مدل لباس هایی که اندام تان را کشیده تر نشان خواهد داد

مدل لباس هایی که اندام تان را کشیده تر نشان خواهد داد
 • مدل لباس هایی که اندام تان را کشیده تر نشان خواهد داد

  مدل لباس هایی که اندام تان را کشیده تر نشان خواهد داد به انواع مختلفی تقسیم می شوند، از جمله لباس های باریک و ضیق، که با نشان دادن خطوط کشیده شده از بدن شما، اندامتان را در برجستگی قرار می دهند و آن را تحت تاثیر قرار می دهند. لباس های باریک معمولا با استفاده از پارچه های لاغر و اضافه کردن جزئیات مانند جیب ها، قوس ها، نوارهای عریض و غیره، به نظر می رسند که اندام های شما را تحت تاثیر قرار می دهند و اندامتان را کشیده تر نشان می دهند.

  همچنین، لباس های بدن نما و سرسخت نیز می توانند اندام های شما را به نظر باریک تر و کشیده تر بیاندازند. این لباس ها معمولا از جنس پارچه های بسیار محکم و انعطاف پذیر تهیه شده اند و با به کار بستن سایه های تیره و رنگ های یکدست، باعث ایجاد تمرکز بر روی اندام های شما می شوند.

  غیر از لباس های باریک و بالا، لباس های عریض و یا دو جلو نیز می توانند اندام های شما را کشیده و تنک تر نشان دهند. این لباس ها معمولا با جزئیات مانند لایه ها، تنوع در اشکال و طرح ها، باسوییت ها و غیره تزیین می شوند که باز هم بر روی نقاط نگین شما متمرکز می شوند و اندام های شما را جذب توجه قرار می دهند.

  آخرین دسته از لباس های که می توانند اندام های شما را کشیده تر نشان دهند، لباس های کشیده تنی و ضیق می باشند. این لباس ها به خاطر شدت و تنگی خود می توانند اندام های شما را نیز تنگ تر و قدرتمند تر به نظر برسانند. با ساختارهای تنی و جزئیاتی مانند ریش ها، پهنایی ها و نوارهای فانتزی، این لباس ها پس از در دست گرفتن بدن شما به راحتی کشیده می شوند و اندام های شما را در برجستگی قرار می دهند.

  با انتخاب دقیق لباس ها و مدل های مناسب، می توانید اندام های خود را با ترکیب های مختلف و بازی های که همراه با آن تداوم می شوند، به نظر کشیده تر و تنک تر ببینید. به یاد داشته باشید که انواع لباس های مختلف می توانند با تنوع در پارچه ها، رنگ ها و جزئیات، اندام های شما را به شکلی مناسب و مورد نظر شما کشیده تر نشان دهند.

  ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با مدل لباس‌هایی با شما صحبت کنیم که می‌تواند اندام تان را لاغرتر و کشیده تر نشان دهد. اگرچه رژیم لاغری و ورزش ایده آل ترین راه‌ها برای لاغر شدن افراد به حساب می‌آیند؛ اما گاهی با استفاده از برخی ترفندها نیز می‌توانید اندام تان را کشیده و لاغرنشان دهید.

  در ادامه همراه ما باشید تا با این مدل لباس‌ها بیش تر آشنا شویم.

  جلیقه‌های بلندبه صورت کلی هر لباس جلو باز و بلندی، می‌تواند با ایجادی خطای دید قد شما را بلندتر و در نتیجه اندام تان را کشیده تر نشان دهند.

  شلوارهای فاق بلندشلوارهای فاق بلند با بلند تر نشان دادن کمر، اندام شما  را کشیده تر نشان خواهند داد.

  جین‌های مشکی و سرمه ایرنگ‌های تیره می‌توانند اندام شما را لاغر تر و کشیده تر نشان دهند.

  کت‌های لیکت‌ها و کاپشن‌های لی، علاوه بر خوش فرم نشان دادن شانه‌های تان ، به دلیل داشتن بافت‌های عمودی می‌توانند فرم بدن تان را کشیده تر نشان دهند.

  لباس‌هایی با طرح‌های ظریفاگر به استفاده از لباس‌های طرح دار علاقه مند هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از طرح‌های ظریف استفاده کنید.

  لباس‌های تیرهبه صورت کلی لباس‌های تیره می‌توانند،‌ برجستگی‌های بدن شما را کوچک تر نشان دهند.

  لباس‌های مدل بگی نپوشیدلباس‌های گشاد و بگی، اندام شما را بزرگ تر از حد معمول نشان می‌دهد.

  شلوار جین دمپااستفاده از شلوارهای جین دمپا، می‌توانند پاهای شما را لاغر تر نشان دهد، مخصوصا اگر با کفش‌های پاشنه دار ست شود.


  شلوار جین راستهشلوار جین‌های دمپا راسته نیز می‌تواند، ران پای شما را لاغر نشان دهد.

  برجسته کردن کمربرای برجسته کردن کمر خود می‌توانید قسمت باریک تر کمرتان را انتخاب کرده و با یک کمربند ویا بند آن قسمت را برجسته نمایید.

  لگ فاق بلندمانند شلوار جین، لگ‌های فاق بلند نیز می‌توانند شما را باریک تر نشان دهند.

  بلوزهای یقه هفتاگر شکل اندام شما سیبی شکل است، باید از لباس‌های یقه هفت استفاده نمایید.

  استفاده از گنعلاوه بر استفاده از بلوزهای یقه هفت، می‌توانید از گن نیز برای جمع شدن اندام تان استفاده کنید.

  استفاده از لباس زیر مناسباستفاده از لباس‌های زیر مناسب علاوه بر زیبا تر نشان دادن اندام تان، می‌تواند شما را کشیده تر نیز نشان دهد.

  گوشواره‌های بلندجالب است بدانید گوشواره‌های بلند، علاوه بر داشتن زیبایی بیش تر گردن تان را نیز کشیده تر و بلندتر نشان خواهد داد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا