مشاوره کسب و کار تلفنی(خدمات مشاوره کسب و کار)

مشاوره کسب و کار تلفنی
 • مشاوره کسب و کار تلفنی

  مشاوره کسب و کار تلفنی ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی در زمینه های مختلف کسب و کار با استفاده از تلفن و ارتباطات الکترونیکی است. این خدمت به کارآفرینان، صاحبان کسب و کار، مدیران و افرادی که در حوزه صنعت و بازاریابی فعالیت می کنند، ارائه می شود.

  مشاوران تجربه دار و متخصص در زمینه های مختلف کسب و کار هستند و می توانند به مشتریان خود در امور استراتژیک، بازاریابی، مدیریت، مالی، منابع انسانی و سایر موضوعات مرتبط کمک کنند. این خدمت بر اساس نیازهای هر مشتری شخصی سازی می شود و به صورت تلفنی ارائه می شود تا مشتریان بتوانند با راحتی و در هر زمانی که نیاز دارند، از خدمات مشاوره استفاده کنند.

  مزایای مشاوره کسب و کار تلفنی شامل صرفه جویی در زمان و هزینه، امکان ارتباط با مشاوران متخصص در هر کجای جهان، ارائه راهکارهای سریع و مؤثر، حفظ حریم خصوصی مشتریان و امکان ارتباط مستمر و دوره ای با مشاور مورد نظر است.

  مشاوره کسب و کار تلفنی یک راه عالی برای کسب دانش و راهنمایی در زمینه های کسب و کار است و به مشتریان کمک می کند تا استراتژی های موفقی را برای رشد و توسعه کسب و کار خود ایجاد کنند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا