقا طوری که با راننده‌ تاکسی، مسئول ثبت نام کلاسها و مدیر یک شرکت حرف میزنن، با دختر هم حرف میزنن. خب این اشتباس کاملاً

  طرز تفکرشون هم اینه که وقتی سر و سنگین جواب بدن، انگار دیگه نیدی و توکف نیستن. اما باز هم اشتباس این رفتار. باز هم این رفتار به جایی نمیرسه.

  پس وقتی میخوای بری جلو و ارتباطی صمیمانه با دختر برقرار کنی، نامزدی کنی و رابطه تشکیل بدی، نباید روی تنظیمات کارخونه صحبت کنی. بلکه باید به حالت لاس زنی تغییر حالت بدی. اینطوری وقتی باهاش حرف میزنی، اونم یه نگاهی بهت میندازه و گوشاشو بیشتر از حالت عادی تیز میکنه ببینه چی میگی، اونم دیدش نسبت بهت عوض میشه.

  جالب بود نه؟ اشتباهیه که خیلیها انجام میدن و بهش اصلا توجهی نمیکنن. فقط امیدوارن که بشه. اما تو نباید این اشتباه رو بکنی. تویی که سیستم قدرت جذب دستت هست، نباید اینکار رو بکنی. بعد همه‌ی اینا، اینکه چطور در مکالمه با اعتماد بنفس باشی، چطوری ارتباط برقرار کنی، چطوری رابطه رو پیش ببری و برسی به اوج رابطه خیلی مهمه  . تنها کاری که نیازه بکنی، اینه که مطلب رو بفهمی. به همین سادگی.

  نکته‌ی آخری که باید بهت بگم اینه که، قرار نیست ما راه بریم و حالتمون رو دائم روی لاس زنی تنظیم کنیم. قرار نیست بی ادب و بی تو دهن باشیم تا جذاب باشیم. هیچ کدوم. همین حالت با ادب خوبی که هستی کافیه. همینی که الان هستی خوبه. فقط باید بتونی وقتی دختر رویاهاتو پیدا کردی، باهاش یکم لاس بزنی. باید بتونی تغییر گفتار، لحن و صحبت بدی که اون استارت جذابیت، رقم بخوره. اوکی؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا