افراد جذاب چگونه دیگران را تحت تاثیر قرار می دهند؟

 • افراد جذاب چگونه دیگران را تحت تاثیر قرار می دهند؟

  افراد جذاب همیشه مورد توجه دیگران قرار می‌گیرند و توانایی دارند تا با حرف زدن، رفتار و نگاهشان دیگران را تحت تاثیر قرار دهند. در این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازیم که چگونه افراد جذاب می‌توانند از قدرت تاثیرگذاری خود بر دیگران بهره ببرند.

  اولین و مهمترین خصیصه افراد جذاب، اعتماد به نفس و اعتماد به نفس بالای آن‌هاست. این افراد با اعتماد به نفس بالا و خودشان را در مقابل دیگران باز می‌کنند و این باعث می‌شود که دیگران نیز به آن‌ها اعتماد کنند و از این رو با حرف‌ها و رفتارشان موافق شوند.

  یکی دیگر از خصیصه‌های افراد جذاب، مهارت در برقراری ارتباطات مناسب با دیگران است. این افراد می‌توانند با حرف‌های خوب و رفتار مناسب، رابطه خوبی با دیگران برقرار کنند و به این ترتیب می‌توانند دیگران را تحت تاثیر خود قرار دهند. افراد جذاب همچنین مهارت خوبی در شنیدن دارند و این باعث می‌شود که دیگران محسوس کنند که این افراد به آن‌ها توجه دارند و با آن‌ها همدردی می‌کنند.

  دیگر یکی از خصیصه‌های افراد جذاب، قابلیت نشان دادن علاقه و توجه به دیگران است. این افراد با نشان دادن علاقه به دیگران، آن‌ها را به خود جذب می‌کنند و باعث می‌شوند که دیگران هم احساس رابطه دوطرفه و ارتباط نزدیک با آن‌ها داشته باشند.

  خصیصه دیگری که افراد جذاب دارند، توانایی در نوع موفقیت دیگران است. این افراد با نشان دادن توانایی در موفقیت دیگران، به آن‌ها انگیزه می‌دهند و باعث می‌شوند که دیگران به آن‌ها احترام بیشتری بگذارند.

  از طرفی، افرادی که می‌خواهند جذاب و تاثیرگذار باشند باید از خود درست و زیبا نگه دارند. این افراد با نشان دادن اهتمام به خود، باعث می‌شوند که دیگران به آن‌ها احترام بیشتری بگذارند و در نتیجه با حرف‌ها و رفتارشان موافق شوند.

  در نهایت، افراد جذاب با داشتن خصیصه‌های فوق، توانایی دارند که به دیگران انرژی و انگیزه بدهند و باعث موفقیت آن‌ها بشوند. این افراد می‌توانند در محیط کار، دوستان، خانواده و … تاثیرگذار باشند و باعث رشد و پیشرفت دیگران شوند.

  در نتیجه، افراد جذاب با توجه به خصیصه‌هایی که دارند، می‌توانند به عنوان الگویی برای دیگران در جامعه عمل کنند و با رفتار و حرف‌هایشان موجب ایجاد ارتباطات صمیمی و موثر با دیگران شوند.

  جذاب بودن بودن به معنی فرد موفق یا پولدار بودن نیست. حتی به معنیِ نحوه ارائه مطلبی و یا نوع پوشش ما هم نیست. جذاب بودن یعنی انجام یک سری کارهای خاص…

  بعضی از افراد با کارهایی که میکنند احساس مهم بودن در ما ایجاد میکنند.
  بعضی از افراد با کارهایی که میکنند احساس خاص بودن به ما دست میدهد.
  بعضی از افراد زمانی که وارد جایی میشوند تمام توجه ها را به سمت خود جذب میکنند.

  بعضی از افراد ناخودآگاه و بر حسب عادت کارهایی انجام میدهند که دیگران دوست دارند وقت بیشتری با آنها سپری کنند، بیشتر با آنها صحبت کنند و یا حداقل کنار آنها باشند تا توجهات نیز به آنها انتقال پیدا کند. حتما شما هم در زندگی چنین افرادی را می شناسید که نوعی خاص بودن و اعتماد در وجودشان نهفته است. این افراد جذاب هستند.

  اما متاسفانه ،جذابیت هایی که فرد به طور مادرزادی با خود همراه دارد در گذر زمان قدرت خودش را از دست میدهد. اگر عادات صحیحی برای تقویت آن نداشته باشیم بدون شک در گذر زمان فراموش میشود و قدرت پیشین را نخواهد داشت.

  اما خبر خوب اینجاست : جذابیت یک خصیصه ذاتی و اکتسابی است.
  شما اگر فرد جذابی هستید میتوانید آنرا تقویت کنید تا همچنان قدرتش را حفظ کند و اگر فرد جذابی نیستید میتوانید آنرا بدست آورید… خیلی ساده.

  افراد موفق، تنها عادت های موفقی دارند. افرادجذاب نیز، فقط عادت های جذابیت دارند.
  شما در این مقاله این عادات را میخوانید. ۱۰ عادت اصلی و مهمی که افراد جذاب برای تاثیرگذاری بر دیگران دارند. این عادات نیاز به تمرین دارد. شما باید آنها را هر روز تمرین کنید.
  زیرا در دنیای تجارت به علت رقابت بالا شما زمان اندکی برای تاثیرگذاری بر شریک، مشتری و یا سرمایگذارتان دارید… آنرا از دست ندهید.

  شما در این مقاله میخوانید :

  افراد جذاب چگونه دیگران را تحت تاثیر قرار می دهند؟؟
  چطور میتوانیم این عادات را بدست آوریم؟
  چه تمرین هایی برای حفظ و توسعه ی این عادات کاریزماتیک وجود دارد؟
  چطور میتوانیم از این عادات در تاثیر گذاری بر دیگران استفاده کنیم؟
  چطور کاری کنیم دیگران مایل باشند زمان بیشتری را در کنار ما سپری کنند؟
  چطور کاری کنیم دیگران ما را تحسین کنند؟
  و …

  افراد جذاب چگونه دیگران را تحت تاثیر قرار می دهند؟:

  افراد جذاب معمولاً با شخصیتی پویا و موشکافانه برخورد می‌کنند و برای دیگران جذاب و جذاب هستند. آن‌ها با قدرت ارتباطی بالا، درک عمیق از قرار دادن خود در جایگاه دیگران و توانایی ایجاد ارتباط شخصی موثر، می‌توانند برای دیگران بسیار جذاب باشند. همچنین، افراد جذاب معمولاً به عنوان مرجعی برای مشاوره، پشتیبانی و همچنین در زمینه‌های مختلف مثل هنر، ورزش، تحصیلات و… خدمات ارائه می‌دهند. به طور کلی، افراد جذاب برای دیگران جذابیت اجتماعی ایجاد می‌کنند که از آن‌ها در جامعه، کار و روابط شخصی بهره‌مندی می‌شود.

  ۱. آنها بیشتر سکوت میکنند تا حرف بزنند :

  سوال بپرسید، تماس چشمی برقرار کنید، لبخند بزنید، ناراحتی تان را در چهره تان نشان دهید، سرتان را تکان دهید و کارهای دیگری که بدون صحبت کردن بتوانید احساس درک تان را به طرف مقابل القا کنید.

  این تمام کارهایی است که نیاز دارید انجام دهید تا به طرف مقابلتان نشان دهید فرد مهمی است.
  زمانی که صحبت میکنید، هرگز نصیحت نکنید ! مگر آنکه از شما خواسته شده باشند که پیشنهاد یا نصیحت تان چیست. گوش دادن به صحبت های طرف مقابل تان بیشتر از نصیحت کردنتان برای او مهم است، زیرا زمانی که شروع به نصیحت میکنید اکثر مکالمات به سمت خودتان و درباره شما تغییر جهت میدهد.

  تنها زمانی صحبت کنید که گفته مهمی برای گفتن دارید و تنها زمانی آنرا اعلام کنید که احساس کنید برای طرف مقابل مهم است (نه شما).

  ۲. آنها شنیدنی ها را گلچین نمیکنند :

  مطمئنا این افراد را در زندگی دارید یا دیدی : زمانی که صحبت میکنید سکوت میکنند و به صحبت های شما تا آخرین کلام گوش میدهند… تا وقتی که از آنها سوالی نپرسید هنوز در حال گوش دادن هستند ! اما کاملا ساکت، بدون حرکت و ثابت.

  احساس میکنید زمانی که شما در حال صحبت هستید این افراد در حال سفر رویاهایشان هستند… حتی با اینکه حرفی نمیزنند و گوش میدهند اما انگار فقط ادای گوش دادن را در می آورند.

  افراد جذاب به شدت با این رفتار مخالفند.
  آنها عادت دارند حتی به بی اهمیت ترین حرف های طرف مقابلشان گوش دهند. حتی اگر قرار است چندین ساعت به گفتگو بپردازند. افراد جذاب برایشان مهم نیست مرتبه اجتماعی، حساب بانکی و یا محل سکونت طرف مقابلشان کجاست، آنها به تمام صحبت های آنها گوش میدهند و چنان غرق در صحبت میشوند که انگار واقعا ویژگی های مشترک زیادی باهم دارند.

  ۳. آنها حواس پرتی ها را از خود دور میکنند :

  افراد کاریزماتیک به خوبی درک کرده اند که : شما اگر حواستان به وسایل ارتباطی و سرگرمی های خودتان باشد، هرگز نمیتوانید حواستان را به ارتباط با طرف مقابلتان متمرکز کنید.

  زمانی که طرف مقابلتان با شما حرف میزند یا شما با او در حال صحبت هستید به تلفن همراهتان خیره نشوید, به مانیتور لپ تاپ تان خیره نشوید، 


  به افراد که در حال گذر هستند نگاه نکنید… فقط و فقط با حواستان را متمرکز کنید به صحبت های طرف مقابلتان.

  حداکثر تمرکز بر صحبت های طرف مقابلتان بهترین هدیه ای است که میتوانید به او بدهید. در این عصر از زندگی آنقدر وسایلی برای جذب تمرکز حواس وجود دارد که شما اگر غرق در صحبت های طرف مقابلتان شوید کار بزرگی برای او کردید… از خود گذشتگی.

  شما این هدیه را به طرف مقابلتان بدهید و خواهید دید چطور همیشه دوست خواهد داشت با شما هم صحبت شود یا فقط وقتش را با شما بگذراند.

  ۴. آنها قبل از گرفتن ،میدهند – و معمولا هرگز هیچ چیز دریافت نمیکنند :

  اگر میخواهید ارتباطات موفق و بلند مدتی داشته باشید؛ همیشه به فکر این باشید که چطور میتوانید به دیگران کمک کنید تا از آنها چیزی دریافت کنید.
  باید بیشتر به فکر این باشید که چطور میتوانید دیگران را شاد کنید تا اینکه از دیگران استفاده کند. شما زمانی که فکر گرفتن هستید یا به قولی همیشه “دست بگیر” داشته باشید مردم بعد از دو سری معاشرت با شما به خوبی این را خواهند فهمید و به زودی شاهد قطع روابط خواهید بود.

  ۵. آنها طوری رفتار نمیکنند که انگار مهمترین فرد هستند :

  تنها افراد که از خودشیفتگی، خودپسندی و اعتماد به نفس کاذب شما خوششان می آید افراد خودشیفته، خودپسند و با اعتماد به نفس کاذب هستند.

  دیگران نه تنها خوششان نمی آید بلکه گذر وقت با چنین افراد برایشان خسته کننده و همراه با ناراحتی است. و زمانی که این افراد وارد جایی میشوند دیگران احساس خوبی نسبت به آن فرد ندارند…

  ۶. … چون فهمیده اند دیگران اهمیت بیشتری دارند :

  شما قبلا چیزهایی که باید میدانستید را میدونید. از طرزفکرتان اطلاع دارید, عقاید و اعتقاداتتان را میدانید، نگرشتان را نسبت به دنیا و مردم میدانید.
  تمام چیزهایی که میدونید مربوط به شما میشود و اصلا مهم نیستند چون برای شما هستند. شما نمیتوانید هیچ چیزی از خودتان یاد بگیرید.

  اما آیا میدانید دیگران چه چیزهایی میدانند؟ چه تجربیاتی دارند؟ چه ایدئولوژی دارند؟ چه نگرشی به دنیا و مردم دارند؟

  عقاید و دانسته های طرف مقابلتان در هنگام گفتگو باید بیشتر از دانسته های خودتان اهمیت داشته باشد زیرا شما در حال یادگیری چیزهای جدیدی خواهید بود… پس دفعه بعد هنگام گفتگو با دوستان یا افراد غریبه بیشتر در مورد عقاید, نقطه نظر, تجربه هایشان سوال بپرسید تا بخواهید عقاید, نقطه نظر و تجربیات خودتان با به طرف مقابل بگویید.

  ۷. آنها نورافکن را بر روی طرف مقابل می اندازند :

  هیچکس در این دنیا به اندازه کافی تحسین نشده. نه من، نه شما و نه فردی که قرار است با او هم صحبت شوید.
  اما این وظیفه (و عادت) شماست که به عنوان یک فرد کاریزماتیک به دیگران بگویید چه کارهایی را به نحو احسن انجام دادند، چه ویژگی های خوبی دارند و چرا مهم هستند.

  چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونید برای چی مهم هستند؟ نمیدونید چه کارهایی را به نحو احسن انجام دادند؟ یا چه ویژگی های خوبی دارند؟ واقعا شرم آوره… این وظیفه شماست جواب این سوال ها را پیدا کنید، مردم خودشان هم اکثر اوقات نمیدانند چه ویژگی های خوبی دارند.

  شما اگر این عادت را در خود نهادینه کنید، نه تنها مردم شروع به تحسین ویژگی ها و کارهای شما میکنند بلکه رفتار شما را نیز تحسین میکنند…

  با این رفتار میتوانید کاری کنید طرف مقابل احساس مهم بودن کند و بخواهد دستآورد های بیشتری داشته باشد (و هرگز شما را فراموش نکند)

  ۸. آنها کلماتشان را از قبل آماده میکنند :

  کلمات قدرت باورنکردنی ای دارند.
  شما باید به خوبی از این قدرت استفاده کنید زیرا مانند شمشیر دو لبه است.

  افراد کاریزماتیک به نحو احسن مهارت استفاده از کلمات را فرا گرفته اند. برای مثال شما نباید به قرار ملاقات بروید، شما میخواهید که به سر قرار ملاقات بروید.
  شما نباید یک ارائه خوب برای مشتری ها آماده کنید، شما میخواهید بهترین ارائه برای تاثیرگذاری بر روی مشتری تان را آماده کنید.
  شما نباید یک کارمند استخدام کنید، شما میخواهید بهترین فرد متقاضی شغل را وارد تیم کاری خود کنید.

  شما باید به عنوان یک فرد کاریزماتیک، جملاتتان و کلماتتان سرشار از انرژی، شادی و قدرت باشد. بهتره کلمات ناامید، خسته کننده و ناراحت را از فرهنگ لغات خود پاک کند.

  ۹. آنها در مورد شکست دیگران صحبت نمیکنند :

  اگر به شنیدن در مورد شکست دیگران یا پشت سر شخص دیگری حرف زدن برایتان جذاب هست باید بدانید که شاید جذاب باشد… اما لازم نیست.

  مشکل اینجاست، واقعا داستان شکست و ناکامی های دیگران موضوعی مهم نیست. افراد کاریزماتیک هرگز پای صحبت های افرادی که مدام در حال صحبت در مورد دیگرانند نمی نشینند. آنها میدانند وقتشان ارزش دارد و بهتر است بر روی ایده های نو و راه حل مسائل آنرا استفاده کرد تا گفتگو در مورد شخص سومی که ناکامی یا تجربه ای بد داشته است.


  نکته مهم دیگر : زمانی که فردی نزد شما از شخص دیگری بد میگویید بدون شک نزد شخص سومی نیز در مورد شما چنین صحبت هایی خواهد داشت. این اصل را بدانید و بدانید که دیگران هم میدانند…

  ۱۰. …اما شکست های خودشان را میپذیرند :

  معمولا هنگامی که از مردم عادی سوال میشود چرا شخصی را کاریزماتیک و تاثیرگذار مینامند جوابشان این است : زیرا اشتباهاتشان را با جرات و نهایت اعتماد می پذیرند… آنها فردی موفق به نظر میرسند.

  لغت کلیدی : به نظر میرسند.
  بله، افرادی که کاریزماتیک هستند از اشتباه کردن ترسی ندارند و میدانند که فرد کاملی نیستند و امکان دارد اشتباه کنند. آنها اشتباه شان را می پذیرند و برای آن دلیل و بهونه و … نمی آورند.

  شما نیز برای اینکه فردی کاریزماتیک باشید نیاز نیست حتما موفق یا پولدار باشید.
  برای اینکه فردی کاریزماتیک باشید نیاز نیست یک نابغه باشید و هیچ خطایی در کارتان نباشد.
  برای اینکه فردی کاریزماتیک باشید تنها کاری که باید بکنید داشتن تواضع و قبول شکست هایتان است. اگر کاری را اشتباه انجام دادید آنرا اعلام کنید و بپذیرید که اشتباه کردید. نیاز نیست به کسی جواب پس دهید اما باید قبول کنید که اشتباه کردید.

  نکته مهم : شما هرگز نباید به اشتباهات دیگران بخندید، اما باید همیشه به اشتباهات خودتان بخندید. زیرا مردم نیز به شما نخواهند خندید، بلکه با شما خواهند خندید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا