جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
درباره ما
سایت شیک اندیش مرجع نوین راهنمای زندگی شما خواهد بود

سایت شیک اندیش(shikandish)  به منظور بهبود و ارتقای شخصیت شما عزیزان، در جهت بهبود فردی، روابط خانوادگی و اجتماعی و بهبود سبک زندگی برای کسب موفقیت های ملموس فعالیت می کند.

روابط بین فردی نیز اهمیت بسزایی در آینده ی شما دارد که در قالب ازدواج سالم و یافتن شریک عاطفی می توان تعریف کرد. اینگونه روابط در محیط های اجتماعی، اداری و فردی طبقه بندی و بررسی می شوند.

شاید به جرات می توان گفت بسیاری از افراد بخاطر باورهای غلط و اعتماد به نفس پایین، رنج می برند و خود را از موفقیتهای فردی و ارتباطی محروم می سازند.

 در سایت shikandish.com شما مرحله به مرحله با مقالات آموزشی در زمینه  بهبود فردی، مدیریت شخصی، بهبود روابط خانوادگی و اجتماعی، آموزش سبک زندگی و هدف گذاری های شخصی و مالی و مدیریت عشق,  آموزش همسریابی, بررسی مسائل زناشویی بصورت کاملا علمی و کاربردی آشنا خواهید شد, که نمونه های آن را در کمتر سایتی به این روشنی و در عین حال سادگی می توان یافت.

مهم ترین هدف این سایت ارتقاء شخصیت خانمها و آقایان در همه مراحل زندگی و دست یابی به هدفهای کوچک و بزرگ در طول زندگی است. ما اعتقاد داریم انسان همواره بر سرنوشت خود تسلط دارد و می تواند با تغییرات کوچک، اتفاقات بزرگی را در زندگی فردی و اجتماعی خود بوجود آورد.

شما با همراهی  سایت شیک اندیش  بعد از مدتی کاملا متمایز دیده خواهید شد و تغییرات اساسی را که سالها در انتظارش بودید، احساس خواهید کرد.

امیدوارم مطالب آموزنده ی این سایت، که از منابع متعدد داخلی و خارجی  توسط تیم shikandish که در زمینۀ علوم رفتاری تهیه شده و با اصول اثبات شده و کاربردی روانشناسی  هم خوانی دارد و همچنین تجربیات اصیل شخصی در آن نقش آفرینی می کند، بتواند به شما عزیزان کمک کند که بتوانید هرچند به اندازه یک قدم، به جلو حرکت کنید و احساس بهتری از زندگی را تجربه کنید.

در پایان برای یکایک شما عزیزان آرزوی موفقیت و بهبود روابط در هر کجای این کره خاکی را از خداوند مهربان خواستاریم.

تیم کاری ما
پیمایش به بالا