ارتباط با دختر آموزش سریع فوت و فن های ارتباط با دختر و داشتن رابطه با دختران

چکیده مطلب

به عقیده‌ی خیلی از پسران ارتباط برقرار کردن با دختران به منظور دوستی و ازدواج در اوایل کار بسیار سختی است و خیلی از آنها استرس زیادی بابت این کار دارند و معتقدند دختران موجودات ناشناخته‌ای هستند که هر کدام رفتار و اخلاق خاص مربوط به خود را دارند و برای شناخت آن‌ها راه دوری را باید طی کرد و تلاش زیادی هم باید به کار گرفت.

اگر شما نیز مثل آن دسته از پسران فکر می‌کنید که ارتباط با دختر کار بسیار سختی است و جذب دختران فقط به یک شرایط خاص مادی یا زیبایی ظاهری وابسته است و  از قرار گرفتن در این موقعیت‌ها واهمه دارید باید گفت که اگرچه دختران موجوداتی حساس هستند و برای ارتباط با آن‌ها باید خیلی محتاطانه رفتار کرد اما در عین حال جذب آن‌ها کار سختی نیست و اگر واقعا عاشق دختری شده‌اید و می‌خواهید با او ارتباطی عاشقانه برقرار کنید و مخ او را بزنید؛ این مطالعه را به دقت بخوانید و از راهنمایی‌هایی آن کمک بگیرید.

در این مطالعه سعی می‌کنیم مهم‌ترین ترفند‌ها و اصول ارتباط با دختر را با توجه به ویژگی‌های وجودی آن‌ها به شما معرفی کنیم.

۱- عشق خودتان را به او نشان دهید

 

برای ارتباط با دختر باید ویژگی احساسی بودن او را در نظر بگیرید و با توجه به آن و از را‌ه‌های مختلف حس عشق خود به او را نشان دهید مثلا درباره روزی که گذرانده است از او سوال کنید، برای او یادداشت عاشقانه بنویسید و به طور کلی و همسو با نیاز او سعی کنید رمانتیک باشید؛ در این صورت است که می‌توانید به او اطمینان بدهید که عشق و علاقه او را در دل دارید و با این کار‌ها او را نه تنها برای یک مدت محدود، بلکه برای مدت‌ها در کنار خود داشته باشید.

۲- برای ارتباط با دختر منحصر به فرد باشید

منحصر به فرد بودن به این معنی است که شما در نظر دختری که می‌خواهید با او ارتباط برقرار کنید و به خود علاقمند سازید به طریق خاصی جلوه کنید و فردی موفق باشید. اگر می‌خواهید منحصر به فرد باشید نباید تصور کنید که حتما باید دنبال مواردی غیر قابل دسترس و دست نیافتنی باشید بلکه اگر فقط تلاش و کوشش خودتان را به طور واقعی به کار گیرید فردی منحصر به فرد خواهید بود.

برای اینکه در نظر دختر محبوبتان فردی منحصر به فرد جلوه کنید سعی کنید ارزش واقعی خود را در برابر او حفظ کنید و نادر باشید چون طبق مطالعات روانشناسی افراد نادر و کمیاب همیشه ارزش بیشتری دارند.

۳- با اعتماد به نفس باشید

 

یکی از ویژگی‌های که تاثیر بسزایی در جذب دختران دارد؛ اعتماد به نفس بالا در مردان و پسران است و اکثریت زنان طرفدار این اعتماد به نفس هستند و آن را درک می‌کنند بنابراین اگر می‌خواهید دختر مورد علاقه‌‌یتان را شیفته خود کنید اعتماد به نفس خود را از طریق مختلف از جمله: تسلط بر شک و تردید‌های خود، نشان دادن شادی دورنی، قضاوت نکردن درباره دیگران، سخن گفتن با اطمینان خاطر، ریسک کردن و غیره به او نشان دهید.


 

۴- از بحث شخصی در اوایل ارتباط بپرهیزید

در اوایل ارتباط با دختر و هنگامی که هیچ کدام خیلی از همدیگر شناحت ندارید لازم نیست که موضوعات شخصی و کلیشه‌ای خودتان را وارد بحث کنید. اگر چه شما تمایل دارید هر چه زودتر دختر مورد علاقه‌یتان را بشناسید و اطلاعات بیشتری از او کسب کنید اما بهتر است از موضوعات عمومی‌تر و سبک‌تری برای مخ زدن او در اوایل استفاده کنید به طور مثال بحث موضوعات مورد علاقه مانند موسیقی و ورزش خاص و یا کلاس و نویسنده‌های محبوب و غیره می‌تواند بهتر باشد.

۵- تناسب اندام داشته باشید

 

معمولا اکثر دختران از مردانی با تناسب اندام خوب و دارای هیکل فیت خوششان می‌آید و شاید به جرات بتوان گفت که یکی از مهم‌ترین راه‌های ارتباط با دختر که از نظر ظاهری واقعا تاثیر گذار است اندام مناسب و قوی است و طبق خیلی از تحقیقات روانشناسی نیز ثابت شده است که دختران پیش از اینکه جذب چهره و زیبایی صورت شوند به هیکل و خوش قیافه بودن بیشتر اهمیت می‌دهند پس اگر می‌خواهید قیافه و هیکلتان برای دختران جذاب باشد از ورزش کردن بخصوص تمرینات قدرتی و بدنسازی غافل نباشید.

۶- برای ارتباط با دختر تک بعدی نباشید

اگر فردی هستید که در یک زمینه خاص مهارت دارید و یا به موضوعی علاقه زیادی دارید سعی نکنید که در هر محیط و جمعی و یا پیش هر فردی از این مسائل مورد علاقه خود بحث کنید و همه جنبه‌های بحث را به سمت آنها ببرید و در یک جمله سعی کنید تک بعدی نباشید. اگر می‌خواهید با در ارتباط با دختری موفق باشید موضوع‌های مختلفی را تجربه کنید و پیرامون مسائل مختلف با او بحث کنید و بیشتر سعی کنید بحث‌ها را به سمت علاقمندی‌های دختر مورد علاقتون ببرید.

۷- برای ارتباط با دختر جنتلمن باشید

 

جنتلمن بودن مردان یکی از ویژگی‌هایی است که خیلی از دختران برای ارتباط، به آن توجه ویژه دارند و ریزه کاری‌های مربوط به آن را به دقت می‌سنجند. ممکن است از خودتان بپرسید برای ارتباط با دختر و اینکه بتوانید مخ او را با رفتارتان بزنید و یک جنتلمن واقعی باشید باید چکار کنید؟ در جواب باید گفت سعی کنید پوشش زیبایی انتخاب کنید، بهداشت فردی را رعایت کنید، محکم و و با وقار دست بدهید، به دیگران اهانت نکنید، مودب باشید، به دیگران کمک کنید و خانم‌ها را مقدم بدانید وهرگز به آن‌ها توهین نکنید. با انجام این کار‌ها و امثال آن قطعا نظر دختران را به خودتان جلب می‌کنید و طرفداران زیادی خواهید داشت.

۸- به او نگاه ابزاری نکنید

خانم‌ها اصلا دوست ندارد در ارتباط با فردی باشند که سر تا پای آن‌ها را به طور کامل بررسی کند و یا نگاهی ابزاری به آن‌ها داشته باشد چون در این صورت حس می‌کنند که در معرض سوء استفاده هستند. سعی کنید در نگاه‌های اول و برای آشنایی، به او احترام بگذارید و به جای نگاه‌هایی با هدف چشم چرانی، سعی کنید سر صحبت را با او باز کنید و در مورد اسم و موارد معمول صحبت کنید و به خاطر نکات مثبتش از او تعریف کنید. به وجو آوردن همچنین فضایی برای ارتباط با دختر خیلی مناسب‌تر است.

۹- برای ارتباط با دختر خودخواه نباشید

 

خود خواه بودن نه تنها در نظر دختران بلکه در نظر هیچ فردی جذابیت شما را نشان نمی‌دهد. اگر سعی دارید مخ دختری را بزنید و او را وابسته کنید این ویژگی را به کلی فراموش کنید و با انجام کارهایی ساده برای او مثلا حمل کردن شی سنگینی که در دست دارد یا انجام کاری که به تنهایی از پس آن برنمی‌آید و سایر موارد مشابه می‌توانید مهربانی خود را به او نشان دهید و به گونه‌ای وانمود نکنید که او توانایی انجام کار‌هایش را ندارد بلکه فقط همدلی و مهربانی خود را نشان دهید قطعا او قدردان خواهد بود و بیشترجذب شما می‌شود.

۱۰- او را مجبور به کاری نکنید که دوست ندارد

اگر تمایل دارید که به دختر مورد علاقه‌یتان نزدیک شوید و او را به خود علاقمند سازید سعی کنید ابتدا حدود علایق و سلیقه‌های او را بشناسید و اگر شما کاری را دوست دارید و بر عکس دختر محبوبتان هیچ علاقه‌ای به انجام آن ندارد پس هرگز با اصرار و پافشاری او را مجبور نکنید که با شما همراه باشد. سعی کنید برای نشان دادن جذابیت بیشتر خود به خواسته‌ها و عقاید او احترام بگذارید و به او اجازه دهید که خودش برای رابطه اش تصمیم بگیرد و شما نیز صبور باشید و به خاطر تصمیمش او را مورد سرزنش و انتقاد قرار ندهید.

۱۱- برای ارتباط با دختر قاطعیت داشته باشید

قاطع بودن و داشتن هدف مشخص در مردان یکی از ویژگی‌های خیلی جذاب در نظر زنان است. اگر می‌خواهید دختری به راحتی جذبتان شود باید سعی کنید اگر حتی قاطع نیستید برای کسب آن تلاش کنید.

برای داشتن ویژگی قاطعیت که خیلی از افراد از داشتن آن محروم هستند؛ سعی کنید ابتدا حقوق فردی خود را بدانید و از آن آگاه باشید، در برابر خواسته‌های منفی و ناروا قدرت نه  گفتن را داشته باشید، با حفظ خونسردی و بدون عصبانیت و ناراحتی به دنبال خواسته‌های خود باشید و بر  روی آنها پافشاری کنید، پیش داوری و قضاوت نکنید و همچنین به عقاید دیگران احترام بگذارید و با انجام این کار‌ها به راحتی قاطعیت خود را به دختر مورد علاقه‌یتان نشان دهید.

۱۲- با ادب و احترام رفتار کنید

 

برای ارتباط با دختر و جذب او رعایت ادب و احترام قطعا یکی از راه‌هایی است که خیلی در معرض دید دختران است و به آن اهمیت می‌دهند. سعی کنید در هنگام ارتباط با دختران و حرف زدن با آنها از کلمات مودبانه و محترمانه‌ای مانند خواهش میکنم، از شما ممنونم و غیره استفاده کنید. البته برای اینکه فردی با شخصیت دیده شوید باید سعی کنید با دیگران نیز به همین طریق رفتار کنید و از به کار بردن کلمات طعنه آمیز پرهیز کنید. این رفتار‌ها به دیگران و حتی دختر مورد علاقه‌یتان نشان می‌دهد که شما تربیت خوبی داشته‌اید و برای ارتباط، فردی قابل اعتماد هستید.

– برای ارتباط با دختر راحت و معمولی باشید

برای اینکه بتوانید مخ دختر مورد علاقه‌یتان را بزنید و رابطه‌یتان پایداری خود را حفظ کند در قرار‌های اول تا می‌توانید خوش تیپ و خوش لباس و آراسته باشید اما به مرور و در برخورد‌های بعدی کمی راحت‌تر رفتار کنید و به گونه‌ای رفتار کنید و پوششی را انتخاب کنید که او قابل اعتماد بودن شما را به راحتی ببیند چون مطالعات ثابت کرده‌اند دختران در برخورد با افرادی که همیشه در حال رسیدن به خود و تظاهر هستند؛ سرد می‌شوند و احساس راحتی در برخورد با آنان ندارند.