چگونه یک مرد را با حرف زدن خود تحریک کنیم؟

چگونه یک مرد را با حرف زدن خود تحریک کنیم؟
 • چگونه یک مرد را با حرف زدن خود تحریک کنیم؟ چگونه یک مرد را با حرف زدن خود تحریک کنیم؟

  چکیده مطلب

  یکی از مهمترین فاکتورهای ازدواج موفق، داشتن یک رابطه جنسی مناسب است. هر زن و شوهری باید به رابطه جنسی خود توجه ویژه‌ای داشته باشند و برای برآورده کردن نیاز طرف مقابلشان تلاش کنند. اما زوج‌های بسیاری از اهمیت رابطه جنسی بی خبر هستند و بدون توجه به نیاز طرف مقابل، فقط در فکر تامین نیازهای خود هستند که این امر بسیار نادرست است.

  یک زن باید قادر باشد نیازهای جنسی شوهر خود را ارضاء کند و خواسته‌ها و نیازهای شوهر خود را به خوبی بشناسد و همینطور هم شوهر این وظیفه را دارد. هر مردی قبل از شروع یک رابطه جنسی باید به خوبی تحریک گردد و این وظیفه همسر و شریک زندگی او است. برای تحریک مردان راه‌های بسیار زیادی وجود دارد و یکی از این راه‌ها تحریک مردان با حرف زدن است.

  هنر حرف زدن در یک رابطه جنسی بسیار مهم دارد. اما یک زن چگونه می‌تواند فقط با حرف زدن شوهر خود را برانگیزد و او را برای یک رابطه فراموش نشدنی آماده کند؟

  هدف ما در این مقاله ارائه راه‌کارهایی برای تحریک مردان با حرف زدن است. پس تا پایان مقاله را مطالعه کنید.

  ۱- برای تحریک مردان به او بگویید دوستت دارم

  زیباترین جمله‌ای که یک زن می‌تواند به شوهر خوب بگویید جمله دوستت دارم است؛ زیرا با گفتن این جمله باعث به وجود آمدن یک حس عاشقانه در شوهر خود خواهد شد. این جمله زیبا باعث تشویق و ترغیب شوهر شما برای ایجاد یک رابطه عاطفی گرم‌تر و در نتیجه یک رابطه جنسی کامل می‌شود. پس برای تحریک مردان جمله دوستت دارم را فراموش نکنید و همیشه آن را تکرار کنید.

   

  ۲-  برای تحریک مردان شوخ‌ طبع و خنده بر لب باشید

   

  یکی دیگر از راه‌های تحریک مردان شوخ‌طبعی است. کسی که شوخ‌طبع و خوش‌رو است خیلی سریع با طرف مقابل خود ارتباط برقرار می‌کند و در مقابل به خاطر خوش‌رویی او شوهرش مجذوب او می‌شود. حتی یک شوخی کوچک می‌تواند شوهرتان را بیشتر از قبل به سمت شما سوق دهد. با جذب شدن مرد به طرف همسر قطعاً زن می‌تواند بیشتر از قبل او را تحریک کند و او را به انجام یک رابطه جنسی وادار کند.


   

  ۳- در مورد رابطه جنسی با او حرف بزنید

  یکی از سریع‌ترین راه‌های تحریک مردان، حرف زدن با شوهرتان در مورد رابطه جنسی است. مثلاً شما می‌توانید با همسر خود در مورد پوزیشن‌های مختلف رابطه جنسی حرف بزنید. این حرف نه تنها باعث تحریک او می‌شود، بلکه او را برای انجام یک رابطه جنسی با شما آماده خواهد کرد. پس هر زمانی که تنها بودید و دوست داشتید یک رابطه جنسی با شوهر خود داشته باشید از حرف‌های جنسی تحریک کننده شروع کنید. به یاد داشته باشید هیچ وقت از گفتن این حرف‌ها خجالت نکشید و آن‌ها را بیان کنید.

   

  ۴- برای تحریک مردان او را با اسم کوچک یا اسم خاص صدا کنید

   

  عشق بازی یکی از راه‌های تحریک زن و مرد است و هر شخصی دوست دارد آن را با طرف مقابل خود انجام دهد. هنگامی که شما با شوهر خود در حال عشق بازی هستید او را با اسم کوچک و یا با یک اسم خاص صدا کنید. اگر همراه با اسم شوهر از جملات تحریک‌آمیز نیز استفاده کنید، باعث تحریک شوهر شما می‌شود و او نیز از این کار لذت خواهد برد.

   

  ۵- از جملات خاصی برای ارضا روحی شوهرتان استفاده کنید

  گاهی استفاده از بعضی از جملات باعث ارضاء روحی و در نتیجه تحریک شوهر شما خواهد شد. جملاتی همانند عاشقت هستم، خیلی خوش شانسم که تو رو پیدا کردم، تو واقعاً برام جذابی هستی، تورو میخام، دوست دارم بیشتر با تو باشم، دلم برات تنگ شده و … به تحریک شوهر شما بسیار کمک خواهد کرد. یکی از نویسندگان بزرگ می‌گوید در تنهایی خود کلمات شهوانی تکرار کنید تا در زمان نزدیکی با همسر خود بتوانید آن‌ها را نیز تکرار کنید.

   

  ۶- برای تحریک مردان در رختخواب با او حرف بزنید

   

  تحقیقات نشان داده است که حرف زدن در رختخواب بیشتر از یک رابطه جنسی برای مردان لذت‌بخش‌تر است. قبل از انجام رابطه جنسی در رختخواب با شوهر خود حرف تحریک‌آمیز بزنید تا او را به طور کامل برای انجام رابطه آماده کنید. تحقیقات نشان می‌دهد که حدود ۷۵ درصد از زنان و مردان از حرف‌زدن‌های جنسی قبل از رابطه جنسی لذت می‌برند. پس حرف زدن داخل رختخواب یک شروع مناسب برای رابطه جنسی است.

   

  ۷- برای حرف زدن از واژگان خودمانی استفاده کنید

  شاید شما قبلاً فیلمی را دیده باشید و بخواهید دقیقاً همان جملات و کلماتی که در فیلم گفته شده است برای شوهر خود بیان کنید. اگر بخواهید این‌گونه حرف بزنید بسیار مسخره خواهد بود. پس سعی کنید برای تحریک مردان از همان واژگان ساده و خودمانی بهره بگیرید؛ زیرا تاثیر آن بر روی مردان بیشتر خواهد بود و او بیشتر تحریک می‌کند.

   

  ۸- برای تحریک مردان انتظارات جنسی خود را برای او بیان کنید

   

  هر شخصی از طرف مقابل خود انتظاراتی دارد و زن‌ها نیز از این امر مستثنی نیستند. آن‌ها در زندگی زناشویی انتظاراتی جنسی از شوهر خود دارند و دوست دارند شوهرشان آن را برطرف کند. یکی از را‌ه‌های تحریک مردان بیان انتظارات جنسی خود به او است. با این کار شما نه تنها نیازهای خود را به او می‌گوید بلکه می‌توانید او را نیز تحریک کنید.

  پس با توجه به مطالب گفته شده می‌توان با حرف زدن نیز مردان را تحریک کرد و آن‌ها را مهیا و آماده یک رابطه جنسی جذاب کنید و از آن لذت ببرید. البته اگر حرف زدن شما همراه با ناز و عشوه باشد به مراتب تاثیر بیشتر بر روی تحریک مردان خواهد داشت.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا