مشاوره ازدواج {صفر تا صد مشاوره ازدواج تلفنی و آنلاین}

مشاوره ازدواج
 • مشاوره ازدواج

  مشاوره ازدواج یک فرصت برای زوجین است تا با کمک یک مشاور حرفه‌ای به بررسی مسائلی که در زندگی مشترک خود با آنها مواجه هستند بپردازند و راه‌حل‌هایی برای آنها پیدا کنند. این مشاوره می‌تواند به زندگی زوجین کمک کند تا روابط خود را بهبود بخشند، ازدواجی سالم و پایدار داشته باشند و از بروز مشکلات جلوگیری کنند. در طول جلسات مشاوره، مشاور با زوجین به بررسی موضوعاتی مانند مسائل ارتباطی، مشکلات خانوادگی، کنترل هیجانات و مسائل مالی و… می‌پردازد و راه‌حل‌هایی برای آنها ارائه می‌دهد.

  ازدواج و انتخاب همسر مهمترین و خاطره انگیزترین رویداد زندگی هر انسان است. در واقع ازدواج یک پیوند بین زن و مرد است که موجب می شود آنها در غم و شادی یکدیگر سهیم شوند و مشکلات زندگی را به کمک یکدیگر حل کنند. جوانی که می خواهد ازدواج کند معمولاً با افرادی مشورت می کند برای مشورت باید فرد مناسبی را انتخاب کرد. کسانی که انتخاب به این مهمی را، همراه با مشورت و راهنمایی های یک مشاور خوب انجام داده اند این رویداد را بهترین خاطره زندگی خود می دانند.

  زمانی که افراد تصمیم به ازدواج می گیرند ممکن است خیلی از مسائل را در نظر نگیرند و به آن اهمیت ندهند اما در آینده بر سر همین مسائل با یکدیگر بحث و درگیری دارند. زن و مرد باید از افکار و عقاید هم خبر داشته باشند.

   

  اگر جوانان آشنایی کامل از هم داشته باشند و باهم ازدواج کنند زندگی مشترک پایدارتری خواهند داشت

  مقاله زیر اهمیت و روش های مشاوره ازدواج و حتی مشاوره تلفنی ازدواج را برای شما تشریح می کند.

  مشاوره ازدواج حوزه بزرگی است که رایج ترین آن مشاوره تلفنی ازدواج است و شامل مشاوره دوران نامزدی ، مشاوره طلاق، مشاوره تربیت فرزندان و غیره است.

  مشاوران شیک اندیش برای تصمیم گیری موفق شما در انتخاب همسر راهکارهای جدید متناسب با شرایط اجتماعی فعلی جامعه ارائه می دهند. اصل تصمیم گیری درست در انتخاب همسر، تقویت رابطه زناشویی و آمادگی برای زندگی زناشویی بستگی به به دانستن و به کارگیری نکته های علمی و درست مشاوره ازدواج است. در شیک اندیش مشاوران در برنامه مشاوره ازدواج از انواع آزمونهای روانسنجی و شخصیتی و شناختی استفاده می کنند. بنابراین اگر یک خانمی در نظر گرفته اید یا خواستگار دارید به مرکز مشاوره ازدواج معتبر مراجعه کنید تا با استفاده از راهکارها و انجام آزمونهای انتخاب همسر و ازدواج هم خود را بهتر بشناسید و هم معیار همسرتان را بدانید.

  آیا با برنامه و هدف خاصی می خواهید همسر انتخاب کنید؟ یا اصرار خانواده و اطرافیان است؟ نیازهای روانی، عاطفی و هیجانی یک دختر و پسر جوان بر انگیزه آنها برای انتخاب همسر و ازدواج اثر دارد. میزان حمایت های پدر و مادر و تصمیمات آنها و گفته های آنها همه در ملاک و معیار شما برای ازدواج تاثیر دارد. هدف شما فقط انتخاب همسر است یا بیشتر لذت بردن از زندگی است؟

  پر رنگ ترین مرحله و حساس ترین زمان ازدواج کجای زندگی شماست؟ مشاوره پیش از ازدواج تاکید می کند که بعد از گذشتن مرحله ازدواج برای هر اشتباه کوچکی تاوان سنگینی پرداخت میکنیم. بنابراین باید در انتخاب فردی هم که از او مشاوره میگیریم هم دقت کافی را به کار ببریم تا در انتخاب بهترین تصمیم همراه ما باشد.

  بعضی ها همسر را تکیه گاه می دانند و دوست دارند به همسرشان وابسته باشند اما بعضی وابستگی را خوب نمی دانند و فکر می کنند در برای زندگی زناشویی خوب نیست.شما چه تصمیمی برای مشکلات جدید و پس از ازدواج دارید؟ خیلی ها اعتقاد دارند پس از ازدواج نظرشون نسبت به همسرشان فرق می کند و احساس مس کنند دوستشان ندارند! شما تا به حال به این موضوع فکر کردید؟

  اهمیت مشاوره ازدواج

  آیا غیر از این است که دونفر در یک رابطه به هم احساس پیدا میکنند و با همین دلیل موافقت خانواده را هم میگیرند و زندگی خود را آغاز میکنند؟ اگر به همین راحتی می توانستیم در مورد ازدواج تصمیم گرفت، قطعا نباید آمارهای ازدواج ناموفق به صورت سرسام آوری صعودی باشد.

  امروزه از نظر بعضی از افراد شرایط زندگی تا حدی سخت شده است که باعث روبرو شدن با مشکلاتی که در ظاهر حل شدنی نیست ، شده است.

  بسیاری از کسانی که مشاوره خانواده را انتخاب می کنند سعی در پیشگیری از دچار شدن به مشکلات زناشویی دارند. قطعا در جامعه ما که پایه همه چیز از خانواده شروع میشود باید خیلی پیشتر از این به فکر پیشگیری این مسائل می افتادیم و قطعا نقش مشاور ازدواج و روانشناسانی که در این حیطه فعالیت میکنند بیش از پیش پر رنگ تر شده است.

  مشاوره ازدواج نه تنها در بر گیرنده راه حل برای حل اختلاف نظرهای زناشویی است بلکه به دنبال بالا بردن سطح صمیمت بین زوجین است تا از این طریق بتواند ریشه های زندگی زناشویی را مستحکم تر کند.

  متاسفانه در جامعه امروز هر کسی که یکبار در زندگی مشترک به مشکل خورده و جدا شده است، و یا حتی پس از چندین سال ازدواج نکرده است ، خود را مشاور میداند و با اطمینان خاطر راهکارهای خود را به بقیه هم پیشنهاد میکند، در صورتی که اگر این راهکارها مفید فاید بود، خود فرد از آن بهره می برد.

  مشاوره تلفنی ازدواج

  افرادی هستند که در مشاوره پیش از ازدواج از پیشنهادات فامیل و بستگان خود می گویند. آنها در این شک دارند که راهکارهای که فامیل ما می دهد مناسب است یا خیر. فقط این را می توان گفت که فامیل و آشنایان تجربه شخصی خود را می گویند. حتی اگر آن فرد در زندگی زناشویی خود موفق هم عملکرده به هیچ عنوان نباید از راهکارهای او استفاده کرده ، چون هر فرد در نوع خود خصوصیات و شرایط خاص خود را دارد و هیچ وقت دو نفر هم شبیه به هم پیدا نمیکنیم تا بتوانیم راهکارهای مشترک بین آنها بیابیم، پس باید در بحث مشاوره پس از ازدواج و مشاوره ازدواج از افرادی صاحب نظر استفاده کنیم و از عمه درمانی و خود درمانی های اشتباه و دانای کل بودن خودمان صرف نظر کنیم، و این زمانی است که خواستار زندگی هدفمند و با اصول هستیم. پس باید بپذیریم که ما توانایی و تخصص هر کاری را نداریم ، به مرجع معتبر هر صنفی رجوع کنیم تا در انتخاب و از بین بردن اختلافها به ما کمک کند.

  مشاوره تلفنی ازدواج

  در مورد ازدواج هم این مهم را لحاظ کنیم. در زمان مراجعه به مشاوره روانشناسی یا حتی مشاوره تلفنی ازدواج یا بقیه مشاوره های مرتبط ، درمانگر راهکارهای متفاوتی را بر مبنای خصوصیت اخلاقی و تیپ شخصیتی شما ، ارائه میدهد. در اینجا به چند مورد که در اکثر افراد مشترک است و برای بهبود رابطه نتیجه میدهد و به نوعی نسبت به بقیه راهکارها ساده تر هستند اشاره میکنیم. در نتیجه روش صحیح استفاده از مشاوره تلفنی ازدواج است.

  مشاوره تلفنی ازدواج چه فوایدی دارد؟

  ازدواج مرحله ای مهم و چالش برانگیز در زندگی هر فردی به حساب می آید. از آنجایی که انسان امروزی توقعات و چشم و هم چشمی های غیر منطقی بسیاری دارد، زندگی ها معمولاً دچار مشکل می شود. مشاور زوج درمانی در چنین مواقعی می تواند تا حدود زیادی مشکلات را رفع کند. البته مشاوره تلفنی ازدواج نیز در شرایطی که نیاز فوری به مشاوره وجود داشته باشد، می تواند راه گشا باشد. مشاوره تلفنی مزیت های دیگری هم دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

  مزیت های مشاوره ازدواج

   

  بر کسی پوشیده نیست که مشاوره حضوری مؤثرتر از مشاوره تلفنی است. مخصوصاً زمانی که حرف از مشاوره ازدواج در میان باشد. مشاوره ازدواج می تواند برای حل مشکلاتی همچون عدم درک متقابل زوجین، مشکلات جنسی، مشکلات روانشناختی یکی از طرفین یا هر دو و… قدم بزرگی بردارد. در حالی که در مشاوره تلفنی ازدواج به دلیل این که ارتباط حضوری بین مشاور و مراجع برقرار نمی شود، حل برخی از مشکلات سخت تر خواهد بود.

  البته می توان با مشاوره پیش از ازدواج از بسیاری از این مسائل پیش گیری کرد. مشاوره پیش از ازدواج باعث شناختی عمیق از طرف مقابل، توقعات و تفکرات او، توقعات و تفکرات خود، مهارت های لازم قبل از ازدواج و… می شود. شناخت صحیح از چنین مواردی از ازدواج های ناموفق بسیاری جلوگیری خواهد کرد.

  اما حال که ازدواج صورت گرفته و مشکلاتی به وجود آمده است، چگونه باید با آن برخورد کرد؟ همانطور که گفتیم مشاوره زوج درمانی معمولاً بهترین راه حل است. زیرا مشاور در چنین مواردی بی طرف عمل می کند و صحبت های هر دو طرف را بدون هیچ گونه جانب داری گوش می دهد. بنابراین در حضور یک مشاور متخصص و بی طرف، سؤالات مشاوره ازدواج و راهنمایی های مشاور، اغلب مشکلات و اختلافات بین زوجین را حل خواهد شد.

  مزیت های مشاوره تلفنی ازدواج

  طبق مطالب مذکور، مشاوره حضوری مزیت های فراوانی نسبت به مشاوره تلفنی دارد. اما نباید از فوایدی که مشاوره تلفنی می تواند داشته باشد غافل شد.

  در کشور ما به دلیل برخی تفکرات و دیدگاه های افراطی سنتی و مذهبی، بیان مشکلاتی مانند مشکلات ازدواج تا حدودی دشوار می باشد. یعنی جوانان معمولاً برای بیان مشکلات خود و مراجعه به مشاور، شرمنده و خجالت زده هستند. به همین دلیل برخی از آنها به طور کلی مشکلات خود را بازگو نمی کنند. برخی نیز ترجیح می دهند با نام و نشان مخفی سؤالات خود را مطرح کنند.

   

  در چنین مواقعی ترجیح اغلب جوانان، مشاوره تلفنی ازدواج است. در این صورت چون هیچ گونه تماس چهره به چهره با مشاور برقرار نمی شود و نام و نشان فرد محرمانه باقی می ماند، می تواند بسیار راحت و بی پرده در مورد مشکلات خود صحبت کند.

  از فواید دیگر مشاوره تلفنی می توان به عدم نیاز به انتظار برای ملاقات با مشاور اشاره کرد. زیرا در مشاوره تلفنی هر زمانی که نیاز بود، می توان به مشاور دسترسی داشت و مشکل خود را مطرح کرد.

  به طور مثال برای مراجعه به یک مشاور جنسی، مشاور مشکلات زناشویی و… باید ساعت ها در یک مرکز مشاوره مشکلات زناشویی منتظر بود و نوبت قبلی گرفت. اما با استفاده از مشاوره تلفنی ازدواج می توان بسیار ساده تر به مشاور دسترسی داشت.

  در صورت عدم دسترسی به مراکز مشاوره، بار دیگر اهمیت مشاوره تلفنی ثابت می شود. برخی از افراد به دلیل محدودیت های جغرافیایی، جسمی، مالی و… به مراکز مشاوره خوب دسترسی ندارند. اما آنها نیز نیاز به مشاورانی آگاه و متخصص دارند. در چنین شرایطی مشاوره تلفنی ازدواج می تواند مشکلات و سؤالات ازدواج آنها را تا حدود قابل قبولی رفع کند.

  در نهایت باید گفت که مشاوره تلفنی طرحواره نیز یکی از مشاوره های تلفنی قابل اطمینان است که با مشاورانی متخصص، آگاه و همیشه در دسترس قادر به حل بخش قابل توجهی از مشکلات زوجین می باشد.

  اولویت زندگی تان چیست؟

  اولویت های زندگی مان، ما را از دوست داشتن یکدیگر و با هم بودن دور می کنند. به فرض وقتی اولویت ما خشنود کردن دیگران است، از منزوی شدن فرار می کنیم، نیازهای خودمان را فراموش می کنیم . و یا وقتی اولویت ما کنترل کردن است، در برابر تحقیر و تمسخری حالت تدافعی می گیریم و خود انگیختگی خود را از دست می دهیم.

  وقتی که اولویت ما کمال گرایی یا برتری است ، طاقت اشتباه نداریم و خودمان و همسرمان را به طور وسواسی زیر نظر می گیریم و حس بی عرضگی به وی می دهیم. از طرفی می توان اشاره کرد که این اولویت ها روی دیگری هم دارند. آدمی که اولویت او کنترل کردن است، توان رهبری، مدیریت را دارد.

  یا آدمی که اولویتش راضی نگه داشتن دیگران است، آدم مهربان و با ملاحظه ای است. از نظر مشاوره سبک زندگی بهترین راهکار این است که الویت های زندگی مان را طوری تنظیم کنیم که نه به دیگران و نه به خودمان آسیب برسانیم.

  همواره در مسیر زندگی تان سعی کنید همدل و همراه یکدیگر باشید، همدلی یعنی درک دنیا و احساسات دیگری. وقتی همدلانه پاسخ می دهیم، به طرف مقابل خود می فهمانیم که احساس و منظورش را درک‌ می کنیم، نه این که لزوماً موافق حرف های یکدیگر باشید بلکه یعنی به دقت به حرف های طرف مقابل گوش دهیم تا دنیا را از دریچه ی چشم او ببینیم.

  برای آن که در رابطه ی خود امنیت خاطر داشته باشید باید در ارتباطتان صادق و دقیق باشید. در چنین رابطه ای دغدغه ی جریحه دار کردن احساسات را ندارید، حتما دارید که وقتی حقایق را پیش می کشید همسرتان از شما انتقاد نخواهد کرد و شما را به بار حمله نخواهد گرفت. گاهی اوقات با حل کردن مشکل همسرتان از او حمایت کنید و یقین داشته باشید که می تواند با اوضاع کنار بیاید و در خودتان و همسرتان احساس مثبت ایجاد کنید.

  مشاوره پس از ازدواج و به ویژه مشاوره سبک زندگی در مورد نحوه انتقاد کردن مناسب و بدون اشتباه از همسر خود راهکارهای مفیدی را ارائه می دهد.

  فهمیدن رابطه

  رابطه زناشویی ، مهم ترین رابطه شماست. با این حال گاهی اوقات متأسفانه به دلیل عدم شناخت عواملی که رابطه زناشویی شما را به راحتی تغییر می دهد، حداکثر بهره را از آن نمی برید. زوج هایی که در مشاوره ازدواج شرکت می کنند این نظر را دارند که رابطه زناشویی آنها مانند هر رابطه دیگری، اهداف، باورها و اولویت های آن ، مشترک است

  می توان گفت ریشه برداشت و تصور ما از عشق و ارتباط با همسر، به نخستین تجاربی که با اطرافیان ودوستان خود داشته ایم بر می گردد. مشاوره پیش از ازدواج یادآوری می کند که برخی از این انتظارات و توقعات دوران دوستی هم چنان با ما هستند و بر تجارب ما، خصوصاً تجارب با همسرمان تأثیر می گذارند. پس قسمت زیادی از تفاوت های ما و همسرمان از تجربه های قبلی ما نشأت می گیرد.

  در مشاوره تلفنی طلاق خانمی که تماس می گیرد و دلایل خیانت همسر خود را متفاوت بودن اخلاق و رفتار همسر می داند. با بیشتر صحبت کردن مشخص می شود که این اخلاق و رفتار همسر ناشی از دوران مجردی همسر و در ارتباط با دوستان او بوده است.

  یادتان باشد اعمال و رفتار شما تحت تأثیر سبک زندگی تان است. اجزای سازنده ی سبک زندگی باورها، ارزش ها، نیت ها و اهداف هستند. ارزش ها مهم ترین جزء سبک زندگی ما هستند.

  یادتان باشد زن و مرد تفاوت هایی دارند و ما باید یاد بگیریم به این تفاوت ها احترام بگذاریم. تجربه مشاوره زناشویی ثابت کرده است که مردان و زنان در زندگی زناشویی خود، اهداف مشابهی دارند ولی راه های متفاوتی را برای رسیدن به آن انتخاب می کنند.

  برای مثال زن ها معمولاً ۳ چیز می خواهند: ۱) نظر خواهی. ۲) درک. ۳) احترام.

  و مردها نیز معمولاً ۳ چیز می خواهند: ۱) قدردانی. ۲) مقبولیت. ۳) اعتماد.

  در مشاوره های تلفنی ازدواج متأسفانه زن و شوهرها گاهی در مشاجره ، دنبال نفع خود هستند و نه پیشرفت رابطه. برای رسیدن به اهداف خود نیز به یک رشته ترفندها و روش های پیچیده و اشتباه متوسل می شوند. اساساً بازی با همسر و استفاده از ترفند اشتباه ، ارتباط صادقانه را خراب می کنند. خوش بختانه زن و شوهر با برررسی ارتباط خود می توانند جلوی بازی ها را بگیرند. برگزاری منظم برنامه هایی که باعث دلگرمی می شود ، فرصتی در اختیار زن و شوهر می گذارد تا یکدیگر را درک کنند. همدلی و انعطاف پذیری زوجین در این مسیر بسیار مهم است.

  ازدواج با صداقت و راحتی؛ رو راستی

  “ارتباط برای رابطه، مثل تنفس است برای زندگی.”

  روراستی در واقع ابراز احساس و حالی است که در هر لحظه داریم. زن و شوهر روراست، همان هستند که افکار و احساسات واقعی خود را با یکدیگر در میان می گذارند. آنها امنیت خاطر دارند و نگران پاسخ یکدیگر نیستند. این را باور داشته باشید که بیشتر زن و شوهر هایی که در مشاوره خانواده شرکت می کنند اولین حرفشان روراست نبودن و دروغ گویی همسرشان است.

  روراستی در واقع درک زن و شوهر از یکدیگر و همدلی آنان را بیشتر می کند. روراستی تنها راه رابطه خالصانه است. درواقع گاهی وقت ها پیامی که می دهیم آن چیزی نیست که طرفمان دریافت می کند به این علت که نشانه های غیر کلامی مانند لحن صحبت و حالت چهره بر آن چه که می شنود ، تأثیر می گذارند. هم چنین فهم ما از منظور همسر ، بر پیامی که دریافت می کنیم ، تأثیر گذار است. تنها راه حل جلوگیری از سوء تفاهم این است که به درستی منظورتان و نیت هایمان را بیان کنید و اگر طرف مقابل متوجه نشد، برایش با صبر و حوصله توضیح دهید.

  ازدواج را برای فرزند داشتن می خواهید؟

  در مشاوره تلفنی ازدواج اکثر از صحبت های زن و شوهرها این برداشت می شود که طرز تفکر آنها در مورد فرزند داشتن به پیشینه خانوادگی، نظرات والدین و دوستان بستگی دارد. فراموش نکنید ما در دوران کودکی با آزمایش و خطا راه و رسم رسیدن به خواسته ها را گرفته ایم. ما در کودکی حتما از ترتیب تولد یا تعداد خواهر و برادر هایمان شاکی شده ایم. شما با ازدواج خود دوست دارید چه تعداد فرزند داشته باشید؟

  در مشاوره تلفنی ازدواج اکثر از صحبت های زن و شوهرها این برداشت می شود که طرز ارتباط بر قرار کردن هر کسی تا حدودی به پیشینه خانوادگی اش بستگی دارد و ما در دوران کودکی با آزمایش و خطا راه و رسم رسیدن به خواسته ها را یاد می گیریم.

  فراموش نکنید از نظر فرزند پروری علاوه بر جو روانی حاکم بر دوران کودکی و نوجوانی، ترتیب تولد هم بر رابطه زناشویی و طرز ارتباط برقرار کردن زن و شوهر تأثیر می گذارد. مشاوره فرزند پروری می گوید معمولاً بچه های ارشد یاد می گیرند امر و نهی کنند و اول غالب باشند و حرف خودشان را به کرسی بنشانند. معمولاً بچه های دوم خانواده سرکش هستند. بچه های وسط خانواده معمولاً اهل مصالحه هستند و به نیازهای دیگران توجه می کنند. البته نمی توان روابط انسانی را صرفا با ترتیب تولد توضیح دهیم، ولی تأثیر آن را هم نمی توان منکر شویم. ضمن این که تفسیر هرکس در مورد نقشی که در خانواده دارد مهم تر از ترتیب تولد است.

  مشاوران شیک اندیش با مشاوره تلفنی ازدواج می توانند با ارائه برنامه های مفید ، راهکار شناخت باورهای منفی در ارتباط را آموزش دهند. باورهای منفی در زندگی منشأ اصلی آزردگی و اختلاف زن و شوهرها است می باشد.

  باورهای منفی بر احساسات، اعمال و ارتباط بدون شک تأثیر می گذارند و احساسات انرژی ارتباط را تأمین می کنند. از شدت احساس می توانید بفهمید که چقدر به باورتان معتقدید و چقدر پای حرفتان ایستاده اید. مشاوره ازدواج و مشاوره تلفنی ازدواج را جدی بگیرید.

  تصمیم به ازدواج با باور های منفی

  مشاوران شیک اندیش با مشاوره تلفنی ازدواج می توانند با ارائه برنامه های مفید ، راهکار شناخت باورهای منفی خود و تاثیر آن در تصمیمی شما برای ازدواج را آموزش می دهند. باورهای منفی در زندگی منشأ اصلی آزردگی و اختلاف زن و شوهرها است . شما چقدر به این جمله اعتماد دارید که می گوید باورهای منفی در ذهن بر احساسات، اعمال و ارتباط زناشویی بدون شک تأثیر می گذارند و احساسات دورنی ، انرژی ارتباط با همسر را تأمین می کنند. از شدت احساس به تصمیمتان در مورد انتخاب همسر مشخص می شود که چقدر در این انتخاب باور منفی دارید یا چقدر پای حرفتان ایستاده اید.

   

  چه زمانی از مشاوره ازدواج کمک بگیریم؟

  شاید شما دختر عزیز، خواستگاران متعددی دارید و می خواهید از بین آنها یکی را انتخاب کنید. مشاور به شما کمک می کند از بین خواستگاران خود بهترین انتخاب را داشته باشید. او با اطلاعاتی که از شما و خواستگارانتان کسب می کند خصوصیات و شرایط آنها را با هم مقایسه می کند و فردی که خصوصیات او با شما هماهنگی بیشتری داشته باشد انتخاب می کند.

  اگر شما پسر عزیز، فردی را برای ازدواج در نظر گرفته باشید و درباره ی او بررسی ها و تحقیقات لازم را انجام دادید ولی تردید دارید که آیا انتخاب مناسبی است یا نه و می خواهید در این زمینه اطمینان لازم را به دست آورید، مشاور ضمن کسب اطلاعات و بررسی های مورد نیاز به شما می گوید که انتخاب شما صحیح است یا نه و آگاهی های لازم را به شما می دهد و به شما در تصمیم گیری صحیح کمک می کند.

  اگر برای انتخاب همسر تحت فشار پدر و مادرتان هستید و به دنبال کسی هستید که به شما کمک کند. در این گونه موارد، مشاور با آگاهی دادن به پدر و مادرتان در رابطه با عواقب ازدواجهایی که با اجبار همراه است کاری می کند که آنها به شما در انتخاب همسرتان، حق انتخاب دهند.

  پسرانی هستند که به بهانه ی ازدواج با دختری رابطه برقرار می کنند ولی در واقع آنان قصد ازدواج ندارند و پس از مدتی دختر را رها کرده و به سراغ دختر دیگری می روند. در این موارد چون دختران آسیب پذیرترند باید به آنان در این رابطه ها آگاهی های لازم داده شود تا با شناسایی، این پسران را ترک کنند.

  و …

  تشکیل خانواده در صورت موفقیت، خوشبختی و در صورت عدم موفقیت، مشکلات زیادی به دنبال دارد که این اهمیت مشاوره ازدواج را تایید می کند

  مشاوران و روانشناسان سایت شیک اندیش با سالها تجربه در زمینه مشاوره ازدواج و بروزترین راهکارها آماده خدمت گذاری به شما عزیزان است تا شما را در راه پر فراز و نشیب ازدواج همراهی کند و به شما کمک می کند فردی مناسب و شایسته را انتخاب کنید. ایشان با طرح پرسش هایی از شما و همسر آینده تان سعی می کند ویژگی ها، شرایط شما و او را به دست آورد و ذهن شما را نسبت به آینده، روشن تر کند. او همان چیزهایی را می پرسد که جزء معیارهای اصلی یک زندگی مشترک است و امکان دارد شما، آنها را ندانید یا سرسری از کنارشان بگذرید

   

  نکاتی که برای شروع زندگی به شما کمک می کند حاصل سالها تجربه ی مشاوران سایت شیک اندیش در کار مشاوره ازدواج است.

   

  در دنیای امروز که همه چیز براساس علم و دانش است ما باید زندگی خود را بر اساس اصول علمی برنامه ریزی کنیم. هدف از ازدواج تنها تشکیل خانواده نیست. اکثر دختران و پسران فکر می کنند که فقط باید زوج مورد نظر خود را پیدا کنند و بعد ازآن همه چیز تمام خواهد شد و یک زندگی شیرین در انتظار آنها خواهد بود.

  مشاوره ازدواج نقش بسیار کلیدی در زندگی موفق زناشویی دارد، مشاوران شیک اندیش با علم و سالها تجربه ای که دارند مشاوره های مفیدی را در مشاوره آنلاین ازدواج و مشاوره تلفنی ازدواج ارائه می دهند او به شما کمک می کند تا با اطمینان بیشتری همدم خود را شناخته و برای زندگی مشترک به او تکیه کنید.

   

  شما می توانید زندگی بسیار شیرینی داشته باشید به شرطی که راهی را انتخاب کنید که درست و حساب شده باشد.

   

  زن و مرد در باید از لحاظ روحی، رفتاری، خانوادگی، تحصیلات و تفکراتی که دارند مورد بررسی قرار بگیرند، استحکام زندگی مشترک بر اساس، انتخاب صحیح همسر، شناخت آن، روش های حل مشکلات زندگی و طریقه برخورد و رفتار با خانواده همسر و … امکان پذیر است.

   

  انسان ها از یکدیگر شناخت کافی ندارند، بنابراین به منظور دستیابی به این شناخت برای ازدواج، به مشاوره ازدواج نیاز دارند.

   

  بهترین زمان برای مشاوره

  بهترین زمان برای مشاوره ازدواج، وقتی است که شما یکی دو بار طرف مقابلتان ملاقات کردید و او را تا حدی شناختید و با ویژگی هایش همچون شرایط خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی آن آشنا شدید و هنوز دلبستگی بین او و شما به وجود نیامده و مایلید بدانید با توجه به شرایطی که دارید، آن ازدواج به صلاح شما هست یا نه؟ مشاور با تطبیق ویژگی های روحی و شخصیتی شما با او، می گوید تا چه حد از نظر روحی و شخصیتی مثل هم هستید.

   

  ازدواج نگاه عاقلانه می خواهد زمانی که به شدت درگیر احساسات و عواطف هستید تصمیم نگیرید چون در این درگیری عاطفی نمی توانند نکات منفی طرف مقابلتان را ببینند.

   

  با راه اندازی بخش مشاوره اینترنتی ازدواج این فرصت به شما عزیزان داده شده تا با صرفه جویی در وقت از تجربه های مشاوران شیک اندیش استفاده کنید و آن ها در کمترین زمان، به صورت آنلاین، تلفنی و یا حضوری پاسخگوی شما خواهند بود.

  سایت مشاوره ازدواج

  آیا قصد ازدواج دارید و می خواهید ازدواجی پایدار و شیرین داشته باشید؟ چگونه مطمئن شوید که معیارها و ایده آل های شما برای انتخاب همسر درست است؟ اصلا چه کسی ویژگیهای یک همسر مناسب را دارد؟ در صحبت های قبل از ازدواج و دوران آشنایی باید چه چیزهایی را مد نظر داشت؟ چه حرف هایی را باید زد و چه حرف هایی را نباید بر زبان آورد.

  چه خوب است برای ازدواج و انتخاب همسر به یک مشاور ازدواج که تجربیات و دانش بسیاری دارد مراجعه و مشورت کنید تا ازدواج موفق و مستحکم تری را برای خود رقم بزنید.

  سایت مشاوره ازدواج

  ویژگی های یک سایت مشاوره ازدواج خوب :

  • شامل قسمت هایی است که به شما کمک می کند تا کلیه سوالات و مشکلات خود را در آن مطرح کنید و بهترین پاسخ و راه حل را دریافت کنید.
  • مشاوری با تجربه و باسابقه به شما مشاوره می دهد.
  • خدمات مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین را ارائه می دهد.
  • دارای مقالات و فیلم های آموزشی در زمینه ازدواج است.

  بهترین سایت مشاوره ازدواج سایتی است که جامع ترین اطلاعات و خدمات مشاوره ای را از راههای مختلف به شما ارائه و بهترین راه حل ها را در مقابل شما قرار دهد.

  مشاوران شیک اندیش در سایت مشاوره ازدواج چه خدماتی ارائه می دهد:

  کمک در زمینه انتخاب همسر

  انتخاب همسری مناسب و شایسته

  حل مشکلات جوانان در زمینه آشنایی، شناخت و درک همسر آینده

  بررسی شرایط دختر و پسر از لحاظ روحی، رفتاری، خانوادگی، تحصیلات و تفکرات

  راهنمایی های لازم برای شروع یک زندگی خوب، آرام، بدون اختلاف و تنش

  و …

  شیک اندیش نوید بخش آینده ای بهتر برای شماست!

  سایت مشاوره ازدواج شیک اندیش به صورت آنلاین ، تلفنی و حضوری خدمات خود را ارائه می دهد و همچنین این سایت دارای مجموعه ای ازمقالات و فیلم های آموزشی در زمینه ازدواج است.

  همه ما در تمامی مراحل زندگی نیاز به استفاده از تجارب دیگران و مشورت و راهنمایی آنان داریم پس چه خوب است که از مجرب ترین و بهترین مشاور کمک بگیرید و از تجربیات ایشان بهره مند گردید.

  بهترین مشاوران مراکز مشاوره با راه اندازی سایت مشاوره ازدواج می خواهند تا به شما در این امر مهم و مقدس کمک کنند و بهترین خدمات مشاوره­ای را به شما ارائه دهند و هدف ایشان ارائه بهترین راه حل ها و پاسخ ها برای سوالات و مشکلات شما در زمینه ازدواج و انتخاب همسر است.

  شما باید بدرستی بدانید که چه کسانی شایسته زندگی با شما هستند و چه کسانی می توانند شما را یک عمر راضی و خوشحال نگه دارند

  مشاوران شیک اندیش با علم و سالها تجربه ای که دارند مشاوره های مفیدی را در مشاوره ازدواج آنلاین و مشاوره ازدواج تلفنی و مشاوره ازدواج حضوری ارائه می دهند و به شما کمک می کند تا با دیدی باز و اطمینان بیشتری همسر آینده خود را شناخته و برای زندگی مشترک به او تکیه کنید.

  با راه اندازی این سایت مشاوره ازدواج این فرصت به شما عزیزان داده شده تا از تجربه های بهترین مشاوران استفاده کنید و آن ها به صورت آنلاین، تلفنی و یا حضوری پاسخگوی شما خواهند بود. شما می توانید زندگی بسیار شیرینی داشته باشید به شرطی که راهی را انتخاب کنید که درست و حساب شده باشد.

  همچنین شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از خدمات مشاوره آنلاین سایت شیک اندیش استفاده کنید

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  2 نظرات

  پیمایش به بالا