چرا من همیشه مرد اشتباه رو وارد زندگیم میکنم؟

مرد اشتباه
 • چرا من همیشه مرد اشتباه رو وارد زندگیم میکنم؟

  خانمی از من پرسید که من همیشه یک مرد اشتباه رو جذب خودم میکنم ، کسی که به نیازهای من توجه نمیکنه و معمولا رابطه با او به جایی نمیرسه.

  عامل جذب مرد اشتباه و درست یکسان است
  اگر در این موضوع دقت کنیم چیزهایی که یک مرد اشتباه رو جذب میکنه با چیزهایی که یک مرد درست رو جذب میکنه تفاوتی نداره ، اگر شما یک خانم با اعتماد به نفس ، شوخ و جذاب باشید ، مردها رو به صورت کلی جذب میکنید چه مردان درست ، چه مردان اشتباه.

  شانس بیشتر به مرد اشتباه
  پس حالا چه چیزی باعث میشه که یک خانم انتخاب اشتباهی داشته باشه. من فکر میکنم دلیلش میتونه این باشه که این خانم شانس بیشتری به این مردان میده. از خانم پرسیدم که در مورد روابطش توضیح بده و او چند رابطه بلند مدت رو توضیح داد که باعث شدن در نهایت احساس خیلی بدی در رابطه پیدا کنه و اعتماد به نفسش کم بشه.

  من متوجه شدم که این خانم زمانی که نشونه های هشدار دهنده ای رو در رابطه میدیده اونها رو نادیده میگرفته به این دلیل که واقعا دوست داشته با طرف مقابل باشه و یا حتی تصور میکرده برای اینکه با فرد بهتری باشه به اندازه کافی جذاب نیست و در درون احساس میکرده که لیاقت چیزی بیشتر از این رو نداره یا نمیتونه فردی بهتر رو پیدا کنه .

  پیشنهاد من به شما استفاده از پکیج مرد رویاهایتان را به دست آورید است.

  تفاوت در نگرش خانم ها
  تفاوت بین یک خانم دارای ارزش زیاد و ارزش کم این نیست که او با مرد اشتباهی ملاقات نمیکنه یا قرار نمیذاره ، هر زنی در دنیا پتانسیل این رو داره که با یک مرد اشتباه قرار بذاره اما تفاوت اینجاست که خانمی که برای خودش ارزش زیادی قائل نیست به قرار گذاشتن با مرد اشتباه بعد از دیدن نشونه های قرمز ادامه میده.

  به معنای دیگه بین یک قرار با یک مرد اشتباه و ادامه دادن قرارها با یک مرد اشتباه تفاوت وجود داره . یک خانم دارای ارزش زیاد توانایی این رو داره که زمانی که پرچم قرمز هایی در قرار های اولیه میبینه خیلی سریع از رابطه اشتباه بیرون بیاد .

  پس باید به خودتون اعتماد کنید برای اینکه بتونید سریع عبور کنید ؟ به چه معنی .

  زمانی که پرچم قرمز هایی رو در او دیدید با خودتون بگید : من میدونم که آدم های دیگری برای من وجود دارند و میتونم اونها رو انتخاب کنم .

  لازم نیست خودم رو متقاعد کنم که این مرد بهتر از چیزیه که من میتونم داشته باشم .

  به این دلیل که حالا به او نزدیکم و ارتباط با او برای من راحته در این رابطه نمونم و فرصت یک رابطه خوب رو از خودم نگیرم و این به یک اعتماد به نفس درونی برمیگرده .

  ارزش خود را ثابت کنید
  اعتماد به نفسی که در اون شما خودتون رو اونقدر دوست دارید و به خودتون احترام میذارید که کار سخته تنها بودن و پیدا کردن یک فرد جدید رو به جون میخرید.

  من باور دارم که این خانم خودش رو به اندازه کافی باور نداشت و ارزش خودش رو اونقدر نمیدونست که باور کنه باید به خودش احترام بذاره.

  اگر شما باور داشته باشید که انسان فوق العاده ای هستید و لیاقت یک فرد بهتر رو دارید راحتتر می تونید از مردان اشتباه عبور کنید و میدونید که باید اعتماد به نفس خودتون رو به مرحله ای برسونید که رابطتون رو با خودتون تغییر بدید ، چون شما نمی تونید با صحبت کردن به کسی بفهمونید چقدر ارزش مند هستید مگر اینکه با رفتارتون نشون بدید چقدر ارزش دارید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا