رازهای مهم دلبری کردن که هر زن ایرانی باید بلد باشد (ترفند مجذوب کردن مرد)

دلبری کردن
 • دلبری کردن رازهای مهم دلبری کردن که هر زن ایرانی باید بلد باشد (ترفند مجذوب کردن مرد)

  چکیده مطلب

  اگر از این که رابطه شما با همسرتان مانند روزهای اول ازدواج و یا دوران نامزدی، گرم و صمیمی نیست، ناراحت هستید و یا اینکه فکر می‌کنید مثل روزهای اول برای او جذابیت ندارید، نگاهی به خودتان بیندازید آیا شما هم مثل روز اول با روش‌های مختلف از همسر خود  دلبری می‌کنید؟ یا مثل روزهای اول برای جلب توجه همسر خود وقت می‌گذارید؟

  بسیاری از خانم‌ها فکر می‌کنند دلبری کردن فقط محدود به دوران نامزدی و یا یک یا دو سال اول زندگی است. اگر جزو این دسته از افراد هستید، باید بگوییم سخت در اشتباهید. چرا که برای حفظ رابطه زناشویی باید همیشه و هر لحظه تلاش کرد تا شیرینی این رفتار را در زندگی خود ببینید. اگر می‌خواهید روش‌های مختلف دلبری را یاد بگیرید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

  راههای دلبری کردن برای شوهر

   

  اهمیت دادن به ظاهر خود را فراموش نکنید

   

  برای این که دلبری کنید، کافیست همیشه برای همسرتان جذابیت جنسی داشته باشید. از آنجا که مردان معمولا به ظاهر اهمیت می‌دهند و چشم آن‌ها مستقیما بر قلبشان نفوذ دارد، برای دلبری از همسر خود، بعد از ازدواج از توجه به ظاهرتان غافل نشوید. البته این بدان معنی نیست که آرایش آنچنانی داشته باشید بلکه رفتار و انرژی که منتقل می‌کنید نیز قسمتی از ظاهر شما محسوب می‌شود.

  بیش از حد به او توجه نکنید

  سعی کنید توجه شما به همسرتان حدود مشخصی داشته باشد. اگر بیش از حد به همسر خود توجه می‌کنید و فکر می‌کنید که با این روش می‌توانید از او دلبری کنید، باید بگوییم که روش اشتباهی در پیش گرفته‌اید، چرا که مردان برخلاف زنان، دوست دارند حامی و تامین کننده نیازهای همسر خود باشند و خودشان در موضع قدرت قرار بگیرند تا اینکه از آن‌ها حمایت شود. توجه بیش از حد، می‌تواند نتیجه عکس داشته باشد و به جای جذب یک مرد، او را نسبت به شما دلزده و دلسرد کند.

  غرغرو نباشید

   

  به جای نق زدن و گله و شکایت، از زندگی لذت ببرید. مردها از زن‌های غرغرو بشدت بیزارند. پس، اگر می‌خواهید از همسر خود دلبری کنید، نق زدن مداوم را فراموش کنید و به جای آن، اگر چیزی شما را ناراحت کرده است، سعی کنید با آرامش کامل به او توضیح دهید. این کار، باعث می‌شود همسرتان حل مشکل را وظیفه خود بداند و به راحتی آن را رفع کند.


   

  او را از دنیای مردانه‌اش دور نکنید

  همسرتان را محدود به خودتان نکنید. زندگی مشترک نباید او را از آن چیزی که بوده دور کند، بلکه باید باعث تکامل او شود. اگر همسرتان قصد دارد به یک مسافرت چند روزه با دوستانش برود، سعی نکنید او را از این کار پشیمان کنید، بلکه با خوشحالی، وسایل سفر را برایش آماده کنید تا از سفر لذت ببرد. شما می‌توانید در زمان دیگری به او پیشنهاد یک مسافرت دو نفره بدهید. یا اگر به فوتبال علاقه دارد، مدام به جان او نق نزنید. می‌توانید به جای این کار، شما نیز با او به تماشای فوتبال بنشینید.

   

  عطر فراموش نشود

   

  یکی از راه‌های دلبری کردن و جذب همسر، استفاده از عطر یا ادکلن خوش بو و جذاب است. مردها، عاشق بوی تن همسرشان هستند. پس استفاده از عطر و ادکلن، هنگامی که همسرتان خانه است فراموش نشود. اما توصیه ما این است که مدت زمانی طولانی از یک عطر خاص استفاده نکنید. چرا که بوی آن برای همسرتان عادی می‌شود و دیگر آن را احساس نخواهد کرد.

  از او تعریف و تمجید کنید

  مردان، از اینکه مورد تحسین و تعریف شما قرار بگیرند بسیار لذت می‌برند. اگر می‌خواهید از همسرتان دلبری کنید و برای او جذاب باشید، اعتماد به نفس او را تقویت کنید و رفتارهای خوبش را به او یادآوری کنید. به او بفهمانید که به داشتنش افتخار می‌کنید و هرگز از عادت‌های بد او جلوی دیگران حرف نزنید.

  روی نحوه حرف زدن خود متمرکز شوید

   

  تن صدا، ادای کلمات، نحوه حرف زدن و …، همه این‌ها می‌تواند در جهت دلبری از شوهر به کار گرفته شود. اگر چه با عشوه حرف زدن به صورت عادی تا حدودی زننده است اما این طرز حرف زدن در خلوت دو نفره، برای همسرتان می‌تواند بسیار جذاب باشد.

  احترام گذاشتن یک روش برای دلبری کردن است

  مردان از اینکه همسرشان به آن‌ها احترام بگذارد احساس غرور می‌کنند. علاوه بر حرف هایتان، سعی کنید این احترام در اعمال و رفتار شما به خصوص در جمع و مهمانی‌ها، انعکاس پیدا کند. پس از مدتی می‌توانید نتیجه‌ این کار را به وضوح در رفتار همسرتان ببینید.

  رضایت خود از او را بیان کنید

  یکی از ویژگی‌های مهم مردان، حساسیت آن‌ها نسبت به رابطه جنسی است. ارضای شریک جنسی برای مردان یک مسئله بسیار مهم به حساب می‌آید. آن‌ها حتی گاهی بیشتر از خودشان، به احساس رضایت همسرشان در رابطه اهمیت می‌دهند. پس سعی کنید به او بفهمانید که بهترین است و کار خود را به‌درستی انجام داده است تا فوران احساسات او را نسبت به خود ببینید.

  گاهی خجالتی باشید

   

  نگاه‌هایی که حالت خجالتی به چهره شما می‌دهد، می‌تواند در جلب توجه همسرتان غوغا کند. مردان عاشق این حالت خجالت، در چهره زنان هستند. از این نوع نگاه به هیچ عنوان غافل نشوید خواهید دید که چه تاثیر خوبی بر برقراری ارتباط بین شما خواهد کرد.

  به لباس‌هایتان تنوع بدهید

  اگر عادت دارید همیشه یک نوع یا یک سری رنگ، لباس بپوشید، از امتحان کردن لباس‌های دیگر نترسید. با لباس‌های تحریک کننده و رنگ‌های چشم‌نوار مقابل چشمان همسرتان ظاهر شوید تا نتیجه‌ فوق‌العاده این کار را ببینید.


   

  گاهی شما قدم اول را بردارید

  اینکه انتظار داشته باشید همیشه همسرتان برای نزدیک شدن به شما اقدام کند، یک تصور غلط است. بد نیست، گاهی هم شما برای این کار پیش قدم شوید. انجام این عمل به نوعی ابراز علاقه برای شوهرتان محسوب می‌شود و این را منتقل می‌کند که شما هم برای نزدیک شدن به او تمایل دارید. اما، حواستان باشد که در اشتیاق خود زیاده‌روی نکنید، زیرا زیاده‌روی در این رفتار نیز برای مردان جذاب نیست. سعی کنید حد تعادل را نگه‌دارید.

  درست کردن غذای مورد علاقه‌اش را یاد بگیرید

   

  یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید بوسیله آن برای همسرتان دلبری کنید، آشپزی کردن است. مخصوصا اگر خوب درست کردن غذای موردعلاقه‌اش باشد. مردان تا حد زیادی به تغذیه‌شان اهمیت می‌دهند و همانطور که گفته می‌شود قلب دوم آن‌ها در معده‌شان است! پس اگر آشپزی شما خوب است باید بگوییم یک قدم جلو هستید!

  اعتماد به نفس خود را بالا ببرید

  از نظر مردان، زنانی که از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند جذاب هستند. هیچ‌گاه خود را دست کم نگیرید، مدام در مورد زیبایی خود از او سوال نپرسید، همیشه به آراستگی خود اهمیت بدهید و از زیبایی خود لذت ببرید.

  به او هدیه بدهید

   

  می‌توانید با هدیه دادن چیزی که دوست دارد، یا در یک زمان خاص به آن نیاز دارد، او را غافلگیر کنید. البته این را فراموش نکنید که برای این کار باید حدود خاصی را رعایت کنید. بیش از اندازه خرج کردن و گاه‌و‌بیگاه کادو دادن هم، کار درستی نیست، اگر همسر شما به این کار عادت ندارد به‌صورت غیرمستقیم به او بفهمانید که دوست دارید گاها از او کادو دریافت کنید. شما نیز بعد از آن اقدام به این کار کنید.


   

  در مهربانی زیاده‌روی نکنید

  اینکه مهربان بودن، یکی از مهره‌های اساسی در دلبری کردن است، درست است، اما زیاده‌روی در آن، باعث می‌شود گاها همسرتان احساس کند که دارید تظاهر می‌کنید. درواقع ذات انسان به گونه‌ای است که خوبی و مهربانی بیش از حد، اگر بصورت ادامه‌دار باشد، بعد از مدتی او را دلزده و بی‌تفاوت می‌کند. پس سعی نکنید همیشه خوب محض باشید، بلکه گاهی، ناراحتی و عصبانیت نیز لازم است.

  با یکدیگر خلوت کنید

  اگر صاحب فرزند هستید و خلوت‌های دونفره شما کمتر شده است یا اینکه وقت کمتری برای هم دارید. سعی کنید خودتان برای ایجاد یک فضای دو نفره اقدام کنید. در این فضا با یکدیگر حرف بزنید، به پیاده‌روی بروید و یا اینکه یک وعده‌ی غذایی را دو نفره میل کنید.

  تمام خودتان را عرضه نکنید

  رفتار خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که همسرتان همیشه بدنبال چیزی کشف نشده در شما باشد. این مسئله برای مردان بسیار جذاب است. مردان نسبت به زنی که می‌توانند رفتارهایش را پیش بینی کنند خیلی زود سرد و دلزده می‌شوند. اینکه برای شوهرتان، غیرقابل پیش بینی باشید، یک ابزار قدرتمند برای جذب او به سمت خودتان است .

  در دلبری کردن پرانرژی باشید

   

  اینکه اکثر اوقات لبخند به لب داشته باشید و در طول روز پرانرژی ظاهر شوید برای مردان بسیار جذاب است. مردان از زنانی که همیشه عبوس، ناامید و ناراحت هستند خوششان نمی‌آید. بالعکس زنان خنده‌رو و شاداب، در جذب مردان و دلبری کردن، بسیار موفق هستند.

  شناسی شیک اندیش با استفاده علوم و فنون مدرن و تکنیک های ناب حوزه ان ال پی و روانشناسی تحلیلی و تحلیل روابط متقابل در راستای کمک به مردم کشورمان اقدام به طراحی دوره های آموزشی و مشاوره ای و نشر محصولات دیجیتال می کند

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا