چگونه فرد مورد علاقه مان را در قرار اول تحت تاثیر قرار بدهیم؟

چگونه فرد مورد علاقه مان را در قرار اول تحت تاثیر قرار بدهیم؟
 • چگونه فرد مورد علاقه مان را در قرار اول تحت تاثیر قرار بدهیم؟

  افراد معمولاً به دنبال شخصی هستند که به هر دلیلی برایشان جذاب است. اما چگونه می‌توانیم فرد مورد علاقه خود را در قرار اول تحت تأثیر قرار دهیم؟ در این مقاله، به بررسی چندین راهکار برای جذب توجه فرد مورد علاقه خود می‌پردازیم.

  ۱- نشان دادن علاقه: یکی از مهمترین روش‌ها برای جذب توجه فرد مورد علاقه، نشان دادن علاقه به اوست. به عنوان مثال، می‌توانید با ارسال پیام‌های دوستانه یا دعوت به رفتن به جایی خاص، نشان دهید که به او علاقه‌مندید.

  ۲- رفتار مهربان: رفتار مهربان و با کیفیتی که شما نسبت به دیگران از خود نشان می‌دهید، می‌تواند به شما کمک کند تا در قلب فرد مورد علاقه‌تان جایگاهی خاص را پیدا کنید.

  ۳- ارائه حمایت: در هر شرایطی، شخصی که حمایت شما را درک کند ممکن است به شما احترام بیشتری بگذارد. به عنوان مثال، اگر فرد مورد علاقه‌تان در موقعیتی دشوار قرار گرفت، می‌توانید به او کمک کنید و حمایت از او را به نمایش بگذارید.

  ۴- ارائه چالش: یکی دیگر از راه‌های جذب توجه فرد مورد علاقه، ارائه چالش به اوست. می‌توانید با ارائه چالش‌های جذاب و به چالش کشیدن او، او را تحت تأثیر قرار دهید و جایگاه خاصی را در قلب او پیدا کنید.

  ۵- به او احترام بگذارید: احترام به فرد مورد علاقه‌تان، می‌تواند به شما کمک کند تا در قلب او جایگاهی خاص پیدا کنید. در واقع، احترام به شخصیت و انتخابات او، می‌تواند به شما کمک کند تا با او برابری کنید و ارتباطی بهتر با او برقرار کنید.

  در نهایت، باید توجه داشت که هیچ راهکاری برای جذب توجه فرد مورد علاقه‌تان، ۱۰۰ درصد موثر نیست. باید تلاش کنید تا با ترکیب چندین راهکار و تکرار آن‌ها، در قلب فرد مورد علاقه‌تان جایگاهی خاص پیدا کنید.

  تا حالا شده که تو اولین قرارتون با فرد مورد علاقه تون استرس داشته باشید و ندانید که چی میخواید بگید یا چی کار کنید؟ اگر جوابتون مثبته; پس با ما همراه باشید تا ترفند ها و نکاتی برای تحت تاثیر قرار دادن اون فرد در قرار اول رو بهتون یاد بدیم.

  گام ها

  ۱ – آماده شوید.

  قبل از قرارتون یه کار آرامش بخش انجام بدید; مثلا میتونید یه کمی ورزش کنید یا یه کتابی بخونید یا آهنگ مورد علاقه تون رو بخونید; دوش بگیرید و دندان هاتون رو مسواک بزنید و هر چیزی که حالتون رو خوب میکنه یا اعتماد به نفستون رو افزایش میده رو انجام بدید; یادتون نره که یه لباس تمیز بپوشید یه لیست از گفتگو هایی که خواهید داشت; و سوال هایی که میخواهید از او بپرسید تهیه کنید; اگر نمیدونید که چه سوال هایی باید بپرسید; درباره علایقشون در موسیقی یا کتاب یا هنر و فیلم بپرسید; یا مثلا عادت ها یا سرگرمی های اون فرد.

  ۲ – اگر با ماشین به اون قرار میروید ، خوب تمیزش کنید.

   

  ۳  یک جای خاص که فکر میکنید برای قرارتون مناسب هست رو انتخاب کنید.

  در این مورد میتونید از اون فرد هم بپرسید و سعی کنید به جایی که اون شخص پیشنهاد میده بروید.

  ۴ سعی کنید با یک هدیه کوچک اون فرد رو سوپرایز کنید.

  برای مثال یه جعبه کوچک شکلات یا یک گل رز; سعی کنید گل یا هدیه ای رو به او بدید که بهش علاقه داره (اگر شما میدونید که این شخص به چه نوع گل یا هدیه ای علاقه داره ). هیچوقت تو قرار اولتون به اون فرد یک گل رز ندهید; شما قرار نیست که خودتون رو سبک کنید و در همون قرار اول به او بگید که عاشقش هستید; سعی کنید این هدیه یک چیز تک و بیاد ماندنی برای اون شخص باشد. این هدیه نباید یه چیز بزرگ و قابل توجه باشد.

  ۵ – با صداقت و با روی باز با او گفتگو کنید.

  در حین شام با او صحبت کنید و خوب به حرف های اون شخص گوش کنید.

  ۶  اگر شما مرد هستید، پول شام رو بدید، و اگر شما خانوم هستید، پیشنهاد پرداخت پول رو بدید; اگر اون شخص قبول نکرد، بگید که فقط پول خودتون رو بدید و اگر اون شخص اصرار کرد; میتونید بیخیال بشید.

  با این کار شما شخصیت خودتون رو نشون میدید. این که یک نفر در حساب کردن پول شام; مخصوصا در قرار اول، بیخیال باشد برای طرف دیگر ناراحت کننده است. اگر شما کسی هستید که پیشنهاد این قرار رو داده اید، پس قاعدتا حداقل باید پیشنهاد پرداخت پول شام رو بدید.

  ۷ – درباره زندگی و کارهای اون فرد سوال بپرسید.

  شنونده خوبی باشید. این که وسط حرف اون ها نپرید بسیار مهمه. سعی کنید بیشتر از اینکه حرف بزنید گوش بدید. ولی سعی کنید که در کل زمان اون قرار گفتگویی در جریان باشد.

  ۸  به چشم های او نگاه کنید.

  تماس چشمی علاقه و توجه را نشان میدهد.

  ۹  اگر شما به خودتون مطمئنید که حس شوخ طبعی خوبی دارید، سعی کنید او رو بخندانید.

  ولی یادتون باشه که سخنرانی نکنید!

  ۱۰ – از اون شخص تعریف کنید.

  تعریف بهترین دوست شما در یک قرار عاشقانه است. ولی بیش از حد این کار رو نکنید و خودتون رو زیاد سبک نکنید. چند ویژگی خوب او رو به یاد داشته باشید و از اون ها برای تعریف استفاده کنید.

  ۱۱  یک کار غیر معمول و خاص انجام دهید.

  نه یه کار بزرگ و قابل توجه فقط یه کار خاص برای این که در یاد اون شخص بمانید. مثلا میتونید در یک شب با آسمان صاف به یک جای دنج و خلوت بروید و به ستاره ها نگاه کنید، میتونید صورت های فلکی رو بهش نشون بدید. مطمئن باشید این کار تاثیر زیادی در احساسات او خواهد داشت.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا