شوهرم اجازه نمیده با دوستام بیرون برم چیکار کنم؟⭐

شوهرم اجازه نمیده با دوستام بیرون برم
 • شوهرم اجازه نمیده با دوستام بیرون برم

  ازدواج و زندگی مشترک، یکی از مهمترین تصمیماتی است که در زندگی می‌گیریم. با این حال، در بسیاری از موارد، ممکن است دو نفر با تفاوت‌هایی روبرو شوند که باعث ایجاد مشکلاتی در رابطه آن‌ها می‌شود. یکی از این مشکلات، ممکن است مربوط به اموری باشد که در نگاه اول به نظر ساده می‌رسند، مانند اینکه یکی از همسران، به دلیل داشتن نگرش‌ها و اعتقادات خود، اجازه نمی‌دهد دیگری با دوستان خود بیرون برود. این مشکل، در نگاه اول ممکن است به نظر ساده بیاید، اما می‌تواند باعث ایجاد تنش‌های شدید بین همسران شود و در نهایت به افت شدید در رابطه آن‌ها منجر شود.

  اگر همسر شما شما را از دیدار با دوستان خود منع کرده، بهتر است قبل از اینکه به این موضوع واکنش نشان دهید، سعی کنید به دلایل او بپردازید. ممکن است او این رفتار را به دلیل روابط قبلی خود با دوستانش داشته باشد و از تجربیات منفی خود به دلیل دوستانش تأثیر گرفته باشد. همچنین، ممکن است او نگرش‌هایی داشته باشد که از نظر شما قابل درک نیست. در این موارد، بهتر است با همسر خود صحبت کنید و تلاش کنید تا به دلایل واقعی این رفتار او پی ببرید.

  بازیابی اعتماد به نفس همسر شما، یکی از مهمترین مواردی است که باید در این موقعیت انجام دهید. به او نشان دهید که شما از دوستی با دوستان خود بیشتر از هر چیزی استقبال می‌کنید، اما به هیچ وجه نمی‌خواهید کاری کنید که او را ناراحت کنید. با این کار، شما می‌توانید پایه‌ای برای ایجاد اعتماد بین خود و همسرتان بسازید و به او نشان دهید که تلاش می‌کنید تا به دلایل او بپردازید.

  اگر پس از صحبت با همسرتان، او هنوز اجازه نمی‌دهد با دوستان خود بیرون بروید، بهتر است به او نشان دهید که شما به او احترام می‌گذارید و از اینکه او ناراحت شود، نگران هستید. در نهایت، این مسئله نیاز به صبر، تفکر و تلاش دارد تا به راه‌حلی برای این موضوع برسید، به گونه‌ای که هر دو طرف راضی باشند. صبر و تلاش برای پیدا کردن راه‌حل مناسب، می‌تواند به شما کمک کند تا ارتباط خود را با همسرتان تقویت کنید و دوباره به صورت مطلوبی با دوستان خود بیرون بروید.

  چه کار کنم شوهرم به من اجازه بدهد با دوستانم بیرون بروم؟

  ازدواج و زندگی با همسر می‌تواند بهترین تجربه زندگی شما باشد. با این حال، از طرف دیگر، نیاز به تعامل با دوستان و خارج شدن از خانه برای برخورد با مشکلات روزمره و یا ایجاد روابط اجتماعی نیز حس می‌شود. برای بسیاری از زوج‌ها، به دست آوردن اجازه شوهر برای بیرون رفتن با دوستان ممکن است چالش بزرگی باشد. در اینجا چند نکته برای نشان دادن اینکه شما باید به دوستانتان بروید و به شوهر خود اجازه دهید شما بروید بیان می‌شود.

  ۱- برای شوهر خود محترم باشید: گاهی اوقات برای اینکه شوهر شما به شما اجازه بدهد بیرون بروید، شما باید در برخورد با او محترم باشید. اگر می‌خواهید اجازه بیرون رفتن با دوستان را بگیرید، به شوهرتان به شیوه‌ای احترام‌آمیز صحبت کنید. به او گفته نشود که او مسئولیت شماست و باید به شما اجازه بدهد، بلکه به او احترام بگذارید و به او نشان دهید که شما آنقدر بزرگسال هستید که می‌توانید خودتان مسئولیت برعهده بگیرید.

  ۲- به شوهرتان اطمینان دهید: ممکن است برای شوهر شما نگرانی‌هایی درباره بیرون رفتن شما با دوستانتان وجود داشته باشد. به او بگویید که شما به دوستانتان احترام می‌گذارید و قصد دارید به خانه برگردید. همچنین باید به او نشان دهید که در صورتی که مشکلی پیش بیاید، با شما تماس خواهد گرفت.

  ۳- توضیح دهید که چرا برای شما مهم است: به شوهرتان بگویید که برای شما چرا بیرون رفتن با دوستان مهم است. شاید شما نیاز داشته باشید که با دوستانی که به شما نزدیک هستند، صحبت کنید و یا احساس کنید که به عنوان یک فرد مستقل و با ارزش در جامعه به شمار می‌آیید.

  ۴- برنامه ریزی کنید: اگر شوهر شما نگرانی‌هایی دارد، بهتر است برای بیرون رفتن با دوستان خود به طور مستقل برنامه ریزی کنید. به شوهرتان بگویید که شما چه زمانی برمی‌گردید و اگر او تماسی با شما بگیرد و جواب نگرفت، چگونه با دوستانتان تماس بگیرد.

  ۵- حرف خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید: اگر شما به دوستانتان می‌روید، به آن‌ها بگویید که شوهرتان نگران است و چه برنامه‌ای برای برگشت دارید. در صورتی که شوهرتان به دوستانتان متوجه شود که شما به اشتراک چه مسائلی با آن‌ها می‌گذارید، به احتمال زیاد این اجازه را به شما نخواهد داد.

  اگر شما به دنبال اجازه شوهرتان برای بیرون رفتن با دوستان هستید، مهم است که به شوهرتان نشان دهید که شما به او احترام می‌گذارید و به شما اجازه بدهید که به عنوان یک فرد مستقل و با ارزش در جامعه به شمار بیایید. به او نشان دهید که شما به دوستانتان احترام می‌گذارید و در صورتی که مشکلی پیش بیاید، با شما تماس خواهد گرفت.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا