رشته مهندسی معماری بدون کنکور {مشاوره ثبت نام}

رشته مهندسی معماری بدون کنکور

رشته مهندسی معماری بدون کنکور امکانی است که به دانشجوان فرصت می‌دهد تا بدون نیاز به شرکت در آزمون کنکور و با استفاده از راه‌های دیگر، به عنوان یک دانشجوی معماری وارد دانشگاه شوند.

یکی از راه‌هایی که به دانشجوان این امکان را می‌دهد، استفاده از سیستم آموزش عالی غیرانتفاعی است. برخی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی قبول‌نامه‌ها را براساس سوابق تحصیلی، پروژه‌های هنری و همچنین مصاحبه و ارزیابی شخصیت اعطا می‌کنند. این روش به دانشجوان اجازه می‌دهد به دانشگاه وارد شوند و در رشته معماری تحصیل کنند.

در برخی موارد، دانشجوان می‌توانند از طریق آزمون‌های ورودی مخصوص رشته معماری، به صورت مستقیم و بدون نیاز به کنکور، وارد دانشگاه شوند. این آزمون‌ها معمولاً شامل مواردی مانند آزمون‌های نظری و عملی در زمینه مهارت‌های هنری و معماری، آزمون تحلیل سوابق تحصیلی و پروژه‌های هنری می‌شوند. با قبول در این آزمون‌ها، دانشجوان می‌توانند به عنوان یک دانشجوی معماری در دانشگاه ثبت نام کنند.

همچنین، راه دیگری که برخی دانشجوان می‌توانند بدون کنکور وارد رشته مهندسی معماری شوند، استفاده از رتبه‌های برتر در المپیاد‌های علمی و هنری است. برخی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی امکان پذیرش دانشجوان با رتبه‌های برتر در المپیاد‌های معماری و هنری را دارند. با کسب رتبه برتر در این المپیاد‌ها، دانشجوان می‌توانند وارد دانشگاه شده و در رشته معماری تحصیل کنند.

به طور کلی، اگر دانشجوان تمایلی به شرکت در آزمون کنکور ندارند یا نتوانسته‌اند در آن موفق شوند، هنوز امکان ورود به رشته مهندسی معماری بدون کنکور وجود دارد و می‌توانند به کمک راه‌های دیگر به دانشگاه وارد شوند.

images

اولین جلسه مشاوره

 

قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

پیمایش به بالا