۱۰ نشانه که کسی جذب شما شده (مهم‌ترین نشانه های جذب شدن)

نشانه های جذب شدن
 • ۱۰ نشانه که کسی جذب شما شده

  هرگاه با شخصی آشنا می‌شوید، ممکن است او شما را جذب کند و به شما علایق و توجه خود را نشان دهد. با این حال، شما ممکن است به دلیل عدم تجربه در شناسایی نشانه‌های جذب از آن‌ها غافل شوید. در این مقاله، به بررسی برخی از نشانه‌هایی که نشان می‌دهند کسی جذب شماست، می‌پردازیم.

  ۱- تمرکز بر شما
  یکی از اولین نشانه‌های جذب کسی، تمرکز او بر شماست. اگر شخصی به شما توجه زیادی می‌کند و همیشه به حرف‌های شما گوش می‌دهد، ممکن است او شما را جذب کرده باشد. همچنین، اگر شخصی با شما صحبت می‌کند و در حین صحبت به دیگران توجه نمی‌کند، نشانه دیگری از جذب شدن است.

  ۲- ارسال پیام
  اگر شخصی به شما پیام می‌فرستد و به سرعت به پاسخ شما پاسخ می‌دهد، نشانه دیگری از جذب شدن است. همچنین، اگر شخصی سعی می‌کند با شما در تماس باشد و به دنبال ارتباط بیشتر با شماست، ممکن است او شما را جذب کرده باشد.

  ۳- نشانه‌های بدنی
  نشانه‌های بدنی همیشه یکی از بهترین راه‌ها برای شناسایی جذب شدن هستند. اگر شخصی با شما صحبت می‌کند و چشمانش به شما خیره است، نشانه دیگری از جذب شدن است. همچنین، اگر شخصی به شما لبخند می‌دهد و به شما نگاه می‌کند، نشانه دیگری از جذب شدن است.

  ۴- اهتمام به شما
  یکی دیگر از نشانه‌های جذب شدن، اهتمام به شماست. اگر شخصی به شما پرسش‌هایی در مورد زندگی شما می‌کند و به دنبال شناخت بیشتر از شماست، ممکن است او شما را جذب کرده باشد. همچنین، اگر شخصی به شما کمک می‌کند و به دنبال رفع مشکلات شماست، نشانه دیگری از جذب شدن است.

  در نهایت، باید به این نکته توجه کرد که هر فردی نشانه‌های خاص خود را برای جذب شدن دارد. بنابراین، بهتر است به نشانه‌های بدنی و کلامی شخص توجه کنید تا بتوانید بفهمید آیا این شخص شما را جذب کرده است یا خیر.

  (مهم‌ترین نشانه های جذب شدن)

  جذب شدن یکی از احساساتی است که هر فردی در زندگی خود حتما با آن روبرو شده است. برخی از ما ممکن است با این احساس بیشتر آشنا باشیم و بتوانیم به راحتی به دیگران جذب شویم، اما برخی دیگر با مشکلاتی در این زمینه روبرو هستند و ممکن است به سختی به دیگران جذب شوند.

  در اینجا ما به بررسی مهم‌ترین نشانه‌های جذب شدن می‌پردازیم:

  ۱. صحبت کردن با اعتماد به نفس
  یکی از اصلی‌ترین نشانه‌های جذب شدن صحبت کردن با اعتماد به نفس است. زمانی که شما با دیگران صحبت می‌کنید، باید به دیگران نشان دهید که شما مطمئن و قطعی هستید و می‌توانید با اعتماد به نفس صحبت کنید. این کار می‌تواند به شما کمک کند که به راحتی به دیگران جذب شوید.

  ۲. ایجاد ارتباط بین خود و دیگران
  یکی دیگر از نشانه‌های جذب شدن ایجاد ارتباط بین خود و دیگران است. زمانی که شما با دیگران صحبت می‌کنید، باید به دیگران نشان دهید که شما به آن‌ها اهمیت می‌دهید و از اینکه با آن‌ها صحبت می‌کنید لذت می‌برید. این کار می‌تواند به شما کمک کند که به راحتی به دیگران جذب شوید.

  ۳. نشان دادن علاقه به دیگران
  یکی دیگر از نشانه‌های جذب شدن نشان دادن علاقه به دیگران است. زمانی که شما به دیگران نشان می‌دهید که به آن‌ها علاقه دارید، این کار می‌تواند به شما کمک کند که به راحتی به دیگران جذب شوید. به عنوان مثال، اگر شما به یک دوست خود بگویید که برای دیدار با او خیلی شوق دارید، این کار می‌تواند به شما کمک کند که به راحتی به او جذب شوید.

  ۴. نشان دادن احساسات خود
  یکی دیگر از نشانه‌های جذب شدن نشان دادن احساسات خود است. زمانی که شما به دیگران نشان می‌دهید که احساسات خود را با آن‌ها به اشتراک می‌گذارید، این کار می‌تواند به شما کمک کند که به راحتی به دیگران جذب شوید. به عنوان مثال، اگر شما به یک دوست خود بگویید که احساس ترسی در مورد اینکه چگونه بهترین کار را انجام دهید دارید، این کار می‌تواند به شما کمک کند که به راحتی به او جذب شوید.

  در نهایت، باید به این نکته توجه داشت که جذب شدن به دیگران یک مهارت است که می‌توان آن را با تمرین و تلاش بهبود داد. با توجه به مهم‌ترین نشانه‌های جذب شدن که در بالا بیان شد، شما می‌توانید به راحتی به دیگران جذب شوید و روابط خود را بهبود بخشید.

  دراین مقاله به بررسی نشانه های جذب شدن مرد یا زن می پردازیم که با دانستن آن ها متوجه می شوید که آیا فرد موردنظر شما جذب شما شده است یا خیر. و نشانه های مرد یا زن عاشق را تشخیص دهید.

  • ۱-آن شخص به صدای شما واکنش نشان می‌دهد:

  یکی از نشانه های جذب شدن واکنش نشان دادن به صدای شماست. صدای شما واقعاً می‌تواند افراد دیگر را به شما جذب کند.

  تحقیقات نشان داده که خیلی از خانم‌ها جذب صدای بم‌تر، در مردان می‌شوند، درحالی‌که مردان صدای بلند در خانم‌ها را دوست دارند.

  همتن طور که می‌دانید آدم‌های چرب‌زبان باسوادتر به نظر می‌آیند. همین‌طور اگر بتوانید آهنگ صدایتان را تغییر دهید خیلی جذاب‌تر به نظر می‌آیید.

  ممکن است شریک عاطفی شما عاشق آهنگ صدای شما شده باشد.

  پس حواستان به او باشد تا ببینید او به صدای شما با لبخند پاسخ می‌دهد یا خیر. اگر این‌طور هست ممکن است نشانه‌این باشد که جذب شما شده است.

  ۲-او برای به دست آوردن شما سخت تلاش می‌کند:

  وقتی باکسی آشنا می‌شویم که ناز می‌کند. بیشتر تلاش می‌کنیم تا توجهش را جلب کنیم. همه این‌ها در یک‌چیز خلاصه می‌شود و آن در دسترس بودن است. هرچه کمتر در دسترس باشید بقیه بیشتر شمارا می‌خواهند. پس یکی دیگر از نشانه های جذب شدن تلاش او برای جلب‌توجه و رسیدن به شماست.

  ۳-راحت نشستن:

  از نشانه های جذب شدن می‌توان به زبان بدن و نحوه نشستن او اشاره کرد.

  زبان بدن چیزهای زیادی را در مورد دسترس بودن و گرایش دادن نشان می‌دهد. مثلاً وقتی کسی جلوی شما راحت می‌نشیند نشانه در دسترس بودن است که این برای هردو جنس مرد و زن صدق می‌کند. یا مثلاً دست‌های باز و ارتباط چشمی طولانی‌مدت هم همین‌طور است.

  ۴-او درباره مجرد بودنش حرف می‌زند:

  وقتی کسی یک‌دفعه چیزی می‌گوید که نشان می‌دهد مجرد و تنهاست این نشانه خوبی است و احتمالاً نشانه‌ای از جذب شدن است.

  و شما هم می‌توانید به سیگنال او واکنش نشان دهید.

  ۵-نوازش کردن:

  مطالعات نشان داده که نوازش کردن از نشانه های جذابیت است. پس اگر به هر بهانه‌ای دستتان را می‌گیرد و یا مواردی مانند این، می‌تواند نشانه مهمی از کشش و دلبستگی باشد. نوازش کردن که یکی از نشانه های جذب شدن است می‌تواند کشش و علاقه او را به شما نشان دهد.

  ۶-گفتن اطلاعات شخصی:

  به‌عنوان یک قانون کلی هرچقدر یک نفر اطلاعات شخصی بیشتری از خودش به شما بگوید بیشتر به شما علاقه دارد. این کار می‌تواند خیلی نامحسوس انجام شود. مثلاً ممکن است یک نفر به شما بگوید مشکل سختی دارد یا شکست عشقی خورده است اما خیلی نامحسوس بیان کند. پس فاش کردن اسرار و گفتن اطلاعات شخصی نیز از نشانه های جذب شدن به شمار می‌رود.

  ۷-سربه‌سر گذاشتن:

  سربه‌سر گذاشتن یکی دیگر از نشانه های جذب شدن است.

  سربه‌سر گذاشتن یعنی بدون نیت بد برای شوخی، طرف مقابل را بخندانی و اذیت کنی؛ اما یادتان باشد هیچ‌وقت به نقطه‌ضعف‌های طرف مقابل نخندید

  ۸-میزان گشادشدن مردمک‌های چشم به برانگیختگی و کشش بستگی دارد:

  همه ما می‌دانیم که چشم‌های ما درون ما را نشان می‌دهد، اگر خوب به چشم‌های شریک عاطفی‌تان نگاه کنید ممکن است بفهمید که به شما علاقه دارد یا خیر.

  مطالعات نشان داده وقتی کسی خوشحال می‌شود مردمک چشمش گشاد می‌شود. این می‌تواند نشانه خوبی برای گرایش جنسی هم باشد.

  وقتی به کسی که به او کشش دارید نگاه می‌کنید چشم‌هایتان گشاد می‌شود؛ و این‌یکی از نشانه های جذب شدن او به شماست.

  ۹-ور‌رفتن به چیزهایی که اطرافشان است:

  وقتی کسی دستپاچه یا بی‌قرار می‌شود، ممکن است با موهایش، دستبند یا ناخنش بازی کند؛ اما با توجه به مطالعات اخیر این رفتارها می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که او از شما خوشش می‌آید.

  مطالعات نشان داده است کسانی که از هم خوششان می‌آید، وقتی باهم حرف می‌زنند اغلب با دکمه یا زیپ لباسشان یا موهایشان و… بازی می‌کنند.

  ۱۰-تقلید کردن:

  یکی از نشانه های بزرگ دیگر برای کشش به کسی تقلید کردن است.

  اگر به‌دقت نگاه کنید متوجه می‌شوید که شریک عاطفی شما از حرکات و رفتارهای شما به طرز ظریفی تقلید می‌کند.

  مثلاً ممکن است سرش را همان‌طور که شما خم می‌کنید خم کند و یا زبان بدنی مثل شما داشته باشد و ژست‌های شمارا تقلید کند.

  کدام‌یک از نشانه های جذب شدن که در این مقاله آمد برای شما جالب بود

  شما همچنین می توانید مقاله ۱۰ نشانه عاشق شدن مرد را نیز مطالعه کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا