ساعت مچی مردانه : نکاتی که هر مردی باید قبل از خرید ساعت بداند

ساعت مچی مردانه یکی از آکسسوری‌های مهم برای یک تیپ مردانه جسور است. به شرطی که این ساعت مچی درست انتخاب شود و البته با کت و شلور و کفش‌های شما هماهنگ باشد. این هماهنگی برای یک مرد برتر و قدرتمند اساسی و مهم است، زیرا بخشی از ظاهر مردانه شما متبلور شخصیت و قدرت باطنی شماست و اگر دقت کافی بر روی خرید لباس‌های خود و هماهنگی آکسسوری‌هایی مثل ساعت با لباس‌های مربوطه نداشته باشید، شما را فردی شلخته و بی‌نظم معرفی می‌کند، که این شلختگی دلیل بر ناتوانی مردانه است.

مخصوصا زمانی که قرار است در بین جمع‌های دوستانه‌ای باشید که به سبک لباس پوشیدن دقت می‌کنند و یا قرار است سخنرانی و یا جلسه کاری داشته باشید که نیازمند ابهت و قدرت مردانه شماست.

در این مقاله به نکات پیرامون خرید ساعت مچی مردانه می‌پردازیم که خواندن آن خالی از لطف نیست و می‌تواند نکات ویژه‌ای را به شما ارائه بدهد.

ساعت مچی مردانه و ارزش واقعی ساعت

برای خرید یک ساعت مچی مردانه توصیه می‌شود، مثل همیشه عمل نکنید، درست است که وقتی فکر خرید ساعت مچی به ذهنتان خطور می‌کند، بیشتر دوست دارید از قیمت‌ها موجود در بازار مطلع شوید، به خصوص الان که وضعیت اقتصادی نسبت به گذشته تلاطم بیشتری را با خود همراه کرده است.

اما شما در جایگاه فردی که قرار است، برای زندگی خود نقشه دیگری طراحی کنید و قرار است نسبت به بقیه جلوه‌گاه خاص دیگری داشته باشید، باید تغییرات اساسی را هم تجربه کنید، یعنی چه در موقع کار و چه در حین زندگی عادی نیاز است، علاوه بر زیر و رو سازی باطن، به ظاهر خود هم بها بدهید.

متاسفانه اولین بلور شخصیتی شما در نگاه دیگران ظاهر شما است، که اگر آراسته و هماهنگ باشد به خوبی در چشم آن‌ها متبلور می‌شوید. ساعت هم یکی از آکسسوری‌های گران قیمت و چشم‌گیر است که اگر به درستی انتخاب شود، شما می‌توانید، خیلی خوب و با صلابت در بین جمع دوستان و یا همکاران بدرخشید.

اکنون که به اهمیت ساعت مچی مردانه پی بردید، برای خرید این بار به قیمت توجهی نکنید و اگر این ماه پول خرید ساعت را ندارید، بهتر است یک پس‌انداز ویژه برای آن در نظر بگیرید و باکیفیت‌ترین ساعت را خریداری کنید.

معیارهای خرید یک ساعت مچی مردانه

قبل از خرید هر نوع ساعت مچی باید از نکات زیر اطلاع داشته باشید چون تمامی بخش های ساعت جذابیت خاص خودشان را دارند و اگر انتخاب اشتباهی بکنید ممکن است برای ست لباستان جذاب نباشد.

انتخاب صفحه ساعت

 

در نظر بسیاری از مردم ساعت صفحه بزرگ بیشتر به چشم می‌آید و ظاهر فرد را شکیل‌تر و باابهت‌تر نشان می‌دهد. اما قبل از خرید ساعت کلاسیک و یا اسپرت باید به دست و مچ دست خود نگاهی بیندازید.

اگر مچ دست شما خیلی قطور و بزرگ نیست، بهتر است از ساعت‌های صفحه متوسط و یا کوچک استفاده کنید و اگر برعکس دارای دستانی قوی و مچ قطور هستید، از ساعت‌های اسپرت بیشتر می‌توانید استفاده کنید، زیرا اکثر مدل ساعت مچی مردانه اسپرت با صفحات بزرگ هستند.

جنس صفحه ساعت

برای جنس صفحه ساعت معمولا انواع مختلفی در بازار وجود دارد، از جمله پلاستیک، تلق، شیشه و کریستال  که خوب نوع کریستال آن بهترین کیفیت را برای یک ساعت مچی مردانه دارد، زیرا خش و آسیب دیدگی بر نمی‌دارد و نشان‌دهنده یک ساعت گران‌قیمت و باکیفیت است که برای خود شما بهتر خواهد بود به این دلیل که  دچار آسیب دیدگی نمی‌شود و ضد خش و ضد ضربه است پس از نظر خرید هم سود زیادی می‌کنید.

رنگ و جنس بند ساعت

بند ساعت هم یکی از مواردی است که باید با رنگ کفش و کمربند شلوار ست شود، به خصوص زمانی که قرار است، یک جلسه رسمی داشته باشید. این هم رنگ بودن بند ساعت زمانی است که شما از ساعت‌هایی با بند چرمی استفاده می‌کنید، به خاطر همین ست کردن آن با سایر عناصر لباسی مشکل است.

ولی ساعت با بند فلزی که در همه شرایط چه قرار‌های رسمی و چه قرار‌های دوستانه مورد کاربرد است و البته باکیفیت بهتری هم هستند، می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل باشد که به زودی آسیب نمی‌بیند و نیاز به تعمیر نخواهد داشت و در هر شرایطی هم قابل استفاده است.

انتخاب برند ساعت مچی مردانه

و اما مهمترین نکته در مورد خرید ساعت مچی مردانه این است که به برند آن توجه کنید، به ویژه زمانی که شما می‌خواهید، در جمع دوستان و همکارانی باشید که برندبازان قهاری هستند و دوست ندارید بین آن‌ها کم بیاورید. البته حواستان باشد، منظور رقابت و مسابقه با یکدیگر نیست.

این نکات برای مردانی است که دوست دارند ظاهری جذاب و باصلابت داشته باشند تا شخصیت کاریزماتیک آن‌ها بهتر و بیشتر در بین عموم نفوذ کند و در روابط شغلی و عاطفی بهتر عمل کنند و در نهایت به موفقیت برسند.

در ادامه به برخی از برند‌های معروف ساعت مچی مردانه در بازار می‌پردازیم که بهتر است نگاهی به هر یک بیندازید.

ساعت مچی مردانه رولکس

 

ساعت گران قیمت و با اصالت رولکس یکی از باکیفیت‌ترین و محبوب‌ترین ساعت‌های مچی مردانه است که بسیاری از مردان بزرگ با سیاست با قدرت‌های عجیب و شگفت انگیز از این مدل ساعت استفاده می‌کنند.

این ساعت در هر جای جغرافیای زمینی که باشید، به خوبی زمان را به شما نشان می‌دهد و هیچگونه آسیبی در اثر سرماهای قطبی و گرماهای استوایی نمی‌بیند، چون از بهترین متریال ممکن طراحی و ساخته شده است.

متاسفانه خیلی گران قیمت هستند و تقریبا بالای 60 میلیون باید روی آن‌ها حساب باز کرد.

ساعت اسپرت 

ساعت اسپرت علاوه بر اینکه با تیپ‌های اسپرت هماهنگی خوبی دارد، با برخی از تیپ‌های رسمی و نیمه رسمی هم ست کاملی را طراحی می‌کند. اما اگر شما قرار است به یک مکان کاملا رسمی بروید که از کت و شلوار و کفش‌های کلاسیک با رنگ‌های تیره و مشکی هماهنگ شده‌اید، شاید جالب نباشد که از ساعت مچی اسپرت مردانه استفاده کنید.

بنابراین نیاز است که علاوه بر ساعت اسپرت یک ساعت مچی مردانه کلاسیک هم برای قرار‌های رسمی داشته باشید.

ساعت مچی مردانه دیزل

 

ساعت مچی مردانه اسپرت دیزل بهترین برند ساعت اسپرت است که خیال شما را از هر بابت راحت و آسوده می‌کند، به این دلیل که این ساعت امتحان خود را در انواع میدان‌های جنگی پس داده است و همچنین در کوهستان‌های سرد و ناهموار سربلند بیرون آمده است.

بنابراین هزینه برای این مدل ساعت باعث می‌شود شما از لحاظ کیفیت به یک درجه اطمینان کافی برسید و اینکه آنقدر زیبا و مقاوم است که دقیقا برای یک مرد قدرتمند آلفایی تدارک دیده شده است و حیف است که مردان قدرتمند از آن بی‌بهره باشند.

این مدل ساعت مچی مردانه را حتما برای ظاهر خود در نظر بگیرید و جز خرید‌های امسال قرار دهید.

اگر ماشین شخصی شما دیزل هم باشد که واقعا یک ژست معرکه می‌توانید به همراه ساعت و ماشین خود برای دوستان داشته باشید.قیمت این ساعت در بازار بین 1 تا 10 میلیون می‌باشد و همین تنوع قیمت و تنوع طرح به نظر فاکتور‌های خوبی می‌آیند که بهتر است این مدل را در گوشه ذهن خود جهت خرید نگه داریم.

ساعت مچی مردانه سیکو

 

به جرات می‌توان گفت بالای 50 سال قدمت دارد. دارای دوام، عملکر و ارزش بالایی است و این ساعت بین هنرمندان و هنرپیشگان جایگاه ویژه دارد چون تنوع بالایی دارد . برند سیکو جز ساعت‌های مورد علاقه آرنولد شوارتزنگر، جانی دپ و کریستوفر نولان کارگردان است.

دلیل این همه علاقه‌مندی به ساعت مچی مردانه سیکو این است که ترکیبی از طراحی کلاسیک و مدرن مردانه است که هم برای زنان و هم برای مردان مورد استفاده است.در عین حال که با دوام هستند،طراحی‌های ظریف و خیره کننده‌ای را ارائه می‎‌دهند.

قیمت این نوع ساعت در بازار فعلی دو میلیون به بالا می‌باشد.

برند مردانه سیتیزن

ستیزن یک شرکت ژاپنی در توکیو است که ساعت سازی خود را ابتدا با ساعت‌های جیبی شروع کرد و با سرعت زیاد ساعت مچی مردانه سیتیزن را هم به آن اضافه کرد. شاید بتوان گفت یکی از اولین ساعت‌های مچی مردانه است که در زمان جنگ جهانی دوم بهتر از سایر ساعت‌های مچی عمل کرد و بعد از جنگ هم از سرعت پیشرفت خود کم کرد و هنوز هم که هنوزه هر سال مهندسان و طراحان شرکت یک نوع کیفیت جدیدی را به این ساعت مچی مردانه اضافه می‌کنند که از تنوع آن شاید دچار سرگیجه شوید.

برای همین شما می‌توانید ساعت مورد علاقه را متناسب با تیپ و ظاهر خود به درستی از بین برند سیتیزن انتخاب کنید. قیمت این برند در بازار بین یک تا دو میلیون  می‌باشد.

ساعت مچی مردانه برند فسیل

شاید بتوان گفت از معتبرترین و البته باکیفیت‌ترین ساعت‌های مردانه همین برند فسیل است که تنوع طرح و رنگ زیادی دارد و برای انواع تیپ‌های مردانه اعم از کلاسیک، رسمی و اسپرت گونه‌های ویژه خود را دارد. برند فسیل از برند‌های معتبر امریکایی است که یکی از طراحان معروف دنیا چون فیلیپ استارک که در طراحی معماری و انواع وسایل نقلیه نقش بسزایی دارد.

در طراحی مدل ساعت‌های فسیل هم همکاری ویژه با این شرکت دارد. بنابراین در منحصر به فرد بودن این نوع برند ساعت مچی مردانه شکی نداشته باشید که بهترین در نوع خودش است. قیمت این ساعت در بازار بین 2.5 تا 3 میلیون تومان می‌باشد.

ساعت مچی مردانه امپریو آرمانی Emporio Armani

 

ساعت مچی مردانه امپریو آرمانی مخصوص مردان مدرنی است که بسیار بر روی ظاهر و ترکیب لباس خود به همراه سایر آکسسوری‌هایی چون ساعت حساس هستند و دوست دارند، ساعت مچی آن‌ها تنوع رنگ متناسبی داشته باشد.

این نوع ساعت مچی مردانه دارای رنگ‌های طلایی، نقره‌ای ، قرمز رزی به همراه رگه‌های سیاه براق، آبی تیره و خاکستری است.

این ساعت یکی از زیر شاخه‌های ساعت جورجیو آرمانی ایتالیایی است که یک برند قدرتمند و قدیمی می‌باشد و بسیاری از اهالی هنر و سیاست از طرافداران آن هستند.قیمت این مدل ساعت در بازار بالای سه میلیون تومان می‌باشد.

ساعت مچی مردان آلفا

مردان قدرتمند در همه چیز خاص و برتر هستند. از پوشیدن یک ساعت مچی مردانه گرفته تا ایجاد انگیزه و اراده در گروه کاری همیشه عالی عمل می‌کنند. شخصیت کاریزماتیک مرد قدرتمند وابسته به نوع پوشش ظاهری و آکسسوری‌های مورد نیاز مثل ساعت مچی است. بنابراین برای هر یک وقت کافی می‌گذارد.

کتاب می‌خواند تا روحیات قوی را تقویت کند و برای نوع پوشش خود زمان صرف می‌کند تا بهترین را متناسب ظاهر خود انتخاب کند. برای همین در همه حال و در همه زمان خاص است.

 

images

اولین جلسه مشاوره

 

قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

پیمایش به بالا