چگونه یک ارتباط عمیق و با هدف بسازید ؟

چگونه یک ارتباط عمیق و با هدف بسازید
 • چگونه یک ارتباط عمیق و با هدف بسازید ؟

  برای ساختن یک ارتباط عمیق و با هدف، باید به چند مورد توجه کرد. در ادامه به بررسی این موارد پرداخته می‌شود:

  ۱- صراحت در بیان احساسات: این مورد بسیار مهم است، چراکه در ارتباطات، احساسات و تفکرات ما به دیگران نشان می‌دهیم که کی هستیم و چه چیزی مهم برایمان است. در این راستا، باید در بیان احساسات صریح و روشن عمل کرد و به دیگران نشان داد که ما چه چیزی را می‌پسندیم و چه چیزی را نمی‌پسندیم.

  ۲- گوش دادن با دقت: در ارتباطات، گوش دادن با دقت و تمرکز، از مهمترین موارد است. باید به دیگران فرصت داد تا بیان کنند که چه چیزی برایشان مهم است و سپس با دقت به آن‌ها گوش داد و پاسخ مناسبی به آن‌ها داد.

  ۳- احترام به دیگران: برای ساختن یک ارتباط عمیق و با هدف، باید به دیگران احترام بگذاریم. احترام به دیگران به معنای قبول کردن دیدگاه و احساسات آن‌ها است و در نتیجه، باعث می‌شود که دیگران به ما اعتماد کنند و ارتباط ما با آن‌ها عمیق‌تر شود.

  ۴- بیان دیدگاه با هدف: برای ساختن یک ارتباط عمیق و با هدف، باید دیدگاه خود را با هدف و برای رسیدن به یک هدف بیان کرد. در این راستا، باید دیدگاه خود را با شفافیت و روشنی بیان کرد و به دیگران نشان داد که چه چیزی برایمان مهم است و چگونه می‌توانیم به آن برسیم.

  ۵- توانایی تعامل با دیگران: برای ساختن یک ارتباط عمیق و با هدف، باید توانایی تعامل با دیگران را داشته باشیم. در این راستا، باید با دیگران به صورت فعال و برای رسیدن به یک هدف تعامل کرد و همکاری کرد.

  در نتیجه، برای ساختن یک ارتباط عمیق و با هدف، باید به دیگران احترام بگذاریم، صراحت در بیان احساسات داشته باشیم، به دیگران با دقت گوش دهیم، دیدگاه خود را با هدف بیان کنیم و توانایی تعامل با دیگران را داشته باشیم. به این ترتیب، می‌توانیم یک ارتباط عمیق و با هدف با دیگران بسازیم.

  زمانی که یک مرد تصمیم می گیرد که رابطه ای را با شما نمی خواهد ، آیا شما متمایل می شوید که بگویید ” او ارزش زمان شما را نداشت ” یا ” شما لایق چیز بهتری هستید” ؟

  ممکن است درست باشد و به خودتان چیزی مشابه این را بگویید که مطمئنا باعث می شود احساس بهتری داشته باشید .

  اما اگر دلیل عدم احساس یک مرد به شما ، عدم توانایی شما برای درک آنچه مردان لازم دارند تا به شما احساس داشته باشند ، باشد چطور؟

  ارتباط با مردان ، چیزی که کار نمی کند

  آیا تا به حال به یک مرد آنچنان جذب شده اید که هر چه زمان بیشتری را با او سپری می کنید و به او فکر می کنید ، احساس وابستگی بیشتری به او دارید و در نتیجه احساس نا امنی تان بیشتر شده است ؟

  من دیده ام که این قضیه همیشه در یک زن زمانی اتفاق می افتد که مرد به نحوی که زن می خواهد و رفتار نمی کند یا پاسخ نمی دهد و همه چیز به نظر مدام در مرد در حال سرد و گرم شدن است. زمانی او با شما تماس می گیرد و زمانی عقب نشینی می کند .

  اگر این برای شما اتفاق افتاده باشد ، پس می دانید که نا امنی که شما احساس می کنید تبدیل به یک سراشیبی می شود . هر چه بیشتر احساس نا امنی می کنید بیشتر نگران می شوید که مبادا “همه چیز را خراب کنید” و یا “او را بترسانید” و به عقب ببرید . او ترس شما را احساس می کند و حتی باعث می شود دورتر شود .

  موقعیت سختی است . خانم ها در این موقعیت برای فهمیدن آنچه در ذهن مردان است آشفته و سردرگم می شوند و زمانی که دیگر نمی توانند وضعیت را تحمل کنند ، تصمیم می گیرند درباره احساسشان با مرد صحبت کنند که عاشق او هستند و نمی دانند چرا مرد همین احساس را نسبت به آنها ندارد .

  ممکن است با احساس زیاد ، اشک و خواهش همراه باشد که در واقع آغاز یک پایان است . مرد ممکن است ابتدا با حرف های زن تحت تاثیر قرار بگیرد و به نحوی که زن می خواهد پاسخ دهد اما در اکثر مواقع وضعیت به برعکس چیزی که زن می خواهد تغییر می کند .

  چرا او فرار می کند ؟

  می خواهم چیزی را به شما بگویم که احتمالا همین الان هم در درونتان آن را می دانید .

  اگر مردی به یک زن جذب نشده باشد ، همه تلاش زن برای ارتباط ، متقاعد کردن برای دوست داشتن او و عشق و محبت نتیجه معکوس می دهد .

  در بیان دیگر ، نه تنها این کارها پاسخ گو نیستند – بلکه همه چیز را بدتر می کنند . آنها یک احساس عدم راحتی شدید در مرد به وجود می آورند که باعث می شوند او بخواهد فرار کند .

  حتی اگر زن چیزی جز عشق خالص و احساس مثبت به مرد در طولانی مدت نداشته باشد ، اینها ممکن است باعث شود زن کارهایی انجام دهد که مرد را دور تر کند …

  ارتباط با ذهنیت شما آغاز می شود

  برای ارتباط واقعی با یک مرد باید یک جذابیت عاطفی را در او فعال کنید و این با باور هایی که با خودتان حمل می کنید شروع می شود . زنانی که در عشق موفق هستند این ذهنیت ها را همراه خود دارند :

  • اجازه نمی دهم مرد چیزی را که من در زندگی عشقی ام دارم/میخواهم تعیین کند .
  • قبل از اینکه به یک مرد اجازه دهم زندگی ام را خراب کند او را ترک خواهم کرد .
  • مرد را از انجام کارهایی که از آنها لذت می برد دور نگه نمی دارم.

  و این تنها برای شروع کنندگان است . داشتن این ذهنیت ها موتور مردان را روشن می کند و می خواهد که شما را در یک سطح عمیق ارتباطی بشناسد .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا