۸ روش موثر برای افزایش انرژی بدن : رئیس انرژی خود باشید

افزایش انرژی بدن
 • ۸ روش موثر برای افزایش انرژی بدن : رئیس انرژی خود باشید

  افزایش انرژی بدن 8 روش موثر برای افزایش انرژی بدن : رئیس انرژی خود باشید

  چکیده مطلب

  انرژی بدن خود را باید همیشه در حال کنترل داشته باشید. اگر می خواهید بهره وری بالایی در کارها و زندگی و روابط خود با دیگران داشته باشید نیاز دارید که انرژی خود را مدیریت کنید. در این نوشته راه هایی برای افزایش انرژی بدن می خوانید.

  اگر انرژی بیشتری داشتید تا کارهای بیشتری انجام دهید عالی نبود؟ افزایش انرژی بدن شما می‌تواند زندگیتان را شگفت‌انگیز کند. هرچه بهتر مصرف انرژیتان را مدیریت کنید، می‌توانید از زندگیتان سود بیشتری ببرید. درحالی که چیزهایی که شما برایشان وقت صرف می‌کنید به مقدار زیادی تعیین می‌کنند که انرژی شما کجا صرف شود، اهمیتی که شما برای هر کاری قائل می‌شوید باید با توجه به اولویت‌هایتان تعیین شود.

  باید کارهای روزانه‌تان را اولویت بندی کنید، چرا که انرژی شما محدود است و اگر می‌خواهید به اهدافتان برسید باید این واقعیت را تصدیق کنید. افراد زیادی می‌خواهند چیزهای بسیار زیادی را به دست آورند ولی در پایان نمی‌توانند هیچ کاری را به پایان برسانند.

  حال ببینیم چطور می‌توانید رئیس انرژی خود باشید و چه تکنیک‌هایی برای افزایش انرژی بدن وجود دارد.

  ۱. برای افزایش انرژی بدن باید صبور باشید و عجله نکنید

   

  احساس شما روی اثر زمان بر انرژیتان تاثیر می‌گذارد. وقتی عجله دارید، احتمالا در آخر، تحلیل می‌روید، عصبی می‌شوید و نمی‌توانید کارهایتان را انجام دهید. بسیار مهم است که بتوانید تمرکز کنید و اگر عصبی باشید احتمالا توانایی تمرکز را از دست می‌دهید و انرژی بدن شما سریعا کاهش می یابد. برای افزایش انرژی بدن باید صبورتر شوید.


   

  ۲. اهداف روزانه تنظیم کنید

  بهتر است که صبح‌ها با اهداف روشنی برای روز پیش رو، از خواب برخیزید. دو یا سه هدف واقع گرایانه برای روزتان تعیین کنید و شب پیشرفتتان را بررسی کنید، اینگونه برای روز بعد می‌توانید کارایی بیشتری داشته باشید. افزایش انرژی بدن براحتی با برنامه ریزی مناسب انجام خواهد شد.

  ۳. چند کار را به صورت همزمان و هوشمندانه انجام دهید

  افرادی که توانایی‌های زیادی دارند بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. هیچ شکی در آن نیست. با این حال اگر می‌خواهید چند کار را همزمان انجام دهید، در طول چند دقیقه از یک کار به کار دیگر نپرید. تا زمانی که حرفه‌ای نشدید، هربار یک کار را انجام دهید و تا زمانی که آن را به پایان نرساندید سراغ دیگری نروید.

  البته قابل بحث است که بهتر است کاری را به تعویق بیندازیم تا این که سعی کنیم آن کار مشکل را انجام دهیم و در آن گیر بیفتیم، اما سعی کنید تا می‌توانید از این موقعیت‌ها بپرهیزید. برای افزایش انرژی بدن، بهتر است که یک کار را انجام دهید نه سه کار را در یک زمان.

  ۴. استراحت کنید، میوه بخورید و نه هیچ چیز دیگر

  مغز شما شبیه یک عضله است که بعد از فعالیت نیاز به استراحت دارد. استراحت به این معنا نیست که سراغ کار دیگری بروید که نیاز به تلاش روانشناختی داشته باشد بلکه به این معناست که مغزتان را با یک استراحت عالی، آرام کنید. افزایش انرژی بدن گاهی به سادگی خوردن  یک غذای مناسب و چند عدد میوه است.

  ۵. بیشتر لبخند بزنید

  شاد باشد. مثبت فکر کنید و این کار را برای دیگران انجام ندهید. برای خودتان انجام دهید. لبخند زدن تاثیر مستقیمی بروی افزایش انرژی بدن دارد. هر روز جلوی آیینه بایستید و لبخند زدن را تمرین کنید.

  ۶. حساب چیزهایی را که برایشان وقت صرف می‌کنید، نگه دارید

  عجیب است که  زمان بدون این که متوجهش شوید چقدر زود می‌گذرد. با نوشتن کارهایی که در یک روز کردید (و زمانی که صرف آن کارها کردید)، تصویر بهتری از آنچه که باید تغییر داده شود به دست می‌آورید. ممکن است بین طوری که فکر می‌کنید زمانتان را صرف می‌کنید با طوری که واقعا آن را صرف می‌کنید تفاوت زیادی وجود داشته باشد. اگر یک ساعت از زمان شما ۱۰۰ دلار ارزش داشت چه، آیا آن یک ساعت را صرف تماشا کردن تلویزیون می‌کردید؟

  ۷. یک سطل آشغال داشته باشید و کاغذهای غیر مهم را دور بریزید

   

  اگر همه نوع فهرست کارهای روزانه یا برگه‌هایی با نوشته‌های بدخط روی میزتان دارید که فکر می‌کنید به آن‌ها نیاز دارید، سعی کنید با خودتان صادق باشید و تصمیم بگیرید که آیا واقعا همه‌ی این خرت و پرت‌ها را در محل کارتان نیاز دارید یا نه.


   

  شاید متوجه نشوید اما این خرت و پرت‌ها مانع کارتان می‌شوند، پس همه‌ی این چیزهای غیرضروری را در کشویتان بگذارید. همین را می‌شود درباره‌ی خرت و پرت‌های موجود در کامپیوترتان نیز گفت: تعداد بسیار زیادی تب، آیکون‌، فولدر یا برنامه‌. فراموش نکنید که هرچه کمتر بهتر. افزایش انرژی بدن نیاز به مدیریت درست از منابع انرژی ذهنی و جسمانی دارد.

  ۸. سریع‌تر و آگاهانه‌تر تصمیم بگیرید

  همانطور که ممکن است به نظر عجیب بیاید، شما در واقع زمانی که کارهایتان را عقب می‌اندازید هم انرژی مصرف می‌کنید. بسیاری از افراد زمانشان را صرف شک و صرف نظر کردن از کارهای مهم می‌کنند. این شک انرژی شما را تحلیل می‌برد. عقب انداختن کار‌ها هرگز نتیجه خوبی ندارد. شما یا تصمیم می‌گیرید کاری را انجام دهید یا کاری را انجام ندهید و زمانتان را صرف استراحت کرده و به کارهایی که باید انجام شوند فکر نکنید. اما حد وسط این دو حالت جایی نیست که بخواهید در آن باشید.

  این فهرست بدون هرچیزی که باعث افزایش انرژی بدن شما شده و تمایل شما را به انجام کارهای بیشتر زیاد می‌کند، کامل نخواهد بود. ورزش یا یک سرگرمی، داشتن زندگی‌ای فرای کار، انرژی روزانه شما را متعادل می‌کند.

  آسان است که ارزش انرژیتان را نادیده بگیرید و فراموش کنید که انرژیتان مستعد تحلیل رفتن توسط عوامل بیرونی  است. مراقب باشید و راهی برای یادآوری به خودتان بیابید تا به انرژیتان توجه بیشتری کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا