۵ زنی که نباید با آنها رابطه داشت(زنان بد برای رابطه)

انواع زنی که نباید با آنها رابطه داشت
 • ۵ زنی که نباید با آنها رابطه داشت

  در جامعه‌ی امروز، روابط عاشقانه و جنسی بسیار رایج شده‌اند. با این حال، برخی از افراد و شخصیت‌ها می‌توانند مشکلات و دردسرهای بیشتری به زندگی شخصی شما وارد کنند. در این مقاله به بررسی ۵ زنی که نباید با آنها رابطه داشته باشید پرداخته‌ایم.

  ۱. زنانی که دوست دارند با شما رقابت کنند

  بعضی از زنان به دلایل مختلف از جمله ناامنی، عدم اعتماد به نفس و یا حسادت قوی، علاقه‌ی فراوانی به رقابت با دیگران دارند. این افراد ممکن است به شما نگاهی رقابتی داشته باشند و سعی کنند در هر کاری شما را برتر از خودشان ببینند. همین مسئله می‌تواند در رابطه با شما برای طرفین مشکلات زیادی به وجود آورد.

  ۲. زنانی که دارای مشکلات روانی هستند

  مشکلات روانی می‌توانند یکی از مهمترین عواملی باشند که باعث به وجود آمدن مشکلات در رابطه‌ی عاشقانه‌ی شما شوند. اگر زنی با مشکلات روانی دارای رابطه‌ای با شما باشد، ممکن است در برخی از مواقع این مشکلات به شما منتقل شوند و موجب دردسرهای جدیدی برای شما شوند.

  ۳. زنانی که به سرعت عصبانی می‌شوند و اوضاع را کنترل نمی‌کنند

  اگر زنی که با آن رابطه دارید به سرعت عصبانی می‌شود و نمی‌تواند احساسات خود را کنترل کند، ممکن است در برخی مواقع با شما به نزاع بپردازد. این باعث می‌شود که رابطه‌ی شما با او به چالش کشیده شود و در برخی مواقع ممکن است باعث خسارت جدی به رابطه‌ی شما شود.

  ۴. زنانی که توجه زیادی به پول دارند

  اگر زنی که با آن رابطه دارید به پول و ثروت بیش از حد توجه دارد، ممکن است در برخی مواقع با شما رفتاری نامتعارف داشته باشد. همین موضوع می‌تواند باعث بروز مشکلاتی در رابطه‌ی شما باشد و در نهایت باعث شکست رابطه شود.

  ۵. زنانی که دارای عادت‌های نامتعارف هستند

  اگر زنی که با آن رابطه دارید دارای عادت‌های نامتعارفی است، ممکن است در برخی مواقع با شما رفتاری نامتعارف داشته باشد که باعث مشکلاتی در رابطه‌ی شما شود. به عنوان مثال، اگر زنی دارای عادت شدید به مصرف الکل یا مواد مخدر باشد، ممکن است در برخی مواقع با شما درگیری‌های جدی داشته باشد که باعث شکست رابطه شود.

  نتیجه‌گیری

  در نهایت، بهترین راه حل برای جلوگیری از ورود به رابطه با افرادی که مشکلات و دردسرهای بیشتری برای شما ایجاد می‌کنند، این است که با دقت به موضوع رابطه نگاه کنید و به طور کامل با شخص مورد نظر آشنا شوید. در نهایت، هرگز در نزدیکی و رابطه با زنانی که احساسات، خصوصیات و یا رفتارهای نامتعارفی دارند، وارد نشوید.

  اگر آنها زندگیتان را نابود کردند، نگویید که به شما هشدار ندادیم!

  در کافی‌شاپ هستید و با خانمی زیبا گپ می زنیداو مجرد است و نوشیدنی در دست داردچرا نباید اقدامی کنید؟ درحالیکه شاید شوروهیجان پنهانی شما مثل نامزد ها یا شوهرها به نظر برسد، اما او ممکن است علائمی بروز دهد که نشان دهد او ارزش وقت گذاشتن ندارددر ادامه ۵ زنی که در مواحهه با آنها باید محتاط بود آمده است– دست کم تا وقتی که درباره او تحقیقات لازم را انجام دهید.

  ۱- زنانی که به تازگی رابطه قبلی شان را تمام کرده اند.

  چرا او مشکل ساز استدونا بانز، مربی روابط در نیویورک و نویسنده کتاب «روابط بیهوده را کنار بگذاریددستورالعملی برای انتخاب های صحیح» هشدار می دهدزنانی که به تازگی از رابطه ای کنار کشیده اند به شدت جذاب هستند زیرا سرشار از اشتیاق و علاقه و به خصوص اندکی عصبی هستند اما دل شما را خواهند شکستدختری که قلبش شکسته است تلاش می کند از هر درد و رنجی دور باشد اما بازهم اضطراب را در وجود خود دارد. بارنز توضیح می دهد:

  او از تنهایی رنج می برد و به هر کسی که ممکن باشد دست دراز می کند تا از این احساس رهایی یابداین بدان معناست که او بدون هیچ فکری و با عشق و علاقه وارد رابطه جدیدی می شود و شما به راحتی با او ارتباط برقرار می کنید – و آسیب می بینیدبعلاوه، او بدون آنکه ابتدا خود را سروسامان دهد، برخی از مشکلاتی که در رابطه قبلی خود داشته است را به شما القا می کند و غیر ممکن است او قانع شود.

  ۲-  زنانی که از شغل خود متنفرند.

  چرا او مشکل ساز استراشل ساسمن، مشاور روابط نیویورکی و نویسنده کتاب «سقوط انجیل» می گوید:

  زنانی وجود دارند که حرفه خود را جدی نمی گیرند زیرا نمی خواهند کار کنند و به دنبال کسی هستند که به لحاظ مالی آنها را تامین کندبرای آنکه نیت سوء او را بفهمید – مثل حساب بانکی تان– از او راجع به شغلش بپرسیداگر به نظر می رسد راجع به شغلش با شور وحرارت حرف می زند یا می گوید که قصد دارد شغل فعلی اش که از آن متنفر است را عوض کند، این ها نشانه خوبیست.

  اما اگر او دائما شغلش را عوض می کند و یا می گوید کار کردن را دوست ندارد، احتمالا به دنبال پول استاگرچه بسیاری از مردان شیفته زنان هستند، معمولا دخترانی که انتظار ولخرجی دارند از بخشندگی شما متشکر نیستند و این برای روابط شما سم است.

  ۳- زنانی که زیاد نوشیدنی های الکلی می خورند.

  چرا او مشکل ساز استساسمن می گوید:

  آقایان از دخترانی خوششان می آید که در مهمانی ها به شدت خوش گذران هستند زیرا اینگونه به نظرشان می رسد که با این دسته دخترها اوقات خوبی خواهند داشتاما محتاطانه پیش روید.

  بارنز می گوید:

  این همه پر شور و خروش او دلیل دارد، مثلا جدایی یا یک روز سختبعضی زنان هم وقتی مست هستند بسیار احساساتی می شوندبه عبارت دیگر، آن شبی که تصور میکردید بسیار خوش می گذرد به آسانی به آشفته بازار تبدیل می شود.

  پیشنهاد ما: کتاب الکترونیکی راهنمای رابطه جنسی صحیح و مسائل مربوط به آن

  ۴- زنانی که دیگران را سرزنش می کنند.

  چرا او مشکل ساز استاگر هر ماجرایی که تعریف می کند درباره اتفاق بدیست که رخ داده است – اما در این ماجرا او مقصر نبوده – آگاه باشید؛ بارنز می گوید:

  او نمی تواند مسئولیت کارهای خود را به عهده بگیرد، بنابراین هیچگاه هیچ چیز تقصیر او نیست و هیچگاه نیازی نمی بیند که اخلاق مشکلساز خود را تغییر دهدمتاسفانه بسیاری از مردم چون موضوعی برای حرف زدن ندارند دائما از این و آن شکایت می کننداما اگر ماجراهایی که در اولین قرارتان تعریف می کند شامل خرابکاری های دیگران می شود، نشانه آنست که باید حساب خود را از او جدا کنید.

  ۵-  زنانی که دائما سرشان توی گوشی همراهشان است.

  چرا او مشکل ساز استبارنز اظهار می کند:

  وابستگی او به تلفن همراهش یعنی او نیاز دارد دائما با دیگران در ارتباط باشد تا در امان بماند.و اگر به دوستانش پیام نمی دهد، شاید در حال بررسی ایمیل هایش است که این هم بد است.نکته زندگی، ارتباط با دیگران است.اگر فردی نمی تواند جمعه شب تنهایی از محل کار برگردد، این وابستگی در رابطه تان به یک مشکل تبدیل خواهد شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا