چگونه با حرف های عاشقانه به همسر او را بیشتر به خود جذب کنید؟

حرف های عاشقانه به همسر
 • حرف های عاشقانه به همسر چگونه با حرف های عاشقانه به همسر او را بیشتر به خود جذب کنید؟

  چکیده مطلب

  یکی از مهم‌ ترین دلایل استحکام روابط “شنیدن” است؛ اینکه حرف های طرف مقابلتان را به درستی و با گوش جان بشنوید. انسان‌ها نیاز به شنیده شدن دارند؛ اما در مقابل باید فردی وجود داشته باشد که بتواند به خوبی حرف بزند! از جمله موارد مهم و تأثیرگذار در روابط زوجین، استفاده از حرفهای عاشقانه […]

  یکی از مهم‌ ترین دلایل استحکام روابط “شنیدن” است؛ اینکه حرف های طرف مقابلتان را به درستی و با گوش جان بشنوید. انسان‌ها نیاز به شنیده شدن دارند؛ اما در مقابل باید فردی وجود داشته باشد که بتواند به خوبی حرف بزند! از جمله موارد مهم و تأثیرگذار در روابط زوجین، استفاده از حرفهای عاشقانه به همسر و جملات زیبا برای همسر است که می‌تواند نگاه و توجه شما را به همسرتان نشان دهد و در نتیجه او را به خود بیشتر جذب کنید.

  در ارتباطات انسانی، کلمات نقشی اساسی دارند. استفاده صحیح از واژگان در انجام ارتباطات بین فردی بسیار مهم است؛ به گونه ای که حتی اگر سخنی با بار مثبت، با لحن بدی بیان شود، ممکن است در مخاطب تأثیر عکس بگذارد. پس یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر ازدواج، چگونگی صحبت کردن زوجین با یکدیگر است. تحقیقات انجام شده در این زمینه نیز نشان­ می دهد این مورد مهم روز به روز بر روابط تأثیرگذارتر می شود. رابطه شما با همسرتان با حرف زدن محکم تر می شود. چه بسا بسیاری از افراد، از اینکه همسرشان با آن ها آن گونه که باید حرف نمی زند، می نالند. در ادامه به بررسی بعضی از راه های استفاده از حرفهای عاشقانه به همسر می پردازیم.

  ۱- از نامه و جمله عاشقانه استفاده کنید

   

  آیا صبح زود برای رفتن به محل کارتان از خانه بیرون می زنید؟ و نمی خواهید مزاحم خواب همسرتان در آن وقت صبح شوید؟ برای او یک نامه چند خطه بنویسید! کاغذ کوچکی بردارید و به او بگویید که دوستش دارید و آن را به آینه یا در اتاق بچسبانید. به همین سادگی شما و با استفاده از حرفهای عاشقانه به همسرتان نشان می دهید که چقدر به او توجه می کنید و حتی صبح زود هم او را به یاد دارید.

  ۲- زمان کافی برای حرفهای عاشقانه به همسر تان در نظر بگیرید

  همسر شما بعد از یک روز کاری و پرمشغله نیازمند توجه است. برای او وقت بگذارید و با او حرف بزنید. در مورد اینکه روزش را چگونه گذرانده است، بپرسید و در میان صحبت‌هایتان، حرفهای عاشقانه را فراموش نکنید. قدردان تلاش های او باشید و از او تشکر کنید. این حرفهای عاشقانه، همسرتان را بیش از پیش به شما جذب می کند.

  اگر سرتان خیلی شلوغ است و بعد از رسیدن به منزل بسیار خسته هستید، نگران نباشید، منظورمان از “زمان کافی” تنها ده دقیقه است، ده دقیقه مفید و باکیفیت! هر شب، به صورت مرتب، بدون در دست داشتن گوشی تلفن و روشن بودن تلویزیون و… . تمام توجهتان را برای بیان حرفهای عاشقانه به همسرتان در این ده دقیقه بگذارید و همین زمان کوتاه اگر درست استفاده شود، کافی است تا توجه همسرتان را کسب کنید. این عمل را به مدت یک ماه و به صورت مرتب انجام دهید و نتیجه فوق­العاده آن را بعد از یک ماه ببینید!

  ۳- به او بگویید دوستش دارید

   

  گفتن “دوستت دارم” ساده ترین جمله‌ایست که می توانید به همسرتان بگویید. در عین حال بیان این جمله گاها نادیده گرفته می شود، چون ممکن است فکر کنید که همسرتان می داند که او را دوست دارید! بله درست است، او می داند اما نیاز دارد آن را بشنود! گاها افراد نیاز به تأکید بر آنچه می دانند دارند؛ بنابراین یکی از راه های ساده و مؤثر این است که در حرفهای عاشقانه به همسر تان این جمله کوتاه اما پر از احساس را بیان کنید.


   

  ۴- به او بگویید که چقدر برای شما خاص است!

  قطعاً همسر شما برایتان خاص و ویژه است! یکی از حرفهای عاشقانه  به همسر این است که به او بگویید که از بین میلیاردها انسان که بر روی کره زمین زندگی می کنند، شما او را انتخاب کرده‌اید و برای این انتخابتان هر روز خدا را شکر می کنید! اینکه همسرتان بداند برای شما خاص و ویژه است به او اعتماد به نفس زیادی می دهد؛ به دنبال افزایش حس اعتماد به نفس، حسادت ها و کدورت ها در او کمتر می شود و در نتیجه میزان شادی در او افزایش می یابد و در نهایت زندگی شما پر از انرژی مثبت می شود.

  ۵- به همسرتان بگویید که زیباست

   

  همه انسان ها و موجودات جهان زیبایی خود را دارند. حتماً همسر شما در نگاه شما یکی از زیباترین انسان های روی زمین است. به همسرتان بگویید که چقدر زیباست. به او بگویید که خوشحال هستید که همسری به زیبایی او دارید و چقدر خوش‌شانس هستید که انسان زیبایی همچون او در زندگی شما وجود دارد و به زیبایی او می بالید. به جزییات صورت همسرتان توجه کنید و آن زیبایی ها را به یاد بسپارید!

  ۶- به لحن حرف زدن خود توجه کنید

  تنها استفاده از حرفهای عاشقانه کافی نیست! لحن بیان و چگونه صحبت کردن شما بسیار مهم است، این که واژگان را چگونه ادا می کنید. صحبت کردن مهربانانه باید تبدیل به شیوه ای از زندگی شما شود. صداقت در کلام برای همسر شما مهم است. بهتر است جملات خود را طوری بیان کنید که همسرتان بتواند با اطمینان کامل سخن شما را بپذیرد و به این فکر نکند که شما صرفاً واژگانی را از مجلات و سایت‌ها و… حفظ کرده‌اید و طوطی‌وار برای او بیان می کنید.

  بهتر است تا جایی که می توانید احساسات خود را در کلماتتان جاری کنید. شما می توانید هر جمله‌ای را با محبت برای همسرتان بیان کنید، حتی زمانی که عجله دارید و همسرتان شما را معطل کرده است!

  ۷- برقراری ارتباط چشمی در هنگام حرف زدن

   

  بسیاری از انسان ها از برقراری ارتباط چشمی در هنگام سخن گفتن بیم دارند. بله وقتی شما با یک غریبه صحبت می کنید کاملاً طبیعی است که نتوانید با آن فرد ارتباط چشمی برقرار کنید؛ اما وقتی مخاطب شما همسرتان است دیگر نیازی به خجالت کشیدن نیست. اعتماد به نفس داشته باشید. این ارتباط را با همسرتان برقرار کنید و در نهایت تأثیر آن را در نفوذ بیشتر حرفهای عاشقانه به همسر تان ببینید! وقتی به او می‌گویید دوستش دارید به چشمانش نگاه کنید تا او بتواند صداقت حرف شما را در چشمانتان ببیند!


   

  ۸- در جمع دوستان و خانواده او را به گونه‌ای خاص خطاب کنید

  یکی از بدترین کارهایی که زوجین می توانند انجام دهند این است که احترام همسر خود را در جمع نگه ندارند و از او در جمع انتقاد کنند. در جمع به همسرتان احترام بگذارید و نام او را با کلماتی چون “جان” خطاب کنید. نیازی نیست در این رفتار زیاده روی کنید و توجه همه را به خودتان و همسرتان جلب کنید؛ اما همین که نام او را با احترام ادا می کنید به همسرتان نشان می دهید که چقدر او برای شما ارزشمند و قابل احترام است و این رفتار به اندازه به کار بردن حرفهای عاشقانه‌ای چون “دوستت دارم” ارزشمند است. همسر شما باید بتواند تفاوت احساس شما را نسبت به خودش با بقیه حس کند و چه کاری بهتر از این که او را به گونه ای خاص و متفاوت از سایرین خطاب کنید و بیشتر در دل او جای بگیرید!

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا